Activ Plătitor TVA

WOODEX TEAM SRL

CUI: 26220840
CIF: RO26220840
Reg. Com.: J2009002481134
CAEN: 4613
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 noiembrie 2009 · 16 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:47

Despre WOODEX TEAM SRL

WOODEX TEAM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2009 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii" (cod CAEN 4613), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, WOODEX TEAM SRL a raportat o cifra de afaceri de 364.616 RON. Profitul net inregistrat a fost de 61.750 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (736.703 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
364.616 RON
Venituri totale
431.727 RON
Cheltuieli totale
368.686 RON
Profit brut
63.041 RON
Profit net
61.750 RON
Marja profit net
16,94%
Active imobilizate
146.475 RON
Active circulante
911.541 RON
Stocuri
35.870 RON
Creanțe
24.253 RON
Casa & conturi bănci
851.418 RON
Capital propriu
321.313 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Negru Vodă nr. 5, 900658
Telefon0763434840

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Negru Vodă nr. 5, 900658
Cod poștal: 900658
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Negru Vodă nr. 5, 900658
Cod postal
900658
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.11.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
364.616 RON
Rezultat net
61.750 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 364.616 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 431.727 RON 348.609 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 368.686 RON 127.754 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 63.041 RON 220.855 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 61.750 RON 217.953 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 146.475 RON 154.184 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 911.541 RON 837.156 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.058.016 RON 991.340 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 35.870 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 24.253 RON 11.354 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 851.418 RON 825.802 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 736.703 RON 731.778 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 321.313 RON 259.562 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.058.016RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

69,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.058.016 RON
Datorii totale736.703 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,8 %Profit net / active totale
ROE
19,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
30,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 364.616 431.727 368.686 63.041 -71,5% față de anul precedent 61.750 -71,7% față de anul precedent 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 348.609 127.754 220.855 217.953 0 0
2022 419.744 +398,7% față de anul precedent 756.914 814.785 0 0 57.871 57.871
2021 84.168 -93,2% față de anul precedent 391.069 449.546 0 0 58.477 58.477
2020 1.238.535 -58,0% față de anul precedent 2.908.949 2.976.074 0 0 67.125 67.125
2019 2.945.049 -37,8% față de anul precedent 3.097.775 3.162.805 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 65.030 65.030
2018 4.733.250 +2,3% față de anul precedent 5.060.741 5.030.155 30.586 +120,1% față de anul precedent 24.281 +74,8% față de anul precedent 0 0
2017 4.625.401 +103,5% față de anul precedent 4.895.714 4.881.819 13.895 13.895 0 0
2016 2.272.549 -84,9% față de anul precedent 2.525.005 2.558.451 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 33.446 33.446
2015 15.076.468 +8,5% față de anul precedent 15.634.197 15.290.057 344.140 +33,0% față de anul precedent 296.249 +36,2% față de anul precedent 0 0
2014 13.891.769 -3,9% față de anul precedent 14.204.232 13.945.526 258.706 -48,6% față de anul precedent 217.463 -49,6% față de anul precedent 0 0
2013 14.456.015 +8,2% față de anul precedent 14.881.838 14.378.616 503.222 +66,3% față de anul precedent 431.079 +66,0% față de anul precedent 0 0
2012 13.361.488 +51,4% față de anul precedent 13.615.851 13.313.178 302.673 +91,3% față de anul precedent 259.726 +97,8% față de anul precedent 0 0
2011 8.824.532 +24,7% față de anul precedent 9.041.394 8.883.196 158.198 +559,5% față de anul precedent 131.279 +796,3% față de anul precedent 0 0
2010 7.079.458 7.250.425 7.226.438 23.987 14.647 0 0
2009 0 577 5.571 0 0 4.994 4.994

