Activ Plătitor TVA

ALYAMAND EXPRES SRL

CUI: 26603455
CIF: RO26603455
Reg. Com.: J2010000082388
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 martie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:50

Despre ALYAMAND EXPRES SRL

ALYAMAND EXPRES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Drăgăşani, judetul VÂLCEA, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALYAMAND EXPRES SRL a raportat o cifra de afaceri de 827.062 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.6%). Profitul net inregistrat a fost de 35.009 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 137.871 RON in 2010 la 827.062 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
827.062 RON
Venituri totale
856.522 RON
Cheltuieli totale
803.037 RON
Profit brut
53.485 RON
Profit net
35.009 RON
Marja profit net
4,23%
Active imobilizate
284.831 RON
Active circulante
735.268 RON
Stocuri
106.538 RON
Creanțe
500.802 RON
Casa & conturi bănci
127.928 RON
Capital propriu
449.720 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Pţa. Pandurilor nr. 11
Telefon0722610890

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Pţa. Pandurilor nr. 11
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Pţa. Pandurilor nr. 11
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.03.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
827.062 RON
Rezultat net
35.009 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 827.062 RON 715.324 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 856.522 RON 715.491 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 803.037 RON 615.566 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 53.485 RON 99.925 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 35.009 RON 92.913 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 284.831 RON 187.580 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 735.268 RON 658.403 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.020.099 RON 845.983 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 106.538 RON 44.303 RON
CreanțeSume de încasat 500.802 RON 525.870 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 127.928 RON 88.230 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 570.379 RON 431.272 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 449.720 RON 414.711 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.020.099RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

55,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.020.099 RON
Datorii totale570.379 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,4 %Profit net / active totale
ROE
7,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 827.062 +15,6% față de anul precedent 856.522 803.037 53.485 -46,5% față de anul precedent 35.009 -62,3% față de anul precedent 0 0
2023 715.324 +143,9% față de anul precedent 715.491 615.566 99.925 92.913 0 0
2022 293.309 -70,8% față de anul precedent 356.370 659.034 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 302.664 305.426
2021 1.004.615 -11,7% față de anul precedent 1.005.365 942.090 63.275 -83,5% față de anul precedent 53.422 -85,7% față de anul precedent 0 0
2020 1.137.035 +9,8% față de anul precedent 1.172.281 788.765 383.516 +35,4% față de anul precedent 372.620 +36,7% față de anul precedent 0 0
2019 1.035.292 +36,9% față de anul precedent 1.114.151 830.809 283.342 +395,8% față de anul precedent 272.605 +449,8% față de anul precedent 0 0
2018 756.513 -2,4% față de anul precedent 757.224 700.072 57.152 -78,1% față de anul precedent 49.580 -80,3% față de anul precedent 0 0
2017 775.184 -36,0% față de anul precedent 941.865 681.349 260.516 -59,4% față de anul precedent 251.097 -55,9% față de anul precedent 0 0
2016 1.211.589 +179,4% față de anul precedent 1.241.530 599.507 642.023 +804,1% față de anul precedent 569.015 +881,3% față de anul precedent 0 0
2015 433.613 +58,8% față de anul precedent 478.094 407.084 71.010 +311,1% față de anul precedent 57.987 +539,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 273.014 +147,0% față de anul precedent 273.437 256.163 17.274 9.071 0 0
2013 110.547 -19,5% față de anul precedent 113.039 125.898 0 0 12.859 16.192
2012 137.346 -31,5% față de anul precedent 139.723 152.556 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.833 12.833
2011 200.474 +45,4% față de anul precedent 203.422 194.306 9.116 -66,0% față de anul precedent 7.657 -65,7% față de anul precedent 0 0
2010 137.871 137.904 111.072 26.832 22.339 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 284.831 735.268 1.020.099 106.538 500.802 127.928
2023 187.580 658.403 845.983 44.303 525.870 88.230
2022 208.817 564.790 773.607 8.790 521.902 34.098
2021 271.747 678.562 950.309 9.739 649.473 19.350
2020 365.153 1.341.760 1.706.913 25.193 1.241.635 74.932
2019 494.944 961.455 1.456.399 14.006 888.061 59.388
2018 452.183 434.539 886.722 13.741 362.697 58.101
2017 572.080 321.571 893.651 14.441 289.365 17.765
2016 510.819 537.568 1.048.387 12.805 494.277 30.486
2015 185.737 218.116 403.853 9.320 111.240 97.556
2014 175.683 79.362 255.045 41.790 6.634 30.938
2013 221.044 75.646 296.690 61.346 13.968 332
2012 114.002 50.996 164.998 43.497 7.166 333
2011 122.168 88.140 210.308 68.389 19.012 739
2010 88.678 34.548 123.226 9.171 25.221 156

