Activ

ŞANDRU TOTAL GRUP SRL

CUI: 26817246
CIF: 26817246
Reg. Com.: J33/266/2010
CAEN: 4673
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 aprilie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 16:55

Despre ŞANDRU TOTAL GRUP SRL

ŞANDRU TOTAL GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cârlibaba Com. Cârlibaba, judetul SUCEAVA, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete" (cod CAEN 4673), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ŞANDRU TOTAL GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 372.751 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-65.4%). Profitul net inregistrat a fost de 12.773 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 28.259 RON in 2010 la 372.751 RON in 2024. Datoriile raportate (869.479 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
372.751 RON
Venituri totale
372.111 RON
Cheltuieli totale
357.049 RON
Profit brut
15.062 RON
Profit net
12.773 RON
Marja profit net
3,43%
Active imobilizate
135.836 RON
Active circulante
1.756.247 RON
Stocuri
947.070 RON
Creanțe
767.970 RON
Casa & conturi bănci
41.207 RON
Capital propriu
1.022.604 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Cârlibaba Com. Cârlibaba, Str. CÂRLIBABA VECHE nr. 218, 727110
Detalii adresacam. 2
Telefon0752737000

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Cârlibaba Com. Cârlibaba, Str. CÂRLIBABA VECHE nr. 218, 727110
Cod poștal: 727110
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Cârlibaba Com. Cârlibaba, Str. CÂRLIBABA VECHE nr. 218, 727110
Detalii
cam. 2
Cod postal
727110
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.04.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Vatra Dornei
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
372.751 RON
Rezultat net
12.773 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 372.751 RON 1.076.149 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 372.111 RON 1.075.693 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 357.049 RON 1.068.832 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 15.062 RON 6.861 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 12.773 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 3.901 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 135.836 RON 197.020 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.756.247 RON 1.643.768 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.892.083 RON 1.840.788 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 947.070 RON 420.209 RON
CreanțeSume de încasat 767.970 RON 1.183.212 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 41.207 RON 40.347 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 869.479 RON 782.207 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.022.604 RON 1.009.831 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.892.083RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.892.083 RON
Datorii totale869.479 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,7 %Profit net / active totale
ROE
1,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 372.751 -65,4% față de anul precedent 372.111 357.049 15.062 +119,5% față de anul precedent 12.773 0 0
2023 1.076.149 -51,7% față de anul precedent 1.075.693 1.068.832 6.861 -99,1% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.901
2022 2.226.634 +66,3% față de anul precedent 2.228.773 1.494.745 734.028 +84,9% față de anul precedent 715.101 +86,3% față de anul precedent 0 0
2021 1.338.828 +111,1% față de anul precedent 1.315.803 918.803 397.000 383.879 0 0
2020 634.102 -34,0% față de anul precedent 630.236 675.485 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 45.249 54.629
2019 960.448 -11,9% față de anul precedent 966.967 898.683 68.284 -79,6% față de anul precedent 58.679 -81,9% față de anul precedent 0 0
2018 1.089.935 +42,8% față de anul precedent 1.105.242 769.873 335.369 +0,8% față de anul precedent 324.470 +0,5% față de anul precedent 0 0
2017 763.194 +42,3% față de anul precedent 753.525 420.686 332.839 +86,4% față de anul precedent 322.811 +95,9% față de anul precedent 0 0
2016 536.258 +120,9% față de anul precedent 545.307 366.722 178.585 +1.549,0% față de anul precedent 164.826 +4.548,2% față de anul precedent 0 0
2015 242.760 +254,7% față de anul precedent 247.319 236.489 10.830 3.546 Neraportat 0
2014 68.443 +552,7% față de anul precedent 70.093 74.453 0 0 4.360 6.413
2013 10.486 -65,3% față de anul precedent 10.486 16.530 0 0 6.044 6.344
2012 30.230 +77,8% față de anul precedent 30.230 31.803 0 0 1.573 1.573
2011 17.000 -39,8% față de anul precedent 17.000 30.542 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.542 13.542
2010 28.259 28.259 25.365 2.894 2.431 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 135.836 1.756.247 1.892.083 947.070 767.970 41.207
2023 197.020 1.643.768 1.840.788 420.209 1.183.212 40.347
2022 50.049 2.579.312 2.629.361 245.013 1.619.193 715.106
2021 52.266 1.713.133 1.765.399 569.132 780.800 363.201
2020 3.606 1.241.434 1.245.040 514.661 404.130 322.643
2019 3.606 1.116.147 1.119.753 502.339 304.511 309.297
2018 3.606 891.566 895.172 246.636 91.492 553.438
2017 3.606 526.813 530.419 122.728 26.508 377.577
2016 421 190.060 190.481 58.884 95.460 35.716
2015 421 159.510 159.931 44.577 114.704 229
2014 421 32.446 32.867 31.729 348 369
2013 421 20.545 20.966 17.210 2.541 794
2012 421 23.612 24.033 16.343 6.711 558
2011 421 11.788 12.209 5.907 4.046 1.835
2010 421 7.356 7.777 0 6.016 1.340

