Activ Plătitor TVA

ADY PROSPER CONSTRUCT SRL

CUI: 26736672
CIF: RO26736672
Reg. Com.: J2010003516406
CAEN: 4683
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 aprilie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 18:45

Despre ADY PROSPER CONSTRUCT SRL

ADY PROSPER CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Chitila Orş. Chitila, judetul ILFOV, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ADY PROSPER CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.609.402 RON, in crestere fata de anul precedent (+11.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 53.905 RON in 2010 la 2.609.402 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.609.402 RON
Venituri totale
2.609.402 RON
Cheltuieli totale
2.660.931 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
193.082 RON
Active circulante
733.325 RON
Stocuri
184.295 RON
Creanțe
457.393 RON
Casa & conturi bănci
91.637 RON
Capital propriu
452.625 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Chitila Orş. Chitila, Int TROITEI nr. 10, 77045
Detalii adresaCAMERA 2
Telefon0744494246

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Chitila Orş. Chitila, Int TROITEI nr. 10, 77045
Cod poștal: 77045
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Chitila Orş. Chitila, Int TROITEI nr. 10, 77045
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
77045
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 07.08.2025
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.609.402 RON
Rezultat net
-60.577 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.609.402 RON 2.347.900 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.609.402 RON 2.351.768 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.660.931 RON 2.463.574 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 51.529 RON 111.806 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 60.577 RON 132.743 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 193.082 RON 283.076 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 733.325 RON 664.555 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 926.407 RON 947.631 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 184.295 RON 223.531 RON
CreanțeSume de încasat 457.393 RON 346.525 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 91.637 RON 94.499 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 474.050 RON 414.429 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 452.625 RON 533.202 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active926.407RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

51,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale926.407 RON
Datorii totale474.050 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.609.402 +11,1% față de anul precedent 2.609.402 2.660.931 0 0 51.529 60.577
2023 2.347.900 +19,2% față de anul precedent 2.351.768 2.463.574 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 111.806 132.743
2022 1.970.169 -5,1% față de anul precedent 1.970.468 1.906.933 63.535 -77,6% față de anul precedent 46.786 -82,2% față de anul precedent 0 0
2021 2.075.202 +85,2% față de anul precedent 2.085.352 1.801.739 283.613 263.172 0 0
2020 1.120.574 +24,8% față de anul precedent 1.120.704 1.163.497 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 42.793 53.239
2019 897.585 -31,4% față de anul precedent 899.133 838.407 60.726 -72,4% față de anul precedent 51.734 -74,8% față de anul precedent 0 0
2018 1.309.257 -9,6% față de anul precedent 1.466.727 1.247.107 219.620 +66,7% față de anul precedent 204.952 +77,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.447.464 +50,8% față de anul precedent 1.447.520 1.315.771 131.749 +61,1% față de anul precedent 115.706 +71,2% față de anul precedent 0 0
2016 959.604 +34,5% față de anul precedent 1.122.566 1.040.790 81.776 +40,8% față de anul precedent 67.594 +39,2% față de anul precedent 0 0
2015 713.296 +52,9% față de anul precedent 713.351 655.276 58.075 +23,8% față de anul precedent 48.566 +27,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 466.452 +17,8% față de anul precedent 466.462 419.564 46.898 +307,0% față de anul precedent 38.089 +334,3% față de anul precedent 0 0
2013 395.852 +34,5% față de anul precedent 395.852 384.328 11.524 -13,9% față de anul precedent 8.771 -22,0% față de anul precedent 0 0
2012 294.333 +103,8% față de anul precedent 294.335 280.950 13.385 +61,2% față de anul precedent 11.243 +61,1% față de anul precedent 0 0
2011 144.406 +167,9% față de anul precedent 144.406 136.100 8.306 +1,5% față de anul precedent 6.977 +1,4% față de anul precedent 0 0
2010 53.905 53.905 45.725 8.180 6.878 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 193.082 733.325 926.407 184.295 457.393 91.637
2023 283.076 664.555 947.631 223.531 346.525 94.499
2022 307.991 733.970 1.041.961 213.951 218.276 301.743
2021 393.814 626.124 1.019.938 204.817 144.538 276.769
2020 56.552 340.422 396.974 163.832 119.835 56.755
2019 31.821 509.070 540.891 166.335 129.338 213.397
2018 46.691 539.587 586.278 270.430 118.515 150.642
2017 94.007 406.664 500.671 170.455 52.480 183.729
2016 116.514 325.289 441.803 181.026 53.460 90.803
2015 533 231.501 232.034 205.554 23.981 1.966
2014 1.447 211.121 212.568 183.494 13.127 14.500
2013 3.376 113.768 117.144 93.688 5.616 14.464
2012 3.045 76.226 79.271 44.642 2.873 28.711
2011 0 17.230 17.230 14.659 563 2.008
2010 134 17.481 17.615 17.100 363 18

