Activ Plătitor TVA

DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL

CUI: 26626297
CIF: RO26626297
Reg. Com.: J22/337/2010
CAEN: 4671
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 martie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 23:16

Despre DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL

DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea, judetul IAŞI, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al autovehiculelor" (cod CAEN 4671), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.616.708 RON, in scadere fata de anul precedent (-28.5%). Profitul net inregistrat a fost de 286.600 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 394.845 RON in 2010 la 4.616.708 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.616.708 RON
Venituri totale
4.618.936 RON
Cheltuieli totale
4.279.041 RON
Profit brut
339.895 RON
Profit net
286.600 RON
Marja profit net
6,21%
Active imobilizate
933 RON
Active circulante
473.275 RON
Stocuri
73.184 RON
Creanțe
14.122 RON
Casa & conturi bănci
385.969 RON
Capital propriu
373.819 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea, Str. Şoimului nr. 8A
Detalii adresabiroul 2
Telefon0746345413

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea, Str. Şoimului nr. 8A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea, Str. Şoimului nr. 8A
Detalii
biroul 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.03.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 decembrie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.616.708 RON
Rezultat net
286.600 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.616.708 RON 6.459.897 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.618.936 RON 6.531.559 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.279.041 RON 6.422.050 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 339.895 RON 109.509 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 286.600 RON 94.599 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 933 RON 3.330 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 473.275 RON 634.268 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 474.208 RON 637.598 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 73.184 RON 1.172 RON
CreanțeSume de încasat 14.122 RON 386.492 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 385.969 RON 246.604 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 100.389 RON 366.779 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 373.819 RON 270.819 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active474.208RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale474.208 RON
Datorii totale100.389 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
60,4 %Profit net / active totale
ROE
76,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,71 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.616.708 -28,5% față de anul precedent 4.618.936 4.279.041 339.895 +210,4% față de anul precedent 286.600 +203,0% față de anul precedent 0 0
2023 6.459.897 +4,7% față de anul precedent 6.531.559 6.422.050 109.509 -6,9% față de anul precedent 94.599 +65,3% față de anul precedent 0 0
2022 6.167.789 +235,3% față de anul precedent 6.173.133 6.055.452 117.681 +146,6% față de anul precedent 57.237 +92,7% față de anul precedent 0 0
2021 1.839.332 +135,2% față de anul precedent 1.888.043 1.840.316 47.727 +33,2% față de anul precedent 29.701 +5,8% față de anul precedent 0 0
2020 782.095 -58,7% față de anul precedent 785.739 749.899 35.840 -68,3% față de anul precedent 28.087 -70,2% față de anul precedent 0 0
2019 1.894.955 +100,2% față de anul precedent 1.898.804 1.785.629 113.175 +11,6% față de anul precedent 94.322 +2,4% față de anul precedent 0 0
2018 946.632 -4,7% față de anul precedent 951.457 849.997 101.460 +35,7% față de anul precedent 92.083 +39,9% față de anul precedent 0 0
2017 993.332 -19,3% față de anul precedent 994.195 919.417 74.778 +1.164,6% față de anul precedent 65.823 +1.225,2% față de anul precedent 0 0
2016 1.230.834 +17,0% față de anul precedent 1.235.439 1.229.526 5.913 +120,1% față de anul precedent 4.967 +120,1% față de anul precedent 0 0
2015 1.051.817 -8,4% față de anul precedent 1.056.905 1.054.218 2.687 2.257 Neraportat 0
2014 1.148.099 +34,8% față de anul precedent 1.152.143 1.188.273 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.130 36.130
2013 851.644 +4,3% față de anul precedent 862.846 847.024 15.822 13.290 0 0
2012 816.305 +45,1% față de anul precedent 820.373 856.624 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.251 36.251
2011 562.619 +42,5% față de anul precedent 575.671 573.041 2.630 +324,9% față de anul precedent 2.209 +324,8% față de anul precedent 0 0
2010 394.845 394.986 394.367 619 520 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 933 473.275 474.208 73.184 14.122 385.969
2023 3.330 634.268 637.598 1.172 386.492 246.604
2022 41.811 299.273 341.084 1.173 17.388 280.712
2021 63.995 211.618 275.613 3.180 33.352 175.086
2020 94.097 234.109 328.206 9.960 26.609 197.540
2019 122.818 131.387 254.205 5.218 16.411 109.758
2018 151.313 110.009 261.322 586 74.983 34.440
2017 125.569 104.431 230.000 0 54.095 50.336
2016 0 65.521 65.521 0 53.903 11.618
2015 0 58.028 58.028 0 53.339 4.689
2014 0 66.963 66.963 0 54.521 12.442
2013 0 62.561 62.561 0 54.738 7.823
2012 0 62.908 62.908 0 53.933 8.975
2011 0 59.196 59.196 2.709 53.932 2.555
2010 375 236.970 237.345 3.464 173.939 59.567

