Activ Plătitor TVAe‑Factură

ELFUN CONCEPT S.R.L.

CUI: 27085947
CIF: RO27085947
Reg. Com.: J40/6306/2010
CAEN: 3109
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 iunie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 04:34

Despre ELFUN CONCEPT S.R.L.

ELFUN CONCEPT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 3109). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ELFUN CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 7.632.171 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.1%). Profitul net inregistrat a fost de 596.528 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 34. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 286.835 RON in 2010 la 7.632.171 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.632.171 RON
Venituri totale
7.632.350 RON
Cheltuieli totale
6.931.172 RON
Profit brut
701.178 RON
Profit net
596.528 RON
Marja profit net
7,82%
Active imobilizate
797.536 RON
Active circulante
2.699.686 RON
Stocuri
227.841 RON
Creanțe
2.296.222 RON
Casa & conturi bănci
175.623 RON
Capital propriu
-1.432.695 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Emil Racoviţă nr. 23, 41753
Telefon0771671891

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Emil Racoviţă nr. 23, 41753
Cod poștal: 41753
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Emil Racoviţă nr. 23, 41753
Cod postal
41753
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.06.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.632.171 RON
Rezultat net
596.528 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.632.171 RON 6.807.860 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 7.632.350 RON 7.058.403 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.931.172 RON 7.013.712 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 701.178 RON 44.691 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 596.528 RON 10.093 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 797.536 RON 1.135.127 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.699.686 RON 1.208.668 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.497.222 RON 2.343.795 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 227.841 RON 282.637 RON
CreanțeSume de încasat 2.296.222 RON 873.084 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 175.623 RON 52.947 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.939.538 RON 4.558.358 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.432.695 RON -2.204.164 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 34 persoane 33 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.497.222RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

141,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.497.222 RON
Datorii totale4.939.538 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,1 %Profit net / active totale
ROE
-41,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-41,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.632.171 +12,1% față de anul precedent 7.632.350 6.931.172 701.178 +1.469,0% față de anul precedent 596.528 +5.810,3% față de anul precedent 0 0
2023 6.807.860 +10,1% față de anul precedent 7.058.403 7.013.712 44.691 +8,2% față de anul precedent 10.093 -62,9% față de anul precedent 0 0
2022 6.182.465 +11,5% față de anul precedent 6.191.135 6.149.819 41.316 -77,7% față de anul precedent 27.175 -81,6% față de anul precedent 0 0
2021 5.546.254 +22,2% față de anul precedent 5.593.819 5.408.489 185.330 -64,8% față de anul precedent 147.766 -69,7% față de anul precedent 0 0
2020 4.537.577 +9,4% față de anul precedent 4.538.039 4.011.520 526.519 +279,6% față de anul precedent 487.096 +404,5% față de anul precedent 0 0
2019 4.147.430 -3,9% față de anul precedent 4.208.605 4.069.904 138.701 +1,0% față de anul precedent 96.543 +2,5% față de anul precedent 0 0
2018 4.313.984 +54,2% față de anul precedent 4.317.051 4.179.707 137.344 +1.260,4% față de anul precedent 94.153 +5.679,8% față de anul precedent 0 0
2017 2.797.580 +7,8% față de anul precedent 2.808.808 2.798.712 10.096 -6,7% față de anul precedent 1.629 -75,1% față de anul precedent 0 0
2016 2.596.277 +90,7% față de anul precedent 2.601.537 2.590.715 10.822 +260,7% față de anul precedent 6.538 +117,9% față de anul precedent 0 0
2015 1.361.808 -26,3% față de anul precedent 1.465.268 1.462.268 3.000 -40,6% față de anul precedent 3.000 -40,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.846.466 +61,1% față de anul precedent 1.860.043 1.854.990 5.053 -4,7% față de anul precedent 5.053 -4,7% față de anul precedent 0 0
2013 1.146.418 +25,6% față de anul precedent 1.156.131 1.150.830 5.301 5.301 0 0
2012 913.004 +14,5% față de anul precedent 913.022 1.032.776 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 119.754 119.754
2011 797.503 +178,0% față de anul precedent 798.531 792.149 6.382 +82,3% față de anul precedent 4.612 +88,2% față de anul precedent 0 0
2010 286.835 286.835 283.335 3.500 2.450 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 797.536 2.699.686 3.497.222 227.841 2.296.222 175.623
2023 1.135.127 1.208.668 2.343.795 282.637 873.084 52.947
2022 1.472.536 3.343.707 4.816.243 324.494 2.357.579 661.634
2021 1.251.131 2.867.356 4.118.487 177.277 728.897 1.961.182
2020 643.105 2.000.599 2.643.704 149.116 406.323 1.445.160
2019 652.446 1.072.329 1.724.775 82.642 299.710 689.977
2018 267.546 781.288 1.048.834 13.475 435.706 332.107
2017 315.710 666.864 982.574 333.410 158.147 175.307
2016 227.038 586.194 813.232 235.331 144.188 206.675
2015 318.282 938.881 1.257.163 676.231 139.226 123.424
2014 156.964 571.721 728.685 247.597 80.329 243.795
2013 192.593 414.572 607.165 269.132 115.748 29.692
2012 215.859 225.298 441.157 108.248 49.534 67.516
2011 33.765 214.610 248.375 64.245 82.741 67.624
2010 34.853 104.100 138.953 30.448 12.364 61.288

