Activ Plătitor TVA

FONTANA JOSESANTINICO SRL

CUI: 25645509
CIF: RO25645509
Reg. Com.: J2009000631027
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 iunie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 05:42

Despre FONTANA JOSESANTINICO SRL

FONTANA JOSESANTINICO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FONTANA JOSESANTINICO SRL a raportat o cifra de afaceri de 723.188 RON, in crestere fata de anul precedent (+34.5%). Profitul net inregistrat a fost de 76.779 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Datoriile raportate (1.071.603 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
723.188 RON
Venituri totale
963.188 RON
Cheltuieli totale
860.828 RON
Profit brut
102.360 RON
Profit net
76.779 RON
Marja profit net
10,62%
Active imobilizate
41.701 RON
Active circulante
62.527 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.777 RON
Casa & conturi bănci
60.750 RON
Capital propriu
-967.375 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Mun. Arad, Cal. Radnei nr. 105, 310267
Telefon0731312485

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Mun. Arad, Cal. Radnei nr. 105, 310267
Cod poștal: 310267
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Mun. Arad, Cal. Radnei nr. 105, 310267
Cod postal
310267
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.06.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
723.188 RON
Rezultat net
76.779 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 723.188 RON 537.773 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 963.188 RON 714.773 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 860.828 RON 703.546 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 102.360 RON 11.227 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 76.779 RON 4.079 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 41.701 RON 118.816 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 62.527 RON 147.923 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 104.228 RON 266.739 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 65.934 RON
CreanțeSume de încasat 1.777 RON 10.909 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 60.750 RON 71.080 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.071.603 RON 1.310.893 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -967.375 RON -1.044.154 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active104.228RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.028,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale104.228 RON
Datorii totale1.071.603 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
73,7 %Profit net / active totale
ROE
-7,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-928,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 723.188 +34,5% față de anul precedent 963.188 860.828 102.360 +811,7% față de anul precedent 76.779 +1.782,3% față de anul precedent 0 0
2023 537.773 +3,4% față de anul precedent 714.773 703.546 11.227 -71,1% față de anul precedent 4.079 -86,8% față de anul precedent 0 0
2022 519.989 -5,3% față de anul precedent 804.989 766.129 38.860 +109,0% față de anul precedent 30.810 +169,8% față de anul precedent 0 0
2021 548.881 +16,1% față de anul precedent 717.139 698.548 18.591 +12,0% față de anul precedent 11.420 +39,2% față de anul precedent 0 0
2020 472.766 -33,4% față de anul precedent 873.461 856.855 16.606 -0,4% față de anul precedent 8.206 -13,4% față de anul precedent 0 0
2019 710.197 +17,5% față de anul precedent 720.197 703.517 16.680 +3,0% față de anul precedent 9.478 +16,3% față de anul precedent 0 0
2018 604.523 +18,7% față de anul precedent 804.599 788.401 16.198 8.152 0 0
2017 509.448 +26,6% față de anul precedent 509.642 597.145 0 0 87.503 92.600
2016 402.310 +23,5% față de anul precedent 443.443 628.436 0 0 184.993 193.040
2015 325.779 +36,7% față de anul precedent 407.824 649.320 0 0 Neraportat 241.496
2014 238.282 +13,0% față de anul precedent 255.246 609.614 0 0 354.368 361.857
2013 210.863 +32,4% față de anul precedent 222.456 337.277 0 0 114.821 120.731
2012 159.324 +122,0% față de anul precedent 185.381 221.559 0 0 36.178 36.178
2011 71.762 +116,3% față de anul precedent 80.310 149.410 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 69.100 69.100
2010 33.181 34.042 27.092 6.950 5.281 0 0
2009 0 74 6.895 0 0 6.821 6.821

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 41.701 62.527 104.228 0 1.777 60.750
2023 118.816 147.923 266.739 65.934 10.909 71.080
2022 275.661 186.117 461.778 95.943 9.665 80.509
2021 479.603 183.718 663.321 51.559 19.527 112.632
2020 717.486 99.941 817.427 51.559 13.669 34.713
2019 965.036 226.829 1.191.865 61.759 14.243 150.827
2018 1.198.124 138.109 1.336.233 51.559 12.617 73.933
2017 1.429.286 105.341 1.534.627 55.006 14.385 35.950
2016 1.657.423 85.107 1.742.530 0 13.365 71.742
2015 1.897.730 53.796 1.951.526 0 32.112 21.684
2014 2.127.301 65.847 2.193.148 7.257 43.273 15.317
2013 1.482.258 49.332 1.531.590 808 1.105 47.419
2012 1.025.766 42.813 1.068.579 808 7.098 34.907
2011 553.866 25.456 579.322 2.408 18.147 4.901
2010 592.579 59.519 652.098 0 19.875 39.644
2009 6.160 20.129 26.289 0 1.986 18.143

