Activ Plătitor TVAe‑Factură

SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 26794363
CIF: RO26794363
Reg. Com.: F2010000451137
CAEN: 5510
Formă: Necunoscut
Înființată: 19 aprilie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:53

Despre SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Loc. Venus Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare" (cod CAEN 5510), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Loc. Venus Mun. Mangalia, Str. Nicolae Iorga nr. 9, 905504
Detalii adresaVILA BUCURA 19 - 2 CORPURI
Telefon0723303664

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Loc. Venus Mun. Mangalia, Str. Nicolae Iorga nr. 9, 905504
Cod poștal: 905504
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Loc. Venus Mun. Mangalia, Str. Nicolae Iorga nr. 9, 905504
Detalii
VILA BUCURA 19 - 2 CORPURI
Cod postal
905504
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 16.04.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2022
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2022 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2013 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 5510 in Loc. Venus Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 5510 in Loc. Venus Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5510, Constanţa

M.W.IMPORT EXPORT SRL
CUI: 3538609CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia1993-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.391.616 RON
Profit
175.750 RON
Angajati
73
DELTA AURORA SA
CUI: 7616238CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Jupiter Mun. Mangalia1995-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.990.483 RON
Profit
4.118.209 RON
Angajati
30
STOP SRL
CUI: 4473850CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1993-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.288.477 RON
Profit
99.595 RON
Angajati
118
HAGI SPORT SRL
CUI: 6646915CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa1994-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.493.588 RON
Profit
75.920 RON
Angajati
137
AQUA GEOTERMA RESOURCE SRL
CUI: 26249561CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa2009-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.147.185 RON
Profit
7.307.975 RON
Angajati
41
COMPLEX SAVOY SA
CUI: 7252404CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa1995-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.722.880 RON
Profit
237.093 RON
Angajati
49
VOILA A.S. SRL
CUI: 17931631CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.388.162 RON
Profit
1.343.161 RON
Angajati
76
PARADIS VACANŢE DE VIS SRL
CUI: 36537332CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.064.410 RON
Profit
2.358.706 RON
Angajati
63

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 26794363.

Unde este sediul SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, CONSTANŢA, Loc. Venus Mun. Mangalia, Str. Nicolae Iorga nr. 9, 905504, Loc. Venus Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Ce activitate are SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SZEKELY MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 5510 (Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.