Activ Plătitor TVA

TRAINS ADDICTED SRL

CUI: 26273667
CIF: RO26273667
Reg. Com.: J12/2257/2009
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 noiembrie 2009 · 16 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:49

Despre TRAINS ADDICTED SRL

TRAINS ADDICTED SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2009 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRAINS ADDICTED SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.053.868 RON, in scadere fata de anul precedent (-22.2%). Profitul net inregistrat a fost de 17.239 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Datoriile raportate (2.622.613 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.053.868 RON
Venituri totale
2.070.864 RON
Cheltuieli totale
2.049.098 RON
Profit brut
21.766 RON
Profit net
17.239 RON
Marja profit net
0,84%
Active imobilizate
31.178 RON
Active circulante
2.837.611 RON
Stocuri
2.300.792 RON
Creanțe
524.878 RON
Casa & conturi bănci
11.941 RON
Capital propriu
256.088 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Mureşului nr. 58, 400598
Telefon0723580695

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Mureşului nr. 58, 400598
Cod poștal: 400598
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Mureşului nr. 58, 400598
Cod postal
400598
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.11.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.053.868 RON
Rezultat net
17.239 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.053.868 RON 2.640.403 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.070.864 RON 2.665.411 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.049.098 RON 2.627.421 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 21.766 RON 37.990 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 17.239 RON 7.900 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 31.178 RON 38.731 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.837.611 RON 2.573.975 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.868.789 RON 2.612.706 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.300.792 RON 2.151.251 RON
CreanțeSume de încasat 524.878 RON 415.051 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.941 RON 7.673 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.622.613 RON 2.383.776 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 256.088 RON 238.849 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.868.789RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

91,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.868.789 RON
Datorii totale2.622.613 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,6 %Profit net / active totale
ROE
6,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
8,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.053.868 -22,2% față de anul precedent 2.070.864 2.049.098 21.766 -42,7% față de anul precedent 17.239 +118,2% față de anul precedent 0 0
2023 2.640.403 +25,2% față de anul precedent 2.665.411 2.627.421 37.990 -18,7% față de anul precedent 7.900 -71,9% față de anul precedent 0 0
2022 2.109.359 +12,3% față de anul precedent 2.114.343 2.067.630 46.713 +12,2% față de anul precedent 28.131 +22,1% față de anul precedent 0 0
2021 1.878.795 -10,1% față de anul precedent 1.898.732 1.857.084 41.648 -68,2% față de anul precedent 23.045 -79,3% față de anul precedent 0 0
2020 2.090.596 +50,0% față de anul precedent 2.094.416 1.963.297 131.119 +77,7% față de anul precedent 111.162 +86,1% față de anul precedent 0 0
2019 1.393.362 +81,8% față de anul precedent 1.404.712 1.330.938 73.774 +581,1% față de anul precedent 59.742 +1.801,4% față de anul precedent 0 0
2018 766.564 -19,9% față de anul precedent 768.541 757.710 10.831 -44,6% față de anul precedent 3.142 -63,6% față de anul precedent 0 0
2017 956.479 +58,1% față de anul precedent 957.165 937.622 19.543 -18,1% față de anul precedent 8.634 +55,9% față de anul precedent 0 0
2016 604.939 +283,8% față de anul precedent 608.017 584.168 23.849 5.538 0 0
2015 157.612 -43,2% față de anul precedent 163.368 190.553 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 32.028
2014 277.278 +15,6% față de anul precedent 280.647 245.936 34.711 +210,0% față de anul precedent 26.392 +545,3% față de anul precedent 0 0
2013 239.956 +12,3% față de anul precedent 247.483 236.286 11.197 4.090 0 0
2012 213.723 +4,9% față de anul precedent 218.986 225.537 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.551 6.551
2011 203.753 +252,0% față de anul precedent 205.738 196.130 9.608 9.400 0 0
2010 57.886 59.528 67.778 0 0 8.250 9.900
2009 0 0 49 0 0 49 49