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.071.603 -18,3% față de anul precedent -967.375 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 1.310.893 -13,2% față de anul precedent -1.044.154 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 1.510.012 -13,3% față de anul precedent -1.048.234 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 1.742.365 -8,7% față de anul precedent -1.079.044 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 1.907.891 -16,7% față de anul precedent -1.090.464 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 2.290.535 -6,3% față de anul precedent -1.098.670 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2018 2.444.382 -7,8% față de anul precedent -1.108.149 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 2.650.928 -4,2% față de anul precedent -1.116.301 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2016 2.766.231 -0,6% față de anul precedent -1.023.701 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 2.782.187 0,0% față de anul precedent -830.661 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2014 2.782.313 +58,2% față de anul precedent -589.165 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 1.758.898 +49,7% față de anul precedent -227.308 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 1.175.156 +80,9% față de anul precedent -106.577 Neraportat 1
2011 649.721 -0,6% față de anul precedent -70.399 Neraportat 0
2010 653.398 +1.887,8% față de anul precedent -1.300 Neraportat 0
2009 32.870 -6.581 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 723.188 RON. Profit: 76.779 RON

Cifra de afaceri: 723.188 RON. Profit: 76.779 RON

Cifra de afaceri
723.188 RON +34.48% față de anul precedent
Profit net
76.779 RON +1782.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.071.603 RON -18.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 537.773 RON. Profit: 4.079 RON

Cifra de afaceri: 537.773 RON. Profit: 4.079 RON

Cifra de afaceri
537.773 RON +3.42% față de anul precedent
Profit net
4.079 RON -86.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.310.893 RON -13.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 519.989 RON. Profit: 30.810 RON

Cifra de afaceri: 519.989 RON. Profit: 30.810 RON

Cifra de afaceri
519.989 RON -5.26% față de anul precedent
Profit net
30.810 RON +169.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.510.012 RON -13.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 548.881 RON. Profit: 11.420 RON

Cifra de afaceri: 548.881 RON. Profit: 11.420 RON

Cifra de afaceri
548.881 RON +16.1% față de anul precedent
Profit net
11.420 RON +39.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.742.365 RON -8.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 472.766 RON. Profit: 8.206 RON

Cifra de afaceri: 472.766 RON. Profit: 8.206 RON

Cifra de afaceri
472.766 RON -33.43% față de anul precedent
Profit net
8.206 RON -13.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.907.891 RON -16.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 710.197 RON. Profit: 9.478 RON

Cifra de afaceri: 710.197 RON. Profit: 9.478 RON

Cifra de afaceri
710.197 RON +17.48% față de anul precedent
Profit net
9.478 RON +16.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
2.290.535 RON -6.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 604.523 RON. Profit: 8.152 RON

Cifra de afaceri: 604.523 RON. Profit: 8.152 RON

Cifra de afaceri
604.523 RON +18.66% față de anul precedent
Profit net
8.152 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.444.382 RON -7.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 509.448 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 509.448 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
509.448 RON +26.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
92.600 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
2.650.928 RON -4.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 402.310 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 402.310 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
402.310 RON +23.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
193.040 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.766.231 RON -0.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 325.779 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 325.779 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
325.779 RON +36.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
241.496 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
2.782.187 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 238.282 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 238.282 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
238.282 RON +13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
361.857 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.782.313 RON +58.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 210.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 210.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
210.863 RON +32.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
120.731 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.758.898 RON +49.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 159.324 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 159.324 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
159.324 RON +122.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.178 RON
Angajati
1
Datorii
1.175.156 RON +80.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 71.762 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 71.762 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
71.762 RON +116.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
69.100 RON
Angajati
0
Datorii
649.721 RON -0.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 33.181 RON. Profit: 5.281 RON

Cifra de afaceri: 33.181 RON. Profit: 5.281 RON

Cifra de afaceri
33.181 RON
Profit net
5.281 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
653.398 RON +1887.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.821 RON
Angajati
0
Datorii
32.870 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFONTANA JOSESANTINICO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Arad (ARAD)

