Activ Plătitor TVAe‑Factură

LOGOS SFERA GRUP SRL

CUI: 27251209
CIF: RO27251209
Reg. Com.: J2010007438403
CAEN: 7499
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 august 2010 · 16 ani
Distribuie:

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:05

Despre LOGOS SFERA GRUP SRL

LOGOS SFERA GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a." (cod CAEN 7499), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LOGOS SFERA GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.849.118 RON, in crestere fata de anul precedent (+43.4%). Profitul net inregistrat a fost de 175.978 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 23.972 RON in 2010 la 1.849.118 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.849.118 RON
Venituri totale
1.849.786 RON
Cheltuieli totale
1.619.425 RON
Profit brut
230.361 RON
Profit net
175.978 RON
Marja profit net
9,52%
Active imobilizate
301.711 RON
Active circulante
510.556 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
458.338 RON
Casa & conturi bănci
52.218 RON
Capital propriu
176.218 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Vulturilor nr. 18-18A
Detalii adresaPARTER. CAMERELE 1 SI 2
Telefon0721047999
Fax0318042027

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Vulturilor nr. 18-18A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Vulturilor nr. 18-18A
Detalii
PARTER. CAMERELE 1 SI 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 08.10.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.849.118 RON
Rezultat net
175.978 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.849.118 RON 1.289.917 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.849.786 RON 1.390.071 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.619.425 RON 1.101.775 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 230.361 RON 288.296 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 175.978 RON 275.165 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 301.711 RON 300.918 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 510.556 RON 532.893 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 812.267 RON 833.811 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 458.338 RON 509.982 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 52.218 RON 22.911 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 636.049 RON 558.406 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 176.218 RON 275.405 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active812.267RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

78,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale812.267 RON
Datorii totale636.049 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
21,7 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,80 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
21,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.849.118 +43,4% față de anul precedent 1.849.786 1.619.425 230.361 -20,1% față de anul precedent 175.978 -36,1% față de anul precedent 0 0
2023 1.289.917 +13,0% față de anul precedent 1.390.071 1.101.775 288.296 +90,8% față de anul precedent 275.165 +95,9% față de anul precedent 0 0
2022 1.141.108 -6,3% față de anul precedent 1.147.703 996.578 151.125 -25,0% față de anul precedent 140.490 -25,9% față de anul precedent 0 0
2021 1.217.728 +1,7% față de anul precedent 1.223.276 1.021.783 201.493 189.507 0 0
2020 1.197.866 -17,0% față de anul precedent 1.208.525 1.357.553 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 149.028 160.370
2019 1.443.322 +2,8% față de anul precedent 1.494.247 1.464.713 29.534 +61,1% față de anul precedent 15.586 +231,6% față de anul precedent 0 0
2018 1.404.706 +0,5% față de anul precedent 1.407.200 1.388.869 18.331 -9,2% față de anul precedent 4.700 -24,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.397.837 +20,0% față de anul precedent 1.399.552 1.379.365 20.187 -78,8% față de anul precedent 6.191 -91,9% față de anul precedent 0 0
2016 1.164.456 +21,7% față de anul precedent 1.269.668 1.174.586 95.082 +178,0% față de anul precedent 76.299 +299,1% față de anul precedent 0 0
2015 956.607 +14,6% față de anul precedent 961.039 926.833 34.206 +416,8% față de anul precedent 19.118 +5.912,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 834.435 +48,1% față de anul precedent 840.413 833.794 6.619 -90,2% față de anul precedent 318 -99,4% față de anul precedent 0 0
2013 563.298 +28,4% față de anul precedent 566.041 498.847 67.194 -48,6% față de anul precedent 52.889 -55,0% față de anul precedent 0 0
2012 438.645 +65,9% față de anul precedent 438.838 308.215 130.623 +68,1% față de anul precedent 117.458 +68,4% față de anul precedent 0 0
2011 264.361 +1.002,8% față de anul precedent 264.392 186.705 77.687 +848,7% față de anul precedent 69.755 +914,0% față de anul precedent 0 0
2010 23.972 23.972 15.783 8.189 6.879 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 301.711 510.556 812.267 0 458.338 52.218
2023 300.918 532.893 833.811 0 509.982 22.911
2022 37.079 508.314 545.393 0 435.312 73.002
2021 52.790 391.332 444.122 0 223.328 168.004
2020 138.527 226.716 365.243 1.172 171.436 54.108
2019 202.162 378.312 580.474 0 340.475 37.837
2018 229.643 279.574 509.217 11.725 187.654 80.195
2017 260.910 313.920 574.830 0 308.444 5.476
2016 265.599 212.003 477.602 0 187.103 24.900
2015 203.114 446.228 649.342 11.307 107.474 327.447
2014 251.455 320.116 571.571 11.307 78.672 230.137
2013 294.758 373.123 667.881 63.778 76.661 232.684
2012 50.875 211.060 261.935 0 24.601 186.459
2011 48.878 117.756 166.634 0 19.999 97.757
2010 569 11.474 12.043 0 4.058 7.416