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 31.178 2.837.611 2.868.789 2.300.792 524.878 11.941
2023 38.731 2.573.975 2.612.706 2.151.251 415.051 7.673
2022 51.166 2.199.554 2.250.720 1.813.789 312.201 73.564
2021 46.876 1.611.693 1.658.569 1.275.229 289.834 46.630
2020 55.021 1.437.338 1.492.359 1.129.369 272.912 35.057
2019 58.431 1.229.447 1.287.878 975.667 183.486 70.294
2018 60.114 945.083 1.005.197 832.816 98.530 13.737
2017 19.220 710.208 729.428 601.246 99.237 9.725
2016 21.957 475.882 497.839 429.132 35.810 10.940
2015 21.164 327.133 348.297 289.455 19.927 17.751
2014 220 290.120 290.340 210.036 78.694 1.390
2013 881 282.524 283.405 232.734 46.962 2.828
2012 1.542 216.384 217.926 211.324 4.941 119
2011 0 202.831 202.831 165.867 18.522 18.442
2010 0 77.833 77.833 68.859 7.461 1.513
2009 426 2.351 2.777 937 178 1.236

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.622.613 +10,0% față de anul precedent 256.088 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 2.383.776 +13,9% față de anul precedent 238.849 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 2.092.692 +37,8% față de anul precedent 230.949 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 1.519.109 +14,9% față de anul precedent 202.817 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 1.322.467 +7,6% față de anul precedent 179.772 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 1.229.148 +22,2% față de anul precedent 68.610 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 1.006.209 +37,2% față de anul precedent 8.868 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 733.458 +46,4% față de anul precedent 5.726 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 500.997 +40,4% față de anul precedent -2.908 Neraportat 1
2015 356.743 +33,7% față de anul precedent -8.446 Neraportat 0
2014 266.766 -6,8% față de anul precedent 23.582 Neraportat 0
2013 286.215 +27,3% față de anul precedent -2.810 Neraportat 0
2012 224.826 +10,7% față de anul precedent -6.900 Neraportat 0
2011 203.180 +131,1% față de anul precedent -349 Neraportat 0
2010 87.927 +3.248,3% față de anul precedent -9.749 Neraportat 0
2009 2.626 151 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

49din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.053.868 RON. Profit: 17.239 RON

Cifra de afaceri: 2.053.868 RON. Profit: 17.239 RON

Cifra de afaceri
2.053.868 RON -22.21% față de anul precedent
Profit net
17.239 RON +118.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.622.613 RON +10.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.640.403 RON. Profit: 7.900 RON

Cifra de afaceri: 2.640.403 RON. Profit: 7.900 RON

Cifra de afaceri
2.640.403 RON +25.18% față de anul precedent
Profit net
7.900 RON -71.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
2.383.776 RON +13.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.109.359 RON. Profit: 28.131 RON

Cifra de afaceri: 2.109.359 RON. Profit: 28.131 RON

Cifra de afaceri
2.109.359 RON +12.27% față de anul precedent
Profit net
28.131 RON +22.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.092.692 RON +37.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.878.795 RON. Profit: 23.045 RON

Cifra de afaceri: 1.878.795 RON. Profit: 23.045 RON

Cifra de afaceri
1.878.795 RON -10.13% față de anul precedent
Profit net
23.045 RON -79.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.519.109 RON +14.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.090.596 RON. Profit: 111.162 RON

Cifra de afaceri: 2.090.596 RON. Profit: 111.162 RON

Cifra de afaceri
2.090.596 RON +50.04% față de anul precedent
Profit net
111.162 RON +86.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.322.467 RON +7.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.393.362 RON. Profit: 59.742 RON

Cifra de afaceri: 1.393.362 RON. Profit: 59.742 RON

Cifra de afaceri
1.393.362 RON +81.77% față de anul precedent
Profit net
59.742 RON +1801.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.229.148 RON +22.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 766.564 RON. Profit: 3.142 RON

Cifra de afaceri: 766.564 RON. Profit: 3.142 RON

Cifra de afaceri
766.564 RON -19.86% față de anul precedent
Profit net
3.142 RON -63.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.006.209 RON +37.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 956.479 RON. Profit: 8.634 RON

Cifra de afaceri: 956.479 RON. Profit: 8.634 RON

Cifra de afaceri
956.479 RON +58.11% față de anul precedent
Profit net
8.634 RON +55.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
733.458 RON +46.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 604.939 RON. Profit: 5.538 RON

