Activ Plătitor TVA

COMETA EXIM SRL

CUI: 2642325
CIF: RO2642325
Reg. Com.: J1992002727171
CAEN: 1013
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 decembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 04:46

Despre COMETA EXIM SRL

COMETA EXIM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)" (cod CAEN 1013), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COMETA EXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 8.151.703 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.1%). Profitul net inregistrat a fost de 909.714 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 15, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 224.598 RON in 2008 la 8.151.703 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
8.151.703 RON
Venituri totale
12.534.100 RON
Cheltuieli totale
11.461.708 RON
Profit brut
1.072.392 RON
Profit net
909.714 RON
Marja profit net
11,16%
Active imobilizate
381.210 RON
Active circulante
1.336.047 RON
Stocuri
287.120 RON
Creanțe
437.682 RON
Casa & conturi bănci
611.245 RON
Capital propriu
986.718 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Nămoloasa nr. 5, 800687
Telefon0744390825

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Nămoloasa nr. 5, 800687
Cod poștal: 800687
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Nămoloasa nr. 5, 800687
Cod postal
800687
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 18.08.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
8.151.703 RON
Rezultat net
909.714 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 8.151.703 RON 7.613.480 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 12.534.100 RON 11.561.026 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.461.708 RON 10.559.482 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.072.392 RON 1.001.544 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 909.714 RON 927.668 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 381.210 RON 356.102 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.336.047 RON 746.769 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.717.257 RON 1.102.871 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 287.120 RON 91.485 RON
CreanțeSume de încasat 437.682 RON 325.167 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 611.245 RON 330.117 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 730.539 RON 125.867 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 986.718 RON 977.004 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 15 persoane 16 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.717.257RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.717.257 RON
Datorii totale730.539 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
53,0 %Profit net / active totale
ROE
92,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,83 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 8.151.703 +7,1% față de anul precedent 12.534.100 11.461.708 1.072.392 +7,1% față de anul precedent 909.714 -1,9% față de anul precedent 0 0
2023 7.613.480 +25,1% față de anul precedent 11.561.026 10.559.482 1.001.544 +53,1% față de anul precedent 927.668 +53,5% față de anul precedent 0 0
2022 6.085.319 +42,1% față de anul precedent 9.359.022 8.704.908 654.114 +56,1% față de anul precedent 604.548 +60,7% față de anul precedent 0 0
2021 4.282.729 +4,4% față de anul precedent 6.624.470 6.205.358 419.112 +2,1% față de anul precedent 376.208 +0,2% față de anul precedent 0 0
2020 4.101.860 -0,9% față de anul precedent 6.545.004 6.134.633 410.371 -2,8% față de anul precedent 375.477 -1,6% față de anul precedent 0 0
2019 4.140.432 +67,8% față de anul precedent 6.617.309 6.194.927 422.382 +123,3% față de anul precedent 381.437 +137,2% față de anul precedent 0 0
2018 2.467.344 +153,5% față de anul precedent 3.854.207 3.665.036 189.171 +300,1% față de anul precedent 160.819 +376,3% față de anul precedent 0 0
2017 973.436 +22,6% față de anul precedent 1.264.741 1.217.455 47.286 +1,9% față de anul precedent 33.766 -12,7% față de anul precedent 0 0
2016 793.814 +4,5% față de anul precedent 1.092.770 1.046.364 46.406 -37,5% față de anul precedent 38.668 -38,0% față de anul precedent 0 0
2015 759.377 +60,1% față de anul precedent 1.091.714 1.017.490 74.224 +332,2% față de anul precedent 62.334 +333,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 474.259 +21,8% față de anul precedent 709.248 692.074 17.174 +70,2% față de anul precedent 14.370 +80,4% față de anul precedent 0 0
2013 389.276 +70,6% față de anul precedent 599.691 589.603 10.088 +1.564,7% față de anul precedent 7.968 +1.526,1% față de anul precedent 0 0
2012 228.155 +10,6% față de anul precedent 333.540 332.934 606 -58,3% față de anul precedent 490 -59,6% față de anul precedent 0 0
2011 206.334 +4,4% față de anul precedent 280.880 279.426 1.454 1.212 0 0
2010 197.570 -29,4% față de anul precedent 265.294 278.789 0 0 13.495 18.370
2009 279.811 +24,6% față de anul precedent 298.329 314.690 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.361 20.694
2008 224.598 309.237 304.629 4.608 3.574 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 381.210 1.336.047 1.717.257 287.120 437.682 611.245
2023 356.102 746.769 1.102.871 91.485 325.167 330.117
2022 427.380 628.327 1.055.707 114.254 423.011 91.062
2021 475.058 292.776 767.834 193.148 4.230 95.398
2020 523.206 195.989 719.195 81.164 26.480 88.345
2019 273.123 216.589 489.712 100.765 11.150 104.674
2018 240.934 76.819 317.753 53.080 1.547 22.192
2017 221.161 24.774 245.935 17.036 1.404 6.334
2016 280.381 24.685 305.066 10.339 8.655 5.691
2015 62.065 14.117 76.182 7.687 4.008 2.422
2014 53.384 11.540 64.924 4.878 2.593 4.069
2013 52.161 14.949 67.110 5.008 5.415 4.526
2012 101.421 5.746 107.167 1.553 0 4.193
2011 102.196 3.315 105.511 3.154 0 161
2010 106.117 13.585 119.702 10.844 1.145 1.596
2009 126.948 11.389 138.337 3.385 1.942 6.062
2008 138.874 15.001 153.875 9.456 4.623 922

