Activ

GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 26976179
CIF: 26976179
Reg. Com.: F28/302/2010
CAEN: 0312
Formă: Necunoscut
Înființată: 26 mai 2010 · 16 ani
Distribuie:

Pescuitul în ape dulci

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:38

Despre GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Băbiciu Com. Băbiciu, judetul OLT, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Pescuitul în ape dulci" (cod CAEN 0312), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, OLT, Sat Băbiciu Com. Băbiciu, Str. Caracal nr. 77, 237015
Telefon0746284637

Adresă sediu social

Romania, OLT, Sat Băbiciu Com. Băbiciu, Str. Caracal nr. 77, 237015
Cod poștal: 237015
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Sat Băbiciu Com. Băbiciu, Str. Caracal nr. 77, 237015
Cod postal
237015
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 26.05.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Caracal
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2010 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2010
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0312 in Sat Băbiciu Com. Băbiciu (OLT)

GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0312 in Sat Băbiciu Com. Băbiciu (OLT)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0312, Olt

DOBRESCU N. DAN PFA
CUI: 38615852CAEN: 0312
Activ
OLT, Sat Potcoava Fălcoeni Orş. Potcoava2017-12-19
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 26976179.

Unde este sediul GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, OLT, Sat Băbiciu Com. Băbiciu, Str. Caracal nr. 77, 237015, Sat Băbiciu Com. Băbiciu, judetul OLT.

Cand a fost infiintata GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Ce activitate are GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GÂRCOVEANU M. VICTOR-MIREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0312 (Pescuitul în ape dulci).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.