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 636.049 +13,9% față de anul precedent 176.218 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2023 558.406 +38,0% față de anul precedent 275.405 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2022 404.663 +1,5% față de anul precedent 140.730 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2021 398.538 -22,2% față de anul precedent 45.584 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2020 512.228 -10,0% față de anul precedent -143.923 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2019 568.889 +9,5% față de anul precedent 26.973 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2018 519.491 -8,6% față de anul precedent 11.387 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2017 568.143 +42,8% față de anul precedent 6.687 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2016 397.948 -2,2% față de anul precedent 79.654 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2015 406.829 +22,5% față de anul precedent 246.618 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2014 332.143 -21,3% față de anul precedent 247.500 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2013 422.004 +492,3% față de anul precedent 247.181 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2012 71.253 -20,7% față de anul precedent 194.292 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2011 89.800 +1.709,0% față de anul precedent 76.834 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2010 4.964 7.079 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
BMBEATRICE MIHAELA OPRIŢĂadministratorNeraportatăNeraportată
LSLOGOS SFERA GRUP SRL prin BEATRICE-MIHAELA OPRITAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5809/2026capital social, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

capital social, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3932/2026sedii secundare

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.849.118 RON. Profit: 175.978 RON

Cifra de afaceri: 1.849.118 RON. Profit: 175.978 RON

Cifra de afaceri
1.849.118 RON +43.35% față de anul precedent
Profit net
175.978 RON -36.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
636.049 RON +13.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.289.917 RON. Profit: 275.165 RON

Cifra de afaceri: 1.289.917 RON. Profit: 275.165 RON

Cifra de afaceri
1.289.917 RON +13.04% față de anul precedent
Profit net
275.165 RON +95.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
558.406 RON +37.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.141.108 RON. Profit: 140.490 RON

Cifra de afaceri: 1.141.108 RON. Profit: 140.490 RON

Cifra de afaceri
1.141.108 RON -6.29% față de anul precedent
Profit net
140.490 RON -25.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
404.663 RON +1.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.217.728 RON. Profit: 189.507 RON

Cifra de afaceri: 1.217.728 RON. Profit: 189.507 RON

Cifra de afaceri
1.217.728 RON +1.66% față de anul precedent
Profit net
189.507 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
398.538 RON -22.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.197.866 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.197.866 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.197.866 RON -17.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
160.370 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
512.228 RON -9.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.443.322 RON. Profit: 15.586 RON

Cifra de afaceri: 1.443.322 RON. Profit: 15.586 RON

Cifra de afaceri
1.443.322 RON +2.75% față de anul precedent
Profit net
15.586 RON +231.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
568.889 RON +9.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.404.706 RON. Profit: 4.700 RON

Cifra de afaceri: 1.404.706 RON. Profit: 4.700 RON

Cifra de afaceri
1.404.706 RON +0.49% față de anul precedent
Profit net
4.700 RON -24.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
519.491 RON -8.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.397.837 RON. Profit: 6.191 RON

Cifra de afaceri: 1.397.837 RON. Profit: 6.191 RON

Cifra de afaceri
1.397.837 RON +20.04% față de anul precedent
Profit net
6.191 RON -91.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
568.143 RON +42.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.164.456 RON. Profit: 76.299 RON

Cifra de afaceri: 1.164.456 RON. Profit: 76.299 RON

Cifra de afaceri
1.164.456 RON +21.73% față de anul precedent
Profit net
76.299 RON +299.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
397.948 RON -2.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 956.607 RON. Profit: 19.118 RON

Cifra de afaceri: 956.607 RON. Profit: 19.118 RON

Cifra de afaceri
956.607 RON +14.64% față de anul precedent
Profit net
19.118 RON +5911.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
406.829 RON +22.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 834.435 RON. Profit: 318 RON

Cifra de afaceri: 834.435 RON. Profit: 318 RON

Cifra de afaceri
834.435 RON +48.13% față de anul precedent
Profit net
318 RON -99.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
332.143 RON -21.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 563.298 RON. Profit: 52.889 RON

Cifra de afaceri: 563.298 RON. Profit: 52.889 RON

Cifra de afaceri
563.298 RON +28.42% față de anul precedent
Profit net
52.889 RON -54.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
422.004 RON +492.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 438.645 RON. Profit: 117.458 RON

Cifra de afaceri: 438.645 RON. Profit: 117.458 RON

Cifra de afaceri
438.645 RON +65.93% față de anul precedent
Profit net
117.458 RON +68.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
71.253 RON -20.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 264.361 RON. Profit: 69.755 RON

