Activ Plătitor TVA

AMADE NUTRIPROD SRL

CUI: 25646121
CIF: RO25646121
Reg. Com.: J2009000411157
CAEN: 0161
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 iunie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:15

Despre AMADE NUTRIPROD SRL

AMADE NUTRIPROD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bălteni Com. Conţeşti, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală" (cod CAEN 0161), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AMADE NUTRIPROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 257.339 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 131.019 RON in 2010 la 257.339 RON in 2024. Datoriile raportate (1.596.875 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
257.339 RON
Venituri totale
259.245 RON
Cheltuieli totale
356.878 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
55.231 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
9.273 RON
Casa & conturi bănci
45.958 RON
Capital propriu
-1.541.644 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Bălteni Com. Conţeşti, Str. Eroilor nr. 186D
Telefon0245658077

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Bălteni Com. Conţeşti, Str. Eroilor nr. 186D
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Bălteni Com. Conţeşti, Str. Eroilor nr. 186D
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.06.2009
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
257.339 RON
Rezultat net
-97.633 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 257.339 RON 308.716 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 259.245 RON 308.716 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 356.878 RON 315.706 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 97.633 RON 6.990 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 97.633 RON 10.077 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 55.231 RON 41.190 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 55.231 RON 41.190 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 9.273 RON 26.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 45.958 RON 15.190 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.596.875 RON 1.485.201 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.541.644 RON -1.444.011 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active55.231RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2.891,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale55.231 RON
Datorii totale1.596.875 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2.791,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 257.339 -16,6% față de anul precedent 259.245 356.878 0 0 97.633 97.633
2023 308.716 +1.021,7% față de anul precedent 308.716 315.706 0 0 6.990 10.077
2022 27.523 27.523 269.665 0 0 242.142 242.417
2021 0 0 174.734 0 0 174.734 174.734
2020 0 0 165.053 0 0 165.053 165.053
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 237.033 0 0 237.033 237.033
2018 500 -71,7% față de anul precedent 22.340 183.297 0 0 160.957 160.962
2017 1.765 -99,5% față de anul precedent 1.765 246.884 0 0 245.119 245.137
2016 332.150 +24,3% față de anul precedent 1.150 316.857 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 315.707 315.707
2015 267.245 -43,8% față de anul precedent 359.745 359.258 487 -62,3% față de anul precedent 329 -18,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 475.534 +60,0% față de anul precedent 429.417 428.126 1.291 +12,6% față de anul precedent 403 -53,0% față de anul precedent 0 0
2013 297.280 +37,4% față de anul precedent 512.845 511.698 1.147 -97,4% față de anul precedent 857 -97,7% față de anul precedent 0 0
2012 216.292 -62,7% față de anul precedent 634.085 589.388 44.697 -82,0% față de anul precedent 37.334 -82,9% față de anul precedent 0 0
2011 579.592 +342,4% față de anul precedent 784.529 536.682 247.847 217.941 0 0
2010 131.019 200.521 255.275 0 0 54.754 56.404

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 55.231 55.231 0 9.273 45.958
2023 0 41.190 41.190 0 26.000 15.190
2022 0 16.311 16.311 0 13.390 2.921
2021 0 17.777 17.777 0 2.845 14.932
2020 0 34.343 34.343 0 31.133 3.210
2019 0 188.205 188.205 0 188.028 177
2018 0 369.085 369.085 0 369.061 24
2017 103.091 419.435 522.526 0 418.995 440
2016 268.844 456.024 724.868 0 455.854 170
2015 434.597 568.312 1.002.909 331.000 233.607 3.705
2014 603.963 438.897 1.042.860 238.500 199.752 645
2013 844.616 335.387 1.180.003 221.000 105.687 8.700
2012 1.119.891 298.432 1.418.323 213.500 75.618 9.314
2011 1.395.165 75.720 1.470.885 0 69.239 6.481
2010 1.670.440 311.228 1.981.668 0 35.191 276.037

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.596.875 +7,5% față de anul precedent -1.541.644 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2023 1.485.201 +2,4% față de anul precedent -1.444.011 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2022 1.450.244 +19,9% față de anul precedent -1.433.933 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2021 1.209.293 +15,1% față de anul precedent -1.191.516 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2020 1.051.125 +1,1% față de anul precedent -1.016.782 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2019 1.039.934 +5,7% față de anul precedent -851.729 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2018 983.780 +3,1% față de anul precedent -614.695 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 954.420 +4,7% față de anul precedent -453.734 Neraportat 3 -57,1% față de anul precedent
2016 911.524 +4,4% față de anul precedent -208.496 Neraportat 7 -30,0% față de anul precedent
2015 873.285 -4,0% față de anul precedent 107.784 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2014 909.226 +3,5% față de anul precedent 111.794 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2013 878.813 +0,6% față de anul precedent 111.392 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2012 873.670 +8,2% față de anul precedent 110.535 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2011 807.828 -5,4% față de anul precedent 73.201 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2010 853.803 -65.109 Neraportat 8

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 257.339 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 257.339 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
257.339 RON -16.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
97.633 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.596.875 RON +7.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 308.716 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 308.716 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
308.716 RON +1021.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.077 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
1.485.201 RON +2.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 27.523 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.523 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.523 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
242.417 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
1.450.244 RON +19.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
174.734 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
1.209.293 RON +15.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
165.053 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
1.051.125 RON +1.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
237.033 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.039.934 RON +5.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
500 RON -71.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
160.962 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
983.780 RON +3.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.765 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.765 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.765 RON -99.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
245.137 RON
Angajati
3 -57.14% față de anul precedent
Datorii
954.420 RON +4.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 332.150 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 332.150 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
332.150 RON +24.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
315.707 RON
Angajati
7 -30% față de anul precedent
Datorii
911.524 RON +4.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 267.245 RON. Profit: 329 RON

