Activ Plătitor TVA

AFFARONE TRANSILVANIA SRL

CUI: 25930718
CIF: RO25930718
Reg. Com.: J26/773/2009
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 august 2009 · 17 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:52

Despre AFFARONE TRANSILVANIA SRL

AFFARONE TRANSILVANIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AFFARONE TRANSILVANIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 184.263 RON, in scadere fata de anul precedent (-45.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 65.637 RON in 2009 la 184.263 RON in 2024. Datoriile raportate (943.783 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
184.263 RON
Venituri totale
184.753 RON
Cheltuieli totale
239.377 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
958.574 RON
Stocuri
294.978 RON
Creanțe
183.745 RON
Casa & conturi bănci
479.851 RON
Capital propriu
15.568 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 147, 540445
Telefon0757030248

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 147, 540445
Cod poștal: 540445
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 147, 540445
Cod postal
540445
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.08.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
184.263 RON
Rezultat net
-56.248 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 184.263 RON 340.246 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 184.753 RON 343.544 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 239.377 RON 277.306 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 66.238 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 62.895 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 54.624 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 56.248 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 958.574 RON 943.173 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 958.574 RON 943.173 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 294.978 RON 298.724 RON
CreanțeSume de încasat 183.745 RON 142.203 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 479.851 RON 502.246 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 943.783 RON 871.531 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 15.568 RON 71.816 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active958.574RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

98,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale958.574 RON
Datorii totale943.783 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
1,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 184.263 -45,8% față de anul precedent 184.753 239.377 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 54.624 56.248
2023 340.246 +113,5% față de anul precedent 343.544 277.306 66.238 62.895 0 0
2022 159.395 +42,4% față de anul precedent 163.165 245.551 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 82.386 83.789
2021 111.922 -1,3% față de anul precedent 114.716 90.107 24.609 20.060 0 0
2020 113.388 -62,4% față de anul precedent 116.583 158.766 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 42.183 42.718
2019 301.280 +65,4% față de anul precedent 316.085 241.351 74.734 -57,3% față de anul precedent 71.649 -58,2% față de anul precedent 0 0
2018 182.171 +49,9% față de anul precedent 184.719 9.866 174.853 171.225 0 0
2017 121.517 +23,3% față de anul precedent 135.142 172.214 0 0 37.072 38.315
2016 98.533 -31,1% față de anul precedent 122.717 284.734 0 0 162.017 163.988
2015 142.947 -18,2% față de anul precedent 176.789 200.020 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 27.627
2014 174.713 -67,5% față de anul precedent 195.721 193.477 2.244 -98,3% față de anul precedent 1.403 -98,7% față de anul precedent 0 0
2013 538.152 +90,0% față de anul precedent 552.644 421.676 130.968 +1.445,5% față de anul precedent 108.220 +1.177,1% față de anul precedent 0 0
2012 283.294 +118,5% față de anul precedent 284.316 275.842 8.474 8.474 0 0
2011 129.631 -17,8% față de anul precedent 129.966 136.336 0 0 6.370 6.370
2010 157.612 +140,1% față de anul precedent 157.798 171.599 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.801 17.026
2009 65.637 65.739 56.621 9.118 7.255 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 958.574 958.574 294.978 183.745 479.851
2023 0 943.173 943.173 298.724 142.203 502.246
2022 304 716.605 716.909 238.529 57.633 420.443
2021 1.518 662.853 664.371 194.030 19.356 449.467
2020 2.732 961.032 963.764 166.939 354.002 440.091
2019 120 953.210 953.330 163.583 339.805 449.822
2018 120 803.946 804.066 165.698 311.169 327.079
2017 120 669.658 669.778 112.537 310.775 246.346
2016 120 642.402 642.522 99.358 302.778 240.266
2015 647 816.352 816.999 116.216 505.828 194.308
2014 1.222 832.940 834.162 113.257 550.726 168.957
2013 1.797 775.180 776.977 112.498 472.032 190.650
2012 5.404 367.359 372.763 136.123 119.136 112.100
2011 7.373 147.194 154.567 74.183 7.127 65.884
2010 8.146 74.704 82.850 20.788 10.465 43.451
2009 381 36.741 37.122 8.510 718 27.513

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 943.783 +8,3% față de anul precedent 15.568 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 871.531 +23,1% față de anul precedent 71.816 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 708.047 +23,9% față de anul precedent 8.921 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 571.714 -35,9% față de anul precedent 92.709 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 891.196 +6,3% față de anul precedent 72.650 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 838.053 +10,2% față de anul precedent 115.367 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 760.403 -4,6% față de anul precedent 43.719 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 797.285 +9,0% față de anul precedent -127.507 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 731.714 -1,4% față de anul precedent -89.192 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 742.203 +1,4% față de anul precedent 74.796 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 731.751 +8,3% față de anul precedent 102.424 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 675.956 +75,9% față de anul precedent 101.021 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 384.384 +125,8% față de anul precedent -7.198 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 170.240 +77,6% față de anul precedent -15.673 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 95.855 +223,1% față de anul precedent -9.571 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 29.667 7.455 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 184.263 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 184.263 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
184.263 RON -45.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
56.248 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
943.783 RON +8.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 340.246 RON. Profit: 62.895 RON

Cifra de afaceri: 340.246 RON. Profit: 62.895 RON

Cifra de afaceri
340.246 RON +113.46% față de anul precedent
Profit net
62.895 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
871.531 RON +23.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 159.395 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 159.395 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
159.395 RON +42.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
83.789 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
708.047 RON +23.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 111.922 RON. Profit: 20.060 RON

