Activ

NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L.

CUI: 26611865
CIF: 26611865
Reg. Com.: J23/679/2010
CAEN: 7021
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 martie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:44

Despre NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L.

NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Baloteşti Com. Baloteşti, judetul ILFOV, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7021). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 14.418 RON, in scadere fata de anul precedent (-33.2%). Profitul net inregistrat a fost de 4.678 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 13.180 RON in 2010 la 14.418 RON in 2024. Datoriile raportate (38.530 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
14.418 RON
Venituri totale
14.418 RON
Cheltuieli totale
8.849 RON
Profit brut
5.569 RON
Profit net
4.678 RON
Marja profit net
32,45%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
22.054 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
5.969 RON
Casa & conturi bănci
16.085 RON
Capital propriu
-14.977 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti, Str. FICUSULUI nr. 1, 77015
Telefon0213140200

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti, Str. FICUSULUI nr. 1, 77015
Cod poștal: 77015
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti, Str. FICUSULUI nr. 1, 77015
Cod postal
77015
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.03.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 22 ianuarie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
14.418 RON
Rezultat net
4.678 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 14.418 RON 21.581 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 14.418 RON 21.581 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 8.849 RON 7.082 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.569 RON 14.499 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.678 RON 12.179 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 22.054 RON 18.147 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 22.054 RON 18.147 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 5.969 RON 5.891 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.085 RON 12.256 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 38.530 RON 38.278 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -14.977 RON -19.655 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active22.054RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

174,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale22.054 RON
Datorii totale38.530 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
21,2 %Profit net / active totale
ROE
-31,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-67,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 14.418 -33,2% față de anul precedent 14.418 8.849 5.569 -61,6% față de anul precedent 4.678 -61,6% față de anul precedent 0 0
2023 21.581 +23,4% față de anul precedent 21.581 7.082 14.499 +35,5% față de anul precedent 12.179 +19,7% față de anul precedent 0 0
2022 17.483 -7,6% față de anul precedent 17.483 6.784 10.699 -5,2% față de anul precedent 10.175 -5,0% față de anul precedent 0 0
2021 18.917 +33,7% față de anul precedent 18.917 7.635 11.282 +76,7% față de anul precedent 10.715 +78,7% față de anul precedent 0 0
2020 14.146 +766,8% față de anul precedent 14.146 7.761 6.385 5.997 0 0
2019 1.632 1.632 2.443 0 0 811 860
2018 0 0 3.270 0 0 3.270 3.270
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 15.955 0 0 15.955 15.955
2016 2.684 -85,1% față de anul precedent 2.684 35.172 0 0 32.488 32.488
2015 17.998 -40,5% față de anul precedent 17.999 40.302 0 0 Neraportat 22.303
2014 30.267 -64,0% față de anul precedent 30.670 39.731 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.061 9.061
2013 84.079 +872,8% față de anul precedent 84.080 51.375 32.705 +6.657,2% față de anul precedent 25.017 +6.046,7% față de anul precedent 0 0
2012 8.643 -76,5% față de anul precedent 8.711 8.227 484 -97,8% față de anul precedent 407 -97,7% față de anul precedent 0 0
2011 36.823 +179,4% față de anul precedent 37.126 15.603 21.523 +287,5% față de anul precedent 17.988 +285,6% față de anul precedent 0 0
2010 13.180 13.182 7.628 5.554 4.665 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 22.054 22.054 0 5.969 16.085
2023 0 18.147 18.147 0 5.891 12.256
2022 0 16.798 16.798 0 6.075 10.723
2021 0 17.428 17.428 0 4.832 12.596
2020 1.146 10.943 12.089 0 4.076 6.867
2019 2.521 4.906 7.427 0 3.873 1.033
2018 0 4.050 4.050 0 3.540 510
2017 0 4.670 4.670 715 3.519 436
2016 9.431 9.862 19.293 715 3.133 6.014
2015 31.721 15.730 47.451 715 3.102 11.913
2014 48.026 21.380 69.406 715 3.490 17.175
2013 65.849 17.640 83.489 425 8.851 8.364
2012 2.072 22.024 24.096 517 7.441 14.066
2011 5.153 26.842 31.995 517 4.747 6.283
2010 4.384 10.728 15.112 0 0 10.728

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 38.530 +0,7% față de anul precedent -14.977 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 38.278 -21,3% față de anul precedent -19.655 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 48.632 -18,2% față de anul precedent -31.834 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 59.437 -8,3% față de anul precedent -42.009 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 64.812 -2,0% față de anul precedent -52.723 Neraportat 1
2019 66.147 +6,8% față de anul precedent -58.720 Neraportat 0
2018 61.911 +4,5% față de anul precedent -57.861 Neraportat 0
2017 59.260 +1,2% față de anul precedent -54.590 Neraportat 0
2016 58.548 0,0% față de anul precedent -38.635 Neraportat 0
2015 58.548 0,0% față de anul precedent -6.147 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 58.548 -7,6% față de anul precedent 16.156 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 63.346 +7.477,3% față de anul precedent 25.217 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 836 -90,9% față de anul precedent 23.260 Neraportat 1
2011 9.142 -10,8% față de anul precedent 22.853 Neraportat 0
2010 10.247 4.865 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 14.418 RON. Profit: 4.678 RON

Cifra de afaceri: 14.418 RON. Profit: 4.678 RON

Cifra de afaceri
14.418 RON -33.19% față de anul precedent
Profit net
4.678 RON -61.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.530 RON +0.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 21.581 RON. Profit: 12.179 RON