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 146.475 911.541 1.058.016 35.870 24.253 851.418
2023 154.184 837.156 991.340 0 11.354 825.802
2022 165.747 885.179 1.050.926 1.102 10.814 873.263
2021 286.580 1.401.527 1.688.107 0 42.829 1.358.698
2020 333.985 1.639.317 1.973.302 0 557.650 1.081.667
2019 1.924.506 1.063.672 2.988.178 104 661.566 402.002
2018 2.006.300 1.649.719 3.656.019 212.000 1.010.099 427.620
2017 1.660.638 1.648.854 3.309.492 334.959 504.850 809.045
2016 208.443 1.420.930 1.629.373 125.971 48.676 1.246.283
2015 217.508 2.717.394 2.934.902 194.116 2.240.226 283.052
2014 227.027 2.544.425 2.771.452 818.251 1.580.829 145.345
2013 233.150 1.712.795 1.945.945 175.335 1.252.145 285.315
2012 4.632 1.942.420 1.947.052 266.439 1.221.341 454.640
2011 3.764 1.335.293 1.339.057 624.100 259.494 451.699
2010 1.009 1.403.152 1.404.161 429.703 863.297 110.152
2009 1.319 294.841 296.160 234.629 1.128 59.084

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 736.703 +0,7% față de anul precedent 321.313 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 731.778 -27,2% față de anul precedent 259.562 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.005.462 -36,6% față de anul precedent 45.464 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.584.772 -12,6% față de anul precedent 103.335 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 1.813.390 -0,9% față de anul precedent 161.812 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 1.829.699 -23,1% față de anul precedent 228.938 Neraportat 2
2018 2.379.339 +5,7% față de anul precedent 345.901 Neraportat 0
2017 2.251.224 +68,8% față de anul precedent 309.620 Neraportat 0
2016 1.333.648 -15,8% față de anul precedent 295.725 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 1.583.584 -7,7% față de anul precedent 1.351.318 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2014 1.716.384 +54,9% față de anul precedent 1.055.068 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 1.108.340 -28,1% față de anul precedent 837.605 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 1.540.526 +29,2% față de anul precedent 406.526 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 1.192.257 +26,4% față de anul precedent 146.800 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2010 942.916 +290,3% față de anul precedent 9.853 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 241.618 -4.794 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 364.616 RON. Profit: 61.750 RON

Cifra de afaceri: 364.616 RON. Profit: 61.750 RON

Cifra de afaceri
364.616 RON
Profit net
61.750 RON -71.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
736.703 RON +0.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 217.953 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 217.953 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
217.953 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
731.778 RON -27.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 419.744 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 419.744 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
419.744 RON +398.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
57.871 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.005.462 RON -36.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 84.168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.168 RON -93.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
58.477 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.584.772 RON -12.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.238.535 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.238.535 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.238.535 RON -57.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.125 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.813.390 RON -0.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.945.049 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.945.049 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.945.049 RON -37.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
65.030 RON
Angajati
2
Datorii
1.829.699 RON -23.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.733.250 RON. Profit: 24.281 RON

Cifra de afaceri: 4.733.250 RON. Profit: 24.281 RON

Cifra de afaceri
4.733.250 RON +2.33% față de anul precedent
Profit net
24.281 RON +74.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.379.339 RON +5.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.625.401 RON. Profit: 13.895 RON

Cifra de afaceri: 4.625.401 RON. Profit: 13.895 RON

Cifra de afaceri
4.625.401 RON +103.53% față de anul precedent
Profit net
13.895 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.251.224 RON +68.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.272.549 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.272.549 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.272.549 RON -84.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
33.446 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.333.648 RON -15.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 15.076.468 RON. Profit: 296.249 RON

Cifra de afaceri: 15.076.468 RON. Profit: 296.249 RON

Cifra de afaceri
15.076.468 RON +8.53% față de anul precedent
Profit net
296.249 RON +36.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
1.583.584 RON -7.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 13.891.769 RON. Profit: 217.463 RON

Cifra de afaceri: 13.891.769 RON. Profit: 217.463 RON

Cifra de afaceri
13.891.769 RON -3.9% față de anul precedent
Profit net
217.463 RON -49.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
1.716.384 RON +54.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 14.456.015 RON. Profit: 431.079 RON

