Activ

DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 26010679
CIF: 26010679
Reg. Com.: F2009001257130
CAEN: 9630
Formă: Necunoscut
Înființată: 21 septembrie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Activități de pompe funebre și similare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:45

Despre DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de pompe funebre și similare" (cod CAEN 9630), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Mihai Viteazu nr. 9
Telefon0720166969

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Mihai Viteazu nr. 9
Cod poștal: 905500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Mihai Viteazu nr. 9, 905500
Cod postal
905500
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 18.09.2009
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2009 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2009
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2009 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 9630 in Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 9630 in Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9630, Constanţa

PROGRESS CONSULTING SA
CUI: 10093155CAEN: 9630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1998-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.651.503 RON
Profit
6.159.320 RON
Angajati
104
CLARES SRL
CUI: 1895257CAEN: 9630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.514.227 RON
Profit
549.290 RON
Angajati
54
SACRIFICIO ETERNA SRL
CUI: 30084585CAEN: 9630
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2012-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.139.186 RON
Profit
340.185 RON
Angajati
3
CASA LUMINII BĂLAŞA S.R.L.
CUI: 40937434CAEN: 9630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.044 RON
Profit
45.727 RON
Angajati
1
CASA ETERNA S.R.L.
CUI: 45221001CAEN: 9630
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2021-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
488.398 RON
Profit
814 RON
Angajati
1
IMPEX FLORESTEL SRL
CUI: 36771707CAEN: 9630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2016-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
430.786 RON
Profit
8.265 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 26010679.

Unde este sediul DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Mihai Viteazu nr. 9, Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Ce activitate are DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DERVIŞI SAMIR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 9630 (Activități de pompe funebre și similare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.