Activ

ECLIMES TOPO SRL

CUI: 25775371
CIF: 25775371
Reg. Com.: J38/371/2009
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iulie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:45

Despre ECLIMES TOPO SRL

ECLIMES TOPO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ECLIMES TOPO SRL a raportat o cifra de afaceri de 238.211 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+986.7%). Profitul net inregistrat a fost de 97.361 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
238.211 RON
Venituri totale
238.211 RON
Cheltuieli totale
138.515 RON
Profit brut
99.696 RON
Profit net
97.361 RON
Marja profit net
40,87%
Active imobilizate
31.500 RON
Active circulante
65.413 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
34.783 RON
Casa & conturi bănci
30.630 RON
Capital propriu
90.445 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Calea lui Traian nr. 113, 240112
Detalii adresaparter
Telefon0723823083

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Calea lui Traian nr. 113, 240112
Cod poștal: 240112
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Calea lui Traian nr. 113, 240112
Detalii
parter
Cod postal
240112
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.07.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
238.211 RON
Rezultat net
97.361 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 238.211 RON 21.921 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 238.211 RON 37.435 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 138.515 RON 96.457 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 99.696 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 97.361 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 59.022 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 59.396 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 31.500 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 65.413 RON 1.800 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 96.913 RON 1.800 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 34.783 RON 179 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 30.630 RON 1.621 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.468 RON 8.716 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 90.445 RON -6.916 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active96.913RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale96.913 RON
Datorii totale6.468 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
100,5 %Profit net / active totale
ROE
107,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
10,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 238.211 +986,7% față de anul precedent 238.211 138.515 99.696 97.361 0 0
2023 21.921 -77,4% față de anul precedent 37.435 96.457 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 59.022 59.396
2022 97.151 -5,7% față de anul precedent 97.153 79.451 17.702 -50,9% față de anul precedent 16.730 -52,9% față de anul precedent 0 0
2021 103.000 +77,3% față de anul precedent 103.007 66.984 36.023 35.510 0 0
2020 58.100 -71,6% față de anul precedent 58.107 70.361 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.254 12.405
2019 204.350 -7,9% față de anul precedent 204.358 73.756 130.602 -18,7% față de anul precedent 128.558 -18,9% față de anul precedent 0 0
2018 221.758 +53,9% față de anul precedent 221.760 61.057 160.703 +76,9% față de anul precedent 158.496 +77,3% față de anul precedent 0 0
2017 144.090 +118,4% față de anul precedent 144.090 53.253 90.837 +523,0% față de anul precedent 89.395 +542,2% față de anul precedent 0 0
2016 65.990 +28,0% față de anul precedent 65.990 51.409 14.581 +282,4% față de anul precedent 13.921 +514,3% față de anul precedent 0 0
2015 51.565 -45,6% față de anul precedent 51.566 47.753 3.813 -83,9% față de anul precedent 2.266 -88,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 94.820 +31,4% față de anul precedent 104.821 81.180 23.641 -1,3% față de anul precedent 20.496 -5,9% față de anul precedent 0 0
2013 72.180 +25,0% față de anul precedent 72.180 48.229 23.951 +357,7% față de anul precedent 21.786 +522,5% față de anul precedent 0 0
2012 57.768 -35,2% față de anul precedent 57.777 52.544 5.233 -82,0% față de anul precedent 3.500 -88,0% față de anul precedent 0 0
2011 89.149 +255,0% față de anul precedent 102.155 73.035 29.120 29.120 0 0
2010 25.111 25.111 47.056 0 0 21.945 23.595
2009 0 1 12.932 0 0 12.931 12.931

