Activ

FRENSI CLUB SRL

CUI: 25696782
CIF: 25696782
Reg. Com.: J2009007157409
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 iunie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 11:08

Despre FRENSI CLUB SRL

FRENSI CLUB SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FRENSI CLUB SRL a raportat o cifra de afaceri de 270.886 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.8%). Profitul net inregistrat a fost de 53.297 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 7.813 RON in 2009 la 270.886 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
270.886 RON
Venituri totale
270.886 RON
Cheltuieli totale
214.934 RON
Profit brut
55.952 RON
Profit net
53.297 RON
Marja profit net
19,68%
Active imobilizate
9.600 RON
Active circulante
104.217 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
28.720 RON
Casa & conturi bănci
75.497 RON
Capital propriu
53.537 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 109, 61377
Telefon0723348447

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 109, 61377
Cod poștal: 61377
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 109, 61377
Cod postal
61377
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 24.09.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
270.886 RON
Rezultat net
53.297 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 270.886 RON 233.864 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 270.886 RON 233.893 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 214.934 RON 191.028 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 55.952 RON 42.865 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 53.297 RON 40.807 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.600 RON 6.489 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 104.217 RON 48.942 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 113.817 RON 55.431 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 28.720 RON 5.213 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 75.497 RON 43.729 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 60.592 RON 9.004 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 53.537 RON 46.890 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active113.817RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

53,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale113.817 RON
Datorii totale60.592 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
46,8 %Profit net / active totale
ROE
99,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
47,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 270.886 +15,8% față de anul precedent 270.886 214.934 55.952 +30,5% față de anul precedent 53.297 +30,6% față de anul precedent 0 0
2023 233.864 +18,6% față de anul precedent 233.893 191.028 42.865 -2,3% față de anul precedent 40.807 -2,7% față de anul precedent 0 0
2022 197.218 +269,8% față de anul precedent 197.733 153.871 43.862 41.925 0 0
2021 53.328 -56,8% față de anul precedent 53.328 61.512 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.184 9.018
2020 123.394 -58,4% față de anul precedent 129.353 109.589 19.764 -73,1% față de anul precedent 18.651 -73,5% față de anul precedent 0 0
2019 296.525 +19,5% față de anul precedent 296.525 223.131 73.394 +22,2% față de anul precedent 70.430 +22,3% față de anul precedent 0 0
2018 248.196 +25,0% față de anul precedent 248.256 188.182 60.074 -17,8% față de anul precedent 57.600 -19,0% față de anul precedent 0 0
2017 198.575 +15,2% față de anul precedent 198.581 125.528 73.053 -18,4% față de anul precedent 71.067 -17,4% față de anul precedent 0 0
2016 172.422 +71,7% față de anul precedent 172.422 82.856 89.566 +71,3% față de anul precedent 86.063 +74,7% față de anul precedent 0 0
2015 100.440 +65,3% față de anul precedent 100.527 48.254 52.273 +90,1% față de anul precedent 49.260 +91,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 60.748 +19,5% față de anul precedent 60.748 33.253 27.495 +38,1% față de anul precedent 25.673 +39,7% față de anul precedent 0 0
2013 50.826 -5,4% față de anul precedent 50.826 30.919 19.907 18.383 0 0
2012 53.698 +187,9% față de anul precedent 53.698 84.967 0 0 31.269 32.880
2011 18.650 -33,5% față de anul precedent 18.650 21.407 0 0 2.757 3.317
2010 28.050 +259,0% față de anul precedent 28.050 30.264 0 0 2.214 4.022
2009 7.813 7.813 23.775 0 0 15.962 16.196

