Activ

VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 26502612
CIF: 26502612
Reg. Com.: F2010000241123
CAEN: 4776
Formă: Necunoscut
Înființată: 10 februarie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:15

Despre VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Orş. Huedin, judetul CLUJ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea" (cod CAEN 4776), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Orş. Huedin, Str. Fildului nr. 99, 405400
Telefon0748679493

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Orş. Huedin, Str. Fildului nr. 99, 405400
Cod poștal: 405400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Orş. Huedin, Str. Fildului nr. 99, 405400
Cod postal
405400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 10.02.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Huedin
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 31 ianuarie 2013

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2013 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2013
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2013 2 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4776 in Orş. Huedin (CLUJ)

VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4776 in Orş. Huedin (CLUJ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4776, Cluj

GARDEN POINT S.R.L.
CUI: 37827733CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.253.341 RON
Profit
511.461 RON
Angajati
5
LOGISTIC LANDSCAPE TOM SRL
CUI: 24710439CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni2008-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.975.512 RON
Profit
338.359 RON
Angajati
8
BEAUTY PET SHOP SRL
CUI: 34712151CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.795.900 RON
Profit
82.793 RON
Angajati
6
AGROFARM SRL
CUI: 17441176CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Sat Călăraşi Com. Călăraşi2005-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.743.690 RON
Profit
92.356 RON
Angajati
6
ANDY EVENTS SRL
CUI: 33730702CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.012.426 RON
Profit
200.524 RON
Angajati
4
AGRO TOTAL EXPRES S.R.L.
CUI: 47528232CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2023-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.778.951 RON
Profit
437.412 RON
Angajati
3
KARA EVENTS NAPOCA SRL
CUI: 31869969CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.696.703 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
DRAG FLOWERS SRL
CUI: 36383195CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.525.721 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
NEA GARDEN CENTER SRL
CUI: 27619085CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2010-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.432.810 RON
Profit
0 RON
Angajati
11

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 26502612.

Unde este sediul VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, CLUJ, Orş. Huedin, Str. Fildului nr. 99, 405400, Orş. Huedin, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Ce activitate are VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

VIDRAN G ELENA RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4776 (Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.