Activ Plătitor TVAe‑Factură

MACRO TARGET SRL

CUI: 26471303
CIF: RO26471303
Reg. Com.: J2010000076246
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 februarie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:28

Despre MACRO TARGET SRL

MACRO TARGET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Vişeu de Sus, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MACRO TARGET SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.727.033 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.5%). Profitul net inregistrat a fost de 246.010 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 35. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.605.046 RON in 2010 la 7.727.033 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iunie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.727.033 RON
Venituri totale
7.838.039 RON
Cheltuieli totale
7.502.786 RON
Profit brut
335.253 RON
Profit net
246.010 RON
Marja profit net
3,18%
Active imobilizate
11.095.190 RON
Active circulante
2.256.841 RON
Stocuri
393.641 RON
Creanțe
1.234.708 RON
Casa & conturi bănci
628.492 RON
Capital propriu
8.849.421 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus, Str. Rîndunelelor nr. 6
Telefon0262353515

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus, Str. Rîndunelelor nr. 6
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus, Str. Rîndunelelor nr. 6
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.02.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iunie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.727.033 RON
Rezultat net
246.010 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.727.033 RON 8.178.469 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 7.838.039 RON 8.283.188 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.502.786 RON 6.798.358 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 335.253 RON 1.484.830 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 246.010 RON 1.412.712 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 11.095.190 RON 11.451.193 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.256.841 RON 2.812.613 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 13.352.031 RON 14.263.806 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 393.641 RON 752.812 RON
CreanțeSume de încasat 1.234.708 RON 1.978.235 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 628.492 RON 81.566 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.569.916 RON 3.991.863 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 8.849.421 RON 10.373.075 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 35 persoane 36 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active13.352.031RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

34,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale13.352.031 RON
Datorii totale4.569.916 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,8 %Profit net / active totale
ROE
2,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.727.033 -5,5% față de anul precedent 7.838.039 7.502.786 335.253 -77,4% față de anul precedent 246.010 -82,6% față de anul precedent 0 0
2023 8.178.469 +0,9% față de anul precedent 8.283.188 6.798.358 1.484.830 -5,2% față de anul precedent 1.412.712 -8,1% față de anul precedent 0 0
2022 8.104.577 +10,3% față de anul precedent 8.522.224 6.956.832 1.565.392 -70,0% față de anul precedent 1.537.390 -69,8% față de anul precedent 0 0
2021 7.350.710 +91,0% față de anul precedent 11.716.916 6.505.146 5.211.770 +885,3% față de anul precedent 5.087.472 +892,6% față de anul precedent 0 0
2020 3.848.712 -30,4% față de anul precedent 3.931.229 3.402.287 528.942 -49,2% față de anul precedent 512.528 -48,5% față de anul precedent 0 0
2019 5.529.631 +22,3% față de anul precedent 5.545.258 4.503.948 1.041.310 +36,4% față de anul precedent 995.501 +38,6% față de anul precedent 0 0
2018 4.520.248 +26,8% față de anul precedent 4.527.901 3.764.364 763.537 +361,1% față de anul precedent 718.237 +498,0% față de anul precedent 0 0
2017 3.564.916 +50,4% față de anul precedent 3.627.818 3.462.230 165.588 -60,8% față de anul precedent 120.110 -71,2% față de anul precedent 0 0
2016 2.370.592 +138,0% față de anul precedent 2.371.588 1.949.506 422.082 416.297 0 0
2015 996.001 +78,2% față de anul precedent 996.001 1.019.415 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 23.414
2014 558.897 -33,0% față de anul precedent 838.897 823.284 15.613 -87,4% față de anul precedent 15.613 -87,4% față de anul precedent 0 0
2013 833.637 +12,7% față de anul precedent 1.179.864 1.056.304 123.560 123.560 0 0
2012 739.927 -65,9% față de anul precedent 746.409 1.301.877 0 0 555.468 555.468
2011 2.168.322 +35,1% față de anul precedent 2.196.582 2.440.024 0 0 243.442 243.442
2010 1.605.046 1.605.051 1.631.388 0 0 26.337 27.437

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 11.095.190 2.256.841 13.352.031 393.641 1.234.708 628.492
2023 11.451.193 2.812.613 14.263.806 752.812 1.978.235 81.566
2022 11.811.593 2.303.214 14.114.807 590.581 191.880 1.520.753
2021 12.285.878 985.597 13.271.475 320.119 243.528 421.950
2020 12.593.604 1.368.739 13.962.343 904.144 103.596 360.999
2019 12.476.000 1.419.181 13.895.181 1.041.969 310.186 67.026
2018 11.264.502 1.205.640 12.470.142 1.098.769 71.580 35.291
2017 11.494.171 1.145.673 12.639.844 1.087.578 40.036 18.059
2016 11.315.722 1.048.107 12.363.829 948.662 77.841 21.604
2015 9.107.592 576.816 9.684.408 376.287 189.861 10.668
2014 6.158.281 398.348 6.556.629 357.806 39.789 753
2013 5.789.969 406.151 6.196.120 328.018 138.110 -59.977
2012 5.199.905 753.157 5.953.062 650.618 99.612 2.927
2011 3.623.566 814.704 4.438.270 620.239 178.720 15.745
2010 339.705 462.283 801.988 346.328 104.852 11.103

