Activ Plătitor TVAe‑Factură

K.S.T. VERVOER SRL

CUI: 26575169
CIF: RO26575169
Reg. Com.: J24/142/2010
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 februarie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 09:02

Despre K.S.T. VERVOER SRL

K.S.T. VERVOER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Tăuţii-Măgherăuş, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, K.S.T. VERVOER SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.530.771 RON, in scadere fata de anul precedent (-22.4%). Profitul net inregistrat a fost de 1.321.822 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 23, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.341.674 RON in 2010 la 9.530.771 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
9.530.771 RON
Venituri totale
12.778.887 RON
Cheltuieli totale
11.207.857 RON
Profit brut
1.571.030 RON
Profit net
1.321.822 RON
Marja profit net
13,87%
Active imobilizate
111.580 RON
Active circulante
11.129.043 RON
Stocuri
113.322 RON
Creanțe
8.020.394 RON
Casa & conturi bănci
2.995.327 RON
Capital propriu
10.681.921 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, Str. 1 nr. 18, 437345

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, Str. 1 nr. 18, 437345
Cod poștal: 437345
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, Str. 1 nr. 18, 437345
Cod postal
437345
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.02.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Maramureş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
9.530.771 RON
Rezultat net
1.321.822 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 9.530.771 RON 12.284.169 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 12.778.887 RON 14.375.934 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.207.857 RON 18.431.376 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.571.030 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.321.822 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 4.055.442 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 4.055.442 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 111.580 RON 206.695 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.129.043 RON 9.982.117 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.240.623 RON 10.188.812 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 113.322 RON 103.724 RON
CreanțeSume de încasat 8.020.394 RON 7.604.771 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.995.327 RON 2.273.622 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 692.496 RON 951.945 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 10.681.921 RON 9.360.098 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 23 persoane 32 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.240.623RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.240.623 RON
Datorii totale692.496 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,8 %Profit net / active totale
ROE
12,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
16,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
95,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 9.530.771 -22,4% față de anul precedent 12.778.887 11.207.857 1.571.030 1.321.822 0 0
2023 12.284.169 -36,9% față de anul precedent 14.375.934 18.431.376 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.055.442 4.055.442
2022 19.464.548 -16,0% față de anul precedent 20.654.907 20.602.028 52.879 -82,5% față de anul precedent 33.940 -86,6% față de anul precedent 0 0
2021 23.183.147 +8,8% față de anul precedent 24.655.764 24.353.621 302.143 252.440 0 0
2020 21.310.190 -19,4% față de anul precedent 21.924.413 22.318.017 0 0 393.604 393.604
2019 26.452.172 -3,7% față de anul precedent 28.056.095 28.796.813 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 740.718 740.718
2018 27.474.604 +0,5% față de anul precedent 28.396.510 27.075.152 1.321.358 -26,6% față de anul precedent 1.122.179 -25,7% față de anul precedent 0 0
2017 27.348.503 -8,3% față de anul precedent 28.966.828 27.165.726 1.801.102 -42,2% față de anul precedent 1.510.392 -41,9% față de anul precedent 0 0
2016 29.822.294 +2,6% față de anul precedent 30.647.755 27.531.911 3.115.844 -47,1% față de anul precedent 2.598.693 -47,4% față de anul precedent 0 0
2015 29.061.491 -7,2% față de anul precedent 31.193.892 25.308.103 5.885.789 -3,0% față de anul precedent 4.935.382 -2,9% față de anul precedent 0 0
2014 31.310.700 +33,6% față de anul precedent 33.205.918 27.141.103 6.064.815 +33,4% față de anul precedent 5.083.186 +32,8% față de anul precedent 0 0
2013 23.443.142 +34,2% față de anul precedent 25.695.798 21.148.486 4.547.312 +27,6% față de anul precedent 3.826.587 +27,7% față de anul precedent 0 0
2012 17.471.584 +70,7% față de anul precedent 18.686.896 15.123.888 3.563.008 +343,9% față de anul precedent 2.995.616 +335,8% față de anul precedent 0 0
2011 10.237.833 +337,2% față de anul precedent 10.526.341 9.723.660 802.681 +1.424,4% față de anul precedent 687.393 +2.148,2% față de anul precedent 0 0
2010 2.341.674 2.405.972 2.353.315 52.657 30.575 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 111.580 11.129.043 11.240.623 113.322 8.020.394 2.995.327
2023 206.695 9.982.117 10.188.812 103.724 7.604.771 2.273.622
2022 2.856.235 12.087.192 14.943.427 378 10.890.196 1.196.618
2021 2.853.347 12.544.097 15.397.444 155.939 10.602.502 1.785.656
2020 3.755.017 12.609.685 16.364.702 129.668 7.593.831 4.886.186
2019 4.051.399 12.350.946 16.402.345 69.223 7.445.054 4.836.669
2018 4.397.000 13.819.876 18.216.876 1.378.279 7.635.106 4.806.491
2017 5.097.650 13.995.644 19.093.294 895.091 6.993.070 6.107.483
2016 4.215.974 14.731.062 18.947.036 138.861 7.908.516 6.683.685
2015 4.534.964 11.680.688 16.215.652 279.801 5.961.932 5.438.955
2014 6.618.352 6.013.337 12.631.689 296.110 3.113.222 2.604.005
2013 9.017.445 4.689.615 13.707.060 68.232 3.956.214 665.169
2012 5.565.635 2.433.556 7.999.191 59.764 1.709.744 664.048
2011 4.838.218 647.151 5.485.369 80.482 26.468 540.201
2010 1.279.293 392.452 1.671.745 140.286 5.017 247.149

