Activ Plătitor TVA

EL PASSO AMIGO SRL

CUI: 26593980
CIF: RO26593980
Reg. Com.: J2010000353356
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 martie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:13

Despre EL PASSO AMIGO SRL

EL PASSO AMIGO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Saravale Com. Saravale, judetul TIMIŞ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EL PASSO AMIGO SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.678.850 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.4%). Profitul net inregistrat a fost de 201.556 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 300.129 RON in 2010 la 3.678.850 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.678.850 RON
Venituri totale
3.678.850 RON
Cheltuieli totale
3.438.882 RON
Profit brut
239.968 RON
Profit net
201.556 RON
Marja profit net
5,48%
Active imobilizate
202.683 RON
Active circulante
1.702.478 RON
Stocuri
1.638.188 RON
Creanțe
34.507 RON
Casa & conturi bănci
29.783 RON
Capital propriu
1.159.539 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Saravale Com. Saravale, 307387
Telefon0767591039

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Saravale Com. Saravale, 307387
Cod poștal: 307387
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Saravale Com. Saravale, 307387
Cod postal
307387
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.03.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.678.850 RON
Rezultat net
201.556 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.678.850 RON 3.731.500 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.678.850 RON 3.731.500 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.438.882 RON 3.352.184 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 239.968 RON 379.316 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 201.556 RON 339.959 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 202.683 RON 71.828 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.702.478 RON 1.479.715 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.905.161 RON 1.551.543 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.638.188 RON 1.452.010 RON
CreanțeSume de încasat 34.507 RON 20.255 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 29.783 RON 7.450 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 745.622 RON 593.560 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.159.539 RON 957.983 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.905.161RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

39,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.905.161 RON
Datorii totale745.622 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,6 %Profit net / active totale
ROE
17,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
60,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.678.850 -1,4% față de anul precedent 3.678.850 3.438.882 239.968 -36,7% față de anul precedent 201.556 -40,7% față de anul precedent 0 0
2023 3.731.500 +26,3% față de anul precedent 3.731.500 3.352.184 379.316 +61,7% față de anul precedent 339.959 +65,9% față de anul precedent 0 0
2022 2.954.244 +29,5% față de anul precedent 2.954.244 2.719.729 234.515 +92,1% față de anul precedent 204.972 +106,4% față de anul precedent 0 0
2021 2.281.506 -2,2% față de anul precedent 2.281.506 2.159.401 122.105 +259,1% față de anul precedent 99.290 +698,7% față de anul precedent 0 0
2020 2.332.056 -6,8% față de anul precedent 2.332.056 2.298.050 34.006 -52,6% față de anul precedent 12.431 -73,4% față de anul precedent 0 0
2019 2.502.049 -5,8% față de anul precedent 2.502.049 2.430.321 71.728 -30,2% față de anul precedent 46.708 -38,7% față de anul precedent 0 0
2018 2.656.675 -7,5% față de anul precedent 2.656.675 2.553.930 102.745 -37,6% față de anul precedent 76.178 -44,9% față de anul precedent 0 0
2017 2.870.861 -14,0% față de anul precedent 2.870.861 2.706.329 164.532 -44,4% față de anul precedent 138.207 -44,4% față de anul precedent 0 0
2016 3.339.458 +35,8% față de anul precedent 3.339.458 3.043.790 295.668 +10,9% față de anul precedent 248.338 +10,9% față de anul precedent 0 0
2015 2.459.052 +135,6% față de anul precedent 2.459.052 2.192.419 266.633 +1.771,0% față de anul precedent 223.912 +1.770,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.043.588 +38,5% față de anul precedent 1.043.588 1.029.337 14.251 +4,2% față de anul precedent 11.971 +8,8% față de anul precedent 0 0
2013 753.451 +10,4% față de anul precedent 753.451 739.770 13.681 -46,0% față de anul precedent 11.004 -48,3% față de anul precedent 0 0
2012 682.196 +14,1% față de anul precedent 682.196 656.868 25.328 -46,4% față de anul precedent 21.273 -46,4% față de anul precedent 0 0
2011 597.934 +99,2% față de anul precedent 597.934 550.659 47.275 +88,3% față de anul precedent 39.711 +91,2% față de anul precedent 0 0
2010 300.129 300.129 275.024 25.105 20.768 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 202.683 1.702.478 1.905.161 1.638.188 34.507 29.783
2023 71.828 1.479.715 1.551.543 1.452.010 20.255 7.450
2022 50.578 1.401.284 1.451.862 1.382.131 19.784 -631
2021 74.915 1.169.017 1.243.932 1.147.946 19.578 1.493
2020 101.466 1.173.204 1.274.670 1.137.969 16.737 18.498
2019 128.018 1.046.202 1.174.220 1.004.141 5.983 36.078
2018 8.684 909.116 917.800 901.766 6.422 928
2017 11.431 701.653 713.084 695.949 430 5.274
2016 36.431 466.318 502.749 465.359 430 529
2015 67.380 423.653 491.033 365.016 0 58.637
2014 88.745 254.364 343.109 252.536 0 1.828
2013 8.526 234.215 242.741 222.579 4.937 6.699
2012 4.250 159.236 163.486 158.452 0 784
2011 2.269 134.359 136.628 88.238 11 46.110
2010 0 114.094 114.094 87.095 6.606 20.393

