Activ Plătitor TVAe‑Factură

HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL

CUI: 25655812
CIF: RO25655812
Reg. Com.: J02/643/2009
CAEN: 8122
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 iunie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Activități specializate de curățenie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 05:42

Despre HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL

HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Pecica Orş. Pecica, judetul ARAD, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități specializate de curățenie" (cod CAEN 8122), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 749.732 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.8%). Profitul net inregistrat a fost de 41.061 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 172.190 RON in 2009 la 749.732 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
749.732 RON
Venituri totale
760.148 RON
Cheltuieli totale
708.691 RON
Profit brut
51.457 RON
Profit net
41.061 RON
Marja profit net
5,48%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
974.991 RON
Stocuri
911.892 RON
Creanțe
46.795 RON
Casa & conturi bănci
16.304 RON
Capital propriu
509.953 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Sat Pecica Orş. Pecica, Str. 1 nr. 642/A, 317235

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Sat Pecica Orş. Pecica, Str. 1 nr. 642/A, 317235
Cod poștal: 317235
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Orş. Pecica, 317235
Cod postal
317235
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.06.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
749.732 RON
Rezultat net
41.061 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 749.732 RON 708.757 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 760.148 RON 710.204 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 708.691 RON 673.347 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 51.457 RON 36.857 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 41.061 RON 30.540 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 2.249 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 974.991 RON 1.016.448 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 974.991 RON 1.018.697 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 911.892 RON 970.025 RON
CreanțeSume de încasat 46.795 RON 30.108 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.304 RON 16.315 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 465.038 RON 549.805 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 509.953 RON 468.892 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active974.991RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

47,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale974.991 RON
Datorii totale465.038 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,2 %Profit net / active totale
ROE
8,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
52,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 749.732 +5,8% față de anul precedent 760.148 708.691 51.457 +39,6% față de anul precedent 41.061 +34,5% față de anul precedent 0 0
2023 708.757 -17,8% față de anul precedent 710.204 673.347 36.857 -24,8% față de anul precedent 30.540 -26,1% față de anul precedent 0 0
2022 861.933 +3,7% față de anul precedent 865.107 816.068 49.039 +66,4% față de anul precedent 41.341 +81,5% față de anul precedent 0 0
2021 831.585 -34,2% față de anul precedent 840.725 811.255 29.470 -86,2% față de anul precedent 22.781 -88,8% față de anul precedent 0 0
2020 1.264.158 +90,9% față de anul precedent 1.259.476 1.046.693 212.783 +508,6% față de anul precedent 202.761 +619,7% față de anul precedent 0 0
2019 662.109 -22,9% față de anul precedent 696.476 661.515 34.961 -59,6% față de anul precedent 28.175 -63,8% față de anul precedent 0 0
2018 859.173 +8,3% față de anul precedent 862.157 775.667 86.490 +8,2% față de anul precedent 77.873 +7,8% față de anul precedent 0 0
2017 793.152 +31,2% față de anul precedent 796.647 716.726 79.921 72.216 0 0
2016 604.708 -27,7% față de anul precedent 607.280 674.368 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 67.088 67.088
2015 835.814 +36,4% față de anul precedent 837.673 800.253 37.420 +300,5% față de anul precedent 29.837 +344,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 612.835 +32,2% față de anul precedent 615.909 606.566 9.343 +948,6% față de anul precedent 6.712 +1.365,5% față de anul precedent 0 0
2013 463.484 -31,9% față de anul precedent 487.455 486.564 891 -92,9% față de anul precedent 458 -95,7% față de anul precedent 0 0
2012 680.522 -6,2% față de anul precedent 689.660 677.042 12.618 +66,2% față de anul precedent 10.599 +73,6% față de anul precedent 0 0
2011 725.674 -10,8% față de anul precedent 730.664 723.071 7.593 -30,5% față de anul precedent 6.105 +85,1% față de anul precedent 0 0
2010 813.323 +372,3% față de anul precedent 821.160 810.233 10.927 +99,1% față de anul precedent 3.299 -28,5% față de anul precedent 0 0
2009 172.190 172.289 166.800 5.489 4.611 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 974.991 974.991 911.892 46.795 16.304
2023 2.249 1.016.448 1.018.697 970.025 30.108 16.315
2022 33.281 1.035.498 1.068.779 939.023 89.781 6.694
2021 68.034 1.059.578 1.127.612 959.890 77.769 21.919
2020 102.953 990.957 1.093.910 893.876 80.309 16.772
2019 28.618 529.710 558.328 493.650 40.524 -4.464
2018 6.957 503.943 510.900 450.147 61.428 -7.632
2017 5.702 398.080 403.782 346.727 54.373 -3.020
2016 4.372 387.769 392.141 320.564 37.680 29.525
2015 5.289 338.297 343.586 294.517 40.203 3.577
2014 12.138 275.738 287.876 243.968 27.611 4.159
2013 20.496 317.534 338.030 241.234 53.826 22.474
2012 28.854 231.539 260.393 178.890 25.732 26.917
2011 6.538 320.991 327.529 106.298 187.935 26.758
2010 0 238.980 238.980 105.416 112.459 21.105
2009 50 71.785 71.835 -344 20.776 51.353