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 692.496 -27,3% față de anul precedent 10.681.921 Neraportat 23 -28,1% față de anul precedent
2023 951.945 -20,4% față de anul precedent 9.360.098 Neraportat 32 -33,3% față de anul precedent
2022 1.196.244 -20,6% față de anul precedent 14.303.150 Neraportat 48 -22,6% față de anul precedent
2021 1.505.925 -20,4% față de anul precedent 14.308.697 Neraportat 62 -12,7% față de anul precedent
2020 1.892.218 +20,4% față de anul precedent 15.026.303 Neraportat 71 -7,8% față de anul precedent
2019 1.571.097 +33,3% față de anul precedent 15.419.907 Neraportat 77 -2,5% față de anul precedent
2018 1.178.361 -23,6% față de anul precedent 17.668.327 Neraportat 79 -3,7% față de anul precedent
2017 1.542.252 -51,0% față de anul precedent 18.010.590 Neraportat 82 -6,8% față de anul precedent
2016 3.146.047 +133,3% față de anul precedent 16.500.198 Neraportat 88 +6,0% față de anul precedent
2015 1.348.618 +0,4% față de anul precedent 15.435.618 Neraportat 83 +1,2% față de anul precedent
2014 1.343.311 -81,0% față de anul precedent 11.696.170 Neraportat 82 +34,4% față de anul precedent
2013 7.079.752 +54,8% față de anul precedent 6.926.049 Neraportat 61 +32,6% față de anul precedent
2012 4.572.974 -6,3% față de anul precedent 3.615.214 Neraportat 46 +43,8% față de anul precedent
2011 4.881.765 +193,2% față de anul precedent 725.968 Neraportat 32 +166,7% față de anul precedent
2010 1.664.780 34.575 Neraportat 12

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.530.771 RON. Profit: 1.321.822 RON

Cifra de afaceri: 9.530.771 RON. Profit: 1.321.822 RON

Cifra de afaceri
9.530.771 RON -22.41% față de anul precedent
Profit net
1.321.822 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 -28.12% față de anul precedent
Datorii
692.496 RON -27.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 12.284.169 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.284.169 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.284.169 RON -36.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.055.442 RON
Angajati
32 -33.33% față de anul precedent
Datorii
951.945 RON -20.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 42184/2023prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 19.464.548 RON. Profit: 33.940 RON

Cifra de afaceri: 19.464.548 RON. Profit: 33.940 RON

Cifra de afaceri
19.464.548 RON -16.04% față de anul precedent
Profit net
33.940 RON -86.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
48 -22.58% față de anul precedent
Datorii
1.196.244 RON -20.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 23.183.147 RON. Profit: 252.440 RON