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 31.500 65.413 96.913 0 34.783 30.630
2023 0 1.800 1.800 0 179 1.621
2022 26.915 62.162 89.077 0 2.961 59.201
2021 33.976 14.567 48.543 0 2.000 12.567
2020 43.572 90.156 133.728 0 45.000 45.156
2019 53.168 104.391 157.559 0 2.000 102.391
2018 38.276 124.428 162.704 0 93.000 31.428
2017 48.245 44.248 92.493 0 2.000 42.248
2016 58.299 15.230 73.529 0 13.950 1.280
2015 68.368 3.121 71.489 0 2.000 1.121
2014 80.913 32.525 113.438 0 8.500 24.025
2013 80.073 5.294 85.367 0 0 5.294
2012 96.466 18.743 115.209 2.537 0 16.206
2011 114.799 16.529 131.328 1.777 0 14.752
2010 95.063 10.943 106.006 2.754 4.860 3.329
2009 99.550 961 100.511 930 0 31

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.468 -25,8% față de anul precedent 90.445 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 8.716 -76,2% față de anul precedent -6.916 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 36.597 +186,1% față de anul precedent 52.480 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 12.793 -26,2% față de anul precedent 35.750 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 17.335 -39,7% față de anul precedent 116.393 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 28.761 +624,8% față de anul precedent 128.798 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 3.968 +38,8% față de anul precedent 158.736 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2017 2.858 -95,2% față de anul precedent 89.635 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 59.368 +93,7% față de anul precedent 14.161 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 30.647 -59,1% față de anul precedent 40.842 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 74.862 +11,3% față de anul precedent 38.576 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2013 67.287 -43,4% față de anul precedent 18.080 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 118.915 -14,2% față de anul precedent -3.706 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2011 138.534 -2,7% față de anul precedent -7.206 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 142.332 +23,5% față de anul precedent -36.326 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 115.242 -12.731 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 238.211 RON. Profit: 97.361 RON

Cifra de afaceri: 238.211 RON. Profit: 97.361 RON

Cifra de afaceri
238.211 RON +986.68% față de anul precedent
Profit net
97.361 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
6.468 RON -25.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 21.921 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.921 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.921 RON -77.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
59.396 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
8.716 RON -76.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 97.151 RON. Profit: 16.730 RON

Cifra de afaceri: 97.151 RON. Profit: 16.730 RON

Cifra de afaceri
97.151 RON -5.68% față de anul precedent
Profit net
16.730 RON -52.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
36.597 RON +186.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 103.000 RON. Profit: 35.510 RON

Cifra de afaceri: 103.000 RON. Profit: 35.510 RON

Cifra de afaceri
103.000 RON +77.28% față de anul precedent
Profit net
35.510 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
12.793 RON -26.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 58.100 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 58.100 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
58.100 RON -71.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.405 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
17.335 RON -39.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 204.350 RON. Profit: 128.558 RON

Cifra de afaceri: 204.350 RON. Profit: 128.558 RON

Cifra de afaceri
204.350 RON -7.85% față de anul precedent
Profit net
128.558 RON -18.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
28.761 RON +624.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 221.758 RON. Profit: 158.496 RON

Cifra de afaceri: 221.758 RON. Profit: 158.496 RON

Cifra de afaceri
221.758 RON +53.9% față de anul precedent
Profit net
158.496 RON +77.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
3.968 RON +38.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 144.090 RON. Profit: 89.395 RON

Cifra de afaceri: 144.090 RON. Profit: 89.395 RON

Cifra de afaceri
144.090 RON +118.35% față de anul precedent
Profit net
89.395 RON +542.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.858 RON -95.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 65.990 RON. Profit: 13.921 RON

Cifra de afaceri: 65.990 RON. Profit: 13.921 RON

Cifra de afaceri
65.990 RON +27.97% față de anul precedent
Profit net
13.921 RON +514.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
59.368 RON +93.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 51.565 RON. Profit: 2.266 RON

Cifra de afaceri: 51.565 RON. Profit: 2.266 RON

Cifra de afaceri
51.565 RON -45.62% față de anul precedent
Profit net
2.266 RON -88.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
30.647 RON -59.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 94.820 RON. Profit: 20.496 RON

Cifra de afaceri: 94.820 RON. Profit: 20.496 RON

Cifra de afaceri
94.820 RON +31.37% față de anul precedent
Profit net
20.496 RON -5.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
74.862 RON +11.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 72.180 RON. Profit: 21.786 RON

