Activ

SAINT JUDE RECYCLING S.R.L.

CUI: 26541140
CIF: 26541140
Reg. Com.: J21/53/2010
CAEN: 0147
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 februarie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Creşterea păsărilor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 13:15

Despre SAINT JUDE RECYCLING S.R.L.

SAINT JUDE RECYCLING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Grindu Com. Grindu, judetul IALOMIŢA, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea păsărilor" (cod CAEN 0147), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SAINT JUDE RECYCLING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.821 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut de la 2.000 RON in 2010 la 2.821 RON in 2024. Datoriile raportate (294.520 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.821 RON
Venituri totale
2.821 RON
Cheltuieli totale
75.615 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
106.080 RON
Active circulante
24.855 RON
Stocuri
10.800 RON
Creanțe
4 RON
Casa & conturi bănci
14.051 RON
Capital propriu
-99.217 RON

Contact

AdresaRomania, IALOMIŢA, Sat Grindu Com. Grindu, Str. Ispas Făgărăşanul nr. 20 bis, 927140
Detalii adresacorp C74, camera 3

Adresă sediu social

Romania, IALOMIŢA, Sat Grindu Com. Grindu, Str. Ispas Făgărăşanul nr. 20 bis, 927140
Cod poștal: 925300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IALOMIŢA, Mun. Urziceni, Str. AV. JIPA IONESCU nr. 1 A, 925300
Cod postal
925300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.02.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2013 - 1 noiembrie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.821 RON
Rezultat net
-72.794 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.821 RON 2.866 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.821 RON 2.866 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 75.615 RON 1.027 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 1.839 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 1.482 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 72.794 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 72.794 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 106.080 RON 106.080 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 24.855 RON 25.003 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 130.935 RON 131.083 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 10.800 RON 10.800 RON
CreanțeSume de încasat 4 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.051 RON 14.203 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 294.520 RON 221.876 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -99.217 RON -26.425 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active130.935RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

224,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale130.935 RON
Datorii totale294.520 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-75,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.821 -1,6% față de anul precedent 2.821 75.615 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 72.794 72.794
2023 2.866 -44,3% față de anul precedent 2.866 1.027 1.839 -90,0% față de anul precedent 1.482 -91,8% față de anul precedent 0 0
2022 5.149 -67,4% față de anul precedent 26.984 8.606 18.378 +339,1% față de anul precedent 18.047 +379,7% față de anul precedent 0 0
2021 15.812 15.812 11.627 4.185 3.762 0 0
2020 0 20.215 50.832 0 0 30.617 30.617
2019 0 0 3.832 0 0 3.832 3.832
2018 0 0 740 0 0 740 740
2017 0 0 15.390 0 0 15.390 15.390
2016 0 0 38 0 0 38 38
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0
2012 0 0 0 0 0 0 0
2011 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2010 2.000 2.000 17 1.983 700 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 106.080 24.855 130.935 10.800 4 14.051
2023 106.080 25.003 131.083 10.800 0 14.203
2022 106.080 28.668 134.748 10.800 0 17.868
2021 106.080 12.767 118.847 0 0 12.767
2020 106.080 282 106.362 0 0 282
2019 106.080 384 106.464 0 0 384
2018 106.080 4.215 110.295 0 3.458 757
2017 106.080 4.855 110.935 0 3.458 1.397
2016 106.080 4.894 110.974 0 3.458 1.436
2015 106.079 4.947 111.026 0 3.458 1.489
2014 106.079 4.721 110.800 0 3.458 1.263
2013 106.079 3.856 109.935 0 3.458 398
2012 99.901 3.858 103.759 0 3.458 400
2011 1.475 2.680 4.155 0 2.480 200
2010 1.475 2.690 4.165 0 2.490 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 294.520 +32,7% față de anul precedent -99.217 Neraportat 0
2023 221.876 -2,3% față de anul precedent -26.425 Neraportat 0
2022 227.023 -0,9% față de anul precedent -27.907 Neraportat 0
2021 229.169 +4,0% față de anul precedent -45.954 Neraportat 0
2020 220.447 +16,1% față de anul precedent -49.717 Neraportat 0
2019 189.932 0,0% față de anul precedent -19.100 Neraportat 0
2018 189.931 +0,1% față de anul precedent -15.268 Neraportat 0
2017 189.831 +8,8% față de anul precedent -14.528 Neraportat 0
2016 174.480 +1,2% față de anul precedent 862 Neraportat 0
2015 172.380 +2,6% față de anul precedent 900 Neraportat 0
2014 168.007 +6,9% față de anul precedent 900 Neraportat 0
2013 157.207 +6,7% față de anul precedent 900 Neraportat 0
2012 147.343 +4.426,7% față de anul precedent 900 Neraportat 0
2011 3.255 -0,3% față de anul precedent 900 Neraportat 0
2010 3.265 900 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GGGilbert GebraeladministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28325/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, modificare date administrator persoane împuternicite, 1 / 2 31 durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, modificare date administrator persoane împuternicite, 1 / 2 31 durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.821 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.821 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.821 RON -1.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
72.794 RON
Angajati
0
Datorii
294.520 RON +32.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.866 RON. Profit: 1.482 RON

Cifra de afaceri: 2.866 RON. Profit: 1.482 RON

Cifra de afaceri
2.866 RON -44.34% față de anul precedent
Profit net
1.482 RON -91.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
221.876 RON -2.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.149 RON. Profit: 18.047 RON