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 869.479 +11,2% față de anul precedent 1.022.604 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2023 782.207 +6,3% față de anul precedent 1.009.831 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2022 735.918 +25,4% față de anul precedent 1.893.443 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 587.057 +30,3% față de anul precedent 1.178.342 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 450.577 +66,5% față de anul precedent 794.463 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 270.661 +158,4% față de anul precedent 849.092 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2018 104.760 +62,5% față de anul precedent 790.412 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 64.476 +36,2% față de anul precedent 465.943 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 47.349 -73,9% față de anul precedent 143.132 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2015 181.625 +212,6% față de anul precedent -21.694 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 58.108 +46,0% față de anul precedent -25.241 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 39.794 +9,0% față de anul precedent -18.828 Neraportat 2
2012 36.517 +58,0% față de anul precedent -12.484 Neraportat 0
2011 23.120 +43,2% față de anul precedent -10.911 Neraportat 0
2010 16.146 2.631 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

38din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 372.751 RON. Profit: 12.773 RON

Cifra de afaceri: 372.751 RON. Profit: 12.773 RON

Cifra de afaceri
372.751 RON -65.36% față de anul precedent
Profit net
12.773 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
869.479 RON +11.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.076.149 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.076.149 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.076.149 RON -51.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.901 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
782.207 RON +6.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.226.634 RON. Profit: 715.101 RON

Cifra de afaceri: 2.226.634 RON. Profit: 715.101 RON

Cifra de afaceri
2.226.634 RON +66.31% față de anul precedent
Profit net
715.101 RON +86.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
735.918 RON +25.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.338.828 RON. Profit: 383.879 RON

Cifra de afaceri: 1.338.828 RON. Profit: 383.879 RON

Cifra de afaceri
1.338.828 RON +111.14% față de anul precedent
Profit net
383.879 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
587.057 RON +30.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 634.102 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 634.102 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
634.102 RON -33.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
54.629 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
450.577 RON +66.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 960.448 RON. Profit: 58.679 RON

Cifra de afaceri: 960.448 RON. Profit: 58.679 RON

Cifra de afaceri
960.448 RON -11.88% față de anul precedent
Profit net
58.679 RON -81.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
270.661 RON +158.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.089.935 RON. Profit: 324.470 RON

Cifra de afaceri: 1.089.935 RON. Profit: 324.470 RON

Cifra de afaceri
1.089.935 RON +42.81% față de anul precedent
Profit net
324.470 RON +0.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
104.760 RON +62.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 763.194 RON. Profit: 322.811 RON

Cifra de afaceri: 763.194 RON. Profit: 322.811 RON

Cifra de afaceri
763.194 RON +42.32% față de anul precedent
Profit net
322.811 RON +95.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
64.476 RON +36.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 536.258 RON. Profit: 164.826 RON

Cifra de afaceri: 536.258 RON. Profit: 164.826 RON

Cifra de afaceri
536.258 RON +120.9% față de anul precedent
Profit net
164.826 RON +4548.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
47.349 RON -73.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 242.760 RON. Profit: 3.546 RON

Cifra de afaceri: 242.760 RON. Profit: 3.546 RON

Cifra de afaceri
242.760 RON +254.69% față de anul precedent
Profit net
3.546 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
181.625 RON +212.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 68.443 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 68.443 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
68.443 RON +552.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.413 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
58.108 RON +46.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 10.486 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.486 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.486 RON -65.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.344 RON
Angajati
2
Datorii
39.794 RON +8.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 30.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.230 RON +77.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.573 RON
Angajati
0
Datorii
36.517 RON +57.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 17.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 17.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
17.000 RON -39.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.542 RON
Angajati
0
Datorii
23.120 RON +43.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 28.259 RON. Profit: 2.431 RON

