Activ

FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.

CUI: 26041772
CIF: 26041772
Reg. Com.: J2009001715122
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 septembrie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:12

Despre FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.

FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 628.919 RON. Profitul net inregistrat a fost de 56.564 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 6.893 RON in 2009 la 628.919 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
628.919 RON
Venituri totale
628.919 RON
Cheltuieli totale
558.880 RON
Profit brut
70.039 RON
Profit net
56.564 RON
Marja profit net
8,99%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
59.267 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.892 RON
Casa & conturi bănci
57.375 RON
Capital propriu
-14.460 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Bucium nr. 9, 400526
Telefon0744653082

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Bucium nr. 9, 400526
Cod poștal: 400526
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Bucium nr. 9, 400526
Cod postal
400526
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.09.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2024 - 1 decembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
628.919 RON
Rezultat net
56.564 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 628.919 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 628.919 RON 117 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 558.880 RON 1.518 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 70.039 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 56.564 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 1.401 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 1.401 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 59.267 RON 808 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 59.267 RON 808 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.892 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 57.375 RON 808 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 73.727 RON 71.832 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -14.460 RON -71.024 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active59.267RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

124,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale59.267 RON
Datorii totale73.727 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
95,4 %Profit net / active totale
ROE
-391,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,80 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-24,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 628.919 628.919 558.880 70.039 56.564 0 0
2023 0 117 1.518 0 0 1.401 1.401
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 100 0 0 100 100
2016 0 0 72 0 0 72 72
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 124 0 0 124 124
2013 0 0 124 0 0 124 124
2012 0 0 639 0 0 639 639
2011 0 -100,0% față de anul precedent 0 822 0 0 822 822
2010 22.502 +226,5% față de anul precedent 22.933 35.635 0 0 12.702 14.629
2009 6.893 7.499 60.263 0 0 52.764 53.314

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 59.267 59.267 0 1.892 57.375
2023 0 808 808 0 0 808
2022 0 14 14 0 14 0
2021 0 14 14 0 14 0
2020 0 14 14 0 14 0
2019 0 14 14 0 14 0
2018 0 14 14 0 14 0
2017 0 14 14 0 14 0
2016 0 14 14 0 14 0
2015 0 14 14 0 14 0
2014 0 14 14 0 14 0
2013 0 14 14 0 14 0
2012 0 21 21 0 14 7
2011 1.395 65 1.460 0 14 51
2010 1.868 14 1.882 0 14 0
2009 8.118 672 8.790 0 0 672

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 73.727 +2,6% față de anul precedent -14.460 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 71.832 +3,2% față de anul precedent -71.024 Neraportat 1
2022 69.638 0,0% față de anul precedent -69.624 Neraportat 0
2021 69.638 0,0% față de anul precedent -69.624 Neraportat 0
2020 69.638 0,0% față de anul precedent -69.624 Neraportat 0
2019 69.638 0,0% față de anul precedent -69.624 Neraportat 0
2018 69.638 0,0% față de anul precedent -69.624 Neraportat 0
2017 69.638 +0,1% față de anul precedent -69.624 Neraportat 0
2016 69.538 +0,1% față de anul precedent -69.524 Neraportat 0
2015 69.466 0,0% față de anul precedent -69.452 Neraportat 0
2014 69.466 +0,2% față de anul precedent -69.452 Neraportat 0
2013 69.341 +0,2% față de anul precedent -69.327 Neraportat 0
2012 69.225 -1,1% față de anul precedent -69.204 Neraportat 0
2011 70.025 +0,6% față de anul precedent -68.565 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 69.625 +12,5% față de anul precedent -67.743 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 61.904 -53.114 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AVAlexandru Viorel TarauavocatNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 21945/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 628.919 RON. Profit: 56.564 RON

Cifra de afaceri: 628.919 RON. Profit: 56.564 RON

Cifra de afaceri
628.919 RON
Profit net
56.564 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
73.727 RON +2.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.401 RON
Angajati
1
Datorii
71.832 RON +3.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.638 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.638 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.638 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.638 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.638 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
100 RON
Angajati
0
Datorii
69.638 RON +0.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
72 RON
Angajati
0
Datorii
69.538 RON +0.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.466 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
124 RON
Angajati
0
Datorii
69.466 RON +0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
124 RON
Angajati
0
Datorii
69.341 RON +0.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
639 RON
Angajati
0
Datorii
69.225 RON -1.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
822 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
70.025 RON +0.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 22.502 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.502 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.502 RON +226.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.629 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
69.625 RON +12.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 6.893 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.893 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.893 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
53.314 RON
Angajati
1
Datorii
61.904 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLOBY TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.062026Dizolvare · Buletin 21945/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.
CUI
26041772
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
09.06.2026
Registrul Comerțului
J2009001715122
EUID
ROONRC.J2009001715122
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Strada BUCIUM, Nr. 9, Scara II, Etaj III, Ap. 18
Județ
Cluj
Număr încheiere
460804
Data încheierii
08.06.2026
Număr dosar
2241949
Data dosarului
03.06.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Magdalena Amelia Ilinca
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 21945/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Cluj

OFTA LIGHT SRL
CUI: 33869477CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2014-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
645.573 RON
Profit
226.095 RON
Angajati
2
MA DIOS SRL
CUI: 14679000CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2002-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
619.995 RON
Profit
12.284 RON
Angajati
0
PSILOCYBIN TRADE S.R.L.
CUI: 42889775CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
617.495 RON
Profit
49.770 RON
Angajati
1
MAVIS CAD CAM S.R.L.
CUI: 39442415CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2018-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
770.299 RON
Profit
84.718 RON
Angajati
0
PLACEBO SRL
CUI: 13427705CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Mun. Turda2000-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
534.923 RON
Profit
3.746 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Cluj

MOLEN QPS SOLUTIONS SRL
CUI: 25871387CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Sat Colonia Com. Tritenii de Jos2009-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.445.190 RON
Profit
412.649 RON
Angajati
1
TD ADVISORY INVEST S.R.L.
CUI: 26127416CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.281 RON
Profit
3.105 RON
Angajati
0
ESSYS PACK SRL
CUI: 25664900CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
816.733 RON
Profit
57.904 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

MARIA MINA S.R.L.
CUI: 26042670CAEN: 4799
Activ
CLUJ, Sat Alunişu Com. Sâncraiu2009-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.361 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
XAVI AUTO SRL
CUI: 25926784CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Dej2009-08-24
fara e-Factura
CARPAT INSTAL SRL
CUI: 26048118CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.942.479 RON
Profit
16.253 RON
Angajati
22
EDITURA BYBLIOTEK S.R.L.
CUI: 25696022CAEN: 5811
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1 RON
Angajati
0
OOKOS RULZ S.R.L.
CUI: 26149546CAEN: 4399
Activ
CLUJ, Mun. Turda2009-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VIRTUAL LIMIT SRL
CUI: 24284694CAEN: 6312
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-08-04
fara e-Factura
REPRO INVEST SRL
CUI: 27847393CAEN: 4110
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.255 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALPO IMPEX S.R.L.
CUI: 11129605CAEN: 4719
Activ
CLUJ, Mun. Dej1998-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.963 RON
Profit
19.791 RON
Angajati
0
PROTOTIP STUDIO DESIGN S.R.L.
CUI: 35797695CAEN: 7111
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.416 RON
Profit
105.602 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.?

CUI-ul FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. este 26041772.

Unde este sediul FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.?

FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Bucium nr. 9, 400526, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.?

FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

In 2024, FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 628.919 RON.

Cati angajati are FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.?

FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.?

FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. a inregistrat un profit net de 56.564 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.