Activ e‑Factură

GYLOK EXPRESS S.R.L.

CUI: 26648708
CIF: 26648708
Reg. Com.: J26/176/2010
CAEN: 4531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 martie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:52

Despre GYLOK EXPRESS S.R.L.

GYLOK EXPRESS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Livezeni Com. Livezeni, judetul MUREŞ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4531). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GYLOK EXPRESS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
200 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
200 RON
Capital propriu
200 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni, 547365
Telefon0740505352

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni, 547365
Cod poștal: 547365
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni, Livezeni nr. 27, 547365
Cod postal
547365
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.03.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 200 RON 0 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 200 RON 0 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 200 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 200 RON 0 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active200RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale200 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 110 0 0 110 110
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 529 0 0 529 529
2017 0 0 1.240 0 0 1.240 1.240
2016 0 0 1.330 0 0 1.330 1.330
2015 0 -100,0% față de anul precedent 3 360 0 0 Neraportat 357
2014 6.983 -91,7% față de anul precedent 6.983 13.639 0 0 6.656 6.866
2013 84.407 -27,8% față de anul precedent 84.407 91.281 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.874 9.104
2012 116.865 +18,9% față de anul precedent 116.865 115.857 1.008 1.008 0 0
2011 98.273 +1.473,9% față de anul precedent 98.275 100.878 0 0 2.603 2.603
2010 6.244 7.456 12.990 0 0 5.534 5.534

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 200 200 0 0 200
2023 0 0 0 0 0 0
2022 0 200 200 0 0 200
2021 0 163 163 0 110 53
2020 0 0 0 0 0 0
2019 0 163 163 0 110 53
2018 0 163 163 0 110 53
2017 0 163 163 0 110 53
2016 0 985 985 0 110 875
2015 0 13.444 13.444 12.064 1.327 53
2014 0 13.558 13.558 12.064 1.474 20
2013 0 17.009 17.009 14.847 1.066 1.096
2012 0 22.191 22.191 15.962 1.996 4.233
2011 0 10.640 10.640 8.668 780 1.192
2010 436 11.008 11.444 4.733 2.916 3.359

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 200 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0
2022 110 -99,6% față de anul precedent 90 Neraportat 0
2021 26.703 -26.540 Neraportat 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0
2019 26.703 0,0% față de anul precedent -26.540 Neraportat 0
2018 26.704 +2,0% față de anul precedent -26.541 Neraportat 0
2017 26.174 +1,6% față de anul precedent -26.011 Neraportat 0
2016 25.756 -30,2% față de anul precedent -24.771 Neraportat 0
2015 36.886 +0,7% față de anul precedent -23.442 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 36.643 +10,3% față de anul precedent -23.085 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 33.228 +14,1% față de anul precedent -16.219 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 29.120 +56,8% față de anul precedent -6.929 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 18.577 +10,7% față de anul precedent -7.937 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 16.778 -5.334 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
110 RON
Angajati
0
Datorii
110 RON -99.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.703 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.703 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
529 RON
Angajati
0
Datorii
26.704 RON +2.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.240 RON
Angajati
0
Datorii
26.174 RON +1.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.330 RON
Angajati
0
Datorii
25.756 RON -30.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
357 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
36.886 RON +0.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 6.983 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.983 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.983 RON -91.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.866 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
36.643 RON +10.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 84.407 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.407 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.407 RON -27.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.104 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.228 RON +14.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 116.865 RON. Profit: 1.008 RON

Cifra de afaceri: 116.865 RON. Profit: 1.008 RON

Cifra de afaceri
116.865 RON +18.92% față de anul precedent
Profit net
1.008 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.120 RON +56.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 98.273 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 98.273 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
98.273 RON +1473.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.603 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.577 RON +10.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 6.244 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.244 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.244 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.534 RON
Angajati
1
Datorii
16.778 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGYLOK EXPRESS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4531 in Sat Livezeni Com. Livezeni (MUREŞ)

GYLOK EXPRESS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4531 in Sat Livezeni Com. Livezeni (MUREŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4531, Mureş

ELECTRO BEND-X S.R.L.
CUI: 23171352CAEN: 4531
Activ
MUREŞ, Sat Matrici Com. Eremitu2008-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
397.151 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AUTOEX.RO SRL
CUI: 22854683CAEN: 4531
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-12-04
fara e-Factura
BONTINELLI SRL
CUI: 28283071CAEN: 4531
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2011-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
487.921 RON
Profit
111.373 RON
Angajati
4

Alte firme din Mureş

MEDICODE SRL
CUI: 26648686CAEN: 7490
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2010-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.684.164 RON
Profit
8.789 RON
Angajati
11
DUDU STAR COM SRL
CUI: 26653534CAEN: 5630
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2010-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.879 RON
Profit
101.620 RON
Angajati
2
PROMEDFAM SRL
CUI: 26707332CAEN: 8621
Activ
MUREŞ, Orş. Ungheni2010-03-26
fara e-Factura
TURBOCAM ROMANIA SRL
CUI: 26132455CAEN: 2553
Activ
MUREŞ, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş2009-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.692.122 RON
Profit
2.336.014 RON
Angajati
101
RBH TRANS S.R.L.
CUI: 27194219CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2010-07-21
fara e-Factura
EUMERCURIO S.A.
CUI: 30426750CAEN: 6811
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2012-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.015 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PAVEL INTERNATIONAL WASS S.R.L.
CUI: 44926055CAEN: 8121
Activ
MUREŞ, Sat Cristeşti Com. Cristeşti2021-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.350 RON
Profit
6.418 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GYLOK EXPRESS S.R.L.?

CUI-ul GYLOK EXPRESS S.R.L. este 26648708.

Unde este sediul GYLOK EXPRESS S.R.L.?

GYLOK EXPRESS S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni, 547365, Sat Livezeni Com. Livezeni, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata GYLOK EXPRESS S.R.L.?

GYLOK EXPRESS S.R.L. a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GYLOK EXPRESS S.R.L. in 2024?

In 2024, GYLOK EXPRESS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are GYLOK EXPRESS S.R.L.?

GYLOK EXPRESS S.R.L. are codul CAEN principal 4531.

Ce profit a inregistrat GYLOK EXPRESS S.R.L. in 2024?

GYLOK EXPRESS S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.