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 474.050 +14,4% față de anul precedent 452.625 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 414.429 +10,2% față de anul precedent 533.202 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 376.016 +1,4% față de anul precedent 665.945 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 370.779 +3.274,4% față de anul precedent 649.159 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 10.988 -61,9% față de anul precedent 385.986 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 28.870 -71,2% față de anul precedent 512.910 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 100.102 -49,0% față de anul precedent 486.176 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 196.447 -22,4% față de anul precedent 304.224 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 253.284 +128,0% față de anul precedent 188.519 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 111.109 -20,9% față de anul precedent 120.925 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 140.409 +69,0% față de anul precedent 72.159 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2013 83.074 +53,9% față de anul precedent 34.070 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2012 53.973 +1.599,9% față de anul precedent 25.298 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 3.175 -69,9% față de anul precedent 14.055 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 10.537 7.078 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ASANA-MARIA SAVUîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2025 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33054/2025schimbare sediu social in alt judet, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

schimbare sediu social in alt judet, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.609.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.609.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.609.402 RON +11.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.577 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
474.050 RON +14.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.347.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.347.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.347.900 RON +19.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
132.743 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
414.429 RON +10.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.970.169 RON. Profit: 46.786 RON

Cifra de afaceri: 1.970.169 RON. Profit: 46.786 RON

Cifra de afaceri
1.970.169 RON -5.06% față de anul precedent
Profit net
46.786 RON -82.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
376.016 RON +1.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.075.202 RON. Profit: 263.172 RON

Cifra de afaceri: 2.075.202 RON. Profit: 263.172 RON

Cifra de afaceri
2.075.202 RON +85.19% față de anul precedent
Profit net
263.172 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
370.779 RON +3274.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.120.574 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.120.574 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.120.574 RON +24.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
53.239 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
10.988 RON -61.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 897.585 RON. Profit: 51.734 RON

Cifra de afaceri: 897.585 RON. Profit: 51.734 RON

Cifra de afaceri
897.585 RON -31.44% față de anul precedent
Profit net
51.734 RON -74.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
28.870 RON -71.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.309.257 RON. Profit: 204.952 RON

Cifra de afaceri: 1.309.257 RON. Profit: 204.952 RON

Cifra de afaceri
1.309.257 RON -9.55% față de anul precedent
Profit net
204.952 RON +77.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
100.102 RON -49.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.447.464 RON. Profit: 115.706 RON

Cifra de afaceri: 1.447.464 RON. Profit: 115.706 RON

Cifra de afaceri
1.447.464 RON +50.84% față de anul precedent
Profit net
115.706 RON +71.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
196.447 RON -22.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 959.604 RON. Profit: 67.594 RON

Cifra de afaceri: 959.604 RON. Profit: 67.594 RON

Cifra de afaceri
959.604 RON +34.53% față de anul precedent
Profit net
67.594 RON +39.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
253.284 RON +127.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 713.296 RON. Profit: 48.566 RON

Cifra de afaceri: 713.296 RON. Profit: 48.566 RON

Cifra de afaceri
713.296 RON +52.92% față de anul precedent
Profit net
48.566 RON +27.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
111.109 RON -20.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 466.452 RON. Profit: 38.089 RON

Cifra de afaceri: 466.452 RON. Profit: 38.089 RON

Cifra de afaceri
466.452 RON +17.83% față de anul precedent
Profit net
38.089 RON +334.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
140.409 RON +69.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 395.852 RON. Profit: 8.771 RON

Cifra de afaceri: 395.852 RON. Profit: 8.771 RON

Cifra de afaceri
395.852 RON +34.49% față de anul precedent
Profit net
8.771 RON -21.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
83.074 RON +53.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 294.333 RON. Profit: 11.243 RON

Cifra de afaceri: 294.333 RON. Profit: 11.243 RON

Cifra de afaceri
294.333 RON +103.82% față de anul precedent
Profit net
11.243 RON +61.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
53.973 RON +1599.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 144.406 RON. Profit: 6.977 RON

Cifra de afaceri: 144.406 RON. Profit: 6.977 RON

Cifra de afaceri
144.406 RON +167.89% față de anul precedent
Profit net
6.977 RON +1.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.175 RON -69.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 53.905 RON. Profit: 6.878 RON