FONTANA JOSESANTINICO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Arad (ARAD)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Arad

GUMMITECH RAUL SRL
CUI: 8215110CAEN: 9531
Activ
ARAD, Sat Dieci Com. Dieci1996-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
754.527 RON
Profit
4.243 RON
Angajati
6
AUTOSERVICE COM E & R SRL
CUI: 16316612CAEN: 9531
Activ
ARAD, Sat Socodor Com. Socodor2004-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
720.929 RON
Profit
311.856 RON
Angajati
2
QUCK AUTOGLASS S.R.L.
CUI: 40702721CAEN: 9531
Activ
ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu2019-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
784.235 RON
Profit
81.161 RON
Angajati
3
CUSTOM FLV SERVICE S.R.L.
CUI: 45752968CAEN: 9531
Activ
ARAD, Sat Şagu Com. Şagu2022-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
696.974 RON
Profit
132.819 RON
Angajati
1
AUTOZIAN G&G SRL
CUI: 31974719CAEN: 9531
Activ
ARAD, Sat Zimandcuz Com. Zimandu Nou2013-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
974.263 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
TANASA ALL CAR SERVICE S.R.L.
CUI: 40386939CAEN: 9531
Activ
ARAD, Sat Horia Com. Vladimirescu2019-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
575.629 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Arad

DAN FLORIN AUTOSERVICE SRL
CUI: 25579057CAEN: 9531
Activ
ARAD, Mun. Arad2009-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.129 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CAR PAINT SHOP SRL
CUI: 26095047CAEN: 9531
Activ
ARAD, Sat Livada Com. Livada2009-10-13
fara e-Factura
DIANA & ADI & UKA SRL
CUI: 25401954CAEN: 9531
Activ
ARAD, Mun. Arad2009-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.648 RON
Profit
22.715 RON
Angajati
2
FER & HER FLAMINGO SRL
CUI: 26432827CAEN: 9531
Activ
ARAD, Sat Monoroştia Com. Bârzava2010-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.004.729 RON
Profit
34.565 RON
Angajati
9

Alte firme din Arad

XPERTISE CONSULTING S.R.L.
CUI: 25645479CAEN: 4771
Activ
ARAD, Mun. Arad2009-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.032 RON
Profit
132.875 RON
Angajati
0
ALPA CLEAN SRL
CUI: 25645533CAEN: 5611
Activ
ARAD, Mun. Arad2009-06-09
fara e-Factura
ARBOTRANS LOGISTIC SRL
CUI: 25126048CAEN: 4941
Activ
ARAD, Sat Ţipar Com. Sintea Mare2009-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.371.600 RON
Profit
130.888 RON
Angajati
12
ENERGO CURENT CONSTRUCT SRL
CUI: 26147286CAEN: 5629
Activ
ARAD, Sat Belotinţ Com. Conop2009-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.466.279 RON
Profit
96.294 RON
Angajati
5
GLOBAL MARKET SRL
CUI: 20919514CAEN: 0111
Activ
ARAD, Mun. Arad2007-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.054 RON
Profit
115.315 RON
Angajati
0
ARCHIVE SERVICES SRL
CUI: 30143576CAEN: 9112
Activ
ARAD, Mun. Arad2012-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.611 RON
Profit
18.599 RON
Angajati
1
ROMAFRICA S.R.L.
CUI: 46366060CAEN: 7820
Activ
ARAD, Mun. Arad2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.815 RON
Profit
19.054 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FONTANA JOSESANTINICO SRL?

CUI-ul FONTANA JOSESANTINICO SRL este 25645509.

Unde este sediul FONTANA JOSESANTINICO SRL?

FONTANA JOSESANTINICO SRL are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Cal. Radnei nr. 105, 310267, Mun. Arad, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata FONTANA JOSESANTINICO SRL?

FONTANA JOSESANTINICO SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FONTANA JOSESANTINICO SRL in 2024?

In 2024, FONTANA JOSESANTINICO SRL a raportat o cifra de afaceri de 723.188 RON.

Cati angajati are FONTANA JOSESANTINICO SRL?

FONTANA JOSESANTINICO SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are FONTANA JOSESANTINICO SRL?

FONTANA JOSESANTINICO SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat FONTANA JOSESANTINICO SRL in 2024?

FONTANA JOSESANTINICO SRL a inregistrat un profit net de 76.779 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.