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 570.379 +32,3% față de anul precedent 449.720 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 431.272 -4,6% față de anul precedent 414.711 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2022 451.809 +39,8% față de anul precedent 321.798 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2021 323.084 -13,2% față de anul precedent 627.225 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2020 372.196 -24,7% față de anul precedent 1.334.717 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2019 494.302 +150,6% față de anul precedent 962.097 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2018 197.231 -22,3% față de anul precedent 689.491 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2017 253.739 -27,0% față de anul precedent 639.912 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2016 347.572 +27,8% față de anul precedent 700.815 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2015 272.054 +50,1% față de anul precedent 131.799 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2014 181.233 -21,9% față de anul precedent 73.812 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2013 231.949 +175,9% față de anul precedent 64.741 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2012 84.065 -27,9% față de anul precedent 80.933 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 116.542 +214,0% față de anul precedent 93.766 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2010 37.117 86.109 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 827.062 RON. Profit: 35.009 RON

Cifra de afaceri: 827.062 RON. Profit: 35.009 RON

Cifra de afaceri
827.062 RON +15.62% față de anul precedent
Profit net
35.009 RON -62.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
570.379 RON +32.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 715.324 RON. Profit: 92.913 RON

Cifra de afaceri: 715.324 RON. Profit: 92.913 RON

Cifra de afaceri
715.324 RON +143.88% față de anul precedent
Profit net
92.913 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
431.272 RON -4.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 293.309 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 293.309 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
293.309 RON -70.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
305.426 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
451.809 RON +39.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.004.615 RON. Profit: 53.422 RON

Cifra de afaceri: 1.004.615 RON. Profit: 53.422 RON

Cifra de afaceri
1.004.615 RON -11.65% față de anul precedent
Profit net
53.422 RON -85.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
323.084 RON -13.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.137.035 RON. Profit: 372.620 RON

Cifra de afaceri: 1.137.035 RON. Profit: 372.620 RON

Cifra de afaceri
1.137.035 RON +9.83% față de anul precedent
Profit net
372.620 RON +36.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
372.196 RON -24.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.035.292 RON. Profit: 272.605 RON

Cifra de afaceri: 1.035.292 RON. Profit: 272.605 RON

Cifra de afaceri
1.035.292 RON +36.85% față de anul precedent
Profit net
272.605 RON +449.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
494.302 RON +150.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 756.513 RON. Profit: 49.580 RON

Cifra de afaceri: 756.513 RON. Profit: 49.580 RON

Cifra de afaceri
756.513 RON -2.41% față de anul precedent
Profit net
49.580 RON -80.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
197.231 RON -22.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 775.184 RON. Profit: 251.097 RON

Cifra de afaceri: 775.184 RON. Profit: 251.097 RON

Cifra de afaceri
775.184 RON -36.02% față de anul precedent
Profit net
251.097 RON -55.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
253.739 RON -27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.211.589 RON. Profit: 569.015 RON

Cifra de afaceri: 1.211.589 RON. Profit: 569.015 RON

Cifra de afaceri
1.211.589 RON +179.42% față de anul precedent
Profit net
569.015 RON +881.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
347.572 RON +27.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 433.613 RON. Profit: 57.987 RON

Cifra de afaceri: 433.613 RON. Profit: 57.987 RON

Cifra de afaceri
433.613 RON +58.82% față de anul precedent
Profit net
57.987 RON +539.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
272.054 RON +50.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 273.014 RON. Profit: 9.071 RON

Cifra de afaceri: 273.014 RON. Profit: 9.071 RON

Cifra de afaceri
273.014 RON +146.97% față de anul precedent
Profit net
9.071 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
181.233 RON -21.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 110.547 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 110.547 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
110.547 RON -19.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.192 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
231.949 RON +175.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 137.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 137.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
137.346 RON -31.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.833 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
84.065 RON -27.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 200.474 RON. Profit: 7.657 RON

