Activ

VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 26204462
CIF: 26204462
Reg. Com.: F29/1926/2009
CAEN: 4751
Formă: Necunoscut
Înființată: 10 noiembrie 2009 · 16 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al textilelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:53

Despre VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2009 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al textilelor" (cod CAEN 4751), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Constanţei nr. 4, 100039
Telefon0766594495

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Constanţei nr. 4, 100039
Cod poștal: 100039
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Constanţei nr. 4, 100039
Cod postal
100039
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 10.11.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2009 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2009
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2009 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4751 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4751 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4751, Prahova

MERBETEX CONCEPT SRL
CUI: 30852098CAEN: 4751
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2012-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.629.817 RON
Profit
23.427 RON
Angajati
10
CARBONELA COM SRL
CUI: 9714569CAEN: 4751
Activ
PRAHOVA, Orş. Plopeni1997-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.535.790 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
TEXTURRA HOME SRL
CUI: 37242038CAEN: 4751
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2017-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.135.514 RON
Profit
32.492 RON
Angajati
4
OMNIDECOR SRL
CUI: 16078871CAEN: 4751
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2004-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.063.470 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DEMACOM SRL
CUI: 13129628CAEN: 4751
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic2000-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.038.588 RON
Profit
17.498 RON
Angajati
3
CRISADA ARTCONF SRL
CUI: 36728650CAEN: 4751
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2016-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.015.436 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
SOLANGE SRL
CUI: 12691651CAEN: 4751
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2000-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
443.859 RON
Profit
121.884 RON
Angajati
5
MARIN TANASE SRL
CUI: 1345237CAEN: 4751
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
410.514 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FAMILIA PANAINTE S.R.L.
CUI: 50421650CAEN: 4751
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2024-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
345.895 RON
Profit
47.471 RON
Angajati
1
NILIMAN INVEST SRL
CUI: 27325560CAEN: 4751
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2010-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.575 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 26204462.

Unde este sediul VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Constanţei nr. 4, 100039, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2009 (16 ani de activitate).

Ce activitate are VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

VENDRAMI A. ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4751 (Comerţ cu amănuntul al textilelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.