Cifra de afaceri: 23.183.147 RON. Profit: 252.440 RON

Cifra de afaceri
23.183.147 RON +8.79% față de anul precedent
Profit net
252.440 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
62 -12.68% față de anul precedent
Datorii
1.505.925 RON -20.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 21.310.190 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.310.190 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.310.190 RON -19.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
393.604 RON
Angajati
71 -7.79% față de anul precedent
Datorii
1.892.218 RON +20.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 26.452.172 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.452.172 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.452.172 RON -3.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
740.718 RON
Angajati
77 -2.53% față de anul precedent
Datorii
1.571.097 RON +33.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 27.474.604 RON. Profit: 1.122.179 RON

Cifra de afaceri: 27.474.604 RON. Profit: 1.122.179 RON

Cifra de afaceri
27.474.604 RON +0.46% față de anul precedent
Profit net
1.122.179 RON -25.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
79 -3.66% față de anul precedent
Datorii
1.178.361 RON -23.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 27.348.503 RON. Profit: 1.510.392 RON

Cifra de afaceri: 27.348.503 RON. Profit: 1.510.392 RON

Cifra de afaceri
27.348.503 RON -8.3% față de anul precedent
Profit net
1.510.392 RON -41.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
82 -6.82% față de anul precedent
Datorii
1.542.252 RON -50.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 29.822.294 RON. Profit: 2.598.693 RON

Cifra de afaceri: 29.822.294 RON. Profit: 2.598.693 RON

Cifra de afaceri
29.822.294 RON +2.62% față de anul precedent
Profit net
2.598.693 RON -47.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
88 +6.02% față de anul precedent
Datorii
3.146.047 RON +133.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 29.061.491 RON. Profit: 4.935.382 RON

Cifra de afaceri: 29.061.491 RON. Profit: 4.935.382 RON

Cifra de afaceri
29.061.491 RON -7.18% față de anul precedent
Profit net
4.935.382 RON -2.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
83 +1.22% față de anul precedent
Datorii
1.348.618 RON +0.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 31.310.700 RON. Profit: 5.083.186 RON

Cifra de afaceri: 31.310.700 RON. Profit: 5.083.186 RON

Cifra de afaceri
31.310.700 RON +33.56% față de anul precedent
Profit net
5.083.186 RON +32.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
82 +34.43% față de anul precedent
Datorii
1.343.311 RON -81.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 23.443.142 RON. Profit: 3.826.587 RON

Cifra de afaceri: 23.443.142 RON. Profit: 3.826.587 RON

Cifra de afaceri
23.443.142 RON +34.18% față de anul precedent
Profit net
3.826.587 RON +27.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
61 +32.61% față de anul precedent
Datorii
7.079.752 RON +54.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 17.471.584 RON. Profit: 2.995.616 RON

Cifra de afaceri: 17.471.584 RON. Profit: 2.995.616 RON

Cifra de afaceri
17.471.584 RON +70.66% față de anul precedent
Profit net
2.995.616 RON +335.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
46 +43.75% față de anul precedent
Datorii
4.572.974 RON -6.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 10.237.833 RON. Profit: 687.393 RON

Cifra de afaceri: 10.237.833 RON. Profit: 687.393 RON

Cifra de afaceri
10.237.833 RON +337.2% față de anul precedent
Profit net
687.393 RON +2148.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +166.67% față de anul precedent
Datorii
4.881.765 RON +193.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.341.674 RON. Profit: 30.575 RON

Cifra de afaceri: 2.341.674 RON. Profit: 30.575 RON

Cifra de afaceri
2.341.674 RON
Profit net
30.575 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12
Datorii
1.664.780 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataK.S.T. VERVOER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Tăuţii-Măgherăuş (MARAMUREŞ)

K.S.T. VERVOER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Tăuţii-Măgherăuş (MARAMUREŞ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.112023Mentiune · Buletin 42184/2023prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
K.S.T. VERVOER SRL
CUI
26575169
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.11.2023
Registrul Comerțului
J24/142/2010
EUID
ROONRC.J24/142/2010
Sediu
Oraş Tăuţii-Măgherăus, Strada 1, Nr. 18, Judet Maramureş
Număr încheiere
11482
Data încheierii
08.11.2023
Număr dosar
46160
Data dosarului
07.11.2023
Tribunal
Maramureș

