Activ Plătitor TVAe‑Factură

CITADIN ZALĂU SRL

CUI: 27243753
CIF: RO27243753
Reg. Com.: J2010000248315
CAEN: 4211
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 august 2010 · 16 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:26

Despre CITADIN ZALĂU SRL

CITADIN ZALĂU SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor" (cod CAEN 4211), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CITADIN ZALĂU SRL a raportat o cifra de afaceri de 36.782.906 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.1%). Profitul net inregistrat a fost de 524.982 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 254, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.114.956 RON in 2010 la 36.782.906 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
36.782.906 RON
Venituri totale
37.971.044 RON
Cheltuieli totale
37.324.902 RON
Profit brut
646.142 RON
Profit net
524.982 RON
Marja profit net
1,43%
Active imobilizate
15.294.400 RON
Active circulante
5.132.027 RON
Stocuri
1.034.498 RON
Creanțe
3.735.676 RON
Casa & conturi bănci
361.853 RON
Capital propriu
15.896.331 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Fabricii nr. 28, 450081
Telefon0260610550

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Fabricii nr. 28, 450081
Cod poștal: 450081
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Fabricii nr. 28, 450081
Cod postal
450081
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate De Stat Societate Comerciala
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.08.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Sălaj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
36.782.906 RON
Rezultat net
524.982 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 36.782.906 RON 36.759.965 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 37.971.044 RON 42.666.538 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 37.324.902 RON 42.054.790 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 646.142 RON 611.748 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 524.982 RON 401.208 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 15.294.400 RON 15.084.051 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.132.027 RON 8.669.853 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 20.426.427 RON 23.753.904 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.034.498 RON 1.357.773 RON
CreanțeSume de încasat 3.735.676 RON 5.767.710 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 361.853 RON 1.544.370 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.534.339 RON 8.152.997 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 15.896.331 RON 15.617.687 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 254 persoane 275 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active20.426.427RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale20.426.427 RON
Datorii totale4.534.339 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,6 %Profit net / active totale
ROE
3,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 36.782.906 +0,1% față de anul precedent 37.971.044 37.324.902 646.142 +5,6% față de anul precedent 524.982 +30,9% față de anul precedent 0 0
2023 36.759.965 +15,3% față de anul precedent 42.666.538 42.054.790 611.748 +14,1% față de anul precedent 401.208 -11,2% față de anul precedent 0 0
2022 31.886.349 +35,5% față de anul precedent 32.932.450 32.396.429 536.021 +277,9% față de anul precedent 451.990 +288,0% față de anul precedent 0 0
2021 23.535.595 +24,4% față de anul precedent 23.850.413 23.708.575 141.838 +12,0% față de anul precedent 116.504 +27,4% față de anul precedent 0 0
2020 18.913.708 -16,5% față de anul precedent 19.455.483 19.328.802 126.681 -23,9% față de anul precedent 91.430 -31,7% față de anul precedent 0 0
2019 22.653.731 -7,4% față de anul precedent 23.804.933 23.638.471 166.462 -13,8% față de anul precedent 133.936 -30,7% față de anul precedent 0 0
2018 24.454.788 +26,7% față de anul precedent 25.149.359 24.956.151 193.208 +7,5% față de anul precedent 193.208 +7,5% față de anul precedent 0 0
2017 19.299.226 +87,2% față de anul precedent 19.384.292 19.204.555 179.737 +7,9% față de anul precedent 179.737 +37,2% față de anul precedent 0 0
2016 10.307.551 +9,3% față de anul precedent 10.220.247 10.053.739 166.508 +16,0% față de anul precedent 130.984 +7,4% față de anul precedent 0 0
2015 9.429.000 +8,0% față de anul precedent 9.705.787 9.562.283 143.504 +147,7% față de anul precedent 122.019 +150,7% față de anul precedent 0 0
2014 8.733.418 +1,4% față de anul precedent 8.847.419 8.789.478 57.941 +135,5% față de anul precedent 48.671 +150,9% față de anul precedent 0 0
2013 8.614.795 +3,8% față de anul precedent 8.853.880 8.829.277 24.603 -20,8% față de anul precedent 19.398 -20,7% față de anul precedent 0 0
2012 8.299.653 -2,6% față de anul precedent 8.350.185 8.319.136 31.049 -96,7% față de anul precedent 24.457 -97,0% față de anul precedent 0 0
2011 8.519.391 +173,5% față de anul precedent 8.542.964 7.613.817 929.147 +344,0% față de anul precedent 811.953 +357,5% față de anul precedent 0 0
2010 3.114.956 3.121.450 2.912.172 209.278 177.468 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 15.294.400 5.132.027 20.426.427 1.034.498 3.735.676 361.853
2023 15.084.051 8.669.853 23.753.904 1.357.773 5.767.710 1.544.370
2022 19.657.848 5.722.667 25.380.515 1.329.866 2.194.372 2.198.429
2021 19.446.453 5.011.965 24.458.418 1.150.933 2.073.179 1.787.853
2020 19.211.507 5.807.872 25.019.379 1.394.728 1.970.640 2.442.504
2019 19.468.776 4.415.844 23.884.620 1.651.654 2.701.369 62.821
2018 19.638.078 3.809.471 23.447.549 863.972 2.305.432 640.067
2017 19.893.343 3.489.738 23.383.081 726.604 775.912 1.987.222
2016 1.122.048 1.985.924 3.107.972 338.699 168.932 1.478.293
2015 1.048.813 2.011.760 3.060.573 509.108 102.506 1.400.146
2014 1.034.308 1.916.067 2.950.375 348.810 92.523 1.474.734
2013 821.136 2.152.970 2.974.106 347.126 230.600 1.575.244
2012 721.955 2.471.726 3.193.681 285.399 289.269 1.897.058
2011 84.956 2.814.893 2.899.849 256.927 138.181 2.419.785
2010 15.461 1.972.160 1.987.621 270.596 44.950 1.656.614

