Activități de arhitectură
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 17:15
Despre COSEM DESIGN S.R.L.
COSEM DESIGN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Sânnicolau Mare, judetul TIMIŞ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de arhitectură" (cod CAEN 7111), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, COSEM DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 75.600 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+74.7%). Profitul net inregistrat a fost de 14.467 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.132 RON in 2010 la 75.600 RON in 2024. Datoriile raportate (106.112 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 75.600 RON
- Venituri totale
- 75.600 RON
- Cheltuieli totale
- 60.476 RON
- Profit brut
- 15.124 RON
- Profit net
- 14.467 RON
- Marja profit net
- 19,14%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 27.830 RON
- Stocuri
- 8.152 RON
- Creanțe
- 7.513 RON
- Casa & conturi bănci
- 12.165 RON
- Capital propriu
- -78.282 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, TIMIŞ, Orş. Sânnicolau Mare, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 3, 305600
- Detalii
- CAMERA 2
- Cod postal
- 305600
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 08.07.2010
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2010 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 75.600 RON
- Rezultat net
- 14.467 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 75.600 RON | 43.280 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 75.600 RON | 43.280 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 60.476 RON | 94.079 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 15.124 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 14.467 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 50.799 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 51.232 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 27.830 RON | 26.180 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 27.830 RON | 26.180 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 8.152 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 7.513 RON | 10.546 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 12.165 RON | 15.634 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 106.112 RON | 118.929 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -78.282 RON | -92.749 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 52,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -18,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,26 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -281,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 75.600 +74,7% față de anul precedent | 75.600 | 60.476 | 15.124 | 14.467 | 0 | 0 |
| 2023 | 43.280 -20,9% față de anul precedent | 43.280 | 94.079 | 0 | 0 | 50.799 | 51.232 |
| 2022 | 54.690 +23,3% față de anul precedent | 54.690 | 77.333 | 0 | 0 | 22.643 | 23.190 |
| 2021 | 44.370 -2,9% față de anul precedent | 44.370 | 75.002 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 30.632 | 31.076 |
| 2020 | 45.680 -17,9% față de anul precedent | 45.680 | 39.949 | 5.731 | 5.274 | 0 | 0 |
| 2019 | 55.608 -28,7% față de anul precedent | 55.608 | 70.033 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 14.425 | 14.981 |
| 2018 | 78.039 +193,3% față de anul precedent | 78.039 | 49.252 | 28.787 | 28.007 | 0 | 0 |
| 2017 | 26.605 +17,4% față de anul precedent | 26.605 | 38.350 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 11.745 | 12.011 |
| 2016 | 22.655 -56,2% față de anul precedent | 22.655 | 15.794 | 6.861 -81,0% față de anul precedent | 6.181 -82,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 51.750 +22,3% față de anul precedent | 51.750 | 15.731 | 36.019 +17,4% față de anul precedent | 34.466 +17,2% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 42.317 +17,5% față de anul precedent | 42.317 | 11.646 | 30.671 +42,0% față de anul precedent | 29.401 +43,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 36.001 -19,2% față de anul precedent | 36.002 | 14.406 | 21.596 +26,6% față de anul precedent | 20.516 +20,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 44.573 +177,9% față de anul precedent | 44.575 | 27.515 | 17.060 | 17.060 | 0 | 0 |
| 2011 | 16.038 +652,3% față de anul precedent | 16.038 | 26.663 | 0 | 0 | 10.625 | 10.625 |
| 2010 | 2.132 | 2.132 | 13.469 | 0 | 0 | 11.337 | 11.337 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 27.830 | 27.830 | 8.152 | 7.513 | 12.165 |
| 2023 | 0 | 26.180 | 26.180 | 0 | 10.546 | 15.634 |
| 2022 | 0 | 10.648 | 10.648 | 0 | 10.546 | 102 |
| 2021 | 0 | 8.591 | 8.591 | 0 | 7.869 | 722 |
| 2020 | 0 | 15.894 | 15.894 | 2.026 | 10.226 | 3.642 |
| 2019 | 0 | 22.291 | 22.291 | 0 | 10.226 | 12.065 |
| 2018 | 0 | 27.999 | 27.999 | 0 | 1.920 | 26.079 |
| 2017 | 0 | 59 | 59 | 0 | 0 | 59 |
| 2016 | 0 | 8.899 | 8.899 | 0 | 0 | 8.899 |
| 2015 | 0 | 80.850 | 80.850 | 0 | 0 | 80.850 |
| 2014 | 0 | 46.173 | 46.173 | 0 | 0 | 46.173 |
| 2013 | 0 | 16.859 | 16.859 | 0 | 0 | 16.859 |
| 2012 | 863 | 6.604 | 7.467 | 0 | 0 | 6.604 |
| 2011 | 5.143 | 1.137 | 6.280 | 0 | 0 | 1.137 |
| 2010 | 5.143 | 34 | 5.177 | 0 | 0 | 34 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 106.112 -10,8% față de anul precedent | -78.282 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2023 | 118.929 +128,0% față de anul precedent | -92.749 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 52.164 +93,8% față de anul precedent | -41.516 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 26.917 +756,1% față de anul precedent | -18.326 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 3.144 -78,8% față de anul precedent | 12.750 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2019 | 14.815 +167,3% față de anul precedent | 7.476 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 5.542 -1,2% față de anul precedent | 22.457 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 5.609 +130,1% față de anul precedent | -5.550 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 2.438 +108,4% față de anul precedent | 6.461 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 1.170 +22,0% față de anul precedent | 79.680 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 959 -8,3% față de anul precedent | 45.214 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 1.046 -91,4% față de anul precedent | 15.813 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 12.169 -56,6% față de anul precedent | -4.702 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 28.042 +71,9% față de anul precedent | -21.762 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 16.314 | -11.137 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
16 repere. O singură cronologie.
Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 75.600 RON. Profit: 14.467 RON
Cifra de afaceri: 75.600 RON. Profit: 14.467 RON
- Cifra de afaceri
- 75.600 RON +74.68% față de anul precedent
- Profit net
- 14.467 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 106.112 RON -10.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 43.280 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 43.280 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 43.280 RON -20.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 51.232 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 118.929 RON +127.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 54.690 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 54.690 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 54.690 RON +23.26% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.190 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 52.164 RON +93.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 44.370 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.370 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.370 RON -2.87% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 31.076 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 26.917 RON +756.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 45.680 RON. Profit: 5.274 RON
Cifra de afaceri: 45.680 RON. Profit: 5.274 RON
- Cifra de afaceri
- 45.680 RON -17.85% față de anul precedent
- Profit net
- 5.274 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 3.144 RON -78.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 55.608 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 55.608 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 55.608 RON -28.74% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 14.981 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 14.815 RON +167.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 78.039 RON. Profit: 28.007 RON
Cifra de afaceri: 78.039 RON. Profit: 28.007 RON
- Cifra de afaceri
- 78.039 RON +193.32% față de anul precedent
- Profit net
- 28.007 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.542 RON -1.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 26.605 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 26.605 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 26.605 RON +17.44% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 12.011 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 5.609 RON +130.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 22.655 RON. Profit: 6.181 RON
Cifra de afaceri: 22.655 RON. Profit: 6.181 RON
- Cifra de afaceri
- 22.655 RON -56.22% față de anul precedent
- Profit net
- 6.181 RON -82.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.438 RON +108.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 51.750 RON. Profit: 34.466 RON
Cifra de afaceri: 51.750 RON. Profit: 34.466 RON
- Cifra de afaceri
- 51.750 RON +22.29% față de anul precedent
- Profit net
- 34.466 RON +17.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.170 RON +22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 42.317 RON. Profit: 29.401 RON
Cifra de afaceri: 42.317 RON. Profit: 29.401 RON
- Cifra de afaceri
- 42.317 RON +17.54% față de anul precedent
- Profit net
- 29.401 RON +43.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 959 RON -8.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 36.001 RON. Profit: 20.516 RON
Cifra de afaceri: 36.001 RON. Profit: 20.516 RON
- Cifra de afaceri
- 36.001 RON -19.23% față de anul precedent
- Profit net
- 20.516 RON +20.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.046 RON -91.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 44.573 RON. Profit: 17.060 RON
Cifra de afaceri: 44.573 RON. Profit: 17.060 RON
- Cifra de afaceri
- 44.573 RON +177.92% față de anul precedent
- Profit net
- 17.060 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 12.169 RON -56.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 16.038 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 16.038 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 16.038 RON +652.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 10.625 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 28.042 RON +71.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.132 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.132 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.132 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.337 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 16.314 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOSEM DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Orş. Sânnicolau Mare (TIMIŞ)
COSEM DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Orş. Sânnicolau Mare (TIMIŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7111, Timiş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7111, Timiş
Alte firme din Timiş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul COSEM DESIGN S.R.L.?
CUI-ul COSEM DESIGN S.R.L. este 27150115.
Unde este sediul COSEM DESIGN S.R.L.?
COSEM DESIGN S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Orş. Sânnicolau Mare, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 3, 305600, Orş. Sânnicolau Mare, judetul TIMIŞ.
Cand a fost infiintata COSEM DESIGN S.R.L.?
COSEM DESIGN S.R.L. a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a COSEM DESIGN S.R.L. in 2024?
In 2024, COSEM DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 75.600 RON.
Cati angajati are COSEM DESIGN S.R.L.?
COSEM DESIGN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are COSEM DESIGN S.R.L.?
COSEM DESIGN S.R.L. are codul CAEN principal 7111 (Activități de arhitectură).
Ce profit a inregistrat COSEM DESIGN S.R.L. in 2024?
COSEM DESIGN S.R.L. a inregistrat un profit net de 14.467 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.