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 730.539 +480,4% față de anul precedent 986.718 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2023 125.867 -69,0% față de anul precedent 977.004 Neraportat 16 -5,9% față de anul precedent
2022 406.371 +17,1% față de anul precedent 649.336 Neraportat 17 0,0% față de anul precedent
2021 347.046 +63,2% față de anul precedent 420.788 Neraportat 17 +6,3% față de anul precedent
2020 212.720 +170,2% față de anul precedent 506.475 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2019 78.715 -43,0% față de anul precedent 410.997 Neraportat 16 +45,5% față de anul precedent
2018 138.193 -32,2% față de anul precedent 179.560 Neraportat 11 +83,3% față de anul precedent
2017 203.916 -22,2% față de anul precedent 48.742 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2016 262.057 +251,3% față de anul precedent 44.976 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2015 74.593 -40,7% față de anul precedent 6.308 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 125.702 -14,7% față de anul precedent -55.633 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2013 147.402 +5,8% față de anul precedent -24.704 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2012 139.290 +0,8% față de anul precedent -32.123 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 138.219 -9,2% față de anul precedent -32.614 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 152.245 -0,2% față de anul precedent -32.543 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 152.510 -4,3% față de anul precedent -14.173 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2008 159.385 6.521 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GCGORCEA- CRISTINA PINTRIJELadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9265/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 8.151.703 RON. Profit: 909.714 RON

Cifra de afaceri: 8.151.703 RON. Profit: 909.714 RON

Cifra de afaceri
8.151.703 RON +7.07% față de anul precedent
Profit net
909.714 RON -1.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
730.539 RON +480.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 7.613.480 RON. Profit: 927.668 RON

Cifra de afaceri: 7.613.480 RON. Profit: 927.668 RON

Cifra de afaceri
7.613.480 RON +25.11% față de anul precedent
Profit net
927.668 RON +53.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -5.88% față de anul precedent
Datorii
125.867 RON -69.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.085.319 RON. Profit: 604.548 RON

Cifra de afaceri: 6.085.319 RON. Profit: 604.548 RON

Cifra de afaceri
6.085.319 RON +42.09% față de anul precedent
Profit net
604.548 RON +60.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 0% față de anul precedent
Datorii
406.371 RON +17.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.282.729 RON. Profit: 376.208 RON

Cifra de afaceri: 4.282.729 RON. Profit: 376.208 RON

Cifra de afaceri
4.282.729 RON +4.41% față de anul precedent
Profit net
376.208 RON +0.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +6.25% față de anul precedent
Datorii
347.046 RON +63.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.101.860 RON. Profit: 375.477 RON

Cifra de afaceri: 4.101.860 RON. Profit: 375.477 RON

Cifra de afaceri
4.101.860 RON -0.93% față de anul precedent
Profit net
375.477 RON -1.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
212.720 RON +170.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.140.432 RON. Profit: 381.437 RON

Cifra de afaceri: 4.140.432 RON. Profit: 381.437 RON

Cifra de afaceri
4.140.432 RON +67.81% față de anul precedent
Profit net
381.437 RON +137.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +45.45% față de anul precedent
Datorii
78.715 RON -43.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.467.344 RON. Profit: 160.819 RON

Cifra de afaceri: 2.467.344 RON. Profit: 160.819 RON

Cifra de afaceri
2.467.344 RON +153.47% față de anul precedent
Profit net
160.819 RON +376.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +83.33% față de anul precedent
Datorii
138.193 RON -32.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 973.436 RON. Profit: 33.766 RON

Cifra de afaceri: 973.436 RON. Profit: 33.766 RON

Cifra de afaceri
973.436 RON +22.63% față de anul precedent
Profit net
33.766 RON -12.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
203.916 RON -22.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 793.814 RON. Profit: 38.668 RON

Cifra de afaceri: 793.814 RON. Profit: 38.668 RON

Cifra de afaceri
793.814 RON +4.53% față de anul precedent
Profit net
38.668 RON -37.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
262.057 RON +251.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 759.377 RON. Profit: 62.334 RON

