Cifra de afaceri
Extracţia altor minereuri metalifere neferoase
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 05:51
Despre ZEOLITOS SRL
ZEOLITOS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2009 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Extracţia altor minereuri metalifere neferoase" (cod CAEN 0729), in sectorul industria extractiva. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2023, ZEOLITOS SRL a raportat o cifra de afaceri de 174.275 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+297.1%). Profitul net inregistrat a fost de 49.813 RON. Datoriile raportate (441.771 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 5 din 8 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 18 la nivel national in domeniul sau (83 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 174.275 RON
- Venituri totale
- 176.597 RON
- Cheltuieli totale
- 113.464 RON
- Profit brut
- 63.133 RON
- Profit net
- 49.813 RON
- Marja profit net
- 28,58%
- Active imobilizate
- 58.568 RON
- Active circulante
- 361.934 RON
- Stocuri
- 85.484 RON
- Creanțe
- 252.485 RON
- Casa & conturi bănci
- 23.965 RON
- Capital propriu
- -21.118 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 0729
- Loc 18 din 83
- Profit net · CAEN 0729
- Loc 14 din 83
- Angajati · CAEN 0729
- Loc 43 din 83
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Aviatorilor nr. 58D
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 07.06.2017
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
- Platitor TVA
- Da
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 6 aprilie 2016
- Data reactivare
- 29 septembrie 2017
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2010 –2023 · RON
- An explorat în grafic
- 2023
- Cifră de afaceri
- 174.275 RON
- Rezultat net
- 49.813 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 174.275 RON | 43.892 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 176.597 RON | 43.892 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 113.464 RON | 84.216 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 63.133 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 49.813 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 40.324 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 41.641 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 58.568 RON | 28.691 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 361.934 RON | 304.166 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 420.502 RON | 332.857 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 85.484 RON | 63.673 RON |
| CreanțeSume de încasat | 252.485 RON | 239.844 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 23.965 RON | 649 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 441.771 RON | 403.787 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -21.118 RON | -70.930 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2023
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2023
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2023
- ROA
- 11,8 %Profit net / active totale
- ROE
- -235,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,82 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -5,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 174.275 +297,1% față de anul precedent | 176.597 | 113.464 | 63.133 | 49.813 | 0 | 0 |
| 2022 | 43.892 +7,5% față de anul precedent | 43.892 | 84.216 | 0 | 0 | 40.324 | 41.641 |
| 2021 | 40.834 -86,3% față de anul precedent | 40.852 | 84.719 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 43.867 | 44.312 |
| 2020 | 297.793 +161,4% față de anul precedent | 297.797 | 203.186 | 94.611 | 91.634 | 0 | 0 |
| 2019 | 113.939 -20,8% față de anul precedent | 113.948 | 141.282 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 27.334 | 28.474 |
| 2018 | 143.909 +325,3% față de anul precedent | 143.927 | 100.527 | 43.400 | 39.082 | 0 | 0 |
| 2017 | 33.838 -67,3% față de anul precedent | 33.919 | 47.118 | 0 | 0 | 13.199 | 14.216 |
| 2015 | 103.588 +1.051,0% față de anul precedent | 103.588 | 105.529 | 0 | 0 | Neraportat | 4.860 |
| 2014 | 9.000 | 9.000 | 31.234 | 0 | 0 | 22.234 | 22.505 |
| 2013 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.650 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 58.568 | 361.934 | 420.502 | 85.484 | 252.485 | 23.965 |
| 2022 | 28.691 | 304.166 | 332.857 | 63.673 | 239.844 | 649 |
| 2021 | 34.231 | 294.398 | 328.629 | 62.806 | 226.881 | 4.711 |
| 2020 | 39.771 | 324.501 | 364.272 | 60.399 | 211.244 | 52.858 |
| 2019 | 15.827 | 201.252 | 217.079 | 44.818 | 145.225 | 11.209 |
| 2018 | 17.891 | 158.128 | 176.019 | 35.094 | 107.222 | 15.812 |
| 2017 | 0 | 118.884 | 118.884 | 2.627 | 108.151 | 8.106 |
| 2015 | 0 | 72.773 | 72.773 | 0 | 65.544 | 7.229 |
| 2014 | 0 | 13.702 | 13.702 | 11.759 | 490 | 1.453 |
| 2013 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| 2012 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| 2011 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| 2010 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 441.771 +9,4% față de anul precedent | -21.118 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 403.787 +40,0% față de anul precedent | -70.930 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 288.389 +3,1% față de anul precedent | 40.240 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 279.719 +24,8% față de anul precedent | 84.553 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 224.160 +45,0% față de anul precedent | -7.081 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 154.627 +13,2% față de anul precedent | 21.392 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 136.574 +97,9% față de anul precedent | -17.690 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 69.006 +22,9% față de anul precedent | 3.767 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 56.134 | -42.432 | Neraportat | 2 |
| 2013 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 0 -100,0% față de anul precedent | 200 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 1.650 0,0% față de anul precedent | -1.450 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 1.650 | -1.450 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2023
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LRLIANA- ROZALIA CLEPE | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
28 repere. O singură cronologie.