Cifra de afaceri: 14.456.015 RON. Profit: 431.079 RON

Cifra de afaceri
14.456.015 RON +8.19% față de anul precedent
Profit net
431.079 RON +65.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.108.340 RON -28.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 13.361.488 RON. Profit: 259.726 RON

Cifra de afaceri: 13.361.488 RON. Profit: 259.726 RON

Cifra de afaceri
13.361.488 RON +51.41% față de anul precedent
Profit net
259.726 RON +97.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.540.526 RON +29.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 8.824.532 RON. Profit: 131.279 RON

Cifra de afaceri: 8.824.532 RON. Profit: 131.279 RON

Cifra de afaceri
8.824.532 RON +24.65% față de anul precedent
Profit net
131.279 RON +796.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
1.192.257 RON +26.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 7.079.458 RON. Profit: 14.647 RON

Cifra de afaceri: 7.079.458 RON. Profit: 14.647 RON

Cifra de afaceri
7.079.458 RON
Profit net
14.647 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
942.916 RON +290.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.994 RON
Angajati
1
Datorii
241.618 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWOODEX TEAM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4613 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

WOODEX TEAM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4613 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4613, Constanţa

WID BEYOND S.R.L.
CUI: 44476848CAEN: 4613
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
444.599 RON
Profit
77.312 RON
Angajati
1
POLYMAT RO SRL
CUI: 15613399CAEN: 4613
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2003-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.003 RON
Profit
105.299 RON
Angajati
1
ENIGMA PANEL S.R.L.
CUI: 48930113CAEN: 4613
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
452.477 RON
Profit
1.599 RON
Angajati
0
VA CONSENG SRL
CUI: 22675572CAEN: 4613
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
317.478 RON
Profit
14.317 RON
Angajati
1
TANASI SRL
CUI: 6482588CAEN: 4613
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1994-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.197.980 RON
Profit
524.039 RON
Angajati
9
ROOF PROFESIONAL SRL
CUI: 30411067CAEN: 4613
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.482 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4613, Constanţa

ELSOKARYA SRL
CUI: 26798314CAEN: 4613
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2010-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.820.689 RON
Profit
56.600 RON
Angajati
1
BRIZA BLU S.R.L.
CUI: 27390495CAEN: 4613
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2010-09-16
fara e-Factura

Alte firme din Constanţa

ANKYS MOB SRL
CUI: 26220824CAEN: 4332
Activ
CONSTANŢA, Sat Oituz Com. Lumina2009-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.303 RON
Profit
77.448 RON
Angajati
1
AQUA GEOTERMA RESOURCE SRL
CUI: 26249561CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa2009-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.147.185 RON
Profit
7.307.975 RON
Angajati
41
OFLAZ CONSTRUCT SRL
CUI: 25972470CAEN: 4120
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2009-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
778.182 RON
Profit
378.215 RON
Angajati
1
HISTRIA TOUR MONDIAL SRL
CUI: 26530469CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2010-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.608.116 RON
Profit
1.877.345 RON
Angajati
34
AMERO STYLE SRL
CUI: 23606155CAEN: 9621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.760 RON
Profit
5.112 RON
Angajati
1
CEL MAI CAL FRUMOS SRL
CUI: 28712416CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Schitu Com. Costineşti2011-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.035.521 RON
Profit
587.890 RON
Angajati
11

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WOODEX TEAM SRL?

CUI-ul WOODEX TEAM SRL este 26220840.

Unde este sediul WOODEX TEAM SRL?

WOODEX TEAM SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Negru Vodă nr. 5, 900658, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata WOODEX TEAM SRL?

WOODEX TEAM SRL a fost infiintata in anul 2009 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WOODEX TEAM SRL in 2024?

In 2024, WOODEX TEAM SRL a raportat o cifra de afaceri de 364.616 RON.

Cati angajati are WOODEX TEAM SRL?

WOODEX TEAM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are WOODEX TEAM SRL?

WOODEX TEAM SRL are codul CAEN principal 4613 (Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii).

Ce profit a inregistrat WOODEX TEAM SRL in 2024?

WOODEX TEAM SRL a inregistrat un profit net de 61.750 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.