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.534.339 -44,4% față de anul precedent 15.896.331 Neraportat 254 -7,6% față de anul precedent
2023 8.152.997 +98,3% față de anul precedent 15.617.687 Neraportat 275 -1,8% față de anul precedent
2022 4.111.830 +20,3% față de anul precedent 20.967.972 Neraportat 280 +6,9% față de anul precedent
2021 3.418.147 -15,4% față de anul precedent 20.728.576 Neraportat 262 +2,3% față de anul precedent
2020 4.041.104 +42,8% față de anul precedent 20.666.778 Neraportat 256 -6,2% față de anul precedent
2019 2.829.423 +17,0% față de anul precedent 20.639.749 Neraportat 273 -2,2% față de anul precedent
2018 2.417.445 +7,8% față de anul precedent 20.615.708 Neraportat 279 +19,2% față de anul precedent
2017 2.243.572 +102,2% față de anul precedent 20.514.274 Neraportat 234 +30,0% față de anul precedent
2016 1.109.651 -0,1% față de anul precedent 2.011.535 Neraportat 180 -2,7% față de anul precedent
2015 1.110.420 +8,7% față de anul precedent 1.965.296 Neraportat 185 -2,6% față de anul precedent
2014 1.021.587 -6,7% față de anul precedent 1.944.122 Neraportat 190 -0,5% față de anul precedent
2013 1.094.549 -8,7% față de anul precedent 1.895.451 Neraportat 191 0,0% față de anul precedent
2012 1.198.688 +31,7% față de anul precedent 2.002.734 Neraportat 191 +3,2% față de anul precedent
2011 910.428 +12,4% față de anul precedent 1.989.421 Neraportat 185 +143,4% față de anul precedent
2010 810.153 1.177.468 Neraportat 76

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MIMIHAELA- IOANA GHIURCOadministratorNeraportatăNeraportată
MGMIHAELA-IOANA GHIURCOadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35962/2026Proiect fuziune prin absorbţie conform actului Proiect de fuziune din data: 25.09.2026

Proiect fuziune prin absorbţie conform actului Proiect de fuziune din data: 25.09.2026

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5402/2026cod obiect de activitate, revocare, numire, modificare date persoane împuternicite

cod obiect de activitate, revocare, numire, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 36.782.906 RON. Profit: 524.982 RON

Cifra de afaceri: 36.782.906 RON. Profit: 524.982 RON

Cifra de afaceri
36.782.906 RON +0.06% față de anul precedent
Profit net
524.982 RON +30.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
254 -7.64% față de anul precedent
Datorii
4.534.339 RON -44.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 36.759.965 RON. Profit: 401.208 RON

Cifra de afaceri: 36.759.965 RON. Profit: 401.208 RON

Cifra de afaceri
36.759.965 RON +15.28% față de anul precedent
Profit net
401.208 RON -11.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
275 -1.79% față de anul precedent
Datorii
8.152.997 RON +98.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 31.886.349 RON. Profit: 451.990 RON

