Activ Plătitor TVA

MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL

CUI: 26094670
CIF: RO26094670
Reg. Com.: J2009001666228
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 octombrie 2009 · 17 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:33

Despre MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL

MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2009 (17 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.285.161 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.4%). Profitul net inregistrat a fost de 133.846 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 7.095 RON in 2009 la 2.285.161 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.285.161 RON
Venituri totale
2.337.771 RON
Cheltuieli totale
2.175.807 RON
Profit brut
161.964 RON
Profit net
133.846 RON
Marja profit net
5,86%
Active imobilizate
220.720 RON
Active circulante
424.679 RON
Stocuri
87.911 RON
Creanțe
246.284 RON
Casa & conturi bănci
90.484 RON
Capital propriu
134.086 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Octav Băncilă nr. 3, 700634

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Octav Băncilă nr. 3, 700634
Cod poștal: 700634
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Octav Băncilă nr. 3, 700634
Cod postal
700634
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.10.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.285.161 RON
Rezultat net
133.846 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.285.161 RON 2.014.788 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.337.771 RON 2.062.983 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.175.807 RON 1.986.584 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 161.964 RON 76.399 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 133.846 RON 61.094 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 220.720 RON 252.567 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 424.679 RON 221.368 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 645.399 RON 473.935 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 87.911 RON 42.468 RON
CreanțeSume de încasat 246.284 RON 158.319 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 90.484 RON 20.581 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 445.688 RON 412.601 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 134.086 RON 61.334 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 10 persoane 10 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active645.399RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

69,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale645.399 RON
Datorii totale445.688 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
20,7 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,95 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
20,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.285.161 +13,4% față de anul precedent 2.337.771 2.175.807 161.964 +112,0% față de anul precedent 133.846 +119,1% față de anul precedent 0 0
2023 2.014.788 +7,9% față de anul precedent 2.062.983 1.986.584 76.399 +45,9% față de anul precedent 61.094 +76,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.868.060 +15,6% față de anul precedent 1.910.708 1.858.344 52.364 +76,7% față de anul precedent 34.605 +141,6% față de anul precedent 0 0
2021 1.615.811 +26,4% față de anul precedent 1.631.496 1.601.857 29.639 -22,6% față de anul precedent 14.324 -47,3% față de anul precedent 0 0
2020 1.278.826 -14,2% față de anul precedent 1.304.573 1.266.277 38.296 -83,0% față de anul precedent 27.152 -86,9% față de anul precedent 0 0
2019 1.490.440 +6,6% față de anul precedent 1.712.987 1.487.691 225.296 +271,1% față de anul precedent 207.893 +345,1% față de anul precedent 0 0
2018 1.397.997 +43,6% față de anul precedent 1.399.720 1.339.014 60.706 46.709 0 0
2017 973.510 +40,7% față de anul precedent 975.223 977.439 0 0 2.216 11.692
2016 692.164 +31,3% față de anul precedent 700.710 744.129 0 0 43.419 43.419
2015 527.314 +14,7% față de anul precedent 535.199 592.160 0 0 Neraportat 56.961
2014 459.633 -15,4% față de anul precedent 467.459 529.193 0 0 61.734 61.734
2013 543.274 +19,5% față de anul precedent 546.686 574.896 0 0 28.210 28.210
2012 454.517 +18,0% față de anul precedent 458.282 490.397 0 0 32.115 32.115
2011 385.207 +10,7% față de anul precedent 385.731 420.860 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 35.129 35.129
2010 348.108 +4.806,4% față de anul precedent 349.129 340.193 8.936 7.286 0 0
2009 7.095 7.818 17.464 0 0 9.646 9.646