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 745.622 +25,6% față de anul precedent 1.159.539 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 593.560 -28,8% față de anul precedent 957.983 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2022 833.839 +0,4% față de anul precedent 618.023 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2021 830.881 -13,5% față de anul precedent 413.051 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2020 960.909 +10,1% față de anul precedent 313.761 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2019 872.889 +31,6% față de anul precedent 301.331 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2018 663.177 +24,0% față de anul precedent 254.623 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2017 534.639 +149,2% față de anul precedent 178.445 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2016 214.511 +32,3% față de anul precedent 288.238 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2015 162.195 -31,9% față de anul precedent 328.838 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2014 238.182 +59,0% față de anul precedent 104.927 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2013 149.785 +83,7% față de anul precedent 92.956 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2012 81.534 +7,4% față de anul precedent 81.952 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2011 75.949 -18,4% față de anul precedent 60.679 Neraportat 6 +200,0% față de anul precedent
2010 93.126 20.968 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GPGABRIELA PALOŞIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 29998/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.678.850 RON. Profit: 201.556 RON

Cifra de afaceri: 3.678.850 RON. Profit: 201.556 RON

Cifra de afaceri
3.678.850 RON -1.41% față de anul precedent
Profit net
201.556 RON -40.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
745.622 RON +25.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.731.500 RON. Profit: 339.959 RON

Cifra de afaceri: 3.731.500 RON. Profit: 339.959 RON

Cifra de afaceri
3.731.500 RON +26.31% față de anul precedent
Profit net
339.959 RON +65.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
593.560 RON -28.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.954.244 RON. Profit: 204.972 RON

Cifra de afaceri: 2.954.244 RON. Profit: 204.972 RON

Cifra de afaceri
2.954.244 RON +29.49% față de anul precedent
Profit net
204.972 RON +106.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
833.839 RON +0.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.281.506 RON. Profit: 99.290 RON

Cifra de afaceri: 2.281.506 RON. Profit: 99.290 RON

Cifra de afaceri
2.281.506 RON -2.17% față de anul precedent
Profit net
99.290 RON +698.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
830.881 RON -13.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.332.056 RON. Profit: 12.431 RON

Cifra de afaceri: 2.332.056 RON. Profit: 12.431 RON

Cifra de afaceri
2.332.056 RON -6.79% față de anul precedent
Profit net
12.431 RON -73.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
960.909 RON +10.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.502.049 RON. Profit: 46.708 RON

Cifra de afaceri: 2.502.049 RON. Profit: 46.708 RON

Cifra de afaceri
2.502.049 RON -5.82% față de anul precedent
Profit net
46.708 RON -38.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
872.889 RON +31.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.656.675 RON. Profit: 76.178 RON

Cifra de afaceri: 2.656.675 RON. Profit: 76.178 RON

Cifra de afaceri
2.656.675 RON -7.46% față de anul precedent
Profit net
76.178 RON -44.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
663.177 RON +24.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.870.861 RON. Profit: 138.207 RON

Cifra de afaceri: 2.870.861 RON. Profit: 138.207 RON

Cifra de afaceri
2.870.861 RON -14.03% față de anul precedent
Profit net
138.207 RON -44.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
534.639 RON +149.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.339.458 RON. Profit: 248.338 RON

Cifra de afaceri: 3.339.458 RON. Profit: 248.338 RON

Cifra de afaceri
3.339.458 RON +35.8% față de anul precedent
Profit net
248.338 RON +10.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
214.511 RON +32.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.459.052 RON. Profit: 223.912 RON

Cifra de afaceri: 2.459.052 RON. Profit: 223.912 RON

Cifra de afaceri
2.459.052 RON +135.63% față de anul precedent
Profit net
223.912 RON +1770.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
162.195 RON -31.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.043.588 RON. Profit: 11.971 RON

Cifra de afaceri: 1.043.588 RON. Profit: 11.971 RON

Cifra de afaceri
1.043.588 RON +38.51% față de anul precedent
Profit net
11.971 RON +8.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
238.182 RON +59.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 753.451 RON. Profit: 11.004 RON

