Activ

MARGIPAUTO SRL

CUI: 26791286
CIF: 26791286
Reg. Com.: J2010000190186
CAEN: 7120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 aprilie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Activități de testări și analize tehnice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:13

Despre MARGIPAUTO SRL

MARGIPAUTO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Polovragi Com. Polovragi, judetul GORJ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de testări și analize tehnice" (cod CAEN 7120), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, MARGIPAUTO SRL a raportat o cifra de afaceri de 117.850 RON, in crestere fata de anul precedent (+29.7%). Profitul net inregistrat a fost de 21.161 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 54.155 RON in 2010 la 117.850 RON in 2022.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
117.850 RON
Venituri totale
117.850 RON
Cheltuieli totale
95.511 RON
Profit brut
22.339 RON
Profit net
21.161 RON
Marja profit net
17,96%
Active imobilizate
34.389 RON
Active circulante
59.503 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
500 RON
Casa & conturi bănci
59.003 RON
Capital propriu
85.505 RON

Contact

AdresaRomania, GORJ, Sat Polovragi Com. Polovragi, Cal. Tudor Vladimirescu nr. 53

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Sat Polovragi Com. Polovragi, Cal. Tudor Vladimirescu nr. 53
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Sat Polovragi Com. Polovragi, Cal. Tudor Vladimirescu nr. 53
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.04.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Novaci
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
117.850 RON
Rezultat net
21.161 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 117.850 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 117.850 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 95.511 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 22.339 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 21.161 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 34.389 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 59.503 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 93.892 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 500 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 59.003 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.387 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 85.505 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active93.892RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

8,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale93.892 RON
Datorii totale8.387 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
22,5 %Profit net / active totale
ROE
24,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,09 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 117.850 +29,7% față de anul precedent 117.850 95.511 22.339 +603,4% față de anul precedent 21.161 +729,2% față de anul precedent 0 0
2020 90.860 -38,6% față de anul precedent 94.915 91.739 3.176 -84,8% față de anul precedent 2.552 -86,8% față de anul precedent 0 0
2019 148.026 +5,4% față de anul precedent 148.026 127.186 20.840 +317,0% față de anul precedent 19.357 +439,8% față de anul precedent 0 0
2018 140.390 -25,3% față de anul precedent 140.390 135.392 4.998 -90,0% față de anul precedent 3.586 -92,5% față de anul precedent 0 0
2017 187.890 +13,3% față de anul precedent 187.890 137.945 49.945 -17,8% față de anul precedent 48.069 -18,6% față de anul precedent 0 0
2016 165.785 +57,3% față de anul precedent 165.785 105.059 60.726 +1.143,9% față de anul precedent 59.068 +3.334,2% față de anul precedent 0 0
2015 105.385 +7,3% față de anul precedent 105.385 100.503 4.882 -67,5% față de anul precedent 1.720 -85,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 98.178 +12,7% față de anul precedent 98.178 83.148 15.030 +287,1% față de anul precedent 12.080 +851,2% față de anul precedent 0 0
2013 87.095 -14,3% față de anul precedent 87.095 83.212 3.883 +7,2% față de anul precedent 1.270 +121,6% față de anul precedent 0 0
2012 101.630 +21,5% față de anul precedent 101.630 98.008 3.622 -53,5% față de anul precedent 573 -89,1% față de anul precedent 0 0
2011 83.630 +54,4% față de anul precedent 83.630 75.849 7.781 -22,3% față de anul precedent 5.272 -37,3% față de anul precedent 0 0
2010 54.155 54.155 44.137 10.018 8.414 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 34.389 59.503 93.892 0 500 59.003
2020 50.828 70.653 121.481 0 3.892 66.761
2019 54.735 109.884 164.619 0 526 109.358
2018 55.818 92.072 147.890 0 0 92.072
2017 56.387 87.454 143.841 0 216 87.238
2016 56.571 38.923 95.494 0 889 38.034
2015 57.901 2.091 59.992 0 540 1.551
2014 66.209 8.797 75.006 0 2.258 6.539
2013 72.862 5.288 78.150 0 1.808 3.480
2012 83.168 8.810 91.978 1.200 4.077 3.533
2011 78.579 27.105 105.684 0 10.000 17.105
2010 10.204 2.693 12.897 0 0 2.693