Cifra de afaceri: 31.886.349 RON. Profit: 451.990 RON

Cifra de afaceri
31.886.349 RON +35.48% față de anul precedent
Profit net
451.990 RON +287.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
280 +6.87% față de anul precedent
Datorii
4.111.830 RON +20.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 23.535.595 RON. Profit: 116.504 RON

Cifra de afaceri: 23.535.595 RON. Profit: 116.504 RON

Cifra de afaceri
23.535.595 RON +24.44% față de anul precedent
Profit net
116.504 RON +27.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
262 +2.34% față de anul precedent
Datorii
3.418.147 RON -15.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.913.708 RON. Profit: 91.430 RON

Cifra de afaceri: 18.913.708 RON. Profit: 91.430 RON

Cifra de afaceri
18.913.708 RON -16.51% față de anul precedent
Profit net
91.430 RON -31.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
256 -6.23% față de anul precedent
Datorii
4.041.104 RON +42.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 22.653.731 RON. Profit: 133.936 RON

Cifra de afaceri: 22.653.731 RON. Profit: 133.936 RON

Cifra de afaceri
22.653.731 RON -7.36% față de anul precedent
Profit net
133.936 RON -30.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
273 -2.15% față de anul precedent
Datorii
2.829.423 RON +17.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 24.454.788 RON. Profit: 193.208 RON

Cifra de afaceri: 24.454.788 RON. Profit: 193.208 RON

Cifra de afaceri
24.454.788 RON +26.71% față de anul precedent
Profit net
193.208 RON +7.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
279 +19.23% față de anul precedent
Datorii
2.417.445 RON +7.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 19.299.226 RON. Profit: 179.737 RON

Cifra de afaceri: 19.299.226 RON. Profit: 179.737 RON

Cifra de afaceri
19.299.226 RON +87.23% față de anul precedent
Profit net
179.737 RON +37.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
234 +30% față de anul precedent
Datorii
2.243.572 RON +102.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 10.307.551 RON. Profit: 130.984 RON

Cifra de afaceri: 10.307.551 RON. Profit: 130.984 RON

Cifra de afaceri
10.307.551 RON +9.32% față de anul precedent
Profit net
130.984 RON +7.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
180 -2.7% față de anul precedent
Datorii
1.109.651 RON -0.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 9.429.000 RON. Profit: 122.019 RON

Cifra de afaceri: 9.429.000 RON. Profit: 122.019 RON

Cifra de afaceri
9.429.000 RON +7.96% față de anul precedent
Profit net
122.019 RON +150.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
185 -2.63% față de anul precedent
Datorii
1.110.420 RON +8.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 8.733.418 RON. Profit: 48.671 RON

Cifra de afaceri: 8.733.418 RON. Profit: 48.671 RON

Cifra de afaceri
8.733.418 RON +1.38% față de anul precedent
Profit net
48.671 RON +150.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
190 -0.52% față de anul precedent
Datorii
1.021.587 RON -6.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 8.614.795 RON. Profit: 19.398 RON

Cifra de afaceri: 8.614.795 RON. Profit: 19.398 RON

Cifra de afaceri
8.614.795 RON +3.8% față de anul precedent
Profit net
19.398 RON -20.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
191 0% față de anul precedent
Datorii
1.094.549 RON -8.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 8.299.653 RON. Profit: 24.457 RON

Cifra de afaceri: 8.299.653 RON. Profit: 24.457 RON

Cifra de afaceri
8.299.653 RON -2.58% față de anul precedent
Profit net
24.457 RON -96.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
191 +3.24% față de anul precedent
Datorii
1.198.688 RON +31.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 8.519.391 RON. Profit: 811.953 RON

Cifra de afaceri: 8.519.391 RON. Profit: 811.953 RON

Cifra de afaceri
8.519.391 RON +173.5% față de anul precedent
Profit net
811.953 RON +357.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
185 +143.42% față de anul precedent
Datorii
910.428 RON +12.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.114.956 RON. Profit: 177.468 RON

Cifra de afaceri: 3.114.956 RON. Profit: 177.468 RON

Cifra de afaceri
3.114.956 RON
Profit net
177.468 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
76
Datorii
810.153 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCITADIN ZALĂU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4211 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

CITADIN ZALĂU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4211 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.092026Mentiune · Buletin 35962/2026Proiect fuziune prin absorbţie conform actului Proiect de fuziune din data: 25.09.2026

Proiect fuziune prin absorbţie conform actului Proiect de fuziune din data: 25.09.2026