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.569.916 +14,5% față de anul precedent 8.849.421 Neraportat 35 -2,8% față de anul precedent
2023 3.991.863 -16,7% față de anul precedent 10.373.075 Neraportat 36 +12,5% față de anul precedent
2022 4.789.402 -4,5% față de anul precedent 9.460.363 Neraportat 32 +23,1% față de anul precedent
2021 5.015.648 -52,8% față de anul precedent 8.424.611 Neraportat 26 -25,7% față de anul precedent
2020 10.625.204 -4,0% față de anul precedent 3.337.139 Neraportat 35 -5,4% față de anul precedent
2019 11.070.570 +4,0% față de anul precedent 2.824.611 Neraportat 37 +12,1% față de anul precedent
2018 10.641.032 -7,7% față de anul precedent 1.829.110 Neraportat 33 +135,7% față de anul precedent
2017 11.528.970 +1,4% față de anul precedent 1.110.874 Neraportat 14 +133,3% față de anul precedent
2016 11.373.066 +24,8% față de anul precedent 990.763 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2015 9.109.942 +52,4% față de anul precedent 574.466 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 5.977.442 -11,0% față de anul precedent 579.187 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2013 6.713.104 -1,0% față de anul precedent -516.984 Neraportat 7 -30,0% față de anul precedent
2012 6.780.123 +44,0% față de anul precedent -827.061 Neraportat 10 -23,1% față de anul precedent
2011 4.708.649 +468,0% față de anul precedent -270.379 Neraportat 13 +30,0% față de anul precedent
2010 828.925 -26.937 Neraportat 10

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DDDAN- DRAGOMIR ZĂGREANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22105/2026cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.727.033 RON. Profit: 246.010 RON

Cifra de afaceri: 7.727.033 RON. Profit: 246.010 RON

Cifra de afaceri
7.727.033 RON -5.52% față de anul precedent
Profit net
246.010 RON -82.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
35 -2.78% față de anul precedent
Datorii
4.569.916 RON +14.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.178.469 RON. Profit: 1.412.712 RON

Cifra de afaceri: 8.178.469 RON. Profit: 1.412.712 RON

Cifra de afaceri
8.178.469 RON +0.91% față de anul precedent
Profit net
1.412.712 RON -8.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
36 +12.5% față de anul precedent
Datorii
3.991.863 RON -16.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 8.104.577 RON. Profit: 1.537.390 RON

Cifra de afaceri: 8.104.577 RON. Profit: 1.537.390 RON

Cifra de afaceri
8.104.577 RON +10.26% față de anul precedent
Profit net
1.537.390 RON -69.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +23.08% față de anul precedent
Datorii
4.789.402 RON -4.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 7.350.710 RON. Profit: 5.087.472 RON

Cifra de afaceri: 7.350.710 RON. Profit: 5.087.472 RON

Cifra de afaceri
7.350.710 RON +90.99% față de anul precedent
Profit net
5.087.472 RON +892.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 -25.71% față de anul precedent
Datorii
5.015.648 RON -52.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.848.712 RON. Profit: 512.528 RON

Cifra de afaceri: 3.848.712 RON. Profit: 512.528 RON

Cifra de afaceri
3.848.712 RON -30.4% față de anul precedent
Profit net
512.528 RON -48.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
35 -5.41% față de anul precedent
Datorii
10.625.204 RON -4.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.529.631 RON. Profit: 995.501 RON

Cifra de afaceri: 5.529.631 RON. Profit: 995.501 RON

Cifra de afaceri
5.529.631 RON +22.33% față de anul precedent
Profit net
995.501 RON +38.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 +12.12% față de anul precedent
Datorii
11.070.570 RON +4.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.520.248 RON. Profit: 718.237 RON

Cifra de afaceri: 4.520.248 RON. Profit: 718.237 RON

Cifra de afaceri
4.520.248 RON +26.8% față de anul precedent
Profit net
718.237 RON +497.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 +135.71% față de anul precedent
Datorii
10.641.032 RON -7.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.564.916 RON. Profit: 120.110 RON

Cifra de afaceri: 3.564.916 RON. Profit: 120.110 RON

Cifra de afaceri
3.564.916 RON +50.38% față de anul precedent
Profit net
120.110 RON -71.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +133.33% față de anul precedent
Datorii
11.528.970 RON +1.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.370.592 RON. Profit: 416.297 RON

