Activ Plătitor TVA

CC GREEN ORGANIZATION S.R.L.

CUI: 26587538
CIF: RO26587538
Reg. Com.: J2010000062364
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 martie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 01:17

Despre CC GREEN ORGANIZATION S.R.L.

CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Tulcea, judetul TULCEA, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.318.043 RON, in scadere fata de anul precedent (-26.5%). Profitul net inregistrat a fost de 374.787 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Datoriile raportate (4.137.362 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.318.043 RON
Venituri totale
2.440.112 RON
Cheltuieli totale
2.008.402 RON
Profit brut
431.710 RON
Profit net
374.787 RON
Marja profit net
16,17%
Active imobilizate
7.952.859 RON
Active circulante
1.150.617 RON
Stocuri
524.594 RON
Creanțe
582.536 RON
Casa & conturi bănci
43.487 RON
Capital propriu
4.944.622 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Mihail Eminescu nr. 7, 820152
Detalii adresacamera 2
Telefon0745872603

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Mihail Eminescu nr. 7, 820152
Cod poștal: 820152
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Mihail Eminescu nr. 7, 820152
Detalii
camera 2
Cod postal
820152
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.03.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.318.043 RON
Rezultat net
374.787 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.318.043 RON 3.152.358 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.440.112 RON 3.525.476 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.008.402 RON 1.850.709 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 431.710 RON 1.674.767 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 374.787 RON 1.660.310 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.952.859 RON 7.028.047 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.150.617 RON 1.568.620 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.103.476 RON 8.596.667 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 524.594 RON 363.938 RON
CreanțeSume de încasat 582.536 RON 1.132.101 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 43.487 RON 72.581 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.137.362 RON 3.591.210 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.944.622 RON 5.294.218 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active9.103.476RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

45,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.103.476 RON
Datorii totale4.137.362 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,1 %Profit net / active totale
ROE
7,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.318.043 -26,5% față de anul precedent 2.440.112 2.008.402 431.710 -74,2% față de anul precedent 374.787 -77,4% față de anul precedent 0 0
2023 3.152.358 +31,1% față de anul precedent 3.525.476 1.850.709 1.674.767 +101,0% față de anul precedent 1.660.310 +104,0% față de anul precedent 0 0
2022 2.404.849 -10,8% față de anul precedent 2.355.065 1.521.710 833.355 -52,7% față de anul precedent 813.970 -53,2% față de anul precedent 0 0
2021 2.695.740 +38,7% față de anul precedent 2.892.917 1.131.442 1.761.475 +83,1% față de anul precedent 1.739.987 +83,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.943.513 +4,5% față de anul precedent 2.028.224 1.066.118 962.106 +11,6% față de anul precedent 947.660 +11,7% față de anul precedent 0 0
2019 1.860.688 +2,2% față de anul precedent 2.335.857 1.474.039 861.818 -10,5% față de anul precedent 848.343 -10,6% față de anul precedent 0 0
2018 1.820.727 +4,8% față de anul precedent 2.197.649 1.235.299 962.350 +44,0% față de anul precedent 949.080 +45,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.737.988 +34,5% față de anul precedent 2.357.476 1.689.070 668.406 +156,7% față de anul precedent 654.303 +290,6% față de anul precedent 0 0
2016 1.292.466 +295,7% față de anul precedent 1.294.428 1.034.054 260.374 +1.168,1% față de anul precedent 167.529 +2.266,6% față de anul precedent 0 0
2015 326.622 -51,4% față de anul precedent 489.752 469.219 20.533 -86,0% față de anul precedent 7.079 -95,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 672.386 +422,1% față de anul precedent 1.307.132 1.161.026 146.106 +9,7% față de anul precedent 144.989 +12,1% față de anul precedent 0 0
2013 128.788 639.850 506.663 133.187 129.323 0 0
2012 0 2 11.680 0 0 11.678 11.678
2011 0 175 8.373 0 0 8.198 8.198
2010 0 0 481 0 0 481 481