Din 2009 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 8955/2025domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
Deschide înregistrarea completă2023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 174.275 RON. Profit: 49.813 RON
Cifra de afaceri: 174.275 RON. Profit: 49.813 RON
- Cifra de afaceri
- 174.275 RON +297.05% față de anul precedent
- Profit net
- 49.813 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 441.771 RON +9.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati
Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 43.892 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 43.892 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 43.892 RON +7.49% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 41.641 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 403.787 RON +40.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 40.834 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 40.834 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 40.834 RON -86.29% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 44.312 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 288.389 RON +3.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 297.793 RON. Profit: 91.634 RON
Cifra de afaceri: 297.793 RON. Profit: 91.634 RON
- Cifra de afaceri
- 297.793 RON +161.36% față de anul precedent
- Profit net
- 91.634 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 279.719 RON +24.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020reper anualClasamentePremii si distinctii 2020Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 113.939 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 113.939 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 113.939 RON -20.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 28.474 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 224.160 RON +44.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019reper anualClasamentePremii si distinctii 2019Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 143.909 RON. Profit: 39.082 RON
Cifra de afaceri: 143.909 RON. Profit: 39.082 RON
- Cifra de afaceri
- 143.909 RON +325.29% față de anul precedent
- Profit net
- 39.082 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 154.627 RON +13.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 33.838 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 33.838 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 33.838 RON -67.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 14.216 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 136.574 RON +97.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017reper anualClasamentePremii si distinctii 2017Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamenteleStare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2016 1 repere
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2015 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 103.588 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 103.588 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 103.588 RON +1050.98% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.860 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 69.006 RON +22.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2015reper anualClasamentePremii si distinctii 2015Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 9.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 9.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 9.000 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 22.505 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 56.134 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014reper anualClasamentePremii si distinctii 2014Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
06.032025Mentiune · Buletin 8955/2025domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 03.03.2025, adăugare, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; numire, retragere din funcţie persoane împuternicite, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- ZEOLITOS SRL
- CUI
- 26353898
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 06.03.2025
- Registrul Comerțului
- J2017001510056
- EUID
- ROONRC.J2017001510056
- Sediu
- Jud. Bihor, Municipiul Oradea, Strada AVIATORILOR, Nr. 58D
- Județ
- Bihor
- Număr încheiere
- 199545
- Data încheierii
- 06.03.2025
- Număr dosar
- 809152
- Data dosarului
- 03.03.2025
- Tribunal
- Bihor
- Registrator
- Anca-Laura Anton
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 03.03.2025
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 809152 din 03.03.2025 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2023
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Profit net
Angajati
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 0729, Bihor
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0729, Bihor
Alte firme din Bihor
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ZEOLITOS SRL?
CUI-ul ZEOLITOS SRL este 26353898.
Unde este sediul ZEOLITOS SRL?
ZEOLITOS SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Aviatorilor nr. 58D, Mun. Oradea, judetul BIHOR.
Cand a fost infiintata ZEOLITOS SRL?
ZEOLITOS SRL a fost infiintata in anul 2009 (16 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ZEOLITOS SRL in 2023?
In 2023, ZEOLITOS SRL a raportat o cifra de afaceri de 174.275 RON.
Ce activitate are ZEOLITOS SRL?
ZEOLITOS SRL are codul CAEN principal 0729 (Extracţia altor minereuri metalifere neferoase).
Ce profit a inregistrat ZEOLITOS SRL in 2023?
ZEOLITOS SRL a inregistrat un profit net de 49.813 RON in 2023.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.