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.600 104.217 113.817 0 28.720 75.497
2023 6.489 48.942 55.431 0 5.213 43.729
2022 9.470 72.775 82.245 0 36.840 35.935
2021 8.886 25.468 34.354 0 4.079 21.389
2020 3.555 59.892 63.447 0 925 58.967
2019 12.086 68.959 81.045 0 3.486 65.473
2018 20.617 115.861 136.478 0 1.226 114.635
2017 29.148 49.864 79.012 0 214 49.650
2016 0 89.659 89.659 0 8 89.651
2015 252 39.666 39.918 0 30.228 9.438
2014 686 4.167 4.853 0 228 3.939
2013 1.119 2.982 4.101 0 228 2.754
2012 1.552 2.084 3.636 0 0 2.084
2011 1.985 2.550 4.535 0 962 1.588
2010 2.238 1.916 4.154 0 0 1.916
2009 641 3.887 4.528 0 3.887 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 60.592 +573,0% față de anul precedent 53.537 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 9.004 -77,7% față de anul precedent 46.890 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 40.449 +1.133,6% față de anul precedent 42.165 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 3.279 +62,3% față de anul precedent 31.408 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 2.021 -81,0% față de anul precedent 61.426 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 10.661 +32,7% față de anul precedent 70.670 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 8.036 -0,4% față de anul precedent 128.907 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 8.067 +137,5% față de anul precedent 71.307 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 3.396 +20,2% față de anul precedent 86.263 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2015 2.826 -83,4% față de anul precedent 37.092 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2014 17.012 -59,4% față de anul precedent -12.159 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2013 41.933 -29,9% față de anul precedent -37.832 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 59.851 +114,8% față de anul precedent -56.215 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 27.870 +15,3% față de anul precedent -23.335 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 24.172 +17,8% față de anul precedent -20.018 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 20.524 -15.996 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VVVASILE-SILVIU VLAICUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 29183/2026modificare administrativa sediu social, cod obiect de activitate

modificare administrativa sediu social, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 270.886 RON. Profit: 53.297 RON

Cifra de afaceri: 270.886 RON. Profit: 53.297 RON

Cifra de afaceri
270.886 RON +15.83% față de anul precedent
Profit net
53.297 RON +30.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
60.592 RON +572.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 233.864 RON. Profit: 40.807 RON

Cifra de afaceri: 233.864 RON. Profit: 40.807 RON

Cifra de afaceri
233.864 RON +18.58% față de anul precedent
Profit net
40.807 RON -2.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
9.004 RON -77.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 197.218 RON. Profit: 41.925 RON

Cifra de afaceri: 197.218 RON. Profit: 41.925 RON

Cifra de afaceri
197.218 RON +269.82% față de anul precedent
Profit net
41.925 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
40.449 RON +1133.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 53.328 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.328 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.328 RON -56.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.018 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
3.279 RON +62.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 123.394 RON. Profit: 18.651 RON

Cifra de afaceri: 123.394 RON. Profit: 18.651 RON

Cifra de afaceri
123.394 RON -58.39% față de anul precedent
Profit net
18.651 RON -73.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
2.021 RON -81.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 296.525 RON. Profit: 70.430 RON

Cifra de afaceri: 296.525 RON. Profit: 70.430 RON

Cifra de afaceri
296.525 RON +19.47% față de anul precedent
Profit net
70.430 RON +22.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
10.661 RON +32.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 248.196 RON. Profit: 57.600 RON

Cifra de afaceri: 248.196 RON. Profit: 57.600 RON

Cifra de afaceri
248.196 RON +24.99% față de anul precedent
Profit net
57.600 RON -18.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
8.036 RON -0.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 198.575 RON. Profit: 71.067 RON

Cifra de afaceri: 198.575 RON. Profit: 71.067 RON

Cifra de afaceri
198.575 RON +15.17% față de anul precedent
Profit net
71.067 RON -17.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
8.067 RON +137.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 172.422 RON. Profit: 86.063 RON

Cifra de afaceri: 172.422 RON. Profit: 86.063 RON

Cifra de afaceri
172.422 RON +71.67% față de anul precedent
Profit net
86.063 RON +74.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
3.396 RON +20.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 100.440 RON. Profit: 49.260 RON

Cifra de afaceri: 100.440 RON. Profit: 49.260 RON

Cifra de afaceri
100.440 RON +65.34% față de anul precedent
Profit net
49.260 RON +91.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
2.826 RON -83.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 60.748 RON. Profit: 25.673 RON