Cifra de afaceri: 753.451 RON. Profit: 11.004 RON

Cifra de afaceri
753.451 RON +10.44% față de anul precedent
Profit net
11.004 RON -48.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
149.785 RON +83.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 682.196 RON. Profit: 21.273 RON

Cifra de afaceri: 682.196 RON. Profit: 21.273 RON

Cifra de afaceri
682.196 RON +14.09% față de anul precedent
Profit net
21.273 RON -46.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
81.534 RON +7.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 597.934 RON. Profit: 39.711 RON

Cifra de afaceri: 597.934 RON. Profit: 39.711 RON

Cifra de afaceri
597.934 RON +99.23% față de anul precedent
Profit net
39.711 RON +91.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +200% față de anul precedent
Datorii
75.949 RON -18.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 300.129 RON. Profit: 20.768 RON

Cifra de afaceri: 300.129 RON. Profit: 20.768 RON

Cifra de afaceri
300.129 RON
Profit net
20.768 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
93.126 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEL PASSO AMIGO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Saravale Com. Saravale (TIMIŞ)

EL PASSO AMIGO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Saravale Com. Saravale (TIMIŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.082026Mentiune · Buletin 29998/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 01.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
EL PASSO AMIGO SRL
CUI
26593980
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.08.2026
Registrul Comerțului
J35/353/2010
EUID
ROONRC.J35/353/2010
Sediu
Sat Saravale, Comuna Saravale, Jud. Timiş, Nr. 171
Județ
Timiş
Număr încheiere
631168
Data încheierii
10.08.2026
Număr dosar
2839717
Data dosarului
17.07.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Elena Ivona Cojan

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 01.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2839717 din 17.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 29998/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Timiş

EMFLOR SRL
CUI: 1811108CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.684.551 RON
Profit
95.642 RON
Angajati
6
LA MĂDĂU MIXT S.R.L.
CUI: 43612020CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă2021-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.672.154 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
TUŞI & CRIS SRL
CUI: 17671698CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Lovrin Com. Lovrin2005-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.751.707 RON
Profit
16.137 RON
Angajati
12
MAYFILOIL S.R.L.
CUI: 39764178CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.600.516 RON
Profit
58.037 RON
Angajati
12
KIVANO STORE SRL
CUI: 31275230CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2013-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.078.448 RON
Profit
76.525 RON
Angajati
5
MILALMA SRL
CUI: 12440048CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Tormac Com. Tormac1999-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.480.064 RON
Profit
436.449 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Timiş

C.P.M. CRIOPAMA GRUP SRL
CUI: 26561155CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2010-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.172.195 RON
Profit
89.698 RON
Angajati
5
PROFI BRI SRL
CUI: 26639084CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Bara Com. Bara2010-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.771 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AMELOSY SRL
CUI: 26736125CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2010-04-01
fara e-Factura

Alte firme din Timiş

ONTRADE S.R.L.
CUI: 26593866CAEN: 9610
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2010-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.522.820 RON
Profit
46.475 RON
Angajati
14
CORDOŞ & COMPANY SRL
CUI: 26600750CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2010-03-03
fara e-Factura
DEPOMED EXIMPHARM SRL
CUI: 26573672CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2010-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.676.235 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
TENIS CLUB DUMBRĂVIŢA SRL
CUI: 26619443CAEN: 9311
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2010-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.438 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DM INVESTING.RO SRL
CUI: 26350700CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Sat Fibiş Com. Fibiş2009-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
113.832 RON
Angajati
0
AUTO WASH C & C S.R.L.
CUI: 26914257CAEN: 4520
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2010-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.819 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BUSINESS S.M.C. SERVICE SRL
CUI: 24351300CAEN: 9510
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2008-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
562.872 RON
Profit
78.996 RON
Angajati
1
HIP CONSULTING S.R.L.
CUI: 28830489CAEN: 6622
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.121 RON
Profit
17.414 RON
Angajati
2
LSR LEO`S S.R.L.
CUI: 38726923CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Sânpetru Mare Com. Sânpetru Mare2018-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.954 RON
Profit
1.696 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EL PASSO AMIGO SRL?

CUI-ul EL PASSO AMIGO SRL este 26593980.

Unde este sediul EL PASSO AMIGO SRL?

EL PASSO AMIGO SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Saravale Com. Saravale, 307387, Sat Saravale Com. Saravale, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata EL PASSO AMIGO SRL?

EL PASSO AMIGO SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EL PASSO AMIGO SRL in 2024?

In 2024, EL PASSO AMIGO SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.678.850 RON.

Cati angajati are EL PASSO AMIGO SRL?

EL PASSO AMIGO SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are EL PASSO AMIGO SRL?

EL PASSO AMIGO SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat EL PASSO AMIGO SRL in 2024?

EL PASSO AMIGO SRL a inregistrat un profit net de 201.556 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.