Activ e‑Factură

IORDACHE I. STELIAN "FABRICAREA PLĂCILOR" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 26469648
CIF: 26469648
Reg. Com.: F2010000147296
CAEN: 2331
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 2 februarie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică

Surse și actualizare

Despre IORDACHE I. STELIAN "FABRICAREA PLĂCILOR" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

IORDACHE I. STELIAN "FABRICAREA PLĂCILOR" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Odăile Com. Puchenii Mari, judetul PRAHOVA, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică" (cod CAEN 2331), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 02.02.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 2331, Prahova

TERA-LIN ODĂILE SRL
CUI: 34589866CAEN: 2331
Activ
PRAHOVA, Sat Puchenii Mari Com. Puchenii Mari2015-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.260 RON
Profit
83.845 RON
Angajati
2
ZABO PAV MONTAJ S.R.L.
CUI: 42514856CAEN: 2331
Activ
PRAHOVA, Sat Fulga de Jos Com. Fulga2020-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.250 RON
Profit
6.950 RON
Angajati
2
MAFADYN PROD SRL
CUI: 19135718CAEN: 2331
Activ
PRAHOVA, Sat Odăile Com. Puchenii Mari2006-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IORDACHE I. STELIAN "FABRICAREA PLĂCILOR" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul IORDACHE I. STELIAN "FABRICAREA PLĂCILOR" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 26469648.

Cand a fost infiintata IORDACHE I. STELIAN "FABRICAREA PLĂCILOR" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

IORDACHE I. STELIAN "FABRICAREA PLĂCILOR" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Ce activitate are IORDACHE I. STELIAN "FABRICAREA PLĂCILOR" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

IORDACHE I. STELIAN "FABRICAREA PLĂCILOR" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 2331 (Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
22 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.