Activ Plătitor TVA

POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 26963462
CIF: RO26963462
Reg. Com.: F2010000729168
CAEN: 4711
Formă: Necunoscut
Înființată: 21 mai 2010 · 16 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:06

Despre POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Valea lui Pătru Com. Scaeşti, judetul DOLJ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Sat Valea lui Pătru Com. Scaeşti, Str. PRINCIPALA nr. 62
Telefon0761638519

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Sat Valea lui Pătru Com. Scaeşti, Str. PRINCIPALA nr. 62
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Sat Valea lui Pătru Com. Scaeşti, Str. PRINCIPALA nr. 62
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 21.05.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Filiaşi
Platitor TVA
Da

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2010 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2010
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPOPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4711 in Sat Valea lui Pătru Com. Scaeşti (DOLJ)

POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4711 in Sat Valea lui Pătru Com. Scaeşti (DOLJ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4711, Dolj

DRINKS BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 21435679CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2007-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.888.087 RON
Profit
6.567.188 RON
Angajati
92
RAIMAN SRL
CUI: 14870483CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Sat Pieleşti Com. Pieleşti2002-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.754.464 RON
Profit
2.391.641 RON
Angajati
28
BI. MARKET SRL
CUI: 30835348CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2012-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.761.992 RON
Profit
1.009.251 RON
Angajati
27
SUPER DETAILS SRL
CUI: 26638712CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2010-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.998.728 RON
Profit
1.925.872 RON
Angajati
7
BEST PAY QUICK SRL
CUI: 33017670CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.486.294 RON
Profit
1.199.877 RON
Angajati
67
FLORMANG COM SRL
CUI: 4416359CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1993-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.922.556 RON
Profit
1.219.412 RON
Angajati
40
EXFLOR RETAIL SRL
CUI: 22838009CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2007-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.835.128 RON
Profit
1.869.149 RON
Angajati
49
SAFE BUSINESS MARKET S.R.L.
CUI: 39403602CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.549.359 RON
Profit
1.133.373 RON
Angajati
40
PAN GROUP S.A.
CUI: 2323768CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.009.289 RON
Profit
5.187.644 RON
Angajati
124
GINTLUP SRL
CUI: 31602898CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Sat Preajba Com. Malu Mare2013-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.572.875 RON
Profit
831.254 RON
Angajati
50

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 26963462.

Unde este sediul POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, DOLJ, Sat Valea lui Pătru Com. Scaeşti, Str. PRINCIPALA nr. 62, Sat Valea lui Pătru Com. Scaeşti, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Ce activitate are POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

POPESCU F. EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.