Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Surse și actualizareActualizat: 9 octombrie 2026 la 18:13
Despre WOLFADVERTISE S.R.L.
WOLFADVERTISE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, WOLFADVERTISE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 299.698 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 37.145 RON in 2010 la 299.698 RON in 2024. Datoriile raportate (407.584 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 299.698 RON
- Venituri totale
- 301.546 RON
- Cheltuieli totale
- 308.183 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 102.251 RON
- Stocuri
- 97.680 RON
- Creanțe
- 3.629 RON
- Casa & conturi bănci
- 942 RON
- Capital propriu
- -305.333 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Valea Doftanei nr. 121-125, 61981
- Detalii
- CORP 4, TRONSON 1
- Cod postal
- 61981
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 07.12.2023
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 7 decembrie 2017
- Data reactivare
- 3 octombrie 2019
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2010 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 299.698 RON
- Rezultat net
- -6.637 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 299.698 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 301.546 RON | 639 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 308.183 RON | 9.025 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 6.637 RON | 8.386 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 6.637 RON | 8.386 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 102.251 RON | 91.803 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 102.251 RON | 91.803 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 97.680 RON | 97.680 RON |
| CreanțeSume de încasat | 3.629 RON | 925 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 942 RON | -6.802 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 407.584 RON | 390.499 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -305.333 RON | -298.696 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,25 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -298,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 299.698 | 301.546 | 308.183 | 0 | 0 | 6.637 | 6.637 |
| 2023 | 0 | 639 | 9.025 | 0 | 0 | 8.386 | 8.386 |
| 2022 | 0 | 0 | 641 | 0 | 0 | 641 | 641 |
| 2021 | 0 | 0 | 541 | 0 | 0 | 541 | 541 |
| 2020 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 43.267 | 0 | 0 | 43.267 | 43.267 |
| 2019 | 10.382 -77,1% față de anul precedent | 12.329 | 169.632 | 0 | 0 | 157.303 | 157.511 |
| 2018 | 45.264 -39,2% față de anul precedent | 45.326 | 81.089 | 0 | 0 | 35.763 | 36.214 |
| 2017 | 74.502 -65,3% față de anul precedent | 75.321 | 94.965 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 19.644 | 20.396 |
| 2016 | 214.556 +361,4% față de anul precedent | 214.556 | 205.472 | 9.084 +2.695,1% față de anul precedent | 8.395 +2.483,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 46.498 -71,6% față de anul precedent | 46.498 | 46.173 | 325 -32,0% față de anul precedent | 325 -32,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 163.566 +25,5% față de anul precedent | 163.566 | 163.088 | 478 +7,4% față de anul precedent | 478 +7,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 130.361 -17,4% față de anul precedent | 130.361 | 129.916 | 445 -52,1% față de anul precedent | 445 -52,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 157.844 | 157.844 | 156.916 | 928 | 928 | 0 | 0 |
| 2011 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 37.145 | 37.145 | 36.217 | 928 | 928 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 102.251 | 102.251 | 97.680 | 3.629 | 942 |
| 2023 | 0 | 91.803 | 91.803 | 97.680 | 925 | -6.802 |
| 2022 | 0 | 101.387 | 101.387 | 97.680 | 3.705 | 2 |
| 2021 | 0 | 101.386 | 101.386 | 97.680 | 3.704 | 2 |
| 2020 | 0 | 101.386 | 101.386 | 97.680 | 3.704 | 2 |
| 2019 | 0 | 139.343 | 139.343 | 135.562 | 3.704 | 77 |
| 2018 | 149.400 | 186.966 | 336.366 | 170.374 | 4.769 | 11.823 |
| 2017 | 191.160 | 160.386 | 351.546 | 52.480 | 101.772 | 6.134 |
| 2016 | 232.920 | 133.413 | 366.333 | 20.511 | 106.423 | 6.479 |
| 2015 | 0 | 13.510 | 13.510 | 2.450 | 8.910 | 2.150 |
| 2014 | 0 | 13.259 | 13.259 | 3.780 | 7.890 | 1.589 |
| 2013 | 0 | 35.013 | 35.013 | 4.790 | 1.429 | 28.794 |
| 2012 | 0 | 7.495 | 7.495 | 4.790 | 1.429 | 1.276 |
| 2011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | 0 | 47.105 | 47.105 | 2.200 | 43.629 | 1.276 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 407.584 +4,4% față de anul precedent | -305.333 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 390.499 +1,3% față de anul precedent | -298.696 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 385.674 +0,2% față de anul precedent | -284.287 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 385.033 +0,1% față de anul precedent | -283.647 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 384.492 +1,4% față de anul precedent | -283.106 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 379.182 -1,2% față de anul precedent | -239.839 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 383.903 +5,8% față de anul precedent | -47.537 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 362.869 +1,6% față de anul precedent | -11.323 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 357.260 +2.651,3% față de anul precedent | 9.073 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2015 | 12.985 +3,2% față de anul precedent | 525 | Neraportat | 4 +100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 12.581 -63,4% față de anul precedent | 678 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 34.368 +439,8% față de anul precedent | 645 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 6.367 | 1.128 | Neraportat | 2 |