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.952.859 1.150.617 9.103.476 524.594 582.536 43.487
2023 7.028.047 1.568.620 8.596.667 363.938 1.132.101 72.581
2022 4.812.919 1.548.894 6.361.813 186.647 1.245.186 117.061
2021 3.247.886 1.862.470 5.110.356 322.890 1.435.028 104.552
2020 3.494.610 1.216.649 4.711.259 214.966 907.403 94.280
2019 3.437.065 988.967 4.426.032 242.586 732.028 14.353
2018 1.878.556 1.139.397 3.017.953 356.450 656.390 126.557
2017 2.307.550 550.620 2.858.170 215.702 135.356 199.562
2016 2.684.098 205.632 2.889.730 78.917 75.877 50.838
2015 2.702.201 444.182 3.146.383 220.422 193.369 30.391
2014 2.751.795 461.295 3.213.090 223.557 190.791 46.947
2013 753.135 434.749 1.187.884 206.089 216.699 11.961
2012 3.252 10.613 13.865 0 2.010 8.603
2011 0 22.142 22.142 0 3.951 18.191
2010 0 240 240 0 4 236

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.137.362 +15,2% față de anul precedent 4.944.622 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 3.591.210 +18,2% față de anul precedent 5.294.218 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 3.039.208 +200,0% față de anul precedent 3.634.181 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.013.222 -23,8% față de anul precedent 4.320.211 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.329.180 -14,7% față de anul precedent 3.520.224 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2019 1.558.385 +79,9% față de anul precedent 2.880.544 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 866.347 -42,0% față de anul precedent 2.032.201 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 1.493.372 -3,5% față de anul precedent 1.083.122 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2016 1.547.727 -14,5% față de anul precedent 428.923 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 1.809.776 -10,1% față de anul precedent 261.394 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 2.012.678 +86,6% față de anul precedent 254.254 Neraportat 2
2013 1.078.618 +3.079,7% față de anul precedent 109.266 Neraportat 0
2012 33.922 +10,8% față de anul precedent -20.057 Neraportat 0
2011 30.621 +5.777,4% față de anul precedent -8.479 Neraportat 0
2010 521 -281 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

43din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CCCONSTANTIN CARAMANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34746/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.318.043 RON. Profit: 374.787 RON

Cifra de afaceri: 2.318.043 RON. Profit: 374.787 RON

Cifra de afaceri
2.318.043 RON -26.47% față de anul precedent
Profit net
374.787 RON -77.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
4.137.362 RON +15.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.152.358 RON. Profit: 1.660.310 RON

Cifra de afaceri: 3.152.358 RON. Profit: 1.660.310 RON

Cifra de afaceri
3.152.358 RON +31.08% față de anul precedent
Profit net
1.660.310 RON +103.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.591.210 RON +18.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.404.849 RON. Profit: 813.970 RON

Cifra de afaceri: 2.404.849 RON. Profit: 813.970 RON

Cifra de afaceri
2.404.849 RON -10.79% față de anul precedent
Profit net
813.970 RON -53.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.039.208 RON +199.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.695.740 RON. Profit: 1.739.987 RON

Cifra de afaceri: 2.695.740 RON. Profit: 1.739.987 RON

Cifra de afaceri
2.695.740 RON +38.7% față de anul precedent
Profit net
1.739.987 RON +83.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.013.222 RON -23.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.943.513 RON. Profit: 947.660 RON

Cifra de afaceri: 1.943.513 RON. Profit: 947.660 RON

Cifra de afaceri
1.943.513 RON +4.45% față de anul precedent
Profit net
947.660 RON +11.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
1.329.180 RON -14.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.860.688 RON. Profit: 848.343 RON

Cifra de afaceri: 1.860.688 RON. Profit: 848.343 RON

Cifra de afaceri
1.860.688 RON +2.19% față de anul precedent
Profit net
848.343 RON -10.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.558.385 RON +79.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.820.727 RON. Profit: 949.080 RON

Cifra de afaceri: 1.820.727 RON. Profit: 949.080 RON

Cifra de afaceri
1.820.727 RON +4.76% față de anul precedent
Profit net
949.080 RON +45.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
866.347 RON -41.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.737.988 RON. Profit: 654.303 RON

Cifra de afaceri: 1.737.988 RON. Profit: 654.303 RON

Cifra de afaceri
1.737.988 RON +34.47% față de anul precedent
Profit net
654.303 RON +290.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
1.493.372 RON -3.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.292.466 RON. Profit: 167.529 RON

Cifra de afaceri: 1.292.466 RON. Profit: 167.529 RON

Cifra de afaceri
1.292.466 RON +295.71% față de anul precedent
Profit net
167.529 RON +2266.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
1.547.727 RON -14.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 326.622 RON. Profit: 7.079 RON

Cifra de afaceri: 326.622 RON. Profit: 7.079 RON

Cifra de afaceri
326.622 RON -51.42% față de anul precedent
Profit net
7.079 RON -95.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.809.776 RON -10.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 672.386 RON. Profit: 144.989 RON