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 8.387 +12,6% față de anul precedent 85.505 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 7.447 +48,7% față de anul precedent 141.162 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 5.009 -34,4% față de anul precedent 159.610 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2018 7.637 +6,4% față de anul precedent 140.253 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 7.175 +4,1% față de anul precedent 136.666 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 6.896 -77,4% față de anul precedent 88.598 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2015 30.462 -35,5% față de anul precedent 29.530 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2014 47.196 -24,4% față de anul precedent 27.810 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2013 62.420 -19,5% față de anul precedent 15.730 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2012 77.518 -15,6% față de anul precedent 14.460 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 91.798 +2.043,3% față de anul precedent 13.886 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 4.283 8.614 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EMELENA MIRADELA BUŞEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 8728/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 117.850 RON. Profit: 21.161 RON

Cifra de afaceri: 117.850 RON. Profit: 21.161 RON

Cifra de afaceri
117.850 RON +29.71% față de anul precedent
Profit net
21.161 RON +729.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
8.387 RON +12.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 90.860 RON. Profit: 2.552 RON

Cifra de afaceri: 90.860 RON. Profit: 2.552 RON

Cifra de afaceri
90.860 RON -38.62% față de anul precedent
Profit net
2.552 RON -86.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
7.447 RON +48.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 148.026 RON. Profit: 19.357 RON

Cifra de afaceri: 148.026 RON. Profit: 19.357 RON

Cifra de afaceri
148.026 RON +5.44% față de anul precedent
Profit net
19.357 RON +439.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
5.009 RON -34.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 140.390 RON. Profit: 3.586 RON

Cifra de afaceri: 140.390 RON. Profit: 3.586 RON

Cifra de afaceri
140.390 RON -25.28% față de anul precedent
Profit net
3.586 RON -92.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
7.637 RON +6.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 187.890 RON. Profit: 48.069 RON

Cifra de afaceri: 187.890 RON. Profit: 48.069 RON

Cifra de afaceri
187.890 RON +13.33% față de anul precedent
Profit net
48.069 RON -18.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
7.175 RON +4.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 165.785 RON. Profit: 59.068 RON

Cifra de afaceri: 165.785 RON. Profit: 59.068 RON

Cifra de afaceri
165.785 RON +57.31% față de anul precedent
Profit net
59.068 RON +3334.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
6.896 RON -77.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 105.385 RON. Profit: 1.720 RON

Cifra de afaceri: 105.385 RON. Profit: 1.720 RON

Cifra de afaceri
105.385 RON +7.34% față de anul precedent
Profit net
1.720 RON -85.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
30.462 RON -35.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 98.178 RON. Profit: 12.080 RON

Cifra de afaceri: 98.178 RON. Profit: 12.080 RON

Cifra de afaceri
98.178 RON +12.73% față de anul precedent
Profit net
12.080 RON +851.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
47.196 RON -24.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 87.095 RON. Profit: 1.270 RON

Cifra de afaceri: 87.095 RON. Profit: 1.270 RON

Cifra de afaceri
87.095 RON -14.3% față de anul precedent
Profit net
1.270 RON +121.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
62.420 RON -19.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 101.630 RON. Profit: 573 RON

Cifra de afaceri: 101.630 RON. Profit: 573 RON

Cifra de afaceri
101.630 RON +21.52% față de anul precedent
Profit net
573 RON -89.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
77.518 RON -15.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 83.630 RON. Profit: 5.272 RON

Cifra de afaceri: 83.630 RON. Profit: 5.272 RON

Cifra de afaceri
83.630 RON +54.43% față de anul precedent
Profit net
5.272 RON -37.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
91.798 RON +2043.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 54.155 RON. Profit: 8.414 RON

Cifra de afaceri: 54.155 RON. Profit: 8.414 RON

Cifra de afaceri
54.155 RON
Profit net
8.414 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.283 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARGIPAUTO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7120 in Sat Polovragi Com. Polovragi (GORJ)