Cifra de afaceri: 72.180 RON. Profit: 21.786 RON

Cifra de afaceri
72.180 RON +24.95% față de anul precedent
Profit net
21.786 RON +522.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
67.287 RON -43.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 57.768 RON. Profit: 3.500 RON

Cifra de afaceri: 57.768 RON. Profit: 3.500 RON

Cifra de afaceri
57.768 RON -35.2% față de anul precedent
Profit net
3.500 RON -87.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
118.915 RON -14.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 89.149 RON. Profit: 29.120 RON

Cifra de afaceri: 89.149 RON. Profit: 29.120 RON

Cifra de afaceri
89.149 RON +255.02% față de anul precedent
Profit net
29.120 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
138.534 RON -2.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 25.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.111 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.595 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
142.332 RON +23.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.931 RON
Angajati
1
Datorii
115.242 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataECLIMES TOPO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

ECLIMES TOPO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Vâlcea

ALSO FIRE CONSULTING S.R.L.
CUI: 44379497CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2021-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.900 RON
Profit
162.200 RON
Angajati
0
HAITOP CADASTRU S.R.L.
CUI: 40993876CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Sat Râpăneşti Com. Buneşti2019-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.407 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CADCOM SRL
CUI: 17486135CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2005-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.435 RON
Profit
14.873 RON
Angajati
3
SUDCAD PARTNERS S.R.L.
CUI: 39176976CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani2018-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.987 RON
Profit
137.728 RON
Angajati
1
VIEW POINT ENGINEERING S.R.L.
CUI: 40106290CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2018-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.145 RON
Profit
26.652 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Vâlcea

TRAKO CONSULTING SRL
CUI: 25339550CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.496 RON
Profit
136.695 RON
Angajati
1
MODDRUM CONSTRUCT SRL
CUI: 25834036CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
474.242 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
CONSMETROTEST SRL
CUI: 25157761CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.450 RON
Profit
29.657 RON
Angajati
1
LAMA-MED SRL
CUI: 26136740CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
840.211 RON
Profit
6.472 RON
Angajati
2

Alte firme din Vâlcea

RIDAVIM INVEST SRL
CUI: 25775436CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Sat Berbeşti Orş. Berbeşti2009-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.892 RON
Profit
609 RON
Angajati
3
ECMON SERVICES SRL
CUI: 25631473CAEN: 4690
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.403 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ECOFLUX SRL
CUI: 25883853CAEN: 5520
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.334 RON
Profit
18.170 RON
Angajati
1
ROKLAND SRL
CUI: 24857864CAEN: 5590
Activ
VÂLCEA, Orş. Băile Olăneşti2008-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.980.423 RON
Profit
748.792 RON
Angajati
9
UDROIU S.R.L.
CUI: 18151510CAEN: 5590
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2005-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.664 RON
Profit
10.677 RON
Angajati
2
COCO SERVAUTO S.R.L.
CUI: 33042029CAEN: 4312
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2014-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.911.217 RON
Profit
582.771 RON
Angajati
15
TOPCEREALIS S.R.L.
CUI: 55499774CAEN: 4621
Activ
VÂLCEA, Sat Pietrarii de Sus Com. Pietrari2026-08-27
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ECLIMES TOPO SRL?

CUI-ul ECLIMES TOPO SRL este 25775371.

Unde este sediul ECLIMES TOPO SRL?

ECLIMES TOPO SRL are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Calea lui Traian nr. 113, 240112, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata ECLIMES TOPO SRL?

ECLIMES TOPO SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ECLIMES TOPO SRL in 2024?

In 2024, ECLIMES TOPO SRL a raportat o cifra de afaceri de 238.211 RON.

Cati angajati are ECLIMES TOPO SRL?

ECLIMES TOPO SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ECLIMES TOPO SRL?

ECLIMES TOPO SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat ECLIMES TOPO SRL in 2024?

ECLIMES TOPO SRL a inregistrat un profit net de 97.361 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.