Activ Plătitor TVA

SHOSHO GT SRL

CUI: 27187998
CIF: RO27187998
Reg. Com.: J2010000991220
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 iulie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 23:59

Despre SHOSHO GT SRL

SHOSHO GT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, judetul IAŞI, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SHOSHO GT SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.729.269 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 12, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 300 RON in 2010 la 3.729.269 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.729.269 RON
Venituri totale
3.767.922 RON
Cheltuieli totale
4.178.647 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
10.693 RON
Active circulante
331.024 RON
Stocuri
8.371 RON
Creanțe
133.250 RON
Casa & conturi bănci
189.403 RON
Capital propriu
272.957 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. NUCILOR nr. 14, 707317
Telefon0766553590

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. NUCILOR nr. 14, 707317
Cod poștal: 707317
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. NUCILOR nr. 14, 707317
Cod postal
707317
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.07.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.729.269 RON
Rezultat net
-410.725 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.729.269 RON 3.561.044 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.767.922 RON 3.649.226 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.178.647 RON 3.551.359 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 97.867 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 82.208 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 410.725 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 410.725 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.693 RON 88.680 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 331.024 RON 768.332 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 341.717 RON 857.012 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.371 RON 4.445 RON
CreanțeSume de încasat 133.250 RON 608.708 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 189.403 RON 155.179 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 68.760 RON 189.484 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 272.957 RON 683.682 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 12 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active341.717RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

20,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale341.717 RON
Datorii totale68.760 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
79,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.729.269 +4,7% față de anul precedent 3.767.922 4.178.647 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 410.725 410.725
2023 3.561.044 +19,9% față de anul precedent 3.649.226 3.551.359 97.867 -71,1% față de anul precedent 82.208 -74,3% față de anul precedent 0 0
2022 2.969.487 +37,2% față de anul precedent 3.013.774 2.675.018 338.756 +150,6% față de anul precedent 319.706 +144,7% față de anul precedent 0 0
2021 2.164.166 +41,4% față de anul precedent 2.482.100 2.346.914 135.186 +1.695,5% față de anul precedent 130.636 +1.973,3% față de anul precedent 0 0
2020 1.530.759 -12,7% față de anul precedent 1.630.065 1.622.536 7.529 -77,2% față de anul precedent 6.301 -77,3% față de anul precedent 0 0
2019 1.754.292 +32,7% față de anul precedent 1.778.568 1.745.540 33.028 -1,8% față de anul precedent 27.743 +1,2% față de anul precedent 0 0
2018 1.321.929 +38,5% față de anul precedent 1.324.932 1.291.314 33.618 +113,6% față de anul precedent 27.415 +135,8% față de anul precedent 0 0
2017 954.628 +13,1% față de anul precedent 957.382 941.640 15.742 +626,8% față de anul precedent 11.629 +542,1% față de anul precedent 0 0
2016 844.456 +86,8% față de anul precedent 848.277 846.111 2.166 -62,9% față de anul precedent 1.811 -63,1% față de anul precedent 0 0
2015 452.112 +54,4% față de anul precedent 455.678 449.842 5.836 -56,6% față de anul precedent 4.902 -40,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 292.896 +1.209,5% față de anul precedent 294.069 280.616 13.453 +53,4% față de anul precedent 8.298 +5,3% față de anul precedent 0 0
2013 22.367 -66,8% față de anul precedent 22.367 13.598 8.769 -36,3% față de anul precedent 7.882 -38,4% față de anul precedent 0 0
2012 67.344 +588,5% față de anul precedent 73.393 59.619 13.774 12.794 0 0
2011 9.782 +3.160,7% față de anul precedent 10.632 17.213 0 0 6.581 6.581
2010 300 300 1.361 0 0 1.061 1.061

