Activ

CALL START CENTER SRL

CUI: 26025335
CIF: 26025335
Reg. Com.: J2009000858242
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 septembrie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:19

Despre CALL START CENTER SRL

CALL START CENTER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CALL START CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.215 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-92.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (188.251 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.215 RON
Venituri totale
3.689 RON
Cheltuieli totale
5.049 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
218.384 RON
Stocuri
77.638 RON
Creanțe
140.930 RON
Casa & conturi bănci
-184 RON
Capital propriu
30.133 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Aleea Expoziţiei nr. 2, 430294
Telefon0262226331

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Aleea Expoziţiei nr. 2, 430294
Cod poștal: 430294
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Aleea Expoziţiei nr. 2, 430294
Cod postal
430294
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.09.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.215 RON
Rezultat net
-1.360 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.215 RON 29.054 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.689 RON 33.327 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.049 RON 45.162 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.360 RON 11.835 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.360 RON 12.200 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 218.384 RON 222.498 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 218.384 RON 222.498 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 77.638 RON 77.638 RON
CreanțeSume de încasat 140.930 RON 140.842 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -184 RON 4.018 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 188.251 RON 191.003 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 30.133 RON 31.495 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active218.384RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

86,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale218.384 RON
Datorii totale188.251 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
13,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.215 -92,4% față de anul precedent 3.689 5.049 0 0 1.360 1.360
2023 29.054 -53,4% față de anul precedent 33.327 45.162 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.835 12.200
2022 62.316 +32,0% față de anul precedent 62.372 33.689 28.683 +62,9% față de anul precedent 28.256 +64,9% față de anul precedent 0 0
2021 47.206 -0,4% față de anul precedent 47.208 29.596 17.612 17.140 0 0
2020 47.380 +219,5% față de anul precedent 47.390 56.113 0 0 8.723 9.161
2019 14.831 -62,4% față de anul precedent 14.860 26.928 0 0 12.068 12.130
2018 39.404 -26,6% față de anul precedent 41.509 64.249 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 22.740 23.135
2017 53.656 -55,6% față de anul precedent 59.503 47.550 11.953 -33,4% față de anul precedent 11.416 -30,7% față de anul precedent 0 0
2016 120.815 -52,5% față de anul precedent 154.911 136.970 17.941 16.483 0 0
2015 254.282 -30,8% față de anul precedent 280.228 336.439 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 56.211
2014 367.221 +36,2% față de anul precedent 380.453 355.821 24.632 -68,5% față de anul precedent 20.539 -70,8% față de anul precedent 0 0
2013 269.694 +51,1% față de anul precedent 288.744 210.471 78.273 70.276 0 0
2012 178.435 -25,3% față de anul precedent 200.045 207.971 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.926 7.926
2011 238.950 +544,1% față de anul precedent 260.410 232.342 28.068 28.068 0 0
2010 37.101 38.338 75.527 0 0 37.189 38.839
2009 0 1 2.347 0 0 2.346 3.079

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 218.384 218.384 77.638 140.930 -184
2023 0 222.498 222.498 77.638 140.842 4.018
2022 0 239.791 239.791 77.636 139.860 22.295
2021 0 220.060 220.060 77.636 139.717 2.707
2020 0 220.175 220.175 77.636 139.677 2.862
2019 0 247.703 247.703 104.645 141.453 1.605
2018 0 246.989 246.989 104.645 137.666 4.678
2017 0 280.103 280.103 140.861 135.660 3.582
2016 0 278.757 278.757 140.861 132.230 5.666
2015 23.115 317.993 341.108 179.598 136.401 1.994
2014 32.925 434.226 467.151 252.531 177.523 4.172
2013 48.767 468.100 516.867 288.307 157.460 22.333
2012 66.484 154.757 221.241 0 154.650 107
2011 90.121 179.728 269.849 0 136.978 42.750
2010 118.876 26.488 145.364 0 18.643 7.845
2009 124.256 6.898 131.154 0 6.244 654

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 188.251 -1,4% față de anul precedent 30.133 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 191.003 -2,6% față de anul precedent 31.495 Neraportat 1
2022 196.096 -4,2% față de anul precedent 43.695 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 204.622 -7,8% față de anul precedent 15.438 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 221.876 -7,7% față de anul precedent -1.701 Neraportat 1
2019 240.243 +5,7% față de anul precedent 7.460 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 227.399 -4,2% față de anul precedent 19.590 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 237.378 -4,1% față de anul precedent 42.725 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2016 247.448 -22,2% față de anul precedent 31.309 Neraportat 3 -81,3% față de anul precedent
2015 318.074 -17,0% față de anul precedent 14.826 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2014 383.183 -14,1% față de anul precedent 71.038 Neraportat 16 +23,1% față de anul precedent
2013 446.060 +107,3% față de anul precedent 50.499 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2012 215.131 -12,5% față de anul precedent -21.576 Neraportat 12 +33,3% față de anul precedent
2011 245.970 +88,6% față de anul precedent -13.650 Neraportat 9 +80,0% față de anul precedent
2010 130.437 -2,7% față de anul precedent -41.718 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2009 134.033 -2.879 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

78din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.215 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.215 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.215 RON -92.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.360 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
188.251 RON -1.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 29.054 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.054 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.054 RON -53.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.200 RON
Angajati
1
Datorii
191.003 RON -2.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 62.316 RON. Profit: 28.256 RON

