Activ Plătitor TVA

MAC FARMACONS SRL

CUI: 25776067
CIF: RO25776067
Reg. Com.: J2009001442129
CAEN: 2051
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iulie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Fabricarea biocombustibililor lichizi

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:29

Despre MAC FARMACONS SRL

MAC FARMACONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Jucu-Herghelie Com. Jucu, judetul CLUJ, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea biocombustibililor lichizi" (cod CAEN 2051), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MAC FARMACONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.016.819 RON, in scadere fata de anul precedent (-38.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.208 RON in 2009 la 5.016.819 RON in 2024. Datoriile raportate (5.615.677 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.016.819 RON
Venituri totale
5.266.974 RON
Cheltuieli totale
5.727.972 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.398.101 RON
Active circulante
1.415.587 RON
Stocuri
1.112.108 RON
Creanțe
256.673 RON
Casa & conturi bănci
46.806 RON
Capital propriu
-2.801.989 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Jucu-Herghelie Com. Jucu, JUCU-HERGHELIE nr. 16A, 407352
Telefon0264562924

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Jucu-Herghelie Com. Jucu, JUCU-HERGHELIE nr. 16A, 407352
Cod poștal: 407352
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Jucu-Herghelie Com. Jucu, JUCU-HERGHELIE nr. 16A, 407352
Cod postal
407352
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.07.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2023 - 1 noiembrie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.016.819 RON
Rezultat net
-460.998 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.016.819 RON 8.176.906 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.266.974 RON 8.873.115 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.727.972 RON 8.790.280 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 82.835 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 37.549 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 460.998 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 460.998 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.398.101 RON 1.463.921 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.415.587 RON 2.010.010 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.813.688 RON 3.473.931 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.112.108 RON 1.103.977 RON
CreanțeSume de încasat 256.673 RON 344.319 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 46.806 RON 561.714 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.615.677 RON 5.814.922 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -2.801.989 RON -2.340.991 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 10 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.813.688RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

199,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.813.688 RON
Datorii totale5.615.677 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,25 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-99,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.016.819 -38,7% față de anul precedent 5.266.974 5.727.972 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 460.998 460.998
2023 8.176.906 8.873.115 8.790.280 82.835 37.549 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 7.292 348.161 0 0 340.869 340.942
2021 29 -100,0% față de anul precedent 7.104 271.252 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 264.148 264.218
2020 206.078 -89,8% față de anul precedent 409.717 381.366 28.351 25.934 0 0
2019 2.014.600 +149,3% față de anul precedent 3.890.461 4.142.305 0 0 251.844 272.092
2018 808.274 +1.233,5% față de anul precedent 1.595.305 1.989.693 0 0 394.388 402.706
2017 60.615 +355,4% față de anul precedent 122.580 965.862 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 843.282 843.939
2016 13.309 894.225 875.089 19.136 -59,2% față de anul precedent 10.690 -56,0% față de anul precedent 0 0
2015 0 -100,0% față de anul precedent 609.295 562.385 46.910 -91,5% față de anul precedent 24.303 -95,5% față de anul precedent 0 0
2014 1.266.725 +359,6% față de anul precedent 1.302.590 753.957 548.633 534.634 0 0
2013 275.617 -42,2% față de anul precedent 276.276 785.147 0 0 508.871 508.871
2012 476.618 +13,7% față de anul precedent 476.817 646.539 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 169.722 169.722
2011 419.104 +56,9% față de anul precedent 755.996 664.397 91.599 +273,3% față de anul precedent 70.908 +333,9% față de anul precedent 0 0
2010 267.117 +22.012,3% față de anul precedent 504.252 479.714 24.538 16.341 0 0
2009 1.208 1.208 1.671 0 0 463 463

