Activ e‑Factură

PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 26385350
CIF: 26385350
Reg. Com.: F2010000011072
CAEN: 4723
Formă: Necunoscut
Înființată: 11 ianuarie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al peştelui, crustaceelor şi moluştelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:43

Despre PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Orăşeni-Deal Com. Curteşti, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al peştelui, crustaceelor şi moluştelor" (cod CAEN 4723), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BOTOŞANI, Sat Orăşeni-Deal Com. Curteşti, 717116
Telefon0740272510

Adresă sediu social

Romania, BOTOŞANI, Sat Orăşeni-Deal Com. Curteşti, 717116
Cod poștal: 717116
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BOTOŞANI, Sat Orăşeni-Deal Com. Curteşti, 717116
Cod postal
717116
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 11.01.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 16 iulie 2013

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2013 2 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4723 in Sat Orăşeni-Deal Com. Curteşti (BOTOŞANI)

PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4723 in Sat Orăşeni-Deal Com. Curteşti (BOTOŞANI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4723, Botoşani

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 26385350.

Unde este sediul PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BOTOŞANI, Sat Orăşeni-Deal Com. Curteşti, 717116, Sat Orăşeni-Deal Com. Curteşti, judetul BOTOŞANI.

Cand a fost infiintata PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Ce activitate are PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PLIAN FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4723 (Comerţ cu amănuntul al peştelui, crustaceelor şi moluştelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.