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.693 331.024 341.717 8.371 133.250 189.403
2023 88.680 768.332 857.012 4.445 608.708 155.179
2022 100.166 701.118 801.284 15.008 604.057 82.053
2021 75.617 422.476 498.093 22.620 390.805 9.051
2020 194.410 324.440 518.850 43.813 94.955 185.672
2019 224.145 174.092 398.237 37.666 31.103 105.323
2018 241.151 126.117 367.268 52.439 47.958 25.720
2017 147.623 59.930 207.553 17.471 37.761 0
2016 137.401 127.566 264.967 22.035 105.531 0
2015 137.114 82.246 219.360 67.991 12.062 2.193
2014 114.688 36.977 151.665 11.632 22.598 2.747
2013 0 12.300 12.300 8.968 606 2.726
2012 0 13.705 13.705 13.247 0 458
2011 0 32.540 32.540 31.680 0 860
2010 0 0 0 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 68.760 -63,7% față de anul precedent 272.957 Neraportat 12 +33,3% față de anul precedent
2023 189.484 -5,2% față de anul precedent 683.682 Neraportat 9 -25,0% față de anul precedent
2022 199.810 -7,6% față de anul precedent 601.474 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2021 216.325 -41,2% față de anul precedent 281.768 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2020 367.718 +31,6% față de anul precedent 151.132 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2019 279.449 +9,8% față de anul precedent 144.830 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2018 254.443 +51,7% față de anul precedent 117.088 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2017 167.681 -29,2% față de anul precedent 39.872 Neraportat 9
2016 236.725 -27,6% față de anul precedent 28.242 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 326.968 +34,5% față de anul precedent 26.433 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2014 243.022 +117,1% față de anul precedent 21.530 Neraportat 8
2013 111.955 +1.240,1% față de anul precedent 13.232 Neraportat 0
2012 8.354 -79,1% față de anul precedent 5.351 Neraportat 0
2011 39.982 +4.543,7% față de anul precedent -7.442 Neraportat 0
2010 861 -861 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.729.269 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.729.269 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.729.269 RON +4.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
410.725 RON
Angajati
12 +33.33% față de anul precedent
Datorii
68.760 RON -63.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.561.044 RON. Profit: 82.208 RON

Cifra de afaceri: 3.561.044 RON. Profit: 82.208 RON

Cifra de afaceri
3.561.044 RON +19.92% față de anul precedent
Profit net
82.208 RON -74.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -25% față de anul precedent
Datorii
189.484 RON -5.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.969.487 RON. Profit: 319.706 RON

Cifra de afaceri: 2.969.487 RON. Profit: 319.706 RON

Cifra de afaceri
2.969.487 RON +37.21% față de anul precedent
Profit net
319.706 RON +144.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
199.810 RON -7.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.164.166 RON. Profit: 130.636 RON

Cifra de afaceri: 2.164.166 RON. Profit: 130.636 RON

Cifra de afaceri
2.164.166 RON +41.38% față de anul precedent
Profit net
130.636 RON +1973.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
216.325 RON -41.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.530.759 RON. Profit: 6.301 RON

Cifra de afaceri: 1.530.759 RON. Profit: 6.301 RON

Cifra de afaceri
1.530.759 RON -12.74% față de anul precedent
Profit net
6.301 RON -77.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
367.718 RON +31.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.754.292 RON. Profit: 27.743 RON

Cifra de afaceri: 1.754.292 RON. Profit: 27.743 RON

Cifra de afaceri
1.754.292 RON +32.71% față de anul precedent
Profit net
27.743 RON +1.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
279.449 RON +9.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.321.929 RON. Profit: 27.415 RON

Cifra de afaceri: 1.321.929 RON. Profit: 27.415 RON

Cifra de afaceri
1.321.929 RON +38.48% față de anul precedent
Profit net
27.415 RON +135.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
254.443 RON +51.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 954.628 RON. Profit: 11.629 RON

Cifra de afaceri: 954.628 RON. Profit: 11.629 RON

Cifra de afaceri
954.628 RON +13.05% față de anul precedent
Profit net
11.629 RON +542.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
167.681 RON -29.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 844.456 RON. Profit: 1.811 RON

Cifra de afaceri: 844.456 RON. Profit: 1.811 RON

Cifra de afaceri
844.456 RON +86.78% față de anul precedent
Profit net
1.811 RON -63.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
236.725 RON -27.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 452.112 RON. Profit: 4.902 RON

Cifra de afaceri: 452.112 RON. Profit: 4.902 RON

Cifra de afaceri
452.112 RON +54.36% față de anul precedent
Profit net
4.902 RON -40.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
326.968 RON +34.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 292.896 RON. Profit: 8.298 RON