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.398.101 1.415.587 2.813.688 1.112.108 256.673 46.806
2023 1.463.921 2.010.010 3.473.931 1.103.977 344.319 561.714
2022 1.440.530 1.084.255 2.524.785 615.633 412.858 55.764
2021 726.456 630.251 1.356.707 304.534 300.707 25.010
2020 911.859 806.390 1.718.249 449.534 301.862 54.994
2019 940.372 812.027 1.752.399 462.990 318.193 30.844
2018 1.058.994 481.828 1.540.822 282.627 173.507 25.694
2017 1.230.201 345.139 1.575.340 131.441 182.640 31.058
2016 1.240.326 325.294 1.565.620 96.974 200.452 27.868
2015 1.305.171 286.024 1.591.195 81.444 176.517 28.063
2014 1.172.572 498.063 1.670.635 80.899 412.224 4.940
2013 65.307 257.222 322.529 45.224 195.324 16.674
2012 157.610 239.370 396.980 117.985 117.355 4.030
2011 8.830 116.687 125.517 3.166 90.556 22.965
2010 585 71.077 71.662 0 34.552 36.525
2009 585 1.618 2.203 0 0 1.618

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.615.677 -3,4% față de anul precedent -2.801.989 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2023 5.814.922 +17,4% față de anul precedent -2.340.991 Neraportat 8 +100,0% față de anul precedent
2022 4.953.194 +45,9% față de anul precedent -2.378.539 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2021 3.394.304 +5,5% față de anul precedent -2.037.597 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2020 3.216.628 -1,8% față de anul precedent -1.498.379 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 3.276.712 +17,3% față de anul precedent -1.524.313 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2018 2.793.543 +15,2% față de anul precedent -1.252.721 Neraportat 7 -50,0% față de anul precedent
2017 2.425.355 +56,6% față de anul precedent -850.015 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2016 1.549.056 -2,4% față de anul precedent 16.564 Neraportat 14 +16,7% față de anul precedent
2015 1.586.321 -8,8% față de anul precedent 4.874 Neraportat 12 +33,3% față de anul precedent
2014 1.739.865 +90,3% față de anul precedent -69.230 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2013 914.136 +88,3% față de anul precedent -591.607 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2012 485.502 +1.160,0% față de anul precedent -82.736 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 38.531 -30,7% față de anul precedent 86.986 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2010 55.584 +2.154,0% față de anul precedent 16.078 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 2.466 -263 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
INIONUŢ NICOLAE DOBRAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24374/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.016.819 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.016.819 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.016.819 RON -38.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
460.998 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
5.615.677 RON -3.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 4 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.176.906 RON. Profit: 37.549 RON

Cifra de afaceri: 8.176.906 RON. Profit: 37.549 RON

Cifra de afaceri
8.176.906 RON
Profit net
37.549 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +100% față de anul precedent
Datorii
5.814.922 RON +17.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 39504/2023transmitere părţi sociale pentru persoane fizice

transmitere părţi sociale pentru persoane fizice

Deschide înregistrarea completă
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
340.942 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
4.953.194 RON +45.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 29 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29 RON -99.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
264.218 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
3.394.304 RON +5.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 206.078 RON. Profit: 25.934 RON

Cifra de afaceri: 206.078 RON. Profit: 25.934 RON

Cifra de afaceri
206.078 RON -89.77% față de anul precedent
Profit net
25.934 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
3.216.628 RON -1.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.014.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.014.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.014.600 RON +149.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
272.092 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
3.276.712 RON +17.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 808.274 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 808.274 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
808.274 RON +1233.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
402.706 RON
Angajati
7 -50% față de anul precedent
Datorii
2.793.543 RON +15.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 60.615 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 60.615 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
60.615 RON +355.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
843.939 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
2.425.355 RON +56.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 13.309 RON. Profit: 10.690 RON

Cifra de afaceri: 13.309 RON. Profit: 10.690 RON

Cifra de afaceri
13.309 RON
Profit net
10.690 RON -56.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +16.67% față de anul precedent
Datorii
1.549.056 RON -2.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 24.303 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 24.303 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
24.303 RON -95.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.586.321 RON -8.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.266.725 RON. Profit: 534.634 RON

Cifra de afaceri: 1.266.725 RON. Profit: 534.634 RON

Cifra de afaceri
1.266.725 RON +359.6% față de anul precedent
Profit net
534.634 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
1.739.865 RON +90.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 275.617 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 275.617 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
275.617 RON -42.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
508.871 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
914.136 RON +88.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 476.618 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 476.618 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
476.618 RON +13.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
169.722 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
485.502 RON +1160.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 419.104 RON. Profit: 70.908 RON

