Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 02:43
Despre MAILERS INTERNATIONAL SRL
MAILERS INTERNATIONAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe" (cod CAEN 6310), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din august 2026).
In 2023, MAILERS INTERNATIONAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 42.282 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (330.921 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 42.282 RON
- Venituri totale
- 42.282 RON
- Cheltuieli totale
- 42.718 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 872.333 RON
- Active circulante
- 1.604.280 RON
- Stocuri
- 7.090 RON
- Creanțe
- 1.572.696 RON
- Casa & conturi bănci
- 24.494 RON
- Capital propriu
- 2.141.429 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Cuprului nr. 6-6A, 22333
- Detalii
- parter. biroul 1
- Cod postal
- 22333
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 07.06.2010
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2018
Stare inactivitate
- Status inactiv
- Da
- Data inactivare
- 13 august 2026
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2010 –2023 · RON
- An explorat în grafic
- 2023
- Cifră de afaceri
- 42.282 RON
- Rezultat net
- -436 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 42.282 RON | 41.679 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 42.282 RON | 53.576 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 42.718 RON | 75.080 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 436 RON | 21.504 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 436 RON | 22.885 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 872.333 RON | 888.164 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.604.280 RON | 1.603.099 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.476.613 RON | 2.491.263 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 7.090 RON | 7.090 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.572.696 RON | 1.586.400 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 24.494 RON | 9.609 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 330.921 RON | 345.135 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 2.141.429 RON | 2.141.865 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2023
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2023
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2023
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 4,85 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 86,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 42.282 +1,5% față de anul precedent | 42.282 | 42.718 | 0 | 0 | 436 | 436 |
| 2022 | 41.679 -12,1% față de anul precedent | 53.576 | 75.080 | 0 | 0 | 21.504 | 22.885 |
| 2021 | 47.393 -80,0% față de anul precedent | 56.421 | 72.909 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 16.488 | 18.181 |
| 2020 | 237.091 -31,0% față de anul precedent | 247.054 | 120.548 | 126.506 -10,6% față de anul precedent | 119.094 -13,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 343.516 +7,8% față de anul precedent | 353.165 | 211.624 | 141.541 +119,3% față de anul precedent | 137.620 +140,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 318.637 +61,7% față de anul precedent | 327.528 | 262.990 | 64.538 | 57.313 | 0 | 0 |
| 2017 | 197.058 -38,2% față de anul precedent | 213.521 | 270.979 | 0 | 0 | 57.458 | 62.265 |
| 2016 | 318.951 -53,9% față de anul precedent | 327.452 | 364.899 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 37.447 | 39.633 |
| 2015 | 691.626 -79,3% față de anul precedent | 725.682 | 366.730 | 358.952 -61,8% față de anul precedent | 304.065 -62,6% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2013 | 3.340.149 +131,9% față de anul precedent | 3.344.956 | 2.405.609 | 939.347 +566,0% față de anul precedent | 812.704 +585,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 1.440.190 | 1.440.199 | 1.299.146 | 141.053 | 118.484 | 0 | 0 |
| 2010 | 0 | 1 | 1.180 | 0 | 0 | 1.179 | 1.179 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 872.333 | 1.604.280 | 2.476.613 | 7.090 | 1.572.696 | 24.494 |
| 2022 | 888.164 | 1.603.099 | 2.491.263 | 7.090 | 1.586.400 | 9.609 |
| 2021 | 903.996 | 1.597.488 | 2.501.484 | 6.106 | 1.581.830 | 9.552 |
| 2020 | 921.203 | 1.602.760 | 2.523.963 | 6.106 | 1.579.412 | 17.242 |
| 2019 | 940.867 | 1.447.406 | 2.388.273 | 6 | 1.431.160 | 16.240 |
| 2018 | 957.703 | 1.295.555 | 2.253.258 | 7.813 | 1.215.041 | 72.701 |
| 2017 | 974.362 | 1.206.081 | 2.180.443 | 3.849 | 1.182.736 | 19.496 |
| 2016 | 989.014 | 1.339.899 | 2.328.913 | 3.698 | 1.324.308 | 11.893 |
| 2015 | 973.204 | 1.550.774 | 2.523.978 | 2.330 | 1.541.678 | 6.766 |
| 2013 | 1.002.112 | 1.217.704 | 2.219.816 | 2.228 | 436.993 | 778.483 |
| 2012 | 1.928 | 381.951 | 383.879 | 0 | 315.766 | 66.185 |
| 2010 | 664 | 1.894 | 2.558 | 0 | 181 | 1.713 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 330.921 -4,1% față de anul precedent | 2.141.429 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 345.135 +3,8% față de anul precedent | 2.141.865 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 332.471 -1,3% față de anul precedent | 2.164.750 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 336.769 +5,2% față de anul precedent | 2.182.931 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 320.174 -0,8% față de anul precedent | 2.063.836 | Neraportat | 1 |
| 2018 | 322.779 +10,4% față de anul precedent | 1.926.216 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 292.491 -23,6% față de anul precedent | 1.883.689 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 382.959 -28,2% față de anul precedent | 1.945.954 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 533.111 -57,7% față de anul precedent | 1.990.867 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 1.261.645 +429,1% față de anul precedent | 958.171 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 238.432 +13.626,7% față de anul precedent | 145.447 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 1.737 | 821 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2023
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| VMVIORICA- MARIANA PETROFF | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19192/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 8319/2024modificare date sediu social, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității
modificare date sediu social, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității