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.939.538 +8,4% față de anul precedent -1.432.695 Neraportat 34 +3,0% față de anul precedent
2023 4.558.358 -2,0% față de anul precedent -2.204.164 Neraportat 33 -2,9% față de anul precedent
2022 4.649.681 +28,8% față de anul precedent 175.181 Neraportat 34 -5,6% față de anul precedent
2021 3.608.772 +72,8% față de anul precedent 524.061 Neraportat 36 +12,5% față de anul precedent
2020 2.088.368 +25,0% față de anul precedent 586.821 Neraportat 32 -3,0% față de anul precedent
2019 1.670.516 +50,0% față de anul precedent 99.725 Neraportat 33 +17,9% față de anul precedent
2018 1.113.798 -1,5% față de anul precedent 3.182 Neraportat 28 +12,0% față de anul precedent
2017 1.130.586 +23,5% față de anul precedent -90.972 Neraportat 25 +56,3% față de anul precedent
2016 915.224 -32,9% față de anul precedent -92.600 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2015 1.363.106 +62,5% față de anul precedent -99.138 Neraportat 16 +23,1% față de anul precedent
2014 838.942 +16,1% față de anul precedent -102.138 Neraportat 13 +30,0% față de anul precedent
2013 722.529 +30,0% față de anul precedent -107.191 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2012 555.876 +130,6% față de anul precedent -112.492 Neraportat 8 +100,0% față de anul precedent
2011 241.113 +76,9% față de anul precedent 7.262 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2010 136.303 2.650 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.632.171 RON. Profit: 596.528 RON

Cifra de afaceri: 7.632.171 RON. Profit: 596.528 RON

Cifra de afaceri
7.632.171 RON +12.11% față de anul precedent
Profit net
596.528 RON +5810.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 +3.03% față de anul precedent
Datorii
4.939.538 RON +8.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.807.860 RON. Profit: 10.093 RON

Cifra de afaceri: 6.807.860 RON. Profit: 10.093 RON

Cifra de afaceri
6.807.860 RON +10.12% față de anul precedent
Profit net
10.093 RON -62.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 -2.94% față de anul precedent
Datorii
4.558.358 RON -1.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.182.465 RON. Profit: 27.175 RON

Cifra de afaceri: 6.182.465 RON. Profit: 27.175 RON

Cifra de afaceri
6.182.465 RON +11.47% față de anul precedent
Profit net
27.175 RON -81.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 -5.56% față de anul precedent
Datorii
4.649.681 RON +28.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.546.254 RON. Profit: 147.766 RON

Cifra de afaceri: 5.546.254 RON. Profit: 147.766 RON

Cifra de afaceri
5.546.254 RON +22.23% față de anul precedent
Profit net
147.766 RON -69.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
36 +12.5% față de anul precedent
Datorii
3.608.772 RON +72.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.537.577 RON. Profit: 487.096 RON

Cifra de afaceri: 4.537.577 RON. Profit: 487.096 RON

Cifra de afaceri
4.537.577 RON +9.41% față de anul precedent
Profit net
487.096 RON +404.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 -3.03% față de anul precedent
Datorii
2.088.368 RON +25.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.147.430 RON. Profit: 96.543 RON

Cifra de afaceri: 4.147.430 RON. Profit: 96.543 RON

Cifra de afaceri
4.147.430 RON -3.86% față de anul precedent
Profit net
96.543 RON +2.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 +17.86% față de anul precedent
Datorii
1.670.516 RON +49.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.313.984 RON. Profit: 94.153 RON

Cifra de afaceri: 4.313.984 RON. Profit: 94.153 RON

Cifra de afaceri
4.313.984 RON +54.2% față de anul precedent
Profit net
94.153 RON +5679.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 +12% față de anul precedent
Datorii
1.113.798 RON -1.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.797.580 RON. Profit: 1.629 RON

Cifra de afaceri: 2.797.580 RON. Profit: 1.629 RON

Cifra de afaceri
2.797.580 RON +7.75% față de anul precedent
Profit net
1.629 RON -75.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 +56.25% față de anul precedent
Datorii
1.130.586 RON +23.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.596.277 RON. Profit: 6.538 RON

Cifra de afaceri: 2.596.277 RON. Profit: 6.538 RON

Cifra de afaceri
2.596.277 RON +90.65% față de anul precedent
Profit net
6.538 RON +117.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
915.224 RON -32.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.361.808 RON. Profit: 3.000 RON