Cifra de afaceri: 292.896 RON. Profit: 8.298 RON

Cifra de afaceri
292.896 RON +1209.5% față de anul precedent
Profit net
8.298 RON +5.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8
Datorii
243.022 RON +117.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 22.367 RON. Profit: 7.882 RON

Cifra de afaceri: 22.367 RON. Profit: 7.882 RON

Cifra de afaceri
22.367 RON -66.79% față de anul precedent
Profit net
7.882 RON -38.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
111.955 RON +1240.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 67.344 RON. Profit: 12.794 RON

Cifra de afaceri: 67.344 RON. Profit: 12.794 RON

Cifra de afaceri
67.344 RON +588.45% față de anul precedent
Profit net
12.794 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.354 RON -79.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 9.782 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.782 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.782 RON +3160.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.581 RON
Angajati
0
Datorii
39.982 RON +4543.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
300 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.061 RON
Angajati
0
Datorii
861 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSHOSHO GT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Valea Adâncă Com. Miroslava (IAŞI)

SHOSHO GT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Valea Adâncă Com. Miroslava (IAŞI)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Iaşi

COMEDUS RESTAURANTS S.R.L.
CUI: 32617099CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.758.939 RON
Profit
101.314 RON
Angajati
24
DISA-ORG SRL
CUI: 15524445CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2003-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.701.017 RON
Profit
0 RON
Angajati
20
LA PLĂCINTE SRL
CUI: 32613160CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.760.246 RON
Profit
729.255 RON
Angajati
15
MY FOOD SOLUTION SRL
CUI: 36718703CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.697.378 RON
Profit
150.683 RON
Angajati
17
SANTE FOOD SRL
CUI: 29798327CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.032.274 RON
Profit
764.088 RON
Angajati
10
PABO FOOD SRL
CUI: 31228409CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2013-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.212.296 RON
Profit
80.643 RON
Angajati
16

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Iaşi

GRANPANINO SRL
CUI: 27171843CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2010-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.510.531 RON
Profit
93.623 RON
Angajati
23
MADO NETWORK SRL
CUI: 27403803CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava2010-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.580 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CASA TRADIŢIEI SRL
CUI: 27875296CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.778.306 RON
Profit
1.490.667 RON
Angajati
28

Alte firme din Iaşi

GRIG ASIST SRL
CUI: 27187980CAEN: 7500
Activ
IAŞI, Sat Coarnele Caprei Com. Coarnele Caprei2010-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.378 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SOURIRE DENT SRL
CUI: 27196651CAEN: 3250
Activ
IAŞI, Sat Dancu Com. Holboca2010-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
678.745 RON
Profit
330.231 RON
Angajati
2
DAVID & MATEI S.R.L.
CUI: 27147721CAEN: 4312
Activ
IAŞI, Sat Dobrovăţ Com. Dobrovăţ2010-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
526.338 RON
Profit
335.387 RON
Angajati
2
VINTAGE GOLD SRL
CUI: 27220431CAEN: 6492
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos2010-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.017.417 RON
Profit
1.034.338 RON
Angajati
15
TUNEL SIM CAR WASH SRL
CUI: 26829879CAEN: 4520
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2010-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
824.203 RON
Profit
135.222 RON
Angajati
1
SCAN EXPERT SRL
CUI: 24158114CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2008-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.357.073 RON
Profit
14.850.340 RON
Angajati
87
DEDALIS CRAFT SRL
CUI: 29843681CAEN: 7311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
474.646 RON
Profit
77.112 RON
Angajati
0
DEV QUARTZ S.R.L.
CUI: 41230104CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Orş. Hârlău2019-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
161 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SHOSHO GT SRL?

CUI-ul SHOSHO GT SRL este 27187998.

Unde este sediul SHOSHO GT SRL?

SHOSHO GT SRL are sediul in Romania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. NUCILOR nr. 14, 707317, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata SHOSHO GT SRL?

SHOSHO GT SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SHOSHO GT SRL in 2024?

In 2024, SHOSHO GT SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.729.269 RON.

Cati angajati are SHOSHO GT SRL?

SHOSHO GT SRL a raportat un numar mediu de 12 salariati in 2024.

Ce activitate are SHOSHO GT SRL?

SHOSHO GT SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat SHOSHO GT SRL in 2024?

SHOSHO GT SRL a inregistrat o pierdere neta de 410.725 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.