Cifra de afaceri: 604.939 RON. Profit: 5.538 RON

Cifra de afaceri
604.939 RON +283.82% față de anul precedent
Profit net
5.538 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
500.997 RON +40.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 157.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 157.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
157.612 RON -43.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
32.028 RON
Angajati
0
Datorii
356.743 RON +33.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 277.278 RON. Profit: 26.392 RON

Cifra de afaceri: 277.278 RON. Profit: 26.392 RON

Cifra de afaceri
277.278 RON +15.55% față de anul precedent
Profit net
26.392 RON +545.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
266.766 RON -6.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 239.956 RON. Profit: 4.090 RON

Cifra de afaceri: 239.956 RON. Profit: 4.090 RON

Cifra de afaceri
239.956 RON +12.27% față de anul precedent
Profit net
4.090 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
286.215 RON +27.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 213.723 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 213.723 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
213.723 RON +4.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.551 RON
Angajati
0
Datorii
224.826 RON +10.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 203.753 RON. Profit: 9.400 RON

Cifra de afaceri: 203.753 RON. Profit: 9.400 RON

Cifra de afaceri
203.753 RON +251.99% față de anul precedent
Profit net
9.400 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
203.180 RON +131.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 57.886 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.886 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.886 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.900 RON
Angajati
0
Datorii
87.927 RON +3248.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
49 RON
Angajati
0
Datorii
2.626 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRAINS ADDICTED SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

TRAINS ADDICTED SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Cluj

GOOFY CRAFTS S.R.L.
CUI: 46588635CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.292.279 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROBERTOROSSI DESIGN S.R.L.
CUI: 19091840CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.045.544 RON
Profit
1.292.869 RON
Angajati
1
GALAXY PRO S.R.L.
CUI: 50837106CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.402.449 RON
Profit
2.327.047 RON
Angajati
1
TINI MINI TOYS SRL
CUI: 38244754CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.008.586 RON
Profit
207.292 RON
Angajati
1
MISTERO G S SRL
CUI: 14280733CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2001-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.162.483 RON
Profit
61.559 RON
Angajati
8
BLACK TOOLS S.R.L.
CUI: 41240760CAEN: 4672
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.805.283 RON
Profit
228.890 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Cluj

SCUDERIA PETRISOR SRL
CUI: 26758921CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2010-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.533 RON
Profit
8.228 RON
Angajati
0
SITA RAM S.R.L.
CUI: 26102535CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.215.727 RON
Profit
1.188.829 RON
Angajati
5

Alte firme din Cluj

STILLTECH PRODUCTION SRL
CUI: 26273659CAEN: 2511
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.736.650 RON
Profit
716.836 RON
Angajati
5
AGIL INTER TRANS SRL
CUI: 26273683CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Turda2009-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.459 RON
Profit
11.294 RON
Angajati
1
FAGVULCAN S.R.L.
CUI: 26254983CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.393 RON
Profit
101.234 RON
Angajati
3
TANAGRO SRL
CUI: 26286381CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Sat Feleacu Com. Feleacu2009-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
446.795 RON
Profit
41.380 RON
Angajati
1
ORION STRATEGY SOLUTION SRL
CUI: 26118990CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.487 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DARMILO SRL
CUI: 26467248CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SPEAK UP S.R.L.
CUI: 28072635CAEN: 7490
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-02-22
fara e-Factura
TRANSOTI SRL
CUI: 11775096CAEN: 8292
Activ
CLUJ, Mun. Gherla1999-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.987 RON
Profit
2.536 RON
Angajati
1
ALEMAG SHOP S.R.L.
CUI: 35895278CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Mociu Com. Mociu2016-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.608.496 RON
Profit
371.767 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRAINS ADDICTED SRL?

CUI-ul TRAINS ADDICTED SRL este 26273667.

Unde este sediul TRAINS ADDICTED SRL?

TRAINS ADDICTED SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Mureşului nr. 58, 400598, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata TRAINS ADDICTED SRL?

TRAINS ADDICTED SRL a fost infiintata in anul 2009 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRAINS ADDICTED SRL in 2024?

In 2024, TRAINS ADDICTED SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.053.868 RON.

Cati angajati are TRAINS ADDICTED SRL?

TRAINS ADDICTED SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are TRAINS ADDICTED SRL?

TRAINS ADDICTED SRL are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat TRAINS ADDICTED SRL in 2024?

TRAINS ADDICTED SRL a inregistrat un profit net de 17.239 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.