Cifra de afaceri: 5.149 RON. Profit: 18.047 RON

Cifra de afaceri
5.149 RON -67.44% față de anul precedent
Profit net
18.047 RON +379.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
227.023 RON -0.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 15.812 RON. Profit: 3.762 RON

Cifra de afaceri: 15.812 RON. Profit: 3.762 RON

Cifra de afaceri
15.812 RON
Profit net
3.762 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
229.169 RON +3.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.617 RON
Angajati
0
Datorii
220.447 RON +16.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.832 RON
Angajati
0
Datorii
189.932 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
740 RON
Angajati
0
Datorii
189.931 RON +0.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.390 RON
Angajati
0
Datorii
189.831 RON +8.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38 RON
Angajati
0
Datorii
174.480 RON +1.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.380 RON +2.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
168.007 RON +6.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
157.207 RON +6.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
147.343 RON +4426.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.255 RON -0.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 700 RON

Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 700 RON

Cifra de afaceri
2.000 RON
Profit net
700 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.265 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAINT JUDE RECYCLING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0147 in Sat Grindu Com. Grindu (IALOMIŢA)

SAINT JUDE RECYCLING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0147 in Sat Grindu Com. Grindu (IALOMIŢA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.072026Mentiune · Buletin 28325/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, modificare date administrator persoane împuternicite, 1 / 2 31 durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice; modificare puteri administrator, modificare date administrator persoane împuternicite; 1 / 2 31 durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 29.06.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SAINT JUDE RECYCLING S.R.L.
CUI
26541140
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.07.2026
Registrul Comerțului
J21/53/2010
EUID
ROONRC.J21/53/2010
Sediu
Sat Grindu, Comuna Grindu, Jud. Ialomiţa, Strada ISPAS FĂGĂRĂŞANUL, Nr. 20 bis,
Județ
Ialomiţa
Număr încheiere
596940
Data încheierii
27.07.2026
Număr dosar
2635251
Data dosarului
02.07.2026
Tribunal
Ialomita
Registrator
Anca-Laura Anton

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, modificare date administrator persoane împuternicite, 1 / 2 31 durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2635251 din 02.07.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 25.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 28325/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0147, Ialomiţa

NATURA FOOD TRADING S.R.L.
CUI: 46957813CAEN: 0147
Activ
IALOMIŢA, Sat Grindu Com. Grindu2022-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.361 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AVIGAB SRL
CUI: 18335165CAEN: 0147
Activ
IALOMIŢA, Sat Grindu Com. Grindu2006-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
84 RON
Profit
277.475 RON
Angajati
0
IOAS COMPANY SRL
CUI: 19140889CAEN: 0147
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2006-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.002 RON
Profit
28.520 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0147, Ialomiţa

AGRICOLA MARSILIENI S.R.L.
CUI: 32672689CAEN: 0147
Activ
IALOMIŢA, Sat Albeşti Com. Albeşti2014-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
721.172 RON
Profit
77.917 RON
Angajati
2
FERMA EDIMAR S.R.L.
CUI: 34879495CAEN: 0147
Activ
IALOMIŢA, Sat Gheorghe Doja Com. Gheorghe Doja2015-08-12
fara e-Factura

Alte firme din Ialomiţa

EDIRRA VIP SRL
CUI: 26559813CAEN: 4722
Activ
IALOMIŢA, Mun. Urziceni2010-02-23
fara e-Factura
AUTO SERVO STAR SRL
CUI: 26695467CAEN: 3831
Activ
IALOMIŢA, Orş. Ţăndărei2010-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BODY - SECURITY SRL
CUI: 25360471CAEN: 8001
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2009-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.959.880 RON
Profit
299.053 RON
Angajati
33
STRĂJERI SECURITY SRL
CUI: 27958049CAEN: 8001
Activ
IALOMIŢA, Loc. Feteşti-Gara Mun. Feteşti2011-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.197.035 RON
Profit
823.842 RON
Angajati
63
FERMA FRUMUSICA SRL
CUI: 15336395CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Sat Axintele Com. Axintele2003-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.513.420 RON
Profit
82.364 RON
Angajati
11
LIBITUMWEAR S.R.L.
CUI: 35572498CAEN: 4791
Activ
IALOMIŢA, Mun. Urziceni2016-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
762.423 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAINT JUDE RECYCLING S.R.L.?

CUI-ul SAINT JUDE RECYCLING S.R.L. este 26541140.

Unde este sediul SAINT JUDE RECYCLING S.R.L.?

SAINT JUDE RECYCLING S.R.L. are sediul in Romania, IALOMIŢA, Sat Grindu Com. Grindu, Str. Ispas Făgărăşanul nr. 20 bis, 927140, Sat Grindu Com. Grindu, judetul IALOMIŢA.

Cand a fost infiintata SAINT JUDE RECYCLING S.R.L.?

SAINT JUDE RECYCLING S.R.L. a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAINT JUDE RECYCLING S.R.L. in 2024?

In 2024, SAINT JUDE RECYCLING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.821 RON.

Ce activitate are SAINT JUDE RECYCLING S.R.L.?

SAINT JUDE RECYCLING S.R.L. are codul CAEN principal 0147 (Creşterea păsărilor).

Ce profit a inregistrat SAINT JUDE RECYCLING S.R.L. in 2024?

SAINT JUDE RECYCLING S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 72.794 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.