Activ Plătitor TVA

LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L.

CUI: 26722103
CIF: RO26722103
Reg. Com.: J40/3358/2010
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 martie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 18:39

Despre LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L.

LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 223.060 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 67.656 RON in 2010 la 223.060 RON in 2024. Datoriile raportate (2.208.763 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
223.060 RON
Venituri totale
223.060 RON
Cheltuieli totale
293.617 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.790.031 RON
Active circulante
246.999 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
190.485 RON
Casa & conturi bănci
56.514 RON
Capital propriu
-171.733 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. TUDOR GOCIU nr. 2
Telefon0723555566

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. TUDOR GOCIU nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. TUDOR GOCIU nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.03.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
223.060 RON
Rezultat net
-72.386 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 223.060 RON 225.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 223.060 RON 231.926 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 293.617 RON 185.300 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 46.626 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 38.067 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 70.557 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 72.386 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.790.031 RON 1.878.372 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 246.999 RON 287.966 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.037.030 RON 2.166.338 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 190.485 RON 287.925 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 56.514 RON 41 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.208.763 RON 2.133.094 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -171.733 RON 34.453 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.037.030RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

108,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.037.030 RON
Datorii totale2.208.763 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-8,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 223.060 -0,9% față de anul precedent 223.060 293.617 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 70.557 72.386
2023 225.000 +0,3% față de anul precedent 231.926 185.300 46.626 +137,2% față de anul precedent 38.067 +194,5% față de anul precedent 0 0
2022 224.336 -14,7% față de anul precedent 228.216 208.559 19.657 -63,6% față de anul precedent 12.927 -72,0% față de anul precedent 0 0
2021 262.979 +19,6% față de anul precedent 267.567 213.571 53.996 46.107 0 0
2020 219.878 -16,4% față de anul precedent 228.179 253.525 0 0 25.346 32.318
2019 262.866 -12,9% față de anul precedent 262.866 313.471 0 0 50.605 58.491
2018 301.778 +3,0% față de anul precedent 309.820 357.792 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 47.972 57.025
2017 292.958 +42,8% față de anul precedent 321.634 309.925 11.709 -84,0% față de anul precedent 2.732 -95,9% față de anul precedent 0 0
2016 205.187 +56,5% față de anul precedent 236.890 163.555 73.335 67.180 0 0
2015 131.117 +46,7% față de anul precedent 156.507 163.452 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 10.879
2014 89.356 +116,4% față de anul precedent 91.580 87.770 3.810 +10,4% față de anul precedent 1.130 -48,9% față de anul precedent 0 0
2013 41.290 -58,8% față de anul precedent 41.290 37.840 3.450 -85,9% față de anul precedent 2.212 -89,6% față de anul precedent 0 0
2012 100.302 +19,0% față de anul precedent 110.651 86.120 24.531 21.211 0 0
2011 84.286 +24,6% față de anul precedent 84.286 91.856 0 0 7.570 10.099
2010 67.656 67.656 78.495 0 0 10.839 10.839

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.790.031 246.999 2.037.030 0 190.485 56.514
2023 1.878.372 287.966 2.166.338 0 287.925 41
2022 1.966.712 280.089 2.246.801 0 277.545 2.544
2021 2.048.361 318.448 2.366.809 0 268.155 50.293
2020 2.139.448 260.497 2.399.945 0 248.062 12.435
2019 2.312.351 269.548 2.581.899 0 263.794 5.754
2018 2.491.060 253.392 2.744.452 0 238.108 15.284
2017 1.510.979 519.507 2.030.486 0 282.439 237.068
2016 1.540.722 217.017 1.757.739 0 214.291 2.726
2015 1.307.744 198.534 1.506.278 0 191.113 7.421
2014 1.045.567 150.132 1.195.699 21.271 128.673 188
2013 528.718 73.495 602.213 62.815 10.303 377
2012 515.709 82.770 598.479 62.815 14.249 5.706
2011 530.611 41.465 572.076 36.511 4.022 932
2010 536.794 26.925 563.719 22.294 2.489 2.142

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.208.763 +3,6% față de anul precedent -171.733 Neraportat 0
2023 2.133.094 -5,4% față de anul precedent 34.453 Neraportat 0
2022 2.253.632 -5,4% față de anul precedent -3.614 Neraportat 0
2021 2.383.350 -3,2% față de anul precedent -16.541 Neraportat 0
2020 2.462.593 -5,8% față de anul precedent -62.648 Neraportat 0
2019 2.615.411 -3,7% față de anul precedent -30.330 Neraportat 0
2018 2.717.156 +39,6% față de anul precedent 28.162 Neraportat 0
2017 1.946.521 +16,1% față de anul precedent 85.186 Neraportat 0
2016 1.676.593 +12,5% față de anul precedent 82.454 Neraportat 0
2015 1.491.004 +25,1% față de anul precedent 15.274 Neraportat 0
2014 1.191.784 +98,8% față de anul precedent 3.915 Neraportat 0
2013 599.428 +0,2% față de anul precedent 2.785 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 598.134 +6,3% față de anul precedent 473 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 562.652 +3,4% față de anul precedent -20.737 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 544.197 -10.639 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 223.060 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 223.060 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
223.060 RON -0.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
72.386 RON
Angajati
0
Datorii
2.208.763 RON +3.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 225.000 RON. Profit: 38.067 RON