Deschide înregistrarea completă2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 42.282 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 42.282 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 42.282 RON +1.45% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 436 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 330.921 RON -4.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 41.679 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 41.679 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 41.679 RON -12.06% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 22.885 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 345.135 RON +3.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 47.393 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 47.393 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 47.393 RON -80.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 18.181 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 332.471 RON -1.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 237.091 RON. Profit: 119.094 RON
Cifra de afaceri: 237.091 RON. Profit: 119.094 RON
- Cifra de afaceri
- 237.091 RON -30.98% față de anul precedent
- Profit net
- 119.094 RON -13.46% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 336.769 RON +5.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 343.516 RON. Profit: 137.620 RON
Cifra de afaceri: 343.516 RON. Profit: 137.620 RON
- Cifra de afaceri
- 343.516 RON +7.81% față de anul precedent
- Profit net
- 137.620 RON +140.12% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 320.174 RON -0.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 318.637 RON. Profit: 57.313 RON
Cifra de afaceri: 318.637 RON. Profit: 57.313 RON
- Cifra de afaceri
- 318.637 RON +61.7% față de anul precedent
- Profit net
- 57.313 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 322.779 RON +10.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2018Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 197.058 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 197.058 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 197.058 RON -38.22% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 62.265 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 292.491 RON -23.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 318.951 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 318.951 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 318.951 RON -53.88% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 39.633 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 382.959 RON -28.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 691.626 RON. Profit: 304.065 RON
Cifra de afaceri: 691.626 RON. Profit: 304.065 RON
- Cifra de afaceri
- 691.626 RON -79.29% față de anul precedent
- Profit net
- 304.065 RON -62.59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 533.111 RON -57.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.340.149 RON. Profit: 812.704 RON
Cifra de afaceri: 3.340.149 RON. Profit: 812.704 RON
- Cifra de afaceri
- 3.340.149 RON +131.92% față de anul precedent
- Profit net
- 812.704 RON +585.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.261.645 RON +429.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.440.190 RON. Profit: 118.484 RON
Cifra de afaceri: 1.440.190 RON. Profit: 118.484 RON
- Cifra de afaceri
- 1.440.190 RON
- Profit net
- 118.484 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 238.432 RON +13626.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122010 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.179 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.737 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAILERS INTERNATIONAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
MAILERS INTERNATIONAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
20.052026Mentiune · Buletin 19192/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- MAILERS INTERNATIONAL SRL
- CUI
- 27026649
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 20.05.2026
- Registrul Comerțului
- J40/5787/2010
- EUID
- ROONRC.J40/5787/2010
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 2, Strada CUPRULUI, Nr. 6-6A
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 402625
- Data încheierii
- 19.05.2026
- Număr dosar
- 1910544
- Data dosarului
- 11.05.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Maria Frînco
Subiecte
modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1910544 din 11.05.2026
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 27.04.2026
25.032024Mentiune · Buletin 8319/2024modificare date sediu social, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității
modificare date sediu social, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității
- Companie
- MAILERS INTERNATIONAL SRL
- CUI
- 27026649
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 25.03.2024
- Registrul Comerțului
- J40/5787/2010
- EUID
- ROONRC.J40/5787/2010
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 2, Strada CUPRULUI, Nr. 6-6A
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 48103
- Data încheierii
- 21.03.2024
- Număr dosar
- 111771
- Data dosarului
- 20.03.2024
- Tribunal
- Bucureşti
Subiecte
modificare date sediu social, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității
Documente menționate
- Declarație pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționare/desfășurare a activității nr. 111771 din 20.03.2024
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 21.02.2024
- depunerea actului constitutiv actualizat
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 6310, Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MAILERS INTERNATIONAL SRL?
CUI-ul MAILERS INTERNATIONAL SRL este 27026649.
Unde este sediul MAILERS INTERNATIONAL SRL?
MAILERS INTERNATIONAL SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Cuprului nr. 6-6A, 22333, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata MAILERS INTERNATIONAL SRL?
MAILERS INTERNATIONAL SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MAILERS INTERNATIONAL SRL in 2023?
In 2023, MAILERS INTERNATIONAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 42.282 RON.
Ce activitate are MAILERS INTERNATIONAL SRL?
MAILERS INTERNATIONAL SRL are codul CAEN principal 6310 (Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe).
Ce profit a inregistrat MAILERS INTERNATIONAL SRL in 2023?
MAILERS INTERNATIONAL SRL a inregistrat o pierdere neta de 436 RON in 2023.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.