Activ e‑Factură

CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 26573567
CIF: 26573567
Reg. Com.: F2010000219320
CAEN: 4776
Formă: Necunoscut
Înființată: 25 februarie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:17

Despre CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Orş. Avrig, judetul SIBIU, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea" (cod CAEN 4776), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Orş. Avrig, Str. Unirii nr. 74, 555200
Telefon0749657202

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Orş. Avrig, Str. Unirii nr. 74, 555200
Cod poștal: 555200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Orş. Avrig, Str. Unirii nr. 74, 555200
Cod postal
555200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 24.02.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Avrig
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2026)

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4776 in Orş. Avrig (SIBIU)

CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4776 in Orş. Avrig (SIBIU)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4776, Sibiu

M & M STILL SRL
CUI: 18444324CAEN: 4776
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2006-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.629.254 RON
Profit
21.151 RON
Angajati
12
MAX BAYERN SRL
CUI: 29428316CAEN: 4776
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2011-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.595.855 RON
Profit
270.412 RON
Angajati
12
CERCA TROVA S.R.L.
CUI: 41753774CAEN: 4776
Activ
SIBIU, Orş. Tălmaciu2019-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.790.282 RON
Profit
175.686 RON
Angajati
5
FLORA BLOOM S.R.L.
CUI: 47257605CAEN: 4776
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2022-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.931.586 RON
Profit
1.396.948 RON
Angajati
2
GIVASIS OIL SRL
CUI: 30864548CAEN: 4776
Activ
SIBIU, Sat Hoghilag Com. Hoghilag2012-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.291.187 RON
Profit
710.067 RON
Angajati
37
AGRO MERMIX S.R.L.
CUI: 42652271CAEN: 4776
Activ
SIBIU, Sat Daia Com. Roşia2020-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.650.081 RON
Profit
104.737 RON
Angajati
4
JESY PET S.R.L.
CUI: 46386687CAEN: 4776
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2022-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.621.675 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SPERANTA PETCOM SRL
CUI: 12692851CAEN: 4776
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2000-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.496.234 RON
Profit
108.339 RON
Angajati
3
BIM 93 SRL
CUI: 4751191CAEN: 4776
Activ
SIBIU, Orş. Avrig1993-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.734.476 RON
Profit
302.569 RON
Angajati
3
MEDIOLIV SRL
CUI: 18538887CAEN: 4776
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2006-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.538.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 26573567.

Unde este sediul CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, SIBIU, Orş. Avrig, Str. Unirii nr. 74, 555200, Orş. Avrig, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Ce activitate are CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CANDOI A. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4776 (Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.