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 220.720 424.679 645.399 87.911 246.284 90.484
2023 252.567 221.368 473.935 42.468 158.319 20.581
2022 82.802 202.905 285.707 25.865 88.610 88.430
2021 104.280 192.801 297.081 64.833 87.234 40.734
2020 112.379 196.923 309.302 54.767 69.131 73.025
2019 50.816 175.025 225.841 96.433 74.380 4.212
2018 69.364 299.187 368.551 220.160 75.181 3.846
2017 55.805 596.774 652.579 512.583 75.668 8.523
2016 83.944 610.031 693.975 504.743 92.934 12.354
2015 98.978 526.184 625.162 429.307 93.275 3.602
2014 119.732 441.713 561.445 348.898 81.909 10.906
2013 77.129 310.492 387.621 257.719 46.025 6.748
2012 26.061 294.351 320.412 223.874 62.811 7.666
2011 31.337 200.887 232.224 149.154 42.744 8.989
2010 25.322 74.081 99.403 52.940 18.655 2.486
2009 15.006 26.370 41.376 14.467 7.391 4.512

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 445.688 +8,0% față de anul precedent 134.086 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2023 412.601 +64,5% față de anul precedent 61.334 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2022 250.862 -7,9% față de anul precedent 34.845 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2021 272.424 -8,9% față de anul precedent 24.657 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2020 298.969 +23,2% față de anul precedent 10.333 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2019 242.660 -59,1% față de anul precedent -16.819 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2018 593.263 -35,8% față de anul precedent -224.712 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2017 924.000 -3,1% față de anul precedent -271.421 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2016 953.703 +13,3% față de anul precedent -259.728 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2015 841.471 +16,7% față de anul precedent -216.309 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 720.793 +48,6% față de anul precedent -159.348 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2013 485.235 +24,5% față de anul precedent -97.614 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2012 389.816 +44,6% față de anul precedent -69.404 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2011 269.513 +165,4% față de anul precedent -37.289 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2010 101.563 +99,8% față de anul precedent -2.160 Neraportat 5
2009 50.822 -9.446 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.285.161 RON. Profit: 133.846 RON

Cifra de afaceri: 2.285.161 RON. Profit: 133.846 RON

Cifra de afaceri
2.285.161 RON +13.42% față de anul precedent
Profit net
133.846 RON +119.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
445.688 RON +8.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.014.788 RON. Profit: 61.094 RON

Cifra de afaceri: 2.014.788 RON. Profit: 61.094 RON

Cifra de afaceri
2.014.788 RON +7.85% față de anul precedent
Profit net
61.094 RON +76.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
412.601 RON +64.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.868.060 RON. Profit: 34.605 RON

Cifra de afaceri: 1.868.060 RON. Profit: 34.605 RON

Cifra de afaceri
1.868.060 RON +15.61% față de anul precedent
Profit net
34.605 RON +141.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
250.862 RON -7.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.615.811 RON. Profit: 14.324 RON

Cifra de afaceri: 1.615.811 RON. Profit: 14.324 RON

Cifra de afaceri
1.615.811 RON +26.35% față de anul precedent
Profit net
14.324 RON -47.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
272.424 RON -8.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.278.826 RON. Profit: 27.152 RON

Cifra de afaceri: 1.278.826 RON. Profit: 27.152 RON

Cifra de afaceri
1.278.826 RON -14.2% față de anul precedent
Profit net
27.152 RON -86.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
298.969 RON +23.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.490.440 RON. Profit: 207.893 RON

Cifra de afaceri: 1.490.440 RON. Profit: 207.893 RON

Cifra de afaceri
1.490.440 RON +6.61% față de anul precedent
Profit net
207.893 RON +345.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
242.660 RON -59.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.397.997 RON. Profit: 46.709 RON