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 100.389 -72,6% față de anul precedent 373.819 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 366.779 +346,0% față de anul precedent 270.819 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 82.243 +82,3% față de anul precedent 199.590 Neraportat 1
2021 45.115 -42,5% față de anul precedent 171.247 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 78.460 +54,1% față de anul precedent 231.378 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 50.914 -66,6% față de anul precedent 203.291 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 152.353 -28,5% față de anul precedent 108.969 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 213.114 +86,2% față de anul precedent 16.886 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 114.459 +2,3% față de anul precedent -48.938 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 111.933 -9,1% față de anul precedent -53.905 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 123.125 +49,1% față de anul precedent -56.162 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 82.593 -14,2% față de anul precedent -20.032 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 96.230 +71,0% față de anul precedent -33.322 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 56.267 -76,2% față de anul precedent 2.929 Neraportat 1
2010 236.625 720 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.616.708 RON. Profit: 286.600 RON

Cifra de afaceri: 4.616.708 RON. Profit: 286.600 RON

Cifra de afaceri
4.616.708 RON -28.53% față de anul precedent
Profit net
286.600 RON +202.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
100.389 RON -72.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.459.897 RON. Profit: 94.599 RON

Cifra de afaceri: 6.459.897 RON. Profit: 94.599 RON

Cifra de afaceri
6.459.897 RON +4.74% față de anul precedent
Profit net
94.599 RON +65.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
366.779 RON +345.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.167.789 RON. Profit: 57.237 RON

Cifra de afaceri: 6.167.789 RON. Profit: 57.237 RON

Cifra de afaceri
6.167.789 RON +235.33% față de anul precedent
Profit net
57.237 RON +92.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
82.243 RON +82.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.839.332 RON. Profit: 29.701 RON

Cifra de afaceri: 1.839.332 RON. Profit: 29.701 RON

Cifra de afaceri
1.839.332 RON +135.18% față de anul precedent
Profit net
29.701 RON +5.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
45.115 RON -42.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 782.095 RON. Profit: 28.087 RON

Cifra de afaceri: 782.095 RON. Profit: 28.087 RON

Cifra de afaceri
782.095 RON -58.73% față de anul precedent
Profit net
28.087 RON -70.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
78.460 RON +54.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.894.955 RON. Profit: 94.322 RON

Cifra de afaceri: 1.894.955 RON. Profit: 94.322 RON

Cifra de afaceri
1.894.955 RON +100.18% față de anul precedent
Profit net
94.322 RON +2.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
50.914 RON -66.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 946.632 RON. Profit: 92.083 RON

Cifra de afaceri: 946.632 RON. Profit: 92.083 RON

Cifra de afaceri
946.632 RON -4.7% față de anul precedent
Profit net
92.083 RON +39.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
152.353 RON -28.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 993.332 RON. Profit: 65.823 RON

Cifra de afaceri: 993.332 RON. Profit: 65.823 RON

Cifra de afaceri
993.332 RON -19.3% față de anul precedent
Profit net
65.823 RON +1225.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
213.114 RON +86.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.230.834 RON. Profit: 4.967 RON