Cifra de afaceri: 264.361 RON. Profit: 69.755 RON

Cifra de afaceri
264.361 RON +1002.79% față de anul precedent
Profit net
69.755 RON +914.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
89.800 RON +1709.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 23.972 RON. Profit: 6.879 RON

Cifra de afaceri: 23.972 RON. Profit: 6.879 RON

Cifra de afaceri
23.972 RON
Profit net
6.879 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
4.964 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLOGOS SFERA GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LOGOS SFERA GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

13.022026Mentiune · Buletin 5809/2026capital social, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

capital social; sedii secundare; retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.01.2026

Companie
LOGOS SFERA GRUP SRL
CUI
27251209
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
13.02.2026
Registrul Comerțului
J2010007438403
EUID
ROONRC.J2010007438403
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Strada VULTURILOR, Nr. 18-18A, PARTER, CAMERELE 1 SI 2
Județ
București
Număr încheiere
125947
Data încheierii
13.02.2026
Număr dosar
513193
Data dosarului
04.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Nicoleta Vlase

Subiecte

capital social, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 27.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 5809/2026 (PDF)
02.022026Mentiune · Buletin 3932/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
LOGOS SFERA GRUP SRL
CUI
27251209
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.02.2026
Registrul Comerțului
J2010007438403
EUID
ROONRC.J2010007438403
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Strada VULTURILOR, Nr. 18-18A, PARTER, CAMERELE 1 SI 2
Județ
București
Număr încheiere
83524
Data încheierii
02.02.2026
Număr dosar
384037
Data dosarului
28.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Maria Cornelia Maglasu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 11 din 23.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3932/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7499, Municipiul Bucureşti

ALMO SERVICES ENVIRONMENT SRL
CUI: 35603918CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.869.589 RON
Profit
1.439.232 RON
Angajati
3
PETOSEVIC SRL
CUI: 16021476CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.845.868 RON
Profit
163.022 RON
Angajati
5
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.879.116 RON
Profit
492.880 RON
Angajati
9
FIRE SAFETY HUB S.R.L.
CUI: 45857093CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.840.742 RON
Profit
545.705 RON
Angajati
3
VF GLOBAL SERVICES ROM SRL
CUI: 36222008CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.062.057 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
START PROIECT PROFESIONAL SRL
CUI: 33835938CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.603.235 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7499, Municipiul Bucureşti

WORK PROTECTION BUSINESS SRL
CUI: 26783100CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2010-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.294 RON
Profit
31.161 RON
Angajati
2
DIVERS TECHNO-CONSULTING SRL
CUI: 27369744CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2010-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
465.531 RON
Profit
325.568 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ESTIMATORI GROUP SRL
CUI: 27250297CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.371.018 RON
Profit
660.328 RON
Angajati
1
OTE PHPSOFT CONSULTING SRL
CUI: 27251250CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.250 RON
Profit
30.727 RON
Angajati
0
CONTACT AGRO SRL
CUI: 27244341CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2010-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.194.757 RON
Profit
305.154 RON
Angajati
7
SKY A&A MEDICAL CENTER SRL
CUI: 27255260CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
304.285 RON
Profit
149.148 RON
Angajati
2
NEW BUSINESS DIMENSIONS S.R.L.
CUI: 27202001CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2010-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.251.680 RON
Profit
14.437.734 RON
Angajati
35
EUROWIND ENERGY SRL
CUI: 27296324CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.300.784 RON
Profit
1.241.739 RON
Angajati
26
STRADA FILM INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 26598120CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2010-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
477.876 RON
Profit
458.177 RON
Angajati
3
AUTO AMA INTERMED SRL
CUI: 27793714CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.229 RON
Profit
3.811 RON
Angajati
1
EOLIAN PROJECT SRL
CUI: 21941030CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.115.225 RON
Profit
1.440.551 RON
Angajati
5
TERRABISCO S.A.
CUI: 31345328CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.754.919 RON
Profit
139.847 RON
Angajati
25

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LOGOS SFERA GRUP SRL?

CUI-ul LOGOS SFERA GRUP SRL este 27251209.

Unde este sediul LOGOS SFERA GRUP SRL?

LOGOS SFERA GRUP SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Vulturilor nr. 18-18A, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LOGOS SFERA GRUP SRL?

LOGOS SFERA GRUP SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LOGOS SFERA GRUP SRL in 2024?

In 2024, LOGOS SFERA GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.849.118 RON.

Cati angajati are LOGOS SFERA GRUP SRL?

LOGOS SFERA GRUP SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are LOGOS SFERA GRUP SRL?

LOGOS SFERA GRUP SRL are codul CAEN principal 7499 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.).

Ce profit a inregistrat LOGOS SFERA GRUP SRL in 2024?

LOGOS SFERA GRUP SRL a inregistrat un profit net de 175.978 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.