Activ

POPA FLORENTINA ANA "ALEXIA-GIULIA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 26882244
CIF: 26882244
Reg. Com.: F02/639/2010
CAEN: 0130
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 6 mai 2010 · 16 ani
Distribuie:

Cultivarea plantelor pentru înmulţire

Surse și actualizare

Despre POPA FLORENTINA ANA "ALEXIA-GIULIA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

POPA FLORENTINA ANA "ALEXIA-GIULIA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Beliu Com. Beliu, judetul ARAD, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea plantelor pentru înmulţire" (cod CAEN 0130), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 05.05.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Ineu
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0130, Arad

AR-FLORA S.R.L.
CUI: 13393939CAEN: 0130
Activ
ARAD, Sat Sânleani Com. Livada2000-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.007.100 RON
Profit
108.206 RON
Angajati
18
ECOSTRATOS S.R.L.
CUI: 44135794CAEN: 0130
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.557.726 RON
Profit
81.570 RON
Angajati
14
NATIVE FARM SRL
CUI: 33810739CAEN: 0130
Activ
ARAD, Sat Sâmbăteni Com. Păuliş2014-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.218 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FINBERG ALGORITHMS S.R.L.
CUI: 48657863CAEN: 0130
Activ
ARAD, Mun. Arad2023-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.041 RON
Profit
81.081 RON
Angajati
1
ICHIBAN NURSERY S.R.L.
CUI: 47865424CAEN: 0130
Activ
ARAD, Orş. Lipova2023-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECO TERRA SOLE SRL
CUI: 30077545CAEN: 0130
Activ
ARAD, Sat Horia Com. Vladimirescu2012-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.900 RON
Profit
155.943 RON
Angajati
0
PEPINIERA OLOIERIU S.R.L.
CUI: 47087640CAEN: 0130
Activ
ARAD, Sat Cuvin Com. Ghioroc2022-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.025 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
STEJAR ARADEAN S.R.L.
CUI: 42313666CAEN: 0130
Activ
ARAD, Com. Tauţ2020-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.191 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ECO23 ŞIRIA SRL
CUI: 36687062CAEN: 0130
Activ
ARAD, Sat Galşa Com. Şiria2016-10-28
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POPA FLORENTINA ANA "ALEXIA-GIULIA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul POPA FLORENTINA ANA "ALEXIA-GIULIA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 26882244.

Cand a fost infiintata POPA FLORENTINA ANA "ALEXIA-GIULIA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

POPA FLORENTINA ANA "ALEXIA-GIULIA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Ce activitate are POPA FLORENTINA ANA "ALEXIA-GIULIA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

POPA FLORENTINA ANA "ALEXIA-GIULIA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 0130 (Cultivarea plantelor pentru înmulţire).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
11 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.