Activități de design de interior
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 23:25
Despre INFODECO DESIGN SRL
INFODECO DESIGN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de design de interior" (cod CAEN 7413), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, INFODECO DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.546 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-70.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.695 RON in 2010 la 4.546 RON in 2024. Datoriile raportate (7.329 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 4.546 RON
- Venituri totale
- 4.576 RON
- Cheltuieli totale
- 5.671 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 3.211 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 285 RON
- Casa & conturi bănci
- 2.926 RON
- Capital propriu
- -4.118 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARAD, Mun. Arad, Bld. Ştefan Augustin Doinaş nr. 42, 310004
- Cod postal
- 310004
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 01.04.2010
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2010 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 4.546 RON
- Rezultat net
- -1.095 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 4.546 RON | 15.248 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 4.576 RON | 15.248 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 5.671 RON | 14.741 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 507 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 1.095 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 1.095 RON | 78 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 1.047 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 3.211 RON | 896 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 3.211 RON | 1.943 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 285 RON | 286 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 2.926 RON | 610 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 7.329 RON | 5.044 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -4.118 RON | -3.101 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,44 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -128,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.546 -70,2% față de anul precedent | 4.576 | 5.671 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 1.095 | 1.095 |
| 2023 | 15.248 -30,8% față de anul precedent | 15.248 | 14.741 | 507 -97,2% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 78 |
| 2022 | 22.040 +78,8% față de anul precedent | 22.040 | 4.028 | 18.012 +578,4% față de anul precedent | 17.351 +655,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 12.329 -63,5% față de anul precedent | 12.329 | 9.674 | 2.655 -91,6% față de anul precedent | 2.296 -92,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 33.765 +50,2% față de anul precedent | 33.765 | 2.017 | 31.748 +72,5% față de anul precedent | 30.814 +73,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 22.477 +60,7% față de anul precedent | 22.477 | 4.075 | 18.402 +77,3% față de anul precedent | 17.727 +78,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 13.991 -40,3% față de anul precedent | 13.991 | 3.609 | 10.382 -42,9% față de anul precedent | 9.962 -42,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 23.417 +14,5% față de anul precedent | 23.417 | 5.229 | 18.188 +272,7% față de anul precedent | 17.349 +488,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 20.456 +289,5% față de anul precedent | 20.456 | 15.576 | 4.880 | 2.949 | 0 | 0 |
| 2015 | 5.252 -65,9% față de anul precedent | 5.252 | 12.794 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 7.542 |
| 2014 | 15.405 -28,3% față de anul precedent | 15.405 | 7.501 | 7.904 +69,8% față de anul precedent | 5.786 +24,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 21.487 +66,5% față de anul precedent | 21.487 | 16.832 | 4.655 | 4.655 | 0 | 0 |
| 2012 | 12.903 -6,9% față de anul precedent | 12.903 | 19.411 | 0 | 0 | 6.508 | 6.508 |
| 2011 | 13.857 +717,5% față de anul precedent | 13.857 | 15.528 | 0 | 0 | 1.671 | 1.671 |
| 2010 | 1.695 | 1.695 | 3.075 | 0 | 0 | 1.380 | 1.380 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 3.211 | 3.211 | 0 | 285 | 2.926 |
| 2023 | 1.047 | 896 | 1.943 | 0 | 286 | 610 |
| 2022 | 1.048 | 59.056 | 60.104 | 0 | 708 | 58.348 |
| 2021 | 1.047 | 41.524 | 42.571 | 0 | 120 | 41.404 |
| 2020 | 1.047 | 70.520 | 71.567 | 0 | 9.569 | 60.951 |
| 2019 | 1.048 | 39.362 | 40.410 | 0 | 1.190 | 38.172 |
| 2018 | 1.934 | 28.074 | 30.008 | 0 | 2.100 | 25.974 |
| 2017 | 2.901 | 17.138 | 20.039 | 0 | 1.142 | 15.996 |
| 2016 | 3.868 | 1.694 | 5.562 | 0 | 54 | 1.640 |
| 2015 | 1.048 | 163 | 1.211 | 0 | 99 | 64 |
| 2014 | 2.310 | 23.123 | 25.433 | 0 | 4.674 | 18.449 |
| 2013 | 2.310 | 16.245 | 18.555 | 0 | 8.258 | 7.987 |
| 2012 | 3.719 | 13.143 | 16.862 | 1.430 | 4.475 | 7.238 |
| 2011 | 4.802 | 10.997 | 15.799 | 211 | 550 | 10.236 |
| 2010 | 9.658 | 2.662 | 12.320 | 1 | 550 | 2.111 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.329 +45,3% față de anul precedent | -4.118 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 5.044 +5.977,1% față de anul precedent | -3.101 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 83 +183,8% față de anul precedent | 60.021 | Neraportat | 0 |
| 2021 | -99 -100,3% față de anul precedent | 42.670 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 31.193 +86.547,2% față de anul precedent | 40.374 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 36 -99,5% față de anul precedent | 40.374 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 7.361 +0,1% față de anul precedent | 22.647 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 7.354 +1,1% față de anul precedent | 12.685 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 7.277 +23,9% față de anul precedent | -1.715 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 5.875 -74,0% față de anul precedent | -4.664 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 22.556 +5,1% față de anul precedent | 2.877 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 21.464 -18,1% față de anul precedent | -2.909 | Neraportat | 1 |
| 2012 | 26.221 +40,6% față de anul precedent | -9.359 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 18.650 +38,2% față de anul precedent | -2.851 | Neraportat | 1 |
| 2010 | 13.500 | -1.180 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LVLAVINIA- VIOLETA MINEA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
17 repere. O singură cronologie.
Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11643/2026cod obiect de activitate
cod obiect de activitate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.546 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.546 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.546 RON -70.19% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.095 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 7.329 RON +45.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 15.248 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 15.248 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 15.248 RON -30.82% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 78 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.044 RON +5977.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 22.040 RON. Profit: 17.351 RON
Cifra de afaceri: 22.040 RON. Profit: 17.351 RON
- Cifra de afaceri
- 22.040 RON +78.77% față de anul precedent
- Profit net
- 17.351 RON +655.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 83 RON +183.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 12.329 RON. Profit: 2.296 RON
Cifra de afaceri: 12.329 RON. Profit: 2.296 RON
- Cifra de afaceri
- 12.329 RON -63.49% față de anul precedent
- Profit net
- 2.296 RON -92.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- -99 RON -100.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 33.765 RON. Profit: 30.814 RON
Cifra de afaceri: 33.765 RON. Profit: 30.814 RON
- Cifra de afaceri
- 33.765 RON +50.22% față de anul precedent
- Profit net
- 30.814 RON +73.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 31.193 RON +86547.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 22.477 RON. Profit: 17.727 RON
Cifra de afaceri: 22.477 RON. Profit: 17.727 RON
- Cifra de afaceri
- 22.477 RON +60.65% față de anul precedent
- Profit net
- 17.727 RON +77.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 36 RON -99.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 13.991 RON. Profit: 9.962 RON
Cifra de afaceri: 13.991 RON. Profit: 9.962 RON
- Cifra de afaceri
- 13.991 RON -40.25% față de anul precedent
- Profit net
- 9.962 RON -42.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 7.361 RON +0.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 23.417 RON. Profit: 17.349 RON
Cifra de afaceri: 23.417 RON. Profit: 17.349 RON
- Cifra de afaceri
- 23.417 RON +14.47% față de anul precedent
- Profit net
- 17.349 RON +488.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 7.354 RON +1.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 20.456 RON. Profit: 2.949 RON
Cifra de afaceri: 20.456 RON. Profit: 2.949 RON
- Cifra de afaceri
- 20.456 RON +289.49% față de anul precedent
- Profit net
- 2.949 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 7.277 RON +23.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 5.252 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.252 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.252 RON -65.91% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 7.542 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.875 RON -73.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 15.405 RON. Profit: 5.786 RON
Cifra de afaceri: 15.405 RON. Profit: 5.786 RON
- Cifra de afaceri
- 15.405 RON -28.31% față de anul precedent
- Profit net
- 5.786 RON +24.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 22.556 RON +5.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 21.487 RON. Profit: 4.655 RON
Cifra de afaceri: 21.487 RON. Profit: 4.655 RON
- Cifra de afaceri
- 21.487 RON +66.53% față de anul precedent
- Profit net
- 4.655 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 21.464 RON -18.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 12.903 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.903 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.903 RON -6.88% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.508 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 26.221 RON +40.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 13.857 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 13.857 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 13.857 RON +717.52% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.671 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 18.650 RON +38.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.695 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.695 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.695 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.380 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 13.500 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINFODECO DESIGN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7413 in Mun. Arad (ARAD)
INFODECO DESIGN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7413 in Mun. Arad (ARAD)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
26.032026Mentiune · Buletin 11643/2026cod obiect de activitate
cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- INFODECO DESIGN SRL
- CUI
- 26738355
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 26.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2010000258024
- EUID
- ROONRC.J2010000258024
- Sediu
- Jud. Arad, Municipiul Arad, B-dul Ştefan Augustin Doinaş, Nr. 42, Etaj 1, Ap. 5
- Județ
- Arad
- Număr încheiere
- 252071
- Data încheierii
- 25.03.2026
- Număr dosar
- 1269843
- Data dosarului
- 24.03.2026
- Tribunal
- Arad
- Registrator
- Alexandra-Silvana Decean
Subiecte
cod obiect de activitate
Documente menționate
- Decizie asociat unic din 23.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1269843 din 24.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7413, Arad
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7413, Arad
Alte firme din Arad
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul INFODECO DESIGN SRL?
CUI-ul INFODECO DESIGN SRL este 26738355.
Unde este sediul INFODECO DESIGN SRL?
INFODECO DESIGN SRL are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Bld. Ştefan Augustin Doinaş nr. 42, 310004, Mun. Arad, judetul ARAD.
Cand a fost infiintata INFODECO DESIGN SRL?
INFODECO DESIGN SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a INFODECO DESIGN SRL in 2024?
In 2024, INFODECO DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.546 RON.
Ce activitate are INFODECO DESIGN SRL?
INFODECO DESIGN SRL are codul CAEN principal 7413 (Activități de design de interior).
Ce profit a inregistrat INFODECO DESIGN SRL in 2024?
INFODECO DESIGN SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.095 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.