Cifra de afaceri: 419.104 RON. Profit: 70.908 RON

Cifra de afaceri
419.104 RON +56.9% față de anul precedent
Profit net
70.908 RON +333.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
38.531 RON -30.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 267.117 RON. Profit: 16.341 RON

Cifra de afaceri: 267.117 RON. Profit: 16.341 RON

Cifra de afaceri
267.117 RON +22012.33% față de anul precedent
Profit net
16.341 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
55.584 RON +2154.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.208 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
463 RON
Angajati
1
Datorii
2.466 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.062026Mentiune · Buletin 24374/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 18.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MAC FARMACONS SRL
CUI
25776067
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.06.2026
Registrul Comerțului
J12/1442/2009
EUID
ROONRC.J12/1442/2009
Sediu
Sat Juc-Herghelie, Comuna Jucu, Jud. Cluj, Nr. 16A
Județ
Cluj
Număr încheiere
512800
Data încheierii
25.06.2026
Număr dosar
2489083
Data dosarului
22.06.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Valeriu Ristea

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 18.06.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 22.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 24374/2026 (PDF)
11.102023Mentiune · Buletin 39504/2023transmitere părţi sociale pentru persoane fizice

transmitere părţi sociale pentru persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 13.04.2023, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; revocare persoane împuternicite

Companie
MAC FARMACONS SRL
CUI
25776067
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.10.2023
Registrul Comerțului
J12/1442/2009
EUID
ROONRC.J12/1442/2009
Sediu
Sat Juc-Herghelie, Comuna Jucu, Nr. 16A, Judet Cluj
Data încheierii
26.04.2023
Număr dosar
39778
Data dosarului
25.04.2023
Tribunal
Cluj

Subiecte

transmitere părţi sociale pentru persoane fizice

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 13.04.2023
  • depunerea actului constitutiv actualizat
Vezi Buletinul ONRC nr. 39504/2023 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Alte firme din Cluj

FERMA MOSU SRL
CUI: 25770013CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2009-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.286.839 RON
Profit
6.345.542 RON
Angajati
5
DVD INSTAL SRL
CUI: 25787007CAEN: 4324
Activ
CLUJ, Mun. Turda2009-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.482 RON
Profit
69.327 RON
Angajati
3
ARA TOPO CONSULT SRL
CUI: 25742030CAEN: 8219
Activ
CLUJ, Sat Podeni Com. Moldoveneşti2009-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.500 RON
Profit
19.783 RON
Angajati
2
MANSI PROTECT S.R.L.
CUI: 25805669CAEN: 7490
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.605 RON
Profit
18.662 RON
Angajati
0
FOCUS EURO LINE SRL
CUI: 27760385CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.702 RON
Profit
20.112 RON
Angajati
1
OLIBOM INVEST SRL
CUI: 10847372CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1998-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.157 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EDIL UNO SRL
CUI: 35765049CAEN: 2361
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-07
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAC FARMACONS SRL?

CUI-ul MAC FARMACONS SRL este 25776067.

Unde este sediul MAC FARMACONS SRL?

MAC FARMACONS SRL are sediul in Romania, CLUJ, Sat Jucu-Herghelie Com. Jucu, JUCU-HERGHELIE nr. 16A, 407352, Sat Jucu-Herghelie Com. Jucu, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata MAC FARMACONS SRL?

MAC FARMACONS SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MAC FARMACONS SRL in 2024?

In 2024, MAC FARMACONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.016.819 RON.

Cati angajati are MAC FARMACONS SRL?

MAC FARMACONS SRL a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2024.

Ce activitate are MAC FARMACONS SRL?

MAC FARMACONS SRL are codul CAEN principal 2051 (Fabricarea biocombustibililor lichizi).

Ce profit a inregistrat MAC FARMACONS SRL in 2024?

MAC FARMACONS SRL a inregistrat o pierdere neta de 460.998 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.