Activ

GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL

CUI: 26858165
CIF: 26858165
Reg. Com.: J23/1301/2010
CAEN: 4222
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 aprilie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:58

Despre GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL

GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lipia Com. Gruiu, judetul ILFOV, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii" (cod CAEN 4222), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
154.273 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
134.242 RON
Casa & conturi bănci
20.031 RON
Capital propriu
35.449 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Lipia Com. Gruiu, Str. LIPIA NUCI nr. 156
Detalii adresaCAMERA C1
Telefon0744317535

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Lipia Com. Gruiu, Str. LIPIA NUCI nr. 156
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Lipia Com. Gruiu, Str. LIPIA NUCI nr. 156
Detalii
CAMERA C1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.04.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
19 februarie 2026
Data reactivare
7 mai 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 154.273 RON 154.273 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 154.273 RON 154.273 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 134.242 RON 134.242 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 20.031 RON 20.031 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 118.824 RON 118.824 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 35.449 RON 35.449 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active154.273RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

77,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale154.273 RON
Datorii totale118.824 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
23,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2012 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2011 156.220 +93,4% față de anul precedent 158.705 127.056 31.649 +184,3% față de anul precedent 26.583 +206,8% față de anul precedent 0 0
2010 80.778 80.893 69.759 11.134 8.666 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 154.273 154.273 0 134.242 20.031
2023 0 154.273 154.273 0 134.242 20.031
2022 0 154.273 154.273 0 134.242 20.031
2021 0 154.273 154.273 0 134.242 20.031
2020 0 154.273 154.273 0 134.242 20.031
2019 0 154.273 154.273 0 134.242 20.031
2018 0 154.273 154.273 0 134.242 20.031
2012 0 154.273 154.273 0 134.242 20.031
2011 0 154.273 154.273 0 134.242 20.031
2010 23 33.036 33.059 0 21.167 11.869

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 118.824 0,0% față de anul precedent 35.449 Neraportat 0
2023 118.824 0,0% față de anul precedent 35.449 Neraportat 0
2022 118.824 0,0% față de anul precedent 35.449 Neraportat 0
2021 118.824 0,0% față de anul precedent 35.449 Neraportat 0
2020 118.824 0,0% față de anul precedent 35.449 Neraportat 0
2019 118.824 0,0% față de anul precedent 35.449 Neraportat 0
2018 118.824 0,0% față de anul precedent 35.449 Neraportat 0
2012 118.824 0,0% față de anul precedent 35.449 Neraportat 0
2011 118.824 +391,2% față de anul precedent 35.449 Neraportat 0
2010 24.193 8.866 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

41din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VRVASILICA RALUCA MINZAîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 3 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7279/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
118.824 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
118.824 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
118.824 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
118.824 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
118.824 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
118.824 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
118.824 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
118.824 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 156.220 RON. Profit: 26.583 RON

Cifra de afaceri: 156.220 RON. Profit: 26.583 RON

Cifra de afaceri
156.220 RON +93.39% față de anul precedent
Profit net
26.583 RON +206.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
118.824 RON +391.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 80.778 RON. Profit: 8.666 RON

Cifra de afaceri: 80.778 RON. Profit: 8.666 RON

Cifra de afaceri
80.778 RON
Profit net
8.666 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.193 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4222 in Sat Lipia Com. Gruiu (ILFOV)

GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4222 in Sat Lipia Com. Gruiu (ILFOV)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.022026Mentiune · Buletin 7279/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL
CUI
26858165
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.02.2026
Registrul Comerțului
J2010001301237
EUID
ROONRC.J2010001301237
Sediu
Jud. Ilfov, Sat Lipia, Comuna Gruiu, Str. LIPIA NUCI, Nr. 156, CAMERA C1
Județ
Ilfov
Număr încheiere
153761
Data încheierii
23.02.2026
Număr dosar
747416
Data dosarului
18.02.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Daniela Ştefan

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 2 din 27.01.2026 la contract de comodat din 06.10.2010
Vezi Buletinul ONRC nr. 7279/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4222, Ilfov

Alte firme din Ilfov

IOANIN SPEDITION SRL
CUI: 26858157CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2010-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.032 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALE-MAR CONCEPT SRL
CUI: 26840656CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Chitila Orş. Chitila2010-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.007.765 RON
Profit
47.010 RON
Angajati
9
ABC PLAY & LEARN S.R.L.
CUI: 26889161CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2010-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.982 RON
Profit
39.476 RON
Angajati
0
RETEAUA AUTO SRL
CUI: 26708931CAEN: 4782
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2010-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
479.070 RON
Profit
103.417 RON
Angajati
1
D & V CODITA SRL
CUI: 24746564CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2008-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.002.534 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
IRANA TOTAL SRL
CUI: 28521335CAEN: 4649
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2011-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.062.517 RON
Profit
166.616 RON
Angajati
3
MAIL SYSTEMS SRL
CUI: 36875953CAEN: 4666
Activ
ILFOV, Sat Dascălu Com. Dascălu2016-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.828.256 RON
Profit
26.395 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL?

CUI-ul GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL este 26858165.

Unde este sediul GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL?

GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Lipia Com. Gruiu, Str. LIPIA NUCI nr. 156, Sat Lipia Com. Gruiu, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL?

GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL in 2024?

In 2024, GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL?

GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL are codul CAEN principal 4222 (Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii).

Ce profit a inregistrat GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL in 2024?

GREEN DEVELOPMENT SOLUTION SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.