MARGIPAUTO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7120 in Sat Polovragi Com. Polovragi (GORJ)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.032026Mentiune · Buletin 8728/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 7467 din data: 04.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MARGIPAUTO SRL
CUI
26791286
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.03.2026
Registrul Comerțului
J18/190/2010
EUID
ROONRC.J18/190/2010
Sediu
Jud. Gorj, Sat Polovragi, Comuna Polovragi, Nr. 371
Județ
Gorj
Număr încheiere
186559
Data încheierii
05.03.2026
Număr dosar
958139
Data dosarului
04.03.2026
Tribunal
Gorj
Registrator
Elena Ivona Cojan

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 04.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 958139 din 04.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 8728/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7120, Gorj

NIDGAZ SRL
CUI: 37321387CAEN: 7120
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2017-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.453 RON
Profit
5.031 RON
Angajati
1
SERVICE METROL & IR SRL
CUI: 22276636CAEN: 7120
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2007-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.615 RON
Profit
68.617 RON
Angajati
0
ORTEM A.M.C. SERV SRL
CUI: 32218454CAEN: 7120
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2013-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.451 RON
Profit
3.164 RON
Angajati
1
RARESAGAZ 2015 SRL
CUI: 34712259CAEN: 7120
Activ
GORJ, Sat Hurezani Com. Hurezani2015-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GEOLUMAUTO SRL
CUI: 37575687CAEN: 7120
Activ
GORJ, Sat Polovragi Com. Polovragi2017-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.620 RON
Profit
8.989 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7120, Gorj

TEST BACK SRL
CUI: 22513678CAEN: 7120
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2007-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.125 RON
Profit
68.226 RON
Angajati
1
SITGIP AUTO SRL
CUI: 30285520CAEN: 7120
Activ
GORJ, Orş. Novaci2012-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.110 RON
Profit
22.373 RON
Angajati
2
ROGAZ MULTISERVICE SRL
CUI: 31617775CAEN: 7120
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2013-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.595 RON
Profit
190.070 RON
Angajati
2

Alte firme din Gorj

STRATILEGNO S.R.L.
CUI: 26762612CAEN: 1610
Activ
GORJ, Sat Iaşi-Gorj Com. Drăguţeşti2010-04-09
fara e-Factura
ANDSPEEDMAR TRANS SRL
CUI: 26797130CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Baia de Fier Com. Baia de Fier2010-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.809.630 RON
Profit
10.774 RON
Angajati
3
EFICIENT LEADER SRL
CUI: 26687383CAEN: 7499
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2010-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.255 RON
Profit
37.075 RON
Angajati
1
SARA LABORATORY SRL
CUI: 26852340CAEN: 7022
Activ
GORJ, Sat Cătunele Com. Cătunele2010-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
404.748 RON
Profit
91.419 RON
Angajati
1
GORJNEWS SRL
CUI: 27876755CAEN: 5813
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2011-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
342.500 RON
Profit
177.457 RON
Angajati
1
IMT SRL
CUI: 18112520CAEN: 4619
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2005-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.461.887 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DUO SMART TERM SRL
CUI: 34070388CAEN: 4332
Activ
GORJ, Sat Baia de Fier Com. Baia de Fier2015-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
473.104 RON
Profit
6.330 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARGIPAUTO SRL?

CUI-ul MARGIPAUTO SRL este 26791286.

Unde este sediul MARGIPAUTO SRL?

MARGIPAUTO SRL are sediul in Romania, GORJ, Sat Polovragi Com. Polovragi, Cal. Tudor Vladimirescu nr. 53, Sat Polovragi Com. Polovragi, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata MARGIPAUTO SRL?

MARGIPAUTO SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARGIPAUTO SRL in 2022?

In 2022, MARGIPAUTO SRL a raportat o cifra de afaceri de 117.850 RON.

Cati angajati are MARGIPAUTO SRL?

MARGIPAUTO SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2022.

Ce activitate are MARGIPAUTO SRL?

MARGIPAUTO SRL are codul CAEN principal 7120 (Activități de testări și analize tehnice).

Ce profit a inregistrat MARGIPAUTO SRL in 2022?

MARGIPAUTO SRL a inregistrat un profit net de 21.161 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.