Cifra de afaceri: 28.259 RON. Profit: 2.431 RON

Cifra de afaceri
28.259 RON
Profit net
2.431 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.146 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataŞANDRU TOTAL GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Sat Cârlibaba Com. Cârlibaba (SUCEAVA)

ŞANDRU TOTAL GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Sat Cârlibaba Com. Cârlibaba (SUCEAVA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4673, Suceava

SOKOL FIER FORJAT S.R.L.
CUI: 42852776CAEN: 4673
Activ
SUCEAVA, Orş. Siret2020-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.192 RON
Profit
66.280 RON
Angajati
0
FRUCT MIORITA S.R.L.
CUI: 14666115CAEN: 4673
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2002-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.993 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
DACHMEISTER S.R.L.
CUI: 47429719CAEN: 4673
Activ
SUCEAVA, Loc. Plopeni Orş. Salcea2023-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
376.328 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PRIMATEX SRL
CUI: 4438365CAEN: 4673
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1993-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
348.842 RON
Profit
201.009 RON
Angajati
2
PINTHOUSE GRUP S.R.L.
CUI: 48314954CAEN: 4673
Activ
SUCEAVA, Sat Adâncata Com. Adâncata2023-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
581.146 RON
Profit
122.091 RON
Angajati
1
IDEAL CERAMICA S.R.L.
CUI: 31109831CAEN: 4673
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2013-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.657 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4673, Suceava

SAIMON PROFIL SRL
CUI: 26563490CAEN: 4673
Activ
SUCEAVA, Sat Marginea Com. Marginea2010-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.113.083 RON
Profit
37.018 RON
Angajati
13
CUCU BROTHERS SRL
CUI: 27533064CAEN: 4673
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2010-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.447.621 RON
Profit
75.008 RON
Angajati
1
ALES-TIZI S.R.L.
CUI: 26483812CAEN: 4673
Activ
SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2010-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.364.415 RON
Profit
77.643 RON
Angajati
1
NARCONS GROUP S.R.L.
CUI: 27948312CAEN: 4673
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2011-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.303 RON
Profit
14.365 RON
Angajati
0

Alte firme din Suceava

RIBES NATURA SRL
CUI: 26810183CAEN: 4776
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2010-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.021 RON
Profit
4.799 RON
Angajati
1
LAHBIR TRANS SRL
CUI: 26825095CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2010-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.638.477 RON
Profit
94.566 RON
Angajati
8
NORD AGROFEED SRL
CUI: 26768453CAEN: 4778
Activ
SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2010-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.349.540 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
MOBILELUX SRL
CUI: 26883126CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2010-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.968 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ECOELIS S.R.L.
CUI: 27365645CAEN: 1629
Activ
SUCEAVA, Sat Huşi Com. Preuteşti2010-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.748 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DIANAKARL SRL
CUI: 22579222CAEN: 2312
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2007-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
474.811 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
WESTERN EUROPE S.R.L.
CUI: 30667066CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2012-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.962.231 RON
Profit
4.188 RON
Angajati
6
DR.JARCĂU BLUEMED S.R.L.
CUI: 45468533CAEN: 8621
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2022-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
358.818 RON
Profit
258.476 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ŞANDRU TOTAL GRUP SRL?

CUI-ul ŞANDRU TOTAL GRUP SRL este 26817246.

Unde este sediul ŞANDRU TOTAL GRUP SRL?

ŞANDRU TOTAL GRUP SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Cârlibaba Com. Cârlibaba, Str. CÂRLIBABA VECHE nr. 218, 727110, Sat Cârlibaba Com. Cârlibaba, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata ŞANDRU TOTAL GRUP SRL?

ŞANDRU TOTAL GRUP SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ŞANDRU TOTAL GRUP SRL in 2024?

In 2024, ŞANDRU TOTAL GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 372.751 RON.

Cati angajati are ŞANDRU TOTAL GRUP SRL?

ŞANDRU TOTAL GRUP SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ŞANDRU TOTAL GRUP SRL?

ŞANDRU TOTAL GRUP SRL are codul CAEN principal 4673 (Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete).

Ce profit a inregistrat ŞANDRU TOTAL GRUP SRL in 2024?

ŞANDRU TOTAL GRUP SRL a inregistrat un profit net de 12.773 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.