Cifra de afaceri: 759.377 RON. Profit: 62.334 RON

Cifra de afaceri
759.377 RON +60.12% față de anul precedent
Profit net
62.334 RON +333.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
74.593 RON -40.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 474.259 RON. Profit: 14.370 RON

Cifra de afaceri: 474.259 RON. Profit: 14.370 RON

Cifra de afaceri
474.259 RON +21.83% față de anul precedent
Profit net
14.370 RON +80.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
125.702 RON -14.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 389.276 RON. Profit: 7.968 RON

Cifra de afaceri: 389.276 RON. Profit: 7.968 RON

Cifra de afaceri
389.276 RON +70.62% față de anul precedent
Profit net
7.968 RON +1526.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
147.402 RON +5.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 228.155 RON. Profit: 490 RON

Cifra de afaceri: 228.155 RON. Profit: 490 RON

Cifra de afaceri
228.155 RON +10.58% față de anul precedent
Profit net
490 RON -59.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
139.290 RON +0.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 206.334 RON. Profit: 1.212 RON

Cifra de afaceri: 206.334 RON. Profit: 1.212 RON

Cifra de afaceri
206.334 RON +4.44% față de anul precedent
Profit net
1.212 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
138.219 RON -9.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 197.570 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 197.570 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
197.570 RON -29.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.370 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
152.245 RON -0.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 279.811 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 279.811 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
279.811 RON +24.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.694 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
152.510 RON -4.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 224.598 RON. Profit: 3.574 RON

Cifra de afaceri: 224.598 RON. Profit: 3.574 RON

Cifra de afaceri
224.598 RON
Profit net
3.574 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
159.385 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.032026Mentiune · Buletin 9265/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
COMETA EXIM SRL
CUI
2642325
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.03.2026
Registrul Comerțului
J17/2727/1992
EUID
ROONRC.J17/2727/1992
Sediu
Jud. Galaţi, Municipiul Galaţi, Strada NĂMOLOASA, Nr. 5
Județ
Galaţi
Număr încheiere
195565
Data încheierii
09.03.2026
Număr dosar
1013068
Data dosarului
06.03.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Daniela Oprisan

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 1013068 din 06.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 9265/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1013, Galaţi

VERDESI & CO SRL
CUI: 31433993CAEN: 1013
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2013-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.308.530 RON
Profit
474.296 RON
Angajati
25
MEATGAL FACTORY SRL
CUI: 37780274CAEN: 1013
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.258.456 RON
Profit
284.367 RON
Angajati
18
KAROMTEC SRL
CUI: 13879484CAEN: 1013
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2001-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.338.846 RON
Profit
242.505 RON
Angajati
32
KUBO TOFANIS SRL
CUI: 11283840CAEN: 1013
Activ
GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători1998-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.110.637 RON
Profit
0 RON
Angajati
15

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1013, Galaţi

SALTEMPO SRL
CUI: 3119988CAEN: 1013
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1993-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.664.757 RON
Profit
3.752.903 RON
Angajati
238

Alte firme din Galaţi

VIROM SRL
CUI: 2642260CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.974 RON
Profit
11.411 RON
Angajati
2
GILDA SRL
CUI: 2642341CAEN: 4520
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.098 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
MICOM PREST SRL
CUI: 2480886CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.425 RON
Profit
46.260 RON
Angajati
1
OLIMP-D.C. SRL
CUI: 2675500CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1993-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.228 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COMTIEM SRL
CUI: 1648265CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.872.317 RON
Profit
1.133.257 RON
Angajati
39
INA COMEXIM SRL
CUI: 3553030CAEN: 1041
Activ
GALAŢI, Com. Drăgăneşti1993-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.650.563 RON
Profit
232.335 RON
Angajati
5
OZICON SRL
CUI: 8475552CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1996-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.985.510 RON
Profit
2.212.480 RON
Angajati
42
DIMAODI MEDEOANMAR S.R.L.
CUI: 40823812CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Tălpigi Com. Ghidigeni2019-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.808 RON
Profit
2.996 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COMETA EXIM SRL?

CUI-ul COMETA EXIM SRL este 2642325.

Unde este sediul COMETA EXIM SRL?

COMETA EXIM SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Nămoloasa nr. 5, 800687, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata COMETA EXIM SRL?

COMETA EXIM SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COMETA EXIM SRL in 2024?

In 2024, COMETA EXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 8.151.703 RON.

Cati angajati are COMETA EXIM SRL?

COMETA EXIM SRL a raportat un numar mediu de 15 salariati in 2024.

Ce activitate are COMETA EXIM SRL?

COMETA EXIM SRL are codul CAEN principal 1013 (Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)).

Ce profit a inregistrat COMETA EXIM SRL in 2024?

COMETA EXIM SRL a inregistrat un profit net de 909.714 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.