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 465.038 -15,4% față de anul precedent 509.953 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 549.805 -12,0% față de anul precedent 468.892 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 624.427 -13,8% față de anul precedent 444.352 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 724.601 +1,5% față de anul precedent 403.011 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 713.681 +87,4% față de anul precedent 380.229 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 380.859 +5,3% față de anul precedent 177.469 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 361.606 +8,8% față de anul precedent 149.294 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 332.361 -15,4% față de anul precedent 71.421 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2016 392.937 +41,7% față de anul precedent -796 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2015 277.294 +10,3% față de anul precedent 66.292 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2014 251.421 -18,5% față de anul precedent 36.455 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2013 308.287 +33,4% față de anul precedent 29.743 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2012 231.107 -25,2% față de anul precedent 29.286 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2011 308.842 +33,8% față de anul precedent 18.687 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2010 230.870 +823,2% față de anul precedent 8.110 Neraportat 4
2009 25.007 4.811 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

19din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 749.732 RON. Profit: 41.061 RON

Cifra de afaceri: 749.732 RON. Profit: 41.061 RON

Cifra de afaceri
749.732 RON +5.78% față de anul precedent
Profit net
41.061 RON +34.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
465.038 RON -15.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 708.757 RON. Profit: 30.540 RON

Cifra de afaceri: 708.757 RON. Profit: 30.540 RON

Cifra de afaceri
708.757 RON -17.77% față de anul precedent
Profit net
30.540 RON -26.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
549.805 RON -11.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 861.933 RON. Profit: 41.341 RON

Cifra de afaceri: 861.933 RON. Profit: 41.341 RON

Cifra de afaceri
861.933 RON +3.65% față de anul precedent
Profit net
41.341 RON +81.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
624.427 RON -13.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 831.585 RON. Profit: 22.781 RON

Cifra de afaceri: 831.585 RON. Profit: 22.781 RON

Cifra de afaceri
831.585 RON -34.22% față de anul precedent
Profit net
22.781 RON -88.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
724.601 RON +1.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.264.158 RON. Profit: 202.761 RON

Cifra de afaceri: 1.264.158 RON. Profit: 202.761 RON

Cifra de afaceri
1.264.158 RON +90.93% față de anul precedent
Profit net
202.761 RON +619.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
713.681 RON +87.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 662.109 RON. Profit: 28.175 RON

Cifra de afaceri: 662.109 RON. Profit: 28.175 RON

Cifra de afaceri
662.109 RON -22.94% față de anul precedent
Profit net
28.175 RON -63.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
380.859 RON +5.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 859.173 RON. Profit: 77.873 RON

Cifra de afaceri: 859.173 RON. Profit: 77.873 RON

Cifra de afaceri
859.173 RON +8.32% față de anul precedent
Profit net
77.873 RON +7.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
361.606 RON +8.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 793.152 RON. Profit: 72.216 RON

Cifra de afaceri: 793.152 RON. Profit: 72.216 RON

Cifra de afaceri
793.152 RON +31.16% față de anul precedent
Profit net
72.216 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
332.361 RON -15.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 604.708 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 604.708 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
604.708 RON -27.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
67.088 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
392.937 RON +41.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 835.814 RON. Profit: 29.837 RON

Cifra de afaceri: 835.814 RON. Profit: 29.837 RON

Cifra de afaceri
835.814 RON +36.38% față de anul precedent
Profit net
29.837 RON +344.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
277.294 RON +10.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 612.835 RON. Profit: 6.712 RON

