Activ Plătitor TVAe‑Factură

EUROPA SPEDITION SRL

CUI: 26214628
CIF: RO26214628
Reg. Com.: J2009000649341
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 noiembrie 2009 · 16 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 05:32

Despre EUROPA SPEDITION SRL

EUROPA SPEDITION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti, judetul TELEORMAN, infiintata in 2009 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EUROPA SPEDITION SRL a raportat o cifra de afaceri de 664.178 RON, in scadere fata de anul precedent (-35.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 13.033 RON in 2010 la 664.178 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
664.178 RON
Venituri totale
664.181 RON
Cheltuieli totale
803.556 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
45.236 RON
Active circulante
242.851 RON
Stocuri
56.346 RON
Creanțe
178.276 RON
Casa & conturi bănci
8.229 RON
Capital propriu
-268.585 RON

Contact

AdresaRomania, TELEORMAN, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti, Şos. Mică 3 nr. 2
Telefon0721565346

Adresă sediu social

Romania, TELEORMAN, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti, Şos. Mică 3 nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TELEORMAN, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti, Şos. Mică 3 nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.11.2009
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 mai 2022 - 1 februarie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
664.178 RON
Rezultat net
-153.186 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 664.178 RON 1.036.126 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 664.181 RON 1.156.369 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 803.556 RON 976.910 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 179.459 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 167.894 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 139.375 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 153.186 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 45.236 RON 46.452 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 242.851 RON 233.224 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 288.087 RON 279.676 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 56.346 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 178.276 RON 227.144 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.229 RON 6.080 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 556.672 RON 395.075 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -268.585 RON -115.399 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active288.087RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

193,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale288.087 RON
Datorii totale556.672 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-93,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 664.178 -35,9% față de anul precedent 664.181 803.556 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 139.375 153.186
2023 1.036.126 +46,3% față de anul precedent 1.156.369 976.910 179.459 167.894 0 0
2022 708.257 +15,3% față de anul precedent 718.244 877.904 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 159.660 166.845
2021 614.112 -28,2% față de anul precedent 668.797 551.021 117.776 +312,7% față de anul precedent 111.030 +447,7% față de anul precedent 0 0
2020 855.776 -4,8% față de anul precedent 855.785 827.244 28.541 -54,8% față de anul precedent 20.273 -62,7% față de anul precedent 0 0
2019 898.778 +82,6% față de anul precedent 934.533 871.386 63.147 +84,4% față de anul precedent 54.346 +85,7% față de anul precedent 0 0
2018 492.334 +25,5% față de anul precedent 496.564 462.322 34.242 +21,3% față de anul precedent 29.261 +18,2% față de anul precedent 0 0
2017 392.432 +4,0% față de anul precedent 422.029 393.794 28.235 +49,5% față de anul precedent 24.754 +31,0% față de anul precedent 0 0
2016 377.468 -19,6% față de anul precedent 386.908 368.015 18.893 -69,4% față de anul precedent 18.893 -69,4% față de anul precedent 0 0
2015 469.457 +55,9% față de anul precedent 476.227 414.561 61.666 61.666 Neraportat 0
2014 301.221 -5,7% față de anul precedent 307.971 386.114 0 0 78.143 78.143
2013 319.510 +71,4% față de anul precedent 319.510 459.640 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 140.130 149.387
2012 186.401 -34,1% față de anul precedent 186.406 180.632 5.774 -40,1% față de anul precedent 4.842 -40,2% față de anul precedent 0 0
2011 282.904 +2.070,7% față de anul precedent 282.912 273.270 9.642 +288,5% față de anul precedent 8.099 +288,4% față de anul precedent 0 0
2010 13.033 13.033 10.551 2.482 2.085 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 45.236 242.851 288.087 56.346 178.276 8.229
2023 46.452 233.224 279.676 0 227.144 6.080
2022 47.667 146.462 194.129 0 132.422 14.040
2021 51.997 181.305 233.302 41.877 130.635 8.793
2020 96.026 143.393 239.419 0 142.577 816
2019 152.235 188.322 340.557 22.856 184.439 -18.973
2018 208.443 131.777 340.220 4.156 393.306 -265.685
2017 113.574 131.200 244.774 3.093 140.893 -12.786
2016 43.110 124.611 167.721 4.441 86.606 33.564
2015 43.631 172.538 216.169 0 149.631 22.907
2014 44.881 137.958 182.839 10.167 111.663 16.128
2013 46.131 136.235 182.366 21.387 103.177 11.671
2012 47.381 120.061 167.442 43.402 57.533 19.126
2011 43.110 109.240 152.350 18.982 35.917 54.341
2010 43.110 30.572 73.682 3.628 14.080 12.864

