Activ

AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI

CUI: 25825224
CIF: 25825224
Reg. Com.: J2009001220291
CAEN: 4781
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 iulie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:45

Despre AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI

AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor" (cod CAEN 4781), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Ştrandului nr. 61A, 100189
Telefon0749099002

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Ştrandului nr. 61A, 100189
Cod poștal: 100189
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Ştrandului nr. 61A, 100189
Cod postal
100189
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.07.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2009 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2009
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2009 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4781, Prahova

ANIDI COMTAL SRL
CUI: 27726782CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2010-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.625.265 RON
Profit
204.758 RON
Angajati
1
SEMIANT SERV SRL
CUI: 24789530CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Sat Călineşti Com. Floreşti2008-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
381.236 RON
Profit
201 RON
Angajati
2
COFIA INVEST SRL
CUI: 28315939CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2011-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.724 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

MAR-GTI DESIGN SRL
CUI: 25811865CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.331 RON
Profit
32.631 RON
Angajati
1
IDCON SERVICES SRL
CUI: 25825895CAEN: 4120
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.370.166 RON
Profit
923.505 RON
Angajati
7
BRASOR SERVICES SRL
CUI: 25786273CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.220 RON
Profit
20.768 RON
Angajati
1
SHO - SHA ADVERTISING S.R.L.
CUI: 23125763CAEN: 7311
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2008-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.203 RON
Profit
72.684 RON
Angajati
0
ALGI CIT INVEST SRL
CUI: 28811843CAEN: 4342
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2011-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.104.478 RON
Profit
751.545 RON
Angajati
21
GRINGO MAR ŞTEF S.R.L.
CUI: 41448207CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Sat Iazu Com. Măgurele2019-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.079 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI?

CUI-ul AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI este 25825224.

Unde este sediul AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI?

AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Ştrandului nr. 61A, 100189, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI?

AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Ce activitate are AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI?

AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI- SUCURSALA PLOIESTI are codul CAEN principal 4781 (Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.