Cifra de afaceri: 200.474 RON. Profit: 7.657 RON

Cifra de afaceri
200.474 RON +45.41% față de anul precedent
Profit net
7.657 RON -65.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
116.542 RON +213.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 137.871 RON. Profit: 22.339 RON

Cifra de afaceri: 137.871 RON. Profit: 22.339 RON

Cifra de afaceri
137.871 RON
Profit net
22.339 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
37.117 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALYAMAND EXPRES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Drăgăşani (VÂLCEA)

ALYAMAND EXPRES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Drăgăşani (VÂLCEA)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Vâlcea

PFD DISTRIBUTION IMPEX S.R.L.
CUI: 32665690CAEN: 4619
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2014-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
850.134 RON
Profit
99.356 RON
Angajati
1
AUTORELU TRANSEXPRESS S.R.L.
CUI: 40106362CAEN: 4619
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2018-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
639.488 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ARTINVEST SRL
CUI: 16781749CAEN: 4619
Activ
VÂLCEA, Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti2004-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.242.357 RON
Profit
454.436 RON
Angajati
3
TECH4NRG S.R.L.
CUI: 44551192CAEN: 4619
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2021-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
511.101 RON
Profit
95.571 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Vâlcea

ROXANIKA KISS SRL
CUI: 26499673CAEN: 4619
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2010-02-10
fara e-Factura
IUSTNES INVEST SRL
CUI: 27146009CAEN: 4619
Activ
VÂLCEA, Orş. Brezoi2010-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.399 RON
Profit
156.131 RON
Angajati
1
ARIANIKOS S.R.L.
CUI: 25380800CAEN: 4619
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-04-01
fara e-Factura
SANO VITA PAN SRL
CUI: 28237318CAEN: 4619
Activ
VÂLCEA, Sat Ulmeţel Com. Păuşeşti-Măglaşi2011-03-24
fara e-Factura

Alte firme din Vâlcea

ADIUŢĂ TRANSPORT SRL
CUI: 26576423CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2010-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.104 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DETRIUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 26609318CAEN: 4312
Activ
VÂLCEA, Sat Voineasa Com. Voineasa2010-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.126 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WISE PAVAJE SRL
CUI: 26449268CAEN: 2361
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2010-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.994.560 RON
Profit
2.988.177 RON
Angajati
92
PUBLIRED ADVERTISING SRL
CUI: 26733080CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2010-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.427 RON
Profit
3.918 RON
Angajati
0
VINERIA SPARLENI S.R.L.
CUI: 25467592CAEN: 0121
Activ
VÂLCEA, Sat Guşoeni Com. Guşoeni2009-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.112 RON
Profit
14.547 RON
Angajati
2
TUVET PHARM S.R.L.
CUI: 27870680CAEN: 4646
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2011-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.701.517 RON
Profit
242.322 RON
Angajati
3
RALU CLEANER TRANS S.R.L.
CUI: 33344230CAEN: 8122
Activ
VÂLCEA, Sat Văratica Orş. Brezoi2014-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.592 RON
Profit
5.726 RON
Angajati
0
GOTTA CAFE S.R.L.
CUI: 55713044CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2026-10-15
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALYAMAND EXPRES SRL?

CUI-ul ALYAMAND EXPRES SRL este 26603455.

Unde este sediul ALYAMAND EXPRES SRL?

ALYAMAND EXPRES SRL are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Pţa. Pandurilor nr. 11, Mun. Drăgăşani, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata ALYAMAND EXPRES SRL?

ALYAMAND EXPRES SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALYAMAND EXPRES SRL in 2024?

In 2024, ALYAMAND EXPRES SRL a raportat o cifra de afaceri de 827.062 RON.

Cati angajati are ALYAMAND EXPRES SRL?

ALYAMAND EXPRES SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are ALYAMAND EXPRES SRL?

ALYAMAND EXPRES SRL are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat ALYAMAND EXPRES SRL in 2024?

ALYAMAND EXPRES SRL a inregistrat un profit net de 35.009 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.