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 556.672 +40,9% față de anul precedent -268.585 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 395.075 -17,3% față de anul precedent -115.399 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 477.422 +36,5% față de anul precedent -283.293 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 349.749 -1,7% față de anul precedent -116.447 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 355.866 -25,4% față de anul precedent -116.447 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 477.277 +12,3% față de anul precedent -136.720 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 425.156 +20,9% față de anul precedent -77.730 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2017 351.765 +17,5% față de anul precedent -106.991 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 299.466 -18,4% față de anul precedent -131.745 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 366.807 -7,2% față de anul precedent -150.638 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 395.143 +24,8% față de anul precedent -212.304 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2013 316.527 +108,0% față de anul precedent -134.161 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 152.215 +7,2% față de anul precedent 15.227 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 141.965 +98,8% față de anul precedent 10.385 Neraportat 2
2010 71.397 2.285 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 664.178 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 664.178 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
664.178 RON -35.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
153.186 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
556.672 RON +40.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.036.126 RON. Profit: 167.894 RON

Cifra de afaceri: 1.036.126 RON. Profit: 167.894 RON

Cifra de afaceri
1.036.126 RON +46.29% față de anul precedent
Profit net
167.894 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
395.075 RON -17.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 708.257 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 708.257 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
708.257 RON +15.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
166.845 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
477.422 RON +36.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 614.112 RON. Profit: 111.030 RON

Cifra de afaceri: 614.112 RON. Profit: 111.030 RON

Cifra de afaceri
614.112 RON -28.24% față de anul precedent
Profit net
111.030 RON +447.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
349.749 RON -1.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 855.776 RON. Profit: 20.273 RON

Cifra de afaceri: 855.776 RON. Profit: 20.273 RON

Cifra de afaceri
855.776 RON -4.78% față de anul precedent
Profit net
20.273 RON -62.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
355.866 RON -25.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 898.778 RON. Profit: 54.346 RON

Cifra de afaceri: 898.778 RON. Profit: 54.346 RON

Cifra de afaceri
898.778 RON +82.55% față de anul precedent
Profit net
54.346 RON +85.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
477.277 RON +12.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 492.334 RON. Profit: 29.261 RON

Cifra de afaceri: 492.334 RON. Profit: 29.261 RON

Cifra de afaceri
492.334 RON +25.46% față de anul precedent
Profit net
29.261 RON +18.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
425.156 RON +20.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 392.432 RON. Profit: 24.754 RON

Cifra de afaceri: 392.432 RON. Profit: 24.754 RON

Cifra de afaceri
392.432 RON +3.96% față de anul precedent
Profit net
24.754 RON +31.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
351.765 RON +17.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 377.468 RON. Profit: 18.893 RON

Cifra de afaceri: 377.468 RON. Profit: 18.893 RON

Cifra de afaceri
377.468 RON -19.59% față de anul precedent
Profit net
18.893 RON -69.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
299.466 RON -18.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 469.457 RON. Profit: 61.666 RON

Cifra de afaceri: 469.457 RON. Profit: 61.666 RON

Cifra de afaceri
469.457 RON +55.85% față de anul precedent
Profit net
61.666 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
366.807 RON -7.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 301.221 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 301.221 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
301.221 RON -5.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
78.143 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
395.143 RON +24.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 319.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 319.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
319.510 RON +71.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
149.387 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
316.527 RON +107.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 186.401 RON. Profit: 4.842 RON

Cifra de afaceri: 186.401 RON. Profit: 4.842 RON

Cifra de afaceri
186.401 RON -34.11% față de anul precedent
Profit net
4.842 RON -40.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
152.215 RON +7.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 282.904 RON. Profit: 8.099 RON