Cifra de afaceri: 1.397.997 RON. Profit: 46.709 RON

Cifra de afaceri
1.397.997 RON +43.6% față de anul precedent
Profit net
46.709 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
593.263 RON -35.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 973.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 973.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
973.510 RON +40.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.692 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
924.000 RON -3.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 692.164 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 692.164 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
692.164 RON +31.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.419 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
953.703 RON +13.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 527.314 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 527.314 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
527.314 RON +14.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
56.961 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
841.471 RON +16.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 459.633 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 459.633 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
459.633 RON -15.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
61.734 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
720.793 RON +48.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 543.274 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 543.274 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
543.274 RON +19.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.210 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
485.235 RON +24.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 454.517 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 454.517 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
454.517 RON +17.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.115 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
389.816 RON +44.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 385.207 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 385.207 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
385.207 RON +10.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
35.129 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
269.513 RON +165.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 348.108 RON. Profit: 7.286 RON

Cifra de afaceri: 348.108 RON. Profit: 7.286 RON

Cifra de afaceri
348.108 RON +4806.38% față de anul precedent
Profit net
7.286 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
101.563 RON +99.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 7.095 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.095 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.095 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.646 RON
Angajati
0
Datorii
50.822 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMULTIBRAND AUTO SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Iaşi (IAŞI)

MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Iaşi (IAŞI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Iaşi

SP CLEAN SRL
CUI: 34787197CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.286.250 RON
Profit
328.472 RON
Angajati
7
SERVICE DN28 SRL
CUI: 30632050CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.283.894 RON
Profit
182.788 RON
Angajati
1
EUROSERVICE NORD-EST SA
CUI: 9145862CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani1997-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.291.237 RON
Profit
81.074 RON
Angajati
13
AUTOSTAR MILES SRL
CUI: 37755432CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.270.843 RON
Profit
320.153 RON
Angajati
6
AVANTEST SRL
CUI: 32937760CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava2014-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.766.820 RON
Profit
430.838 RON
Angajati
11
BARIZ-AUTO S.R.L.
CUI: 47015148CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2022-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.889.607 RON
Profit
41.622 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Iaşi

OPELIS EXPERT SERVICE SRL
CUI: 26079360CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2009-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
496.397 RON
Profit
6.017 RON
Angajati
2
L.K.W. MARIAN SRL
CUI: 26138580CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Sat Uricani Com. Miroslava2009-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
329.799 RON
Profit
17.753 RON
Angajati
1
LUKALEX SERVICE SRL
CUI: 26077180CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos2009-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
571.883 RON
Profit
5.949 RON
Angajati
5
ADIMATECH AUTO CENTER S.R.L.
CUI: 26269607CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2009-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
549.339 RON
Profit
54.584 RON
Angajati
4

Alte firme din Iaşi

TCM CONSTRUCT LTD SRL
CUI: 26087524CAEN: 8129
Activ
IAŞI, Sat Bârnova Com. Bârnova2009-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.041.176 RON
Profit
1.339.958 RON
Angajati
5
NSC PLAST-AL SRL
CUI: 26138555CAEN: 4613
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2009-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.810 RON
Profit
20.065 RON
Angajati
0
RHEA DESIGN SRL
CUI: 25741280CAEN: 3100
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2009-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.938 RON
Profit
551 RON
Angajati
1
MAR-GEO TRADE GRUP SRL
CUI: 26343126CAEN: 4683
Activ
IAŞI, Sat Erbiceni Com. Erbiceni2009-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.153.139 RON
Profit
20.255 RON
Angajati
6
EXCEPTO RO S.R.L.
CUI: 28900622CAEN: 8110
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.247 RON
Profit
97.855 RON
Angajati
0
LA GÂLEA STAR S.R.L.
CUI: 40926044CAEN: 5630
Activ
IAŞI, Sat Bogonos Com. Leţcani2019-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.717 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL?

CUI-ul MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL este 26094670.

Unde este sediul MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL?

MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Octav Băncilă nr. 3, 700634, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL?

MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL a fost infiintata in anul 2009 (17 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL in 2024?

In 2024, MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.285.161 RON.

Cati angajati are MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL?

MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2024.

Ce activitate are MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL?

MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL in 2024?

MULTIBRAND AUTO SERVICE SRL a inregistrat un profit net de 133.846 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.