Activ

NICĂ N. ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 26845777
CIF: 26845777
Reg. Com.: F28/225/2010
CAEN: 2341
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 29 aprilie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental

Surse și actualizare

Despre NICĂ N. ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

NICĂ N. ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Orş. Balş, judetul OLT, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental" (cod CAEN 2341), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 29.04.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Balş
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 2341, Olt

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NICĂ N. ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul NICĂ N. ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 26845777.

Cand a fost infiintata NICĂ N. ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

NICĂ N. ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Ce activitate are NICĂ N. ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

NICĂ N. ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 2341 (Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.