| 2011 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 45.977 | 1.128 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| DBD.G.R.F.P- BUCURESTI prin GEORGE ZURZU | persoana interesata | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22560/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 299.698 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 299.698 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 299.698 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.637 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 407.584 RON +4.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.386 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 390.499 RON +1.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 641 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 385.674 RON +0.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 541 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 385.033 RON +0.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 43.267 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 384.492 RON +1.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 10.382 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 10.382 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 10.382 RON -77.06% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 157.511 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 379.182 RON -1.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 45.264 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 45.264 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 45.264 RON -39.24% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 36.214 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 383.903 RON +5.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 74.502 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 74.502 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 74.502 RON -65.28% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 20.396 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 362.869 RON +1.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 214.556 RON. Profit: 8.395 RON
Cifra de afaceri: 214.556 RON. Profit: 8.395 RON
- Cifra de afaceri
- 214.556 RON +361.43% față de anul precedent
- Profit net
- 8.395 RON +2483.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 357.260 RON +2651.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 46.498 RON. Profit: 325 RON
Cifra de afaceri: 46.498 RON. Profit: 325 RON
- Cifra de afaceri
- 46.498 RON -71.57% față de anul precedent
- Profit net
- 325 RON -32.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 12.985 RON +3.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 163.566 RON. Profit: 478 RON
Cifra de afaceri: 163.566 RON. Profit: 478 RON
- Cifra de afaceri
- 163.566 RON +25.47% față de anul precedent
- Profit net
- 478 RON +7.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 12.581 RON -63.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 130.361 RON. Profit: 445 RON
Cifra de afaceri: 130.361 RON. Profit: 445 RON
- Cifra de afaceri
- 130.361 RON -17.41% față de anul precedent
- Profit net
- 445 RON -52.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 34.368 RON +439.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 157.844 RON. Profit: 928 RON
Cifra de afaceri: 157.844 RON. Profit: 928 RON
- Cifra de afaceri
- 157.844 RON
- Profit net
- 928 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 6.367 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON -100% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 37.145 RON. Profit: 928 RON
Cifra de afaceri: 37.145 RON. Profit: 928 RON
- Cifra de afaceri
- 37.145 RON
- Profit net
- 928 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 45.977 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
12.062026Mentiune · Buletin 22560/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
- Companie
- WOLFADVERTISE S.R.L.
- CUI
- 26697263
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 12.06.2026
- Registrul Comerțului
- J40/23434/2023
- EUID
- ROONRC.J40/23434/2023
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 6, Drumul VALEA DOFTANEI, Nr. 121-125, CORP 4, TRONSON 1,
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 471065
- Data încheierii
- 11.06.2026
- Număr dosar
- 2298795
- Data dosarului
- 08.06.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Ioana Mariana Mitache
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul WOLFADVERTISE S.R.L.?
CUI-ul WOLFADVERTISE S.R.L. este 26697263.
Unde este sediul WOLFADVERTISE S.R.L.?
WOLFADVERTISE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Valea Doftanei nr. 121-125, 61981, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata WOLFADVERTISE S.R.L.?
WOLFADVERTISE S.R.L. a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a WOLFADVERTISE S.R.L. in 2024?
In 2024, WOLFADVERTISE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 299.698 RON.
Cati angajati are WOLFADVERTISE S.R.L.?
WOLFADVERTISE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are WOLFADVERTISE S.R.L.?
WOLFADVERTISE S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).
Ce profit a inregistrat WOLFADVERTISE S.R.L. in 2024?
WOLFADVERTISE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 6.637 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 9 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 9 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.