Cifra de afaceri: 225.000 RON. Profit: 38.067 RON

Cifra de afaceri
225.000 RON +0.3% față de anul precedent
Profit net
38.067 RON +194.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.133.094 RON -5.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 224.336 RON. Profit: 12.927 RON

Cifra de afaceri: 224.336 RON. Profit: 12.927 RON

Cifra de afaceri
224.336 RON -14.69% față de anul precedent
Profit net
12.927 RON -71.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.253.632 RON -5.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 262.979 RON. Profit: 46.107 RON

Cifra de afaceri: 262.979 RON. Profit: 46.107 RON

Cifra de afaceri
262.979 RON +19.6% față de anul precedent
Profit net
46.107 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.383.350 RON -3.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 219.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 219.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
219.878 RON -16.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.318 RON
Angajati
0
Datorii
2.462.593 RON -5.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 262.866 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 262.866 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
262.866 RON -12.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
58.491 RON
Angajati
0
Datorii
2.615.411 RON -3.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 301.778 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 301.778 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
301.778 RON +3.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
57.025 RON
Angajati
0
Datorii
2.717.156 RON +39.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 292.958 RON. Profit: 2.732 RON

Cifra de afaceri: 292.958 RON. Profit: 2.732 RON

Cifra de afaceri
292.958 RON +42.78% față de anul precedent
Profit net
2.732 RON -95.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.946.521 RON +16.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 205.187 RON. Profit: 67.180 RON

Cifra de afaceri: 205.187 RON. Profit: 67.180 RON

Cifra de afaceri
205.187 RON +56.49% față de anul precedent
Profit net
67.180 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.676.593 RON +12.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 131.117 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 131.117 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
131.117 RON +46.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.879 RON
Angajati
0
Datorii
1.491.004 RON +25.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 89.356 RON. Profit: 1.130 RON

Cifra de afaceri: 89.356 RON. Profit: 1.130 RON

Cifra de afaceri
89.356 RON +116.41% față de anul precedent
Profit net
1.130 RON -48.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.191.784 RON +98.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 41.290 RON. Profit: 2.212 RON

Cifra de afaceri: 41.290 RON. Profit: 2.212 RON

Cifra de afaceri
41.290 RON -58.83% față de anul precedent
Profit net
2.212 RON -89.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
599.428 RON +0.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 100.302 RON. Profit: 21.211 RON

Cifra de afaceri: 100.302 RON. Profit: 21.211 RON

Cifra de afaceri
100.302 RON +19% față de anul precedent
Profit net
21.211 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
598.134 RON +6.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 84.286 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.286 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.286 RON +24.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.099 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
562.652 RON +3.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 67.656 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.656 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.656 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.839 RON
Angajati
1
Datorii
544.197 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4520, Municipiul Bucureşti

BESTWRAP S.R.L.
CUI: 49337727CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.122 RON
Profit
39.531 RON
Angajati
1
LOGISTAR GARAGE SRL
CUI: 37992056CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.107 RON
Profit
23.257 RON
Angajati
2
AVEC AUTO SERVICE S.R.L.
CUI: 41808055CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.523 RON
Profit
21.934 RON
Angajati
1
BIX SERV MOTORSPORT SRL
CUI: 33528224CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.183 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AUTO SYSTEM SOLUTION S.R.L.
CUI: 39249547CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.789 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FANCY CARS SRL
CUI: 27264624CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.171 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Municipiul Bucureşti

JUST ERCOM CAR SERVICES S.R.L.
CUI: 26603021CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2010-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.163 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VIOS GARAGE SRL
CUI: 26723451CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
405.928 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
STIL SERVICE AUTO S.R.L.
CUI: 26567727CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.123.998 RON
Profit
193.369 RON
Angajati
4
SORAS TEAM S.R.L.
CUI: 26747523CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2010-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
361 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ADEGRAS TRANS SRL
CUI: 26722065CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HEALTH & SAFETY SYSTEMS SRL
CUI: 26723443CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
833.658 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AUTENTIK-CONTAB SRL
CUI: 26715530CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2010-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.900 RON
Profit
30.829 RON
Angajati
2
OTI GENERAL TRADING SRL
CUI: 26728203CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.318.601 RON
Profit
9.119.954 RON
Angajati
48
MELLAMUSIC PRODUCTION S.R.L.
CUI: 26648546CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.949 RON
Profit
23.262 RON
Angajati
0
FARMING METERING SRL
CUI: 26776812CAEN: 3320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.317.694 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
SOVIS PRINT SRL
CUI: 26134715CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2009-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
910.135 RON
Profit
47.583 RON
Angajati
1
DOIMIH DESIGN SRL
CUI: 27344782CAEN: 6391
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.449 RON
Profit
1.167 RON
Angajati
0
BRICO & MORE SRL
CUI: 21541157CAEN: 4613
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.636 RON
Profit
118 RON
Angajati
1
PLAN BEE ORGANIZATION SRL
CUI: 31082361CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.667 RON
Profit
271.515 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L.?

CUI-ul LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. este 26722103.

Unde este sediul LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L.?

LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. TUDOR GOCIU nr. 2, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L.?

LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

In 2024, LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 223.060 RON.

Ce activitate are LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L.?

LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

LON AUTO TECHNOLOGY S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 72.386 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.