Cifra de afaceri: 21.581 RON. Profit: 12.179 RON

Cifra de afaceri
21.581 RON +23.44% față de anul precedent
Profit net
12.179 RON +19.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.278 RON -21.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 17.483 RON. Profit: 10.175 RON

Cifra de afaceri: 17.483 RON. Profit: 10.175 RON

Cifra de afaceri
17.483 RON -7.58% față de anul precedent
Profit net
10.175 RON -5.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.632 RON -18.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 18.917 RON. Profit: 10.715 RON

Cifra de afaceri: 18.917 RON. Profit: 10.715 RON

Cifra de afaceri
18.917 RON +33.73% față de anul precedent
Profit net
10.715 RON +78.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
59.437 RON -8.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 14.146 RON. Profit: 5.997 RON

Cifra de afaceri: 14.146 RON. Profit: 5.997 RON

Cifra de afaceri
14.146 RON +766.79% față de anul precedent
Profit net
5.997 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
64.812 RON -2.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.632 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.632 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.632 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
860 RON
Angajati
0
Datorii
66.147 RON +6.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.270 RON
Angajati
0
Datorii
61.911 RON +4.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.955 RON
Angajati
0
Datorii
59.260 RON +1.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.684 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.684 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.684 RON -85.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.488 RON
Angajati
0
Datorii
58.548 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 17.998 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 17.998 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
17.998 RON -40.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.303 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
58.548 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 30.267 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.267 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.267 RON -64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.061 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
58.548 RON -7.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 84.079 RON. Profit: 25.017 RON

Cifra de afaceri: 84.079 RON. Profit: 25.017 RON

Cifra de afaceri
84.079 RON +872.8% față de anul precedent
Profit net
25.017 RON +6046.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
63.346 RON +7477.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 8.643 RON. Profit: 407 RON

Cifra de afaceri: 8.643 RON. Profit: 407 RON

Cifra de afaceri
8.643 RON -76.53% față de anul precedent
Profit net
407 RON -97.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
836 RON -90.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 36.823 RON. Profit: 17.988 RON

Cifra de afaceri: 36.823 RON. Profit: 17.988 RON

Cifra de afaceri
36.823 RON +179.39% față de anul precedent
Profit net
17.988 RON +285.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.142 RON -10.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 13.180 RON. Profit: 4.665 RON

Cifra de afaceri: 13.180 RON. Profit: 4.665 RON

Cifra de afaceri
13.180 RON
Profit net
4.665 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.247 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7021 in Sat Baloteşti Com. Baloteşti (ILFOV)

NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7021 in Sat Baloteşti Com. Baloteşti (ILFOV)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7021, Ilfov

WORLDPRESS CONSULTING S.R.L.
CUI: 42444580CAEN: 7021
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2020-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.532 RON
Profit
13.076 RON
Angajati
0
PR ESSENCE S.R.L.
CUI: 49245534CAEN: 7021
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2023-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.928 RON
Profit
7.444 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7021, Ilfov

COPERNIC CONSULTING S.R.L.
CUI: 24886703CAEN: 7021
Activ
ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca2008-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.495 RON
Profit
12.863 RON
Angajati
0
ACT PUBLIC RELATIONS S.R.L.
CUI: 26990190CAEN: 7021
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2010-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
397.471 RON
Profit
154.710 RON
Angajati
1
INSPIRED ACHIEVEMENT SRL
CUI: 24535397CAEN: 7021
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2008-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.442 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ENJOY MARKETING S.R.L.
CUI: 27947589CAEN: 7021
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2011-01-27
fara e-Factura

Alte firme din Ilfov

CUBOMATIC S.R.L.
CUI: 26611857CAEN: 4799
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2010-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.761 RON
Profit
6.957 RON
Angajati
1
CENTER HEAT PUMP S.R.L.
CUI: 26613084CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2010-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
332.857 RON
Profit
83.088 RON
Angajati
1
DIVES FASHION DESIGN SRL
CUI: 26580300CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2010-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.873 RON
Profit
4.661 RON
Angajati
1
MONDO IT CONCEPT SRL
CUI: 26628735CAEN: 6820
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2010-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.959.972 RON
Profit
1.676.503 RON
Angajati
1
GAD SUPERMARKET SRL
CUI: 26396180CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru2010-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
982.246 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA
CUI: 26786565CAEN: 4211
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2010-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.382.028 RON
Profit
100.341 RON
Angajati
21
MARIONE KIDS SRL
CUI: 24554186CAEN: 4719
Activ
ILFOV, Sat Ghermăneşti Com. Snagov2008-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.518 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CASA FUNERARĂ BLAJ SRL
CUI: 28360867CAEN: 9630
Activ
ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie2011-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
823.753 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
THEISS & CRIS BEAUTY SALON SRL
CUI: 36800721CAEN: 9621
Activ
ILFOV, Sat Dârvari Com. Ciorogârla2016-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
363.288 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L.?

CUI-ul NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. este 26611865.

Unde este sediul NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L.?

NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti, Str. FICUSULUI nr. 1, 77015, Sat Baloteşti Com. Baloteşti, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L.?

NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 14.418 RON.

Cati angajati are NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L.?

NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L.?

NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. are codul CAEN principal 7021.

Ce profit a inregistrat NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. in 2024?

NOUVELLE PUBLIC RELATIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 4.678 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.