Cifra de afaceri: 62.316 RON. Profit: 28.256 RON

Cifra de afaceri
62.316 RON +32.01% față de anul precedent
Profit net
28.256 RON +64.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
196.096 RON -4.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 47.206 RON. Profit: 17.140 RON

Cifra de afaceri: 47.206 RON. Profit: 17.140 RON

Cifra de afaceri
47.206 RON -0.37% față de anul precedent
Profit net
17.140 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
204.622 RON -7.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 47.380 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.380 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.380 RON +219.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.161 RON
Angajati
1
Datorii
221.876 RON -7.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 14.831 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.831 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.831 RON -62.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.130 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
240.243 RON +5.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 39.404 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.404 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.404 RON -26.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.135 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
227.399 RON -4.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 53.656 RON. Profit: 11.416 RON

Cifra de afaceri: 53.656 RON. Profit: 11.416 RON

Cifra de afaceri
53.656 RON -55.59% față de anul precedent
Profit net
11.416 RON -30.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
237.378 RON -4.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 120.815 RON. Profit: 16.483 RON

Cifra de afaceri: 120.815 RON. Profit: 16.483 RON

Cifra de afaceri
120.815 RON -52.49% față de anul precedent
Profit net
16.483 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -81.25% față de anul precedent
Datorii
247.448 RON -22.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 254.282 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 254.282 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
254.282 RON -30.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
56.211 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
318.074 RON -16.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 367.221 RON. Profit: 20.539 RON

Cifra de afaceri: 367.221 RON. Profit: 20.539 RON

Cifra de afaceri
367.221 RON +36.16% față de anul precedent
Profit net
20.539 RON -70.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +23.08% față de anul precedent
Datorii
383.183 RON -14.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 269.694 RON. Profit: 70.276 RON

Cifra de afaceri: 269.694 RON. Profit: 70.276 RON

Cifra de afaceri
269.694 RON +51.14% față de anul precedent
Profit net
70.276 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
446.060 RON +107.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 178.435 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 178.435 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
178.435 RON -25.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.926 RON
Angajati
12 +33.33% față de anul precedent
Datorii
215.131 RON -12.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 238.950 RON. Profit: 28.068 RON

Cifra de afaceri: 238.950 RON. Profit: 28.068 RON

Cifra de afaceri
238.950 RON +544.05% față de anul precedent
Profit net
28.068 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +80% față de anul precedent
Datorii
245.970 RON +88.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 37.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.101 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.839 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
130.437 RON -2.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.079 RON
Angajati
1
Datorii
134.033 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCALL START CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

CALL START CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Maramureş

NECRISO CONSULTING SRL
CUI: 19277500CAEN: 7020
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2006-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EURO ŞTEF CONS SRL
CUI: 35499478CAEN: 7020
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2016-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.134 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRIPARTCONSULTING SRL
CUI: 15817399CAEN: 7020
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2003-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.101 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIKSALDO SRL
CUI: 13672810CAEN: 7020
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2001-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IDEAL COSREI SRL
CUI: 26659197CAEN: 7020
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2010-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.800 RON
Profit
10.800 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Maramureş

2008 COREMIX SRL
CUI: 24727147CAEN: 7020
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus2008-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
586 RON
Profit
271 RON
Angajati
0
STRATEGIC VIEW CONCEPT S.R.L.
CUI: 26388136CAEN: 7020
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2010-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.000 RON
Profit
13.334 RON
Angajati
0
LOL CONSULTING S.R.L.
CUI: 24673721CAEN: 7020
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2008-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.571 RON
Profit
18.282 RON
Angajati
0

Alte firme din Maramureş

WORLD EXPERT CONSTRUCT SRL
CUI: 26021864CAEN: 4100
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus2009-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.578.314 RON
Profit
117.474 RON
Angajati
23
DEALU MARE FOREST SRL
CUI: 26025408CAEN: 0220
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săsar Com. Recea2009-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.751 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MEURS HRM-RO SRL
CUI: 25982032CAEN: 6210
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2009-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.758.270 RON
Profit
366.119 RON
Angajati
13
SIGHET MEDIA TRUST SRL
CUI: 26082543CAEN: 7311
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2009-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.874 RON
Profit
10.587 RON
Angajati
1
ANDISIMA FARM SRL
CUI: 25422558CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2009-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.676.594 RON
Profit
80.878 RON
Angajati
11
YAMAKO SRL
CUI: 26563202CAEN: 4690
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săpânţa Com. Săpânţa2010-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.574.069 RON
Profit
5.811 RON
Angajati
8
CAG OSTIN SRL
CUI: 21552059CAEN: 1623
Activ
MARAMUREŞ, Sat Cetăţele Com. Şişeşti2007-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.944.280 RON
Profit
88.215 RON
Angajati
8
CIFTRUT NORD SRL
CUI: 30719807CAEN: 4291
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2012-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.000.655 RON
Profit
33.345 RON
Angajati
13

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CALL START CENTER SRL?

CUI-ul CALL START CENTER SRL este 26025335.

Unde este sediul CALL START CENTER SRL?

CALL START CENTER SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Aleea Expoziţiei nr. 2, 430294, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata CALL START CENTER SRL?

CALL START CENTER SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CALL START CENTER SRL in 2024?

In 2024, CALL START CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.215 RON.

Cati angajati are CALL START CENTER SRL?

CALL START CENTER SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CALL START CENTER SRL?

CALL START CENTER SRL are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat CALL START CENTER SRL in 2024?

CALL START CENTER SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.360 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.