Cifra de afaceri: 612.835 RON. Profit: 6.712 RON

Cifra de afaceri
612.835 RON +32.22% față de anul precedent
Profit net
6.712 RON +1365.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
251.421 RON -18.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 463.484 RON. Profit: 458 RON

Cifra de afaceri: 463.484 RON. Profit: 458 RON

Cifra de afaceri
463.484 RON -31.89% față de anul precedent
Profit net
458 RON -95.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
308.287 RON +33.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 680.522 RON. Profit: 10.599 RON

Cifra de afaceri: 680.522 RON. Profit: 10.599 RON

Cifra de afaceri
680.522 RON -6.22% față de anul precedent
Profit net
10.599 RON +73.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
231.107 RON -25.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 725.674 RON. Profit: 6.105 RON

Cifra de afaceri: 725.674 RON. Profit: 6.105 RON

Cifra de afaceri
725.674 RON -10.78% față de anul precedent
Profit net
6.105 RON +85.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
308.842 RON +33.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 813.323 RON. Profit: 3.299 RON

Cifra de afaceri: 813.323 RON. Profit: 3.299 RON

Cifra de afaceri
813.323 RON +372.34% față de anul precedent
Profit net
3.299 RON -28.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
230.870 RON +823.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 172.190 RON. Profit: 4.611 RON

Cifra de afaceri: 172.190 RON. Profit: 4.611 RON

Cifra de afaceri
172.190 RON
Profit net
4.611 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.007 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8122 in Sat Pecica Orş. Pecica (ARAD)

HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8122 in Sat Pecica Orş. Pecica (ARAD)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8122, Arad

RAFAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44909615CAEN: 8122
Activ
ARAD, Orş. Ineu2021-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
855.160 RON
Profit
115.164 RON
Angajati
7
COVA CLEAN 4 YOU S.R.L.
CUI: 21653150CAEN: 8122
Activ
ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu2007-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
472.511 RON
Profit
167.544 RON
Angajati
6
CLEAN EXPERT SRL
CUI: 15083225CAEN: 8122
Activ
ARAD, Mun. Arad2002-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.011.980 RON
Profit
271.319 RON
Angajati
74
SANIPOP SRL
CUI: 14942121CAEN: 8122
Activ
ARAD, Mun. Arad2002-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
455.825 RON
Profit
6.658 RON
Angajati
8

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8122, Arad

SANIPOP ALEX SRL
CUI: 15987741CAEN: 8122
Activ
ARAD, Mun. Arad2003-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.569 RON
Profit
16.982 RON
Angajati
4
KASO FLUE SERVICES SRL
CUI: 32330600CAEN: 8122
Activ
ARAD, Orş. Nădlac2013-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.360 RON
Profit
66.056 RON
Angajati
2

Alte firme din Arad

ART-BODY CLINIQUE SRL
CUI: 25645541CAEN: 8622
Activ
ARAD, Mun. Arad2009-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
418.689 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ACTIVE LIFE CARE SRL
CUI: 25590802CAEN: 4791
Activ
ARAD, Mun. Arad2009-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.883.756 RON
Profit
395.911 RON
Angajati
2
EXCA MAN CONSTRUCT SRL
CUI: 25134750CAEN: 4641
Activ
ARAD, Sat Mândruloc Com. Vladimirescu2009-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.054.995 RON
Profit
230.160 RON
Angajati
2
DENICA IDEAL S.R.L.
CUI: 26159213CAEN: 0161
Activ
ARAD, Sat Sâmbăteni Com. Păuliş2009-10-29
fara e-Factura
DENTI SYSTEM ARAD SRL
CUI: 20949183CAEN: 4690
Activ
ARAD, Mun. Arad2007-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.011.772 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
IENDRA FILMS S.R.L.
CUI: 46367456CAEN: 7420
Activ
ARAD, Orş. Chişineu-Criş2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.694 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL?

CUI-ul HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL este 25655812.

Unde este sediul HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL?

HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL are sediul in Romania, ARAD, Sat Pecica Orş. Pecica, Str. 1 nr. 642/A, 317235, Sat Pecica Orş. Pecica, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL?

HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL in 2024?

In 2024, HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 749.732 RON.

Cati angajati are HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL?

HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL?

HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL are codul CAEN principal 8122 (Activități specializate de curățenie).

Ce profit a inregistrat HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL in 2024?

HOBA ECOLOGIC AIR SYSTEM SRL a inregistrat un profit net de 41.061 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.