Activ Plătitor TVA

LICĂ GH.MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 26515914
CIF: RO26515914
Reg. Com.: F2010000764404
CAEN: 6290
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 12 februarie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 15:20

Despre LICĂ GH.MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

LICĂ GH.MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei" (cod CAEN 6290), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 12.02.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 6290, Municipiul Bucureşti

STEFANINI ROMANIA SRL
CUI: 16139707CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
359.327.793 RON
Profit
7.574.366 RON
Angajati
1305
CANCOM ROMANIA S.R.L.
CUI: 25416050CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.062.250 RON
Profit
6.937.920 RON
Angajati
43
MEDIAPOSTE HIT MAIL S.A.
CUI: 13351917CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.075.863 RON
Profit
4.893.244 RON
Angajati
199
BOOSTEROID GAMES S.R.L.
CUI: 31715471CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.345.075 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INTRAROM SA
CUI: 4879159CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.223.970 RON
Profit
58.303 RON
Angajati
256
M247 EUROPE SRL
CUI: 30203422CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.558.153 RON
Profit
30.877.252 RON
Angajati
70
CERTSIGN SA
CUI: 18288250CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.560.732 RON
Profit
15.720.534 RON
Angajati
274
TEADS STUDIO SRL
CUI: 18487104CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.489.770 RON
Profit
20.090.206 RON
Angajati
36
TOBII S.R.L.
CUI: 11699495CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1999-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.595.214 RON
Profit
4.211.295 RON
Angajati
162

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LICĂ GH.MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul LICĂ GH.MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 26515914.

Cand a fost infiintata LICĂ GH.MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

LICĂ GH.MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Ce activitate are LICĂ GH.MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

LICĂ GH.MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 6290 (Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.