Cifra de afaceri: 2.370.592 RON. Profit: 416.297 RON

Cifra de afaceri
2.370.592 RON +138.01% față de anul precedent
Profit net
416.297 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
11.373.066 RON +24.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 996.001 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 996.001 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
996.001 RON +78.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.414 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
9.109.942 RON +52.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 558.897 RON. Profit: 15.613 RON

Cifra de afaceri: 558.897 RON. Profit: 15.613 RON

Cifra de afaceri
558.897 RON -32.96% față de anul precedent
Profit net
15.613 RON -87.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
5.977.442 RON -10.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 833.637 RON. Profit: 123.560 RON

Cifra de afaceri: 833.637 RON. Profit: 123.560 RON

Cifra de afaceri
833.637 RON +12.66% față de anul precedent
Profit net
123.560 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -30% față de anul precedent
Datorii
6.713.104 RON -0.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 739.927 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 739.927 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
739.927 RON -65.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
555.468 RON
Angajati
10 -23.08% față de anul precedent
Datorii
6.780.123 RON +43.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.168.322 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.168.322 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.168.322 RON +35.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
243.442 RON
Angajati
13 +30% față de anul precedent
Datorii
4.708.649 RON +468.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.605.046 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.605.046 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.605.046 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.437 RON
Angajati
10
Datorii
828.925 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMACRO TARGET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Orş. Vişeu de Sus (MARAMUREŞ)

MACRO TARGET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Orş. Vişeu de Sus (MARAMUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.062026Mentiune · Buletin 22105/2026cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 18705 din data: 02.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MACRO TARGET SRL
CUI
26471303
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.06.2026
Registrul Comerțului
J2010000076246
EUID
ROONRC.J2010000076246
Sediu
Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Jud. Maramureş, Strada RÎNDUNELELOR, Nr. 6
Județ
Maramureş
Număr încheiere
464617
Data încheierii
09.06.2026
Număr dosar
2248417
Data dosarului
04.06.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Camelia Doina Pancu

Subiecte

cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Declaraţie privind beneficiarii reali nr. 2248417 din 04.06.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2248417 din 04.06.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 02.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 22105/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Maramureş

BET SEAN IMPEX SRL
CUI: 9015560CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1996-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.353.091 RON
Profit
2.451.001 RON
Angajati
42
COM.EX-TUR SRL
CUI: 2955470CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1993-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.247.270 RON
Profit
1.084.352 RON
Angajati
29
ALEXIS PROD PAN SRL
CUI: 8233532CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Deseşti Com. Deseşti1996-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.689.339 RON
Profit
913.249 RON
Angajati
20
RUSTIK FĂRCAŞA SRL
CUI: 35902502CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Fărcaşa Com. Fărcaşa2016-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.068.469 RON
Profit
250.761 RON
Angajati
20
FAM COSTIN SRL
CUI: 5534140CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.167.464 RON
Profit
252.807 RON
Angajati
31

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Maramureş

FLAVIAVASI SRL
CUI: 25743868CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Tisa Com. Bocicoiu Mare2009-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.573 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VRCF ARIS SRL
CUI: 26698838CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2010-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.036.325 RON
Profit
46.427 RON
Angajati
12
WHITE GOSSIP SRL
CUI: 25422485CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2009-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
351.872 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
PT VICMED SRL
CUI: 26946062CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2010-05-18
fara e-Factura

Alte firme din Maramureş

IMOB PRIMA CASA SRL
CUI: 26465417CAEN: 6831
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2010-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.064 RON
Profit
1.729 RON
Angajati
1
H.F.S. LIFTING S.R.L.
CUI: 26494382CAEN: 4676
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2010-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.405.010 RON
Profit
24.209 RON
Angajati
2
BELLA FORTUNA SRL
CUI: 26511386CAEN: 5231
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2010-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.273.728 RON
Profit
53.144 RON
Angajati
4
BIKE-SHOP SRL
CUI: 21871880CAEN: 4763
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.259.286 RON
Profit
223.841 RON
Angajati
1
CONS DEV OFERTARE S.R.L.
CUI: 46309668CAEN: 7112
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
408.700 RON
Profit
224.737 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MACRO TARGET SRL?

CUI-ul MACRO TARGET SRL este 26471303.

Unde este sediul MACRO TARGET SRL?

MACRO TARGET SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus, Str. Rîndunelelor nr. 6, Orş. Vişeu de Sus, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata MACRO TARGET SRL?

MACRO TARGET SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MACRO TARGET SRL in 2024?

In 2024, MACRO TARGET SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.727.033 RON.

Cati angajati are MACRO TARGET SRL?

MACRO TARGET SRL a raportat un numar mediu de 35 salariati in 2024.

Ce activitate are MACRO TARGET SRL?

MACRO TARGET SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat MACRO TARGET SRL in 2024?

MACRO TARGET SRL a inregistrat un profit net de 246.010 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.