Cifra de afaceri: 282.904 RON. Profit: 8.099 RON

Cifra de afaceri
282.904 RON +2070.67% față de anul precedent
Profit net
8.099 RON +288.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
141.965 RON +98.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 13.033 RON. Profit: 2.085 RON

Cifra de afaceri: 13.033 RON. Profit: 2.085 RON

Cifra de afaceri
13.033 RON
Profit net
2.085 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
71.397 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEUROPA SPEDITION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti (TELEORMAN)

EUROPA SPEDITION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti (TELEORMAN)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Teleorman

WYX TRANSPORT S.R.L.
CUI: 47535337CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Sat Ţigăneşti Com. Ţigăneşti2023-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
666.275 RON
Profit
126.003 RON
Angajati
1
DARIUS & ERIC SRL
CUI: 33633289CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2014-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
660.525 RON
Profit
49.589 RON
Angajati
4
PRO TRANS ARA S.R.L.
CUI: 50682257CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Sat Drăceşti Com. Scurtu Mare2024-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
670.850 RON
Profit
541.545 RON
Angajati
1
VIOLETA TRANS S.R.L.
CUI: 18314944CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Orş. Videle2006-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
658.196 RON
Profit
154.202 RON
Angajati
1
SUD LOGISTIC ACM S.R.L.
CUI: 40685450CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2019-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
711.615 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ARIANAGAB TRANS S.R.L.
CUI: 39962914CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Mun. Turnu Măgurele2018-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
587.097 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Teleorman

VALIDAN CONCEPT SRL
CUI: 26157778CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Sat Frăsinet Com. Frăsinet2009-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.570 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GOMIH TRANS SRL
CUI: 26361092CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2009-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.030.472 RON
Profit
7.606 RON
Angajati
3
VALEX TRANSPORT SRL
CUI: 26104811CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti2009-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.251.362 RON
Profit
434.658 RON
Angajati
3
DOBROAGRO TRANS SRL
CUI: 26529227CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti2010-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.224.124 RON
Profit
1.331.886 RON
Angajati
22

Alte firme din Teleorman

EVRIKA DISCO S.R.L.
CUI: 26214610CAEN: 4711
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2009-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.756 RON
Profit
1.283 RON
Angajati
1
CEREAL PROD CONŢEŞTI SRL
CUI: 26214652CAEN: 0111
Activ
TELEORMAN, Sat Conţeşti Com. Conţeşti2009-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.708.786 RON
Profit
188.875 RON
Angajati
2
SIMGEO COM SRL
CUI: 26179814CAEN: 4771
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2009-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.557 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
LUCHIE PREST SRL
CUI: 26261590CAEN: 4752
Activ
TELEORMAN, Sat Plosca Com. Plosca2009-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.597.097 RON
Profit
6.720 RON
Angajati
6
JOHNY AGRO PREST SRL
CUI: 27134861CAEN: 7020
Activ
TELEORMAN, Sat Secara Com. Crângu2010-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.936 RON
Profit
12.335 RON
Angajati
0
MARIUS AMA TOUR SRL
CUI: 16776114CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2004-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.225 RON
Profit
20.192 RON
Angajati
0
STELU ŢINCU TRANS SRL
CUI: 33571445CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Sat Cosmeşti Com. Cosmeşti2014-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.904 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EUROPA SPEDITION SRL?

CUI-ul EUROPA SPEDITION SRL este 26214628.

Unde este sediul EUROPA SPEDITION SRL?

EUROPA SPEDITION SRL are sediul in Romania, TELEORMAN, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti, Şos. Mică 3 nr. 2, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti, judetul TELEORMAN.

Cand a fost infiintata EUROPA SPEDITION SRL?

EUROPA SPEDITION SRL a fost infiintata in anul 2009 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EUROPA SPEDITION SRL in 2024?

In 2024, EUROPA SPEDITION SRL a raportat o cifra de afaceri de 664.178 RON.

Cati angajati are EUROPA SPEDITION SRL?

EUROPA SPEDITION SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are EUROPA SPEDITION SRL?

EUROPA SPEDITION SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat EUROPA SPEDITION SRL in 2024?

EUROPA SPEDITION SRL a inregistrat o pierdere neta de 153.186 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.