Cifra de afaceri: 111.922 RON. Profit: 20.060 RON

Cifra de afaceri
111.922 RON -1.29% față de anul precedent
Profit net
20.060 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
571.714 RON -35.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 113.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.388 RON -62.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
42.718 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
891.196 RON +6.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 301.280 RON. Profit: 71.649 RON

Cifra de afaceri: 301.280 RON. Profit: 71.649 RON

Cifra de afaceri
301.280 RON +65.38% față de anul precedent
Profit net
71.649 RON -58.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
838.053 RON +10.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 182.171 RON. Profit: 171.225 RON

Cifra de afaceri: 182.171 RON. Profit: 171.225 RON

Cifra de afaceri
182.171 RON +49.91% față de anul precedent
Profit net
171.225 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
760.403 RON -4.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 121.517 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 121.517 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
121.517 RON +23.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.315 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
797.285 RON +8.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 98.533 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 98.533 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
98.533 RON -31.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
163.988 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
731.714 RON -1.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 142.947 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 142.947 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
142.947 RON -18.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
27.627 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
742.203 RON +1.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 174.713 RON. Profit: 1.403 RON

Cifra de afaceri: 174.713 RON. Profit: 1.403 RON

Cifra de afaceri
174.713 RON -67.53% față de anul precedent
Profit net
1.403 RON -98.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
731.751 RON +8.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 538.152 RON. Profit: 108.220 RON

Cifra de afaceri: 538.152 RON. Profit: 108.220 RON

Cifra de afaceri
538.152 RON +89.96% față de anul precedent
Profit net
108.220 RON +1177.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
675.956 RON +75.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 283.294 RON. Profit: 8.474 RON

Cifra de afaceri: 283.294 RON. Profit: 8.474 RON

Cifra de afaceri
283.294 RON +118.54% față de anul precedent
Profit net
8.474 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
384.384 RON +125.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 129.631 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 129.631 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
129.631 RON -17.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.370 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
170.240 RON +77.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 157.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 157.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
157.612 RON +140.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.026 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
95.855 RON +223.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 65.637 RON. Profit: 7.255 RON

Cifra de afaceri: 65.637 RON. Profit: 7.255 RON

Cifra de afaceri
65.637 RON
Profit net
7.255 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
29.667 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAFFARONE TRANSILVANIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

AFFARONE TRANSILVANIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Mureş

MURES SALA EVENTS SRL
CUI: 37132957CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2017-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.591 RON
Profit
12.577 RON
Angajati
0
TERRALUXURY SRL
CUI: 38152570CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Sat Ungheni Orş. Ungheni2017-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.809 RON
Profit
112.201 RON
Angajati
1
COTOARBA BROTHERS S.R.L.
CUI: 40629680CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2019-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.918 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VASMIR EVENTS S.R.L.
CUI: 39682833CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2018-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.575 RON
Profit
3.012 RON
Angajati
2
AGROTURISM GURGHIUL SRL
CUI: 9619559CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Sat Jabeniţa Com. Solovăstru1997-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.356 RON
Profit
34.813 RON
Angajati
2
FEELING COCKTAILS SRL
CUI: 38015807CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.216 RON
Profit
44.540 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Mureş

ZESTREA MEDIA SRL
CUI: 25441495CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2009-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.000 RON
Profit
253 RON
Angajati
0
FUN EXPRESS SRL
CUI: 28089491CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2011-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.922 RON
Profit
67.468 RON
Angajati
1
ROBEX ROOM SRL
CUI: 24877950CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2008-12-17
fara e-Factura
GIFY WORKSHOP SRL
CUI: 28142498CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Sat Bozeni Com. Corunca2011-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.126 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

ELINOR PEL SRL
CUI: 25926482CAEN: 1424
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2009-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.849 RON
Profit
17.294 RON
Angajati
0
NV PROIECT INSTAL SRL
CUI: 25930726CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş2009-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.266 RON
Profit
1.324 RON
Angajati
2
ECOHELP SRL
CUI: 25864479CAEN: 4686
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2009-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.683.725 RON
Profit
4.588.318 RON
Angajati
5
FT EXACT GROUP S.R.L.
CUI: 26032537CAEN: 7490
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2009-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NUMIS FILA SRL
CUI: 25358323CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2009-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
722.933 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DR X-RAY SRL
CUI: 26444600CAEN: 8691
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2010-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.075.512 RON
Profit
157.093 RON
Angajati
6
BARACA CONSTRUCT EXPERT S.R.L.
CUI: 22014147CAEN: 4100
Activ
MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti2007-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.899 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
YANIS AUTO SRL
CUI: 30028313CAEN: 4511
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2012-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.400 RON
Profit
4.769 RON
Angajati
0
ROMANU TERMOPLAST S.R.L.
CUI: 44725027CAEN: 2223
Activ
MUREŞ, Sat Toaca Com. Hodac2021-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AFFARONE TRANSILVANIA SRL?

CUI-ul AFFARONE TRANSILVANIA SRL este 25930718.

Unde este sediul AFFARONE TRANSILVANIA SRL?

AFFARONE TRANSILVANIA SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 147, 540445, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata AFFARONE TRANSILVANIA SRL?

AFFARONE TRANSILVANIA SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AFFARONE TRANSILVANIA SRL in 2024?

In 2024, AFFARONE TRANSILVANIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 184.263 RON.

Cati angajati are AFFARONE TRANSILVANIA SRL?

AFFARONE TRANSILVANIA SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AFFARONE TRANSILVANIA SRL?

AFFARONE TRANSILVANIA SRL are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat AFFARONE TRANSILVANIA SRL in 2024?

AFFARONE TRANSILVANIA SRL a inregistrat o pierdere neta de 56.248 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.