Cifra de afaceri: 672.386 RON. Profit: 144.989 RON

Cifra de afaceri
672.386 RON +422.09% față de anul precedent
Profit net
144.989 RON +12.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
2.012.678 RON +86.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 128.788 RON. Profit: 129.323 RON

Cifra de afaceri: 128.788 RON. Profit: 129.323 RON

Cifra de afaceri
128.788 RON
Profit net
129.323 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.078.618 RON +3079.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.678 RON
Angajati
0
Datorii
33.922 RON +10.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.198 RON
Angajati
0
Datorii
30.621 RON +5777.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
481 RON
Angajati
0
Datorii
521 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCC GREEN ORGANIZATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Mun. Tulcea (TULCEA)

CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Mun. Tulcea (TULCEA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.092026Mentiune · Buletin 34746/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CC GREEN ORGANIZATION S.R.L.
CUI
26587538
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.09.2026
Registrul Comerțului
J2010000062364
EUID
ROONRC.J2010000062364
Sediu
Municipiul Tulcea, Jud. Tulcea, Strada MIHAIL EMINESCU, Nr. 7, camera 2
Județ
Tulcea
Număr încheiere
738073
Data încheierii
18.09.2026
Număr dosar
3406159
Data dosarului
27.08.2026
Tribunal
Tulcea
Registrator
Adriana Violeta Nistor

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3406159 din 27.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 6 din 25.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34746/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Tulcea

AGRITOM SRL
CUI: 13409423CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Orş. Isaccea2000-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.326.793 RON
Profit
405.733 RON
Angajati
5
GIBIS SRL
CUI: 14601540CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Sarighiol de Deal Com. Beidaud2002-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.308.311 RON
Profit
9.538 RON
Angajati
10
CEREAL FARMING CROPS S.R.L.
CUI: 41753634CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Pardina Com. Pardina2019-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.362.636 RON
Profit
120.319 RON
Angajati
2
GEORGE SRL
CUI: 6574533CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu1994-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.305.489 RON
Profit
370.015 RON
Angajati
9
EXTRA BELMARI SRL
CUI: 29490857CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Stejaru Com. Stejaru2011-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.667.643 RON
Profit
775.437 RON
Angajati
19
AGRONIS-2000 SRL
CUI: 13469310CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Lunca Com. Ceamurlia de Jos2000-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.169.508 RON
Profit
526.535 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Tulcea

HOPE MAR CONS SRL
CUI: 26457651CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Văcăreni Com. Văcăreni2010-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
669.295 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MARIOCONS HUNTING SRL
CUI: 26587546CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2010-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.102.864 RON
Profit
44.701 RON
Angajati
3
CARGO MGS TURDA SRL
CUI: 26452166CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Turda Com. Mihai Bravu2010-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.011.200 RON
Profit
11.760 RON
Angajati
4
DURABIL TOPAGRO SRL
CUI: 26594020CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Mahmudia Com. Mahmudia2010-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
418.376 RON
Profit
250.796 RON
Angajati
2

Alte firme din Tulcea

PANORAMIC EXPERT S.R.L.
CUI: 26579098CAEN: 6920
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2010-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.760 RON
Profit
25.753 RON
Angajati
0
ALIVAL GEMELI SRL
CUI: 26687219CAEN: 4711
Activ
TULCEA, Sat Mila 23 Com. Crişan2010-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
449.936 RON
Profit
66.493 RON
Angajati
1
VALEA IAZURILOR SRL
CUI: 25251989CAEN: 5520
Activ
TULCEA, Sat Iazurile Com. Valea Nucarilor2009-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.972 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CAR VELEDE SRL
CUI: 27642576CAEN: 4941
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2010-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.262.100 RON
Profit
113.032 RON
Angajati
11
ABY TEHNIC SRL
CUI: 34572961CAEN: 4120
Activ
TULCEA, Sat Sarichioi Com. Sarichioi2015-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.306 RON
Profit
252 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CC GREEN ORGANIZATION S.R.L.?

CUI-ul CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. este 26587538.

Unde este sediul CC GREEN ORGANIZATION S.R.L.?

CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. are sediul in Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Mihail Eminescu nr. 7, 820152, Mun. Tulcea, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata CC GREEN ORGANIZATION S.R.L.?

CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. in 2024?

In 2024, CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.318.043 RON.

Cati angajati are CC GREEN ORGANIZATION S.R.L.?

CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are CC GREEN ORGANIZATION S.R.L.?

CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. in 2024?

CC GREEN ORGANIZATION S.R.L. a inregistrat un profit net de 374.787 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.