Cifra de afaceri: 60.748 RON. Profit: 25.673 RON

Cifra de afaceri
60.748 RON +19.52% față de anul precedent
Profit net
25.673 RON +39.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
17.012 RON -59.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 50.826 RON. Profit: 18.383 RON

Cifra de afaceri: 50.826 RON. Profit: 18.383 RON

Cifra de afaceri
50.826 RON -5.35% față de anul precedent
Profit net
18.383 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.933 RON -29.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 53.698 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.698 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.698 RON +187.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.880 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
59.851 RON +114.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 18.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.650 RON -33.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.317 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
27.870 RON +15.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 28.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.050 RON +259.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.022 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
24.172 RON +17.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 7.813 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.813 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.813 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.196 RON
Angajati
1
Datorii
20.524 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFRENSI CLUB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FRENSI CLUB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.082026Mentiune · Buletin 29183/2026modificare administrativa sediu social, cod obiect de activitate

modificare administrativa sediu social; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Decizie asociat unic din data: 20.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FRENSI CLUB SRL
CUI
25696782
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.08.2026
Registrul Comerțului
J2009007157409
EUID
ROONRC.J2009007157409
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Drumul Taberei, Nr. 109, Bl. A7, Scara D, Ap. 46
Județ
București
Număr încheiere
614403
Data încheierii
03.08.2026
Număr dosar
2941395
Data dosarului
24.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alexandra-Silvana Decean

Subiecte

modificare administrativa sediu social, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2941395 din 24.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 29183/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

LANGDON ESCAPE ROOM SRL
CUI: 37586295CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.692 RON
Profit
18.273 RON
Angajati
1
OPSON VENDING 2018 S.R.L.
CUI: 40718221CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.000 RON
Profit
181.563 RON
Angajati
1
ROADVENTURE AGENCY S.R.L.
CUI: 49790549CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.695 RON
Profit
123.834 RON
Angajati
1
FCC WORK TRANSPORT S.R.L.
CUI: 46967744CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.972 RON
Profit
100.527 RON
Angajati
1
CENTRUL PUI DE OM SRL
CUI: 38700095CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.240 RON
Profit
169.614 RON
Angajati
2
DIZEMANEPE S.R.L.
CUI: 48243683CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.164 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

PROSONIC KRAFT SRL
CUI: 25735008CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2009-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.500 RON
Profit
605 RON
Angajati
0
ROCK PORTAL SRL
CUI: 25525839CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.457 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
WEST TIGER MOTORS S.R.L.
CUI: 25800726CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.458 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TRAVEL TAILOR SRL
CUI: 25696766CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.353.375 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
EFRATI DESIGN SRL
CUI: 25696839CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2009-06-23
fara e-Factura
SUPORT COLECT SRL
CUI: 25692675CAEN: 6619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
815.000 RON
Profit
13.199.334 RON
Angajati
4
B&B CLIMA OPTIM INVEST S.R.L.
CUI: 25703332CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.485 RON
Profit
9.570 RON
Angajati
2
EDITURA UNIVERS SRL
CUI: 25637093CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.720.112 RON
Profit
979.864 RON
Angajati
8
FANTESY ORG SRL
CUI: 25761210CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2009-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.299.471 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ARMONDIS PROD SRL
CUI: 25111985CAEN: 4722
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.018.858 RON
Profit
14.657 RON
Angajati
2
EUPO NORD CENTER S.R.L.
CUI: 26384398CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2010-01-11
fara e-Factura
SUNSET PROPERTIES SRL
CUI: 19672258CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-12-13
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FRENSI CLUB SRL?

CUI-ul FRENSI CLUB SRL este 25696782.

Unde este sediul FRENSI CLUB SRL?

FRENSI CLUB SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 109, 61377, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FRENSI CLUB SRL?

FRENSI CLUB SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FRENSI CLUB SRL in 2024?

In 2024, FRENSI CLUB SRL a raportat o cifra de afaceri de 270.886 RON.

Cati angajati are FRENSI CLUB SRL?

FRENSI CLUB SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are FRENSI CLUB SRL?

FRENSI CLUB SRL are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat FRENSI CLUB SRL in 2024?

FRENSI CLUB SRL a inregistrat un profit net de 53.297 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.