Cifra de afaceri: 1.361.808 RON. Profit: 3.000 RON

Cifra de afaceri
1.361.808 RON -26.25% față de anul precedent
Profit net
3.000 RON -40.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +23.08% față de anul precedent
Datorii
1.363.106 RON +62.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.846.466 RON. Profit: 5.053 RON

Cifra de afaceri: 1.846.466 RON. Profit: 5.053 RON

Cifra de afaceri
1.846.466 RON +61.06% față de anul precedent
Profit net
5.053 RON -4.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +30% față de anul precedent
Datorii
838.942 RON +16.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.146.418 RON. Profit: 5.301 RON

Cifra de afaceri: 1.146.418 RON. Profit: 5.301 RON

Cifra de afaceri
1.146.418 RON +25.57% față de anul precedent
Profit net
5.301 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
722.529 RON +29.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 913.004 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 913.004 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
913.004 RON +14.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
119.754 RON
Angajati
8 +100% față de anul precedent
Datorii
555.876 RON +130.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 797.503 RON. Profit: 4.612 RON

Cifra de afaceri: 797.503 RON. Profit: 4.612 RON

Cifra de afaceri
797.503 RON +178.04% față de anul precedent
Profit net
4.612 RON +88.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
241.113 RON +76.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 286.835 RON. Profit: 2.450 RON

Cifra de afaceri: 286.835 RON. Profit: 2.450 RON

Cifra de afaceri
286.835 RON
Profit net
2.450 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
136.303 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataELFUN CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3109 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ELFUN CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3109 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3109, Municipiul Bucureşti

REGENCY FRONT S.R.L.
CUI: 29934852CAEN: 3109
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.400.450 RON
Profit
1.559.467 RON
Angajati
29
MARCOSHOP MOBILI S.R.L.
CUI: 38788411CAEN: 3109
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.969.605 RON
Profit
344.951 RON
Angajati
3
DECOREX PROD SRL
CUI: 14997275CAEN: 3109
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.248.777 RON
Profit
59.505 RON
Angajati
27
DENOI CRAFTING STUDIO S.R.L.
CUI: 41539780CAEN: 3109
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.628.673 RON
Profit
74.557 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3109, Municipiul Bucureşti

SCUDERIA MOBILIA S.R.L.
CUI: 27062102CAEN: 3109
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-06-15
fara e-Factura
FAGGIO ECOMOB S.R.L.
CUI: 27439939CAEN: 3109
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.928 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NICO INTERMOB S.R.L.
CUI: 25652638CAEN: 3109
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2009-06-10
fara e-Factura
PATY DESIGN MOB S.R.L.
CUI: 28130850CAEN: 3109
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
485.429 RON
Profit
14.029 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MITRADE ETNO S.R.L.
CUI: 27085912CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-06-21
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.540 RON
Profit
3.106 RON
Angajati
0
INTENTIQUE TRADE S.R.L.
CUI: 27081635CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
558.105 RON
Profit
183.964 RON
Angajati
1
EASY DENT SERV SRL
CUI: 27091604CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2010-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
525.754 RON
Profit
17.589 RON
Angajati
3
CLINICA IMPLANT ELADENT SRL
CUI: 27029165CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2010-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.992.210 RON
Profit
156.695 RON
Angajati
6
EXCELLENCE VIP SERVICES SRL
CUI: 27181472CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2010-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.100 RON
Profit
14.889 RON
Angajati
1
HOPFEN GRUP SRL
CUI: 27697075CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.498.325 RON
Profit
255.683 RON
Angajati
3
MEGADINAMIC IMPEX S.R.L.
CUI: 21828872CAEN: 4652
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.019 RON
Profit
81.719 RON
Angajati
1
DAVA SAFE SRL
CUI: 31266224CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.558 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ELFUN CONCEPT S.R.L.?

CUI-ul ELFUN CONCEPT S.R.L. este 27085947.

Unde este sediul ELFUN CONCEPT S.R.L.?

ELFUN CONCEPT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Emil Racoviţă nr. 23, 41753, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ELFUN CONCEPT S.R.L.?

ELFUN CONCEPT S.R.L. a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ELFUN CONCEPT S.R.L. in 2024?

In 2024, ELFUN CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 7.632.171 RON.

Cati angajati are ELFUN CONCEPT S.R.L.?

ELFUN CONCEPT S.R.L. a raportat un numar mediu de 34 salariati in 2024.

Ce activitate are ELFUN CONCEPT S.R.L.?

ELFUN CONCEPT S.R.L. are codul CAEN principal 3109.

Ce profit a inregistrat ELFUN CONCEPT S.R.L. in 2024?

ELFUN CONCEPT S.R.L. a inregistrat un profit net de 596.528 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.