Cifra de afaceri: 267.245 RON. Profit: 329 RON

Cifra de afaceri
267.245 RON -43.8% față de anul precedent
Profit net
329 RON -18.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
873.285 RON -3.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 475.534 RON. Profit: 403 RON

Cifra de afaceri: 475.534 RON. Profit: 403 RON

Cifra de afaceri
475.534 RON +59.96% față de anul precedent
Profit net
403 RON -52.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
909.226 RON +3.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 297.280 RON. Profit: 857 RON

Cifra de afaceri: 297.280 RON. Profit: 857 RON

Cifra de afaceri
297.280 RON +37.44% față de anul precedent
Profit net
857 RON -97.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
878.813 RON +0.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 216.292 RON. Profit: 37.334 RON

Cifra de afaceri: 216.292 RON. Profit: 37.334 RON

Cifra de afaceri
216.292 RON -62.68% față de anul precedent
Profit net
37.334 RON -82.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
873.670 RON +8.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 579.592 RON. Profit: 217.941 RON

Cifra de afaceri: 579.592 RON. Profit: 217.941 RON

Cifra de afaceri
579.592 RON +342.37% față de anul precedent
Profit net
217.941 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
807.828 RON -5.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 131.019 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 131.019 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
131.019 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
56.404 RON
Angajati
8
Datorii
853.803 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAMADE NUTRIPROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0161 in Sat Bălteni Com. Conţeşti (DÂMBOVIŢA)

AMADE NUTRIPROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0161 in Sat Bălteni Com. Conţeşti (DÂMBOVIŢA)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0161, Dâmboviţa

AGROMEC POIANA SRL
CUI: 13621921CAEN: 0161
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Poiana Com. Poiana2001-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
306.580 RON
Profit
12.929 RON
Angajati
0
PARCURI IRIGAŢII AUTOMATE SRL
CUI: 22149489CAEN: 0161
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Aninoasa Com. Aninoasa2007-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.441 RON
Profit
5.191 RON
Angajati
2
AGROMEC TITU SRL
CUI: 942997CAEN: 0161
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Titu1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
387.689 RON
Profit
183.412 RON
Angajati
1
AGRO TRACTOR PERŞINARI S.R.L.
CUI: 37203306CAEN: 0161
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Perşinari Com. Perşinari2017-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.940 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0161, Dâmboviţa

SEMAGRIM FLOR SRL
CUI: 26280761CAEN: 0161
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bechineşti Com. Finta2009-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.800.048 RON
Profit
278.030 RON
Angajati
3
AGRO GEST INVEST SRL
CUI: 18005434CAEN: 0161
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Vadu Stanchii Com. Corbii Mari2005-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
582.227 RON
Profit
99.439 RON
Angajati
1
AGRO ANDURA S.R.L.
CUI: 26280788CAEN: 0161
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bilciureşti Com. Bilciureşti2009-12-02
fara e-Factura

Alte firme din Dâmboviţa

RIVER DETECT SRL
CUI: 25646105CAEN: 5813
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Vulcana-Pandele Com. Vulcana-Pandele2009-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.326 RON
Profit
20.832 RON
Angajati
1
TRENDI WEAR SRL
CUI: 25656028CAEN: 4775
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Titu2009-06-11
fara e-Factura
MERDEX INDLOG SRL
CUI: 25608772CAEN: 3821
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2009-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.462 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SUINPAN AGRO SRL
CUI: 24876149CAEN: 0111
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Niculeşti Com. Niculeşti2008-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
791.179 RON
Profit
135.621 RON
Angajati
3
RODICRIS NEGOZZIO SRL
CUI: 26323250CAEN: 4771
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Grozăveşti Com. Corbii Mari2009-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.874 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FERDINIA SRL
CUI: 18331899CAEN: 5611
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti2006-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.844 RON
Profit
480 RON
Angajati
0
ROAD SAXON S.R.L.
CUI: 31773375CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad2013-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.452.285 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
BRUCA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50126090CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Vulcana-Pandele Com. Vulcana-Pandele2024-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
319.757 RON
Profit
48.241 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AMADE NUTRIPROD SRL?

CUI-ul AMADE NUTRIPROD SRL este 25646121.

Unde este sediul AMADE NUTRIPROD SRL?

AMADE NUTRIPROD SRL are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Bălteni Com. Conţeşti, Str. Eroilor nr. 186D, Sat Bălteni Com. Conţeşti, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata AMADE NUTRIPROD SRL?

AMADE NUTRIPROD SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AMADE NUTRIPROD SRL in 2024?

In 2024, AMADE NUTRIPROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 257.339 RON.

Cati angajati are AMADE NUTRIPROD SRL?

AMADE NUTRIPROD SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are AMADE NUTRIPROD SRL?

AMADE NUTRIPROD SRL are codul CAEN principal 0161 (Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală).

Ce profit a inregistrat AMADE NUTRIPROD SRL in 2024?

AMADE NUTRIPROD SRL a inregistrat o pierdere neta de 97.633 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.