Cifra de afaceri: 1.230.834 RON. Profit: 4.967 RON

Cifra de afaceri
1.230.834 RON +17.02% față de anul precedent
Profit net
4.967 RON +120.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
114.459 RON +2.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.051.817 RON. Profit: 2.257 RON

Cifra de afaceri: 1.051.817 RON. Profit: 2.257 RON

Cifra de afaceri
1.051.817 RON -8.39% față de anul precedent
Profit net
2.257 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
111.933 RON -9.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.148.099 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.148.099 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.148.099 RON +34.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
36.130 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
123.125 RON +49.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 851.644 RON. Profit: 13.290 RON

Cifra de afaceri: 851.644 RON. Profit: 13.290 RON

Cifra de afaceri
851.644 RON +4.33% față de anul precedent
Profit net
13.290 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
82.593 RON -14.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 816.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 816.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
816.305 RON +45.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
36.251 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
96.230 RON +71.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 562.619 RON. Profit: 2.209 RON

Cifra de afaceri: 562.619 RON. Profit: 2.209 RON

Cifra de afaceri
562.619 RON +42.49% față de anul precedent
Profit net
2.209 RON +324.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
56.267 RON -76.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 394.845 RON. Profit: 520 RON

Cifra de afaceri: 394.845 RON. Profit: 520 RON

Cifra de afaceri
394.845 RON
Profit net
520 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
236.625 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4671 in Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea (IAŞI)

DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4671 in Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea (IAŞI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4671, Iaşi

CARS M GALLERY S.R.L.
CUI: 39399811CAEN: 4671
Activ
IAŞI, Sat Rediu Com. Rediu2018-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.629.111 RON
Profit
512.959 RON
Angajati
3
EVO TRAILERS S.R.L.
CUI: 24984361CAEN: 4671
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2009-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.716.397 RON
Profit
225.144 RON
Angajati
2
PRUNSTAL SRL
CUI: 34706400CAEN: 4671
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.470.492 RON
Profit
1.316.155 RON
Angajati
7
AVIAROM SA
CUI: 6789745CAEN: 4671
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1995-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.591.871 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
UPGRADANT S.R.L.
CUI: 25885528CAEN: 4671
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2009-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
584.488 RON
Profit
17.753 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4671, Iaşi

Alte firme din Iaşi

MATYC DESIGN SRL
CUI: 26626149CAEN: 8130
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2010-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.500 RON
Profit
105.560 RON
Angajati
1
PABO START CONSTRUCT SRL
CUI: 26626300CAEN: 4100
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2010-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.346 RON
Profit
7.449 RON
Angajati
5
TARIGO SERV SRL
CUI: 26574953CAEN: 8130
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2010-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.311.859 RON
Profit
47.342 RON
Angajati
5
FIDAGRO SERVICE SRL
CUI: 26293958CAEN: 0146
Activ
IAŞI, Sat Belceşti Com. Belceşti2009-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.862 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OTRANER SRL
CUI: 26911862CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2010-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.296.479 RON
Profit
832.588 RON
Angajati
5
ELMANI CONSTRUCT SRL
CUI: 23643595CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Răducăneni Com. Răducăneni2008-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.193 RON
Profit
1.719 RON
Angajati
0
MADIS DECOR S.R.L.
CUI: 29339014CAEN: 3101
Activ
IAŞI, Sat Dumbrava Com. Ciurea2011-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.018 RON
Profit
5.271 RON
Angajati
3
NICK MONTAGGI S.R.L.
CUI: 41094193CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Popricani Com. Popricani2019-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
514.084 RON
Profit
244.387 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL?

CUI-ul DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL este 26626297.

Unde este sediul DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL?

DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL are sediul in Romania, IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea, Str. Şoimului nr. 8A, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL?

DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL in 2024?

In 2024, DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.616.708 RON.

Cati angajati are DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL?

DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL?

DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL are codul CAEN principal 4671 (Comerţ cu ridicata al autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL in 2024?

DISTRIBUŢIE GAZ & FOTON SRL a inregistrat un profit net de 286.600 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.