Cifra de afaceri: 53.905 RON. Profit: 6.878 RON

Cifra de afaceri
53.905 RON
Profit net
6.878 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
10.537 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataADY PROSPER CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sat Chitila Orş. Chitila (ILFOV)

ADY PROSPER CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sat Chitila Orş. Chitila (ILFOV)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.082025Mentiune · Buletin 33054/2025schimbare sediu social in alt judet, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

schimbare sediu social in alt judet; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 31.07.2025, modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ADY PROSPER CONSTRUCT SRL
CUI
26736672
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.08.2025
Registrul Comerțului
J40/3516/2010
EUID
ROONRC.J40/3516/2010
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Şos. CHITILEI, Nr. 215 A, camera 1
Județ
București
Număr încheiere
664496
Data încheierii
14.08.2025
Număr dosar
3019769
Data dosarului
07.08.2025
Tribunal
Bucureşti
Registrator
ALEXANDRA-COSMINA RÎSTEIU

Subiecte

schimbare sediu social in alt judet, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3019769 din 07.08.2025
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 31.07.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 33054/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4683, Ilfov

MAFIBO ART CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46542417CAEN: 4683
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2022-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.730.581 RON
Profit
631.536 RON
Angajati
1
EFFECT CREATIVE S.R.L.
CUI: 46982582CAEN: 4683
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2022-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.461.115 RON
Profit
94.067 RON
Angajati
2
KAREVIT FITINGS IMPEX SRL
CUI: 29268398CAEN: 4683
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2011-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.814.858 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
TEMPOSANIT DISTRIBUTION SRL
CUI: 25565523CAEN: 4683
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2009-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.457.555 RON
Profit
800.321 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Ilfov

ON - TECHNO SIDE SRL
CUI: 26618995CAEN: 4683
Activ
ILFOV, Sat Vârteju Orş. Măgurele2010-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.690.830 RON
Profit
92.753 RON
Angajati
1
RAIN PROCOLOR S.R.L.
CUI: 26783437CAEN: 4683
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2010-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.358.920 RON
Profit
30.554 RON
Angajati
2
GAD MAGAZINE SRL
CUI: 26396171CAEN: 4683
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2010-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
431.416 RON
Profit
374.991 RON
Angajati
0
MAXIM TRADE INVESTMENT SRL
CUI: 26914494CAEN: 4683
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2010-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.926.119 RON
Profit
910.455 RON
Angajati
4

Alte firme din Ilfov

DON SOLUTION S.R.L.
CUI: 26736370CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2010-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.400 RON
Profit
2.437 RON
Angajati
0
CYC LIGHTING FORTUNE SRL
CUI: 26709848CAEN: 4647
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2010-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.297.016 RON
Profit
396.070 RON
Angajati
8
MAXNON MARKET S.R.L.
CUI: 26746625CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Brăneşti Com. Brăneşti2010-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.025.776 RON
Profit
30.269 RON
Angajati
3
MARC MANAGEMENT SOLUTIONS SRL
CUI: 26893413CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2010-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
468.686 RON
Profit
70.640 RON
Angajati
0
BLUE SHARK SRL
CUI: 24641363CAEN: 4632
Activ
ILFOV, Com. Afumaţi2008-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.588.130 RON
Profit
7.054.041 RON
Angajati
55
DEVIL PERFORMANCE SRL
CUI: 28428938CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2011-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
305.162 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEW PASSION 4 WORK S.R.L.
CUI: 36833451CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Com. Mogoşoaia2016-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
374.823 RON
Profit
147.934 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADY PROSPER CONSTRUCT SRL?

CUI-ul ADY PROSPER CONSTRUCT SRL este 26736672.

Unde este sediul ADY PROSPER CONSTRUCT SRL?

ADY PROSPER CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Chitila Orş. Chitila, Int TROITEI nr. 10, 77045, Sat Chitila Orş. Chitila, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata ADY PROSPER CONSTRUCT SRL?

ADY PROSPER CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADY PROSPER CONSTRUCT SRL in 2024?

In 2024, ADY PROSPER CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.609.402 RON.

Cati angajati are ADY PROSPER CONSTRUCT SRL?

ADY PROSPER CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ADY PROSPER CONSTRUCT SRL?

ADY PROSPER CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).

Ce profit a inregistrat ADY PROSPER CONSTRUCT SRL in 2024?

ADY PROSPER CONSTRUCT SRL a inregistrat o pierdere neta de 60.577 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.