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 2 din 06.11.2023 la contractul de închiriere
Vezi Buletinul ONRC nr. 42184/2023 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Maramureş

MELDA TRANS SRL
CUI: 15115165CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Câmpulung la Tisa Com. Câmpulung la Tisa2003-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.791.591 RON
Profit
60.412 RON
Angajati
23
TRUCK AFTAN SRL
CUI: 32522320CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2013-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.337.061 RON
Profit
429.580 RON
Angajati
17
HDH SCHULTZ SRL
CUI: 27093303CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Mocira Com. Recea2010-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.978.328 RON
Profit
254.680 RON
Angajati
18
RIADE TRANS DEAC SRL
CUI: 6792830CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Cătălina Com. Coltău1995-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.248.033 RON
Profit
512.693 RON
Angajati
16
NODIŞ TRANS SRL
CUI: 23332440CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Suciu de Jos Com. Suciu de Sus2008-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.316.880 RON
Profit
295.620 RON
Angajati
26
BO & RA TRANS S.R.L.
CUI: 20202314CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Loc. Tăuţii-Măgherăuş Orş. Tăuţii-Măgherăuş2006-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.366.017 RON
Profit
21.556 RON
Angajati
17

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Maramureş

CLAVAL EXPRESS S.R.L.
CUI: 26517354CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2010-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.984.922 RON
Profit
320.207 RON
Angajati
8
MARHOR TRANS SRL
CUI: 26587848CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Mara Com. Deseşti2010-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.487.835 RON
Profit
104 RON
Angajati
10
TOMA EXPRESS TRANSPORT SRL
CUI: 26505457CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2010-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
342.077 RON
Profit
22.475 RON
Angajati
3
AND VIORICA COMPANY SRL
CUI: 26607350CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Călineşti Com. Călineşti2010-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.212.361 RON
Profit
205.875 RON
Angajati
16

Alte firme din Maramureş

YAMAKO SRL
CUI: 26563202CAEN: 4690
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săpânţa Com. Săpânţa2010-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.574.069 RON
Profit
5.811 RON
Angajati
8
TARGET ARES S.R.L.
CUI: 26581012CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei2010-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.675 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NIKTOP ADYMAR SRL
CUI: 26535008CAEN: 4672
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2010-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.129.883 RON
Profit
4.292 RON
Angajati
3
MARATONIC SRL
CUI: 26626700CAEN: 4791
Activ
MARAMUREŞ, Loc. Tăuţii-Măgherăuş Orş. Tăuţii-Măgherăuş2010-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.152 RON
Profit
7.534 RON
Angajati
0
DEALU MARE FOREST SRL
CUI: 26025408CAEN: 0220
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săsar Com. Recea2009-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.751 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SEA EDIL METAL SRL
CUI: 27178205CAEN: 2511
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei2010-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.353.045 RON
Profit
56.003 RON
Angajati
18
91 UBA SRL
CUI: 22043002CAEN: 5630
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus2007-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.702 RON
Profit
43.290 RON
Angajati
2
CMC MONUMENTAL SRL
CUI: 31078670CAEN: 4211
Activ
MARAMUREŞ, Sat Cărbunari Com. Dumbrăviţa2013-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.151.712 RON
Profit
0 RON
Angajati
12

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul K.S.T. VERVOER SRL?

CUI-ul K.S.T. VERVOER SRL este 26575169.

Unde este sediul K.S.T. VERVOER SRL?

K.S.T. VERVOER SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, Str. 1 nr. 18, 437345, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata K.S.T. VERVOER SRL?

K.S.T. VERVOER SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a K.S.T. VERVOER SRL in 2024?

In 2024, K.S.T. VERVOER SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.530.771 RON.

Cati angajati are K.S.T. VERVOER SRL?

K.S.T. VERVOER SRL a raportat un numar mediu de 23 salariati in 2024.

Ce activitate are K.S.T. VERVOER SRL?

K.S.T. VERVOER SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat K.S.T. VERVOER SRL in 2024?

K.S.T. VERVOER SRL a inregistrat un profit net de 1.321.822 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.