Companie
CITADIN ZALĂU SRL
CUI
27243753
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.09.2026
Registrul Comerțului
J2010000248315
EUID
ROONRC.J2010000248315
Sediu
Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, Str. FABRICII, Nr. 28
Județ
Sălaj
Număr încheiere
766887
Data încheierii
29.09.2026
Număr dosar
3988248
Data dosarului
25.09.2026
Tribunal
Sălaj
Registrator
Ana Luminiţa Ioniţă

Subiecte

Proiect fuziune prin absorbţie conform actului Proiect de fuziune din data: 25.09.2026

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 20 din 25.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35962/2026 (PDF)
11.022026Mentiune · Buletin 5402/2026cod obiect de activitate, revocare, numire, modificare date persoane împuternicite

cod obiect de activitate; revocare, numire, modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 30.12.2025, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CITADIN ZALĂU SRL
CUI
27243753
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.02.2026
Registrul Comerțului
J2010000248315
EUID
ROONRC.J2010000248315
Sediu
Jud. Sălaj, Municipiul Zalău, Str. FABRICII, Nr. 28
Județ
Sălaj
Număr încheiere
114751
Data încheierii
11.02.2026
Număr dosar
336362
Data dosarului
26.01.2026
Tribunal
Sălaj
Registrator
Mariana Adriana Ungurusan

Subiecte

cod obiect de activitate, revocare, numire, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 336362 din 26.01.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 26 din 30.12.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 5402/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4211, Sălaj

DELCAR SRL
CUI: 17539345CAEN: 4211
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2005-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.237.656 RON
Profit
585.471 RON
Angajati
106
DRUM INSERV SRL
CUI: 23230297CAEN: 4211
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2008-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.899.757 RON
Profit
1.594.624 RON
Angajati
109
DRUM CONSTRUCT SRL
CUI: 7224633CAEN: 4211
Activ
SĂLAJ, Com. Pericei1995-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.265.480 RON
Profit
1.579.035 RON
Angajati
185
DOR AUTO TRANS SRL
CUI: 13524864CAEN: 4211
Activ
SĂLAJ, Sat Bobota Com. Bobota2000-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.154.465 RON
Profit
768.548 RON
Angajati
32
CERBUL CARPATIN IMPEX SRL
CUI: 7662552CAEN: 4211
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău1995-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.413.830 RON
Profit
1.263.438 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4211, Sălaj

BAVARIA GOLD CONSTRUCTION SRL
CUI: 25325954CAEN: 4211
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2009-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.130.765 RON
Profit
450.133 RON
Angajati
4

Alte firme din Sălaj

MAGIC STAMPS SRL
CUI: 27253145CAEN: 4740
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2010-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RODINA ACQUA S.R.L.
CUI: 27186798CAEN: 5630
Activ
SĂLAJ, Sat Şimişna Com. Şimişna2010-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.760 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WEST TOMIDIO SRL
CUI: 27324866CAEN: 9531
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2010-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.401.856 RON
Profit
113.936 RON
Angajati
5
DIARIDOR MAXIM SRL
CUI: 28188797CAEN: 7112
Activ
SĂLAJ, Sat Recea Com. Vârşolţ2011-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.362 RON
Profit
7.786 RON
Angajati
0
DANANELI SRL
CUI: 17826067CAEN: 3100
Activ
SĂLAJ, Sat Cheud Com. Năpradea2005-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
447.117 RON
Profit
286 RON
Angajati
3
MARIA-SORINA SRL
CUI: 34705154CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Sat Mal Com. Sâg2015-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.731 RON
Profit
4.509 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CITADIN ZALĂU SRL?

CUI-ul CITADIN ZALĂU SRL este 27243753.

Unde este sediul CITADIN ZALĂU SRL?

CITADIN ZALĂU SRL are sediul in Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Fabricii nr. 28, 450081, Mun. Zalău, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata CITADIN ZALĂU SRL?

CITADIN ZALĂU SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CITADIN ZALĂU SRL in 2024?

In 2024, CITADIN ZALĂU SRL a raportat o cifra de afaceri de 36.782.906 RON.

Cati angajati are CITADIN ZALĂU SRL?

CITADIN ZALĂU SRL a raportat un numar mediu de 254 salariati in 2024.

Ce activitate are CITADIN ZALĂU SRL?

CITADIN ZALĂU SRL are codul CAEN principal 4211 (Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor).

Ce profit a inregistrat CITADIN ZALĂU SRL in 2024